İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Temmuz ayında burçları neler bekliyor?

Güneş Yengeç burçları için doğarken; 5 Temmuz’da Ay tutulması Oğlak burcunda gerçekleşiyor! Bu tutulma ile birlikte 1.5 senelik döngü sona eriyor… 12 Temmuz’da Merkür retrosu bitiyor; Güneş ve Ay kavuşumu yani Yeniay 20 Temmuz’da Yengeçte! 22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiş yaparak Aslanların doğum günlerini başlatıyor! Bu ay burçları neler bekliyor?

profil
Dolunay Karaca
01.07.2020
Temmuz ayında burçları neler bekliyor?

Sevgili Koçlar  Temmuz ayı boyunca eviniz ve aileniz sizler için ön planda. Yatırım yapmak için oldukça uygun etkiler var sizlere. Aile içi organizasyonlar artarken; 5 Temmuz’da Oğlak burcundaki tutulma, aileniz ve işiniz arasında kalmanıza neden olabilir. Aşk konuları ise bu ay ekstra önemli, sevdiğinizin gönlünü alacaksınız. Yeniayla birlikte evinize, ailenize önem vermek; evde kalmak, dekor gibi değişiklikler var. Merkür retrosunun bitişi iletişiminizi arttırırken; ay sonu Güneş’in Aslan burcuna geçmesi ile aşkta ve sosyal hayatta parlayacaksınız.

Mutlaka okuyun: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Sevgili Boğalar, Temmuz ayında yakın çevrenizden destekler göreceksiniz. Kardeşleriniz, komşularınız, akrabalarınız sizler için önem taşıyacak. Konuşma dilinizle istediğinizi alabilirsiniz; tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır unutmayın. 5 Temmuz tutulması, boş işleri düşünmeyin artık diyor! Aşk konularında sevdiğinizden yana şanslısınız. İlgisi tamamen sizde olacak. Merkür retrosunu ayın 12’sinde bitiriyoruz. Yarım kalan işler için hızlanma, harekete geçme dönemi… Yeniayda ayın 20’sinde yeni bir ticari konu gündeminize gelebilir. Güneş’in Aslan burcuna geçmesi ile 22 Temmuz’dan sonra toprak, arsa, emlak gibi konular öne çıkıyor. 

Mutlaka okuyun: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Sevgili İkizler, bu ay para konularında sizden şanslısı yok. 5 Temmuz tutulmasında ortaklıkla ilgili bir konuda sorun çıkabilir.  Bu ay motivasyon konunuz tamamen maddi gelirlerle ilgili olacaktır. Aşk ve sevgi konularında ise bir orta yol bulmaya çalışacaksınız. Bekar olanlar aile bireyleriyle bir organizasyondayken ummadıkları biriyle tanışma söz konusu. Merkür yönetici gezegeniniz geri hareketini bitiriyor; her şey çok daha iyi hale gelecek sizler için, içinizdeki çocuksu heyecana yeniden kavuşacaksınız. Ay sonundaki Yeniayla birlikte yeni adımlar, yeni projeler kafanıza yer edecek. 

Mutlaka okuyun: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler? 


Sevgili Yengeçler, sizin ayınız bu ay! Burcunuzda çok güzel bir görünüm oluşuyor; geçmiş ayların acısını çıkarmak istercesine destek var sizlere. 5 Temmuz’daki tutulma, sizlere aşk ve ikili ilişkiler konusunda tekrar düşünmenizi, acele karar vermemenizi, partnerinizle aranızdaki soğukluk ve gerginliği atmak içinse alttan almanızı öneriyor. Alacağınız kararlarda, özgüveniniz yüksek. 1,5 yıllık bir döngü bu ay tamamlanacak ve bitecek. Yepyeni bir döngüye giriyoruz; artık tutulmalar İkizler- Yay aksında! Sizler için rahatlama, gevşeme, olayları akışına bırakma zamanı. Sizin burcunuzda gerçekleşecek Yeniay’da yepyeni kararlarınız ve hedefleriniz var. Sadece düşünmek yetmez, harekete geçmek şart!

Mutlaka okuyun: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Sevgili Aslanlar, bu ay biraz kendi içinize çekilmek, yaşanılanları düşünme; haklıyı haksızı ayırma, dostu düşmanı görme vakti . 5 Temmuz tutulması; sağlık konularını, beslenme, diyet, spor, yeni rutinlerinizi ön plana taşıyor! Aşk adına platonik şeyler veya tamamlanmamış yarım kalmış sevgiler öne çıkabilir. Merkür retrosunun bitişi ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Hastaneler, kapalı yerler, dedikodular artık sizden çıkacak! Zorlu ve mücadeleli bir Haziran geçirdiniz; Temmuz ortasından itibaren özellikle Güneş sizin burcunuza geçecek. 22 Temmuz sonrası artık sizin ayınız başlayacak; cesaret ve biraz enerji depolayın o ana kadar!

Mutlaka okuyun: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler? 


Sevgili Başaklar, Temmuz ayında sosyal sorumluluk projesi için kolları sıvamanız gerektiğini anlayabilir, hayattaki amaçlarınız için savaşmanız gerektiğini fark edebilirsiniz.  5 Temmuz tutulmasında  bebek, çocuk konusu gündeme gelebilir. Veya flört ettiğiniz birisiyle yolları ayırabilirsiniz.  Bu ay motivasyon konunuz tamamen arkadaşlarınız olacak; hayat onlarla güzel diyeceksiniz. Merkür retrosunun bitişi ile rahat bir nefes alıyorsunuz bu ay! Daha verimli çalışmalar, aksaklıkların giderilmesi, işlerin hızlı ilerlemesi ön planda. Ay sonunda Yeniay ile birlikte sosyalleşme çalışmaları, yeniden görüşmeler ve keyifli anlar var. Güneş ay sonu Aslan burcunda olacak; eski anılar tazelenecek. 

Mutlaka okuyun: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler? 


Sevgili Teraziler, iş ve kariyer konularında yeni hedefler belirlemek, toplumdaki statünüzü bir üst seviyeye taşımak istiyorsunuz. 5 Temmuz tutulmasında ev almak, ev satmak konuları gergin geçebilir. Bu ay aile büyükleriniz anneler babalar, sizler için önem taşıyor ;ilginiz gerekebilir.  Aşk ve sevgi konularında ise kazanan taraf sizlersiniz. Merkür retrosunun bitişi ile kariyer haneniz canlanıyor; iş teklifleri, projeler için enerjiniz tazeleniyor. Ay sonunda ise Yengeç burcundaki Yeniay’da kendini herkese gösteren bir Terazi var.

Mutlaka okuyun: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Sevgili Akrepler, bu ay öncelikli konunuz kendi değer yargılarınız, inançlarınız ve hayata baktığınız pencere olacak, bu pencereyi genişletmek; yeni fikirlere sahip insanlarla bir arada olmak isteyeceksiniz. Medya ve pazarlama konularında başlangıçlar yapabilirsiniz. 5 Temmuz Ay Tutulmasıyla yakın çevrenizden birileri canınızı sıkabilir. Bu tutulmalar bir döngüyü kapatacak. Merkür retrosunun bitmesi ile negatif duygulardan sıyrılacaksınız. Sizi yoran şeylerden uzaklaşacaksınız. Ay sonunda Yeniay Yengeç burcunda gerçekleşiyor; bu sizi medya, tanıtım, kendinizi geliştirme, eğitim konularında olumlu anlamda etkileyecek. Aşk için güzel bir ay!

Mutlaka okuyun: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler? 


Sevgili Yaylar , Temmuz ayında yeni ve farklı bir sektöre el atmak isteyebilirsiniz. Yengeç burcundaki Güneş, sizleri bu konularda destekliyor olacak ve adım atmanız için sizi teşvik edecek. 5 Temmuz tutulması,sizleri parayla ilgili konularda sınayacak. Aşkta ise sevdiğiniz kişinin ilgisini çekeceği bir durumla karşılaşabilir ve onu şaşırtabilirsiniz. Sürpriz yapmayı ihmal etmeyin. Merkür retrosunun bitmesi bu ay sizi harekete geçiriyor; miras konuları, mal paylaşımları, alacak verecek işleri gibi konularda hareketlenmeler olabilir. Ay sonunda Yeniay gerçekleşiyor ve sizler tamamen krizleri aşarak, başka bir vizyona sahip olacaksınız. 

Mutlaka okuyun: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Sevgili Oğlaklar, güçlü ve karizmatiksiniz, kararlı yapınız ve istediklerinizi  elde edişiniz takdir topluyor. Bu ay karşı cinsle olan birlikteliğinizi bir üst seviyeye taşımak, ani bir kararla, karşı tarafa evlenme teklifi yapmak içinizden geçiyor olabilir çünkü yıldızlar bunu tam anlamıyla onaylıyor. 5 Temmuz Ay Tutulması sizin burcunuzda; üstünüzde bir gerginlik ve stres birikebilir. 1,5 senelik bir döngü nihayet sonlanıyor; iyisiyle kötüsüyle üstünüzden bir yük kalkıyor. Çoğu Oğlak bu süreçte taşları oynattı; gerek iş, gerekse aile kurmak, ev değiştirmek, sağlık, çocuk konuları derken yepyeni bir boyut kazandınız hayatlarınızda. Artık döngü İkizler- Yay hattında olacak; sizler de biraz arkanıza yaslanacaksınız. 20 Temmuz’da Yengeç burcundaki Yeniay’da sevdiklerinize zaman ayırın, onların ihtiyaçlarına kulak verin.

Mutlaka okuyun: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler? 


Sevgili Kovalar, sağlık konularında hassas olduğunuz bir aydasınız. Dikkat etmeniz ve kontrollerinizi yaptırmanız gerekebilir; günlük rutin işlerinizi düzene sokmalı, spontane değil, kararlı ve disiplinli olmalısınız. 5 Temmuz’daki Ay Tutulması ile her şeyden biraz kaçmak isteyeceksiniz; geçmiş konular tekrar su yüzüne çıkabilir. Ay sonuna doğru güzel haberler geliyor olacak. Merkür retrosunun bitişi iletişiminizi hızlandırırken; Yengeç burcundaki Yeniay sağlık koşullarınızı iyileştiriyor. Kiracılar, kira giderleri vs. gibi konularda yenilenmeler olabilir. Güneş’in Aslan burcuna geçeceği 22 Temmuz sonrası aşkta net karar verebileceksiniz. Dalgalanmalar, ikilemler son buluyor.

Mutlaka okuyun: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler? 


Sevgili Balıklar, bu ay  zevk aldığınız, yapmaktan keyif duyduğunuz şeylerle ilgilenmek isteyeceksiniz; Temmuz ayı boyunca organizasyonlar, kalabalık yerler ilginizi çekiyor. 5 Temmuz Ay Tutulması; sizler için eleme dönemi! Arkadaşlarınızdan birkaçını elemek, sevmediğiniz işlerden uzaklaşmak, hoşunuza gidenleri yanınızda tutmak bu ayın modu! Flört konularında ise şansınız açık. Merkür retrosunun bitişi ile aile içerisindeki sorunlar ve anlaşılmayan işler kolaylaşıyor. Ay sonunda Yeniay Yengeç’te; Güneş ise 22 Temmuz’da Aslan burcunda; heves ve enerji yerine geliyor. Hobiler, keyifli aktiviteler, çocuklarla geçirilen vakitlerde artış olacak.

Mutlaka okuyun: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Önceki ve Sonraki
Haberler