EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Oğlak burcuna hediye önerileri

21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiş yaptı ve Oğlak burcu için parlamaya başladı. Yazarımız Dolunay Karaca bu ay doğum gününü kutlayan Oğlak burçları için hediye rehberi hazırladı.

profil
Dolunay Karaca
31.12.2016
Oğlak burcuna hediye önerileri

Giyim kuşamında, çok gösterişli olmayan ama kesinlikle kaliteli olmasına özen gösteren, sadelikten ve asaletten yanadır. Renk tercihi genellikle koyu renkler; siyah, lacivert, gri bazen kahverengi, çivit mavisi ve haki tonlar…

1.Arzu Kaprol 2.Mango 3.Koton 4.Mango 5.Network 6.Liu Jo 7.Silk&Cashmere

Oğlak burcuna hediye önerileri

Başarılı bir iş kadını veya iş adamı olan Oğlaklar için dakiklik ve zaman çok önemlidir. Dolayısıyla iyi bir saat her zaman doğru tercih! Ajanda, resim çerçevesi, şık bir takım elbise, gözlük, bilgisayar çantası veya kılıfı vazgeçilmezleri. Ofis eşyaları, aksesuarlar, özel bir kalem hoşlarına gidecektir.

1.Ece Ajandası 2. Twist 4.Dolce&Gabbana 5.Forever New 6.Mango  7.RayBan  8.Forever New 9.Mango 10.Miu Miu 11.Mango 12.Mango 13.Forever New 14.Forever New

Oğlak burcuna hediye önerileri

Sabır, disiplin ve azim denince akla gelen ilk burç Oğlak. İlişkilerinde belki biraz mesafeli biraz tutucu ama aslında geleneklerine çok düşkün ve ilişkilerinde devamlılık isteyen, süreklilik isteyen bir burç. 

1.Liu Jo 2.Liu Jo 3.Zara 4.Zara 5.Vepa 6.H&M 7.Zara 8.Liu Jo

Oğlak burcuna hediye önerileri

Ne alırsanız alın, klasikten şaşmayın…Uçuk kaçık şeylerden pek hoşlanmayabilir.

Taşları: Onyx, lapis lapuzi, dumanlı kuvars,kehribar
Kokusu: Çam, manolya, karanfil, ylang ylang

1-3.NARS 4.Shiseido 5.Guerlain 6.Armani Si 7.Koton 8.NARS 8.NOTE 10.NARS

Oğlak burcuna hediye önerileri
Önceki ve Sonraki
Haberler