EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Nisan ayında burçları neler bekliyor?

Satürn ve Mars’ın yani iki zorlu ve etkili gezegenin Kova burcuna geçmesiyle; Oğlak burcundaki gezegen yoğunluğu bir nebze rahatlarken teknoloji, bilim, icatlar, buluşlar, eğitim konuları öne çıkıyor! Kova burcu Uranüs tarafından yönetiliyor ve beklenmedik, öngörülemez, şaşırtıcı yönleri var Kova’nın…Nisan ayı hepimiz için şaşırtıcı ve şok etkisi yaratırken 8 Nisan’da Terazi Dolunayı, 23 Nisan’da Boğa Yeniayı ile değer yargılarımızı sorgulayacak; aslında neyin daha değerli olduğunu bir kez daha anlayacağız. Bu ay Koçların ayı! Güneş Koç burcunda cesareti ve baharı kutlarken, en çok neyi özlediysek sabırla gelmesini bekleyeceğiz…

profil
Dolunay Karaca
01.04.2020
Nisan ayında burçları neler bekliyor?

Koç burçları, bu ay sizin ayınız; Güneş burcunuza girdi. Kendinizi mutlu, enerjik ve cesaret dolu hissedebilir, motivasyonunuzu yüksek tutmak için spor ve evde size keyif verecek aktivitelerle uğraşabilirsiniz. Terazi burcundaki dolunay ile ilişkilerde gerilim ve yanlış anlaşılmalara açıksınız. Buna dikkat edelim. Zorlu süreçlerden geçdiğimiz bu dönemde sizler en çok arkadaşlıkları, sosyalleşmeyi ve çevrenizi özlüyorsunuz. 23 Nisan Boğa Yeniayı’nda maddi konulara kafa yoruyor olacaksınız. 


Boğa burçları, iletişim problemleri çekeceğiniz bu ay, biraz yalnız kalmaya ve dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Meditasyon, yoga, dua, terapi için uygun etkiler var. İkili ilişkilerinizde aşk ve flörtlerle ilgili maddi kaynaklı sorunlar gündeme gelebilir bu ay. Terazi Dolunayı’nda alışkın olduğunuz günlük rutinlerinizde değişimler var. Nisan ayı hepimiz için zorlu bir ay; bu ay siz en çok ekonomik anlamda kafa yoruyorsunuz. 23 Nisan’da sizin burcunuzda Yeniay oluşumu var; yeni kararlar almak , plan yapmak iyi gelebilir.


İkizler burcu, sıra dışı ve farklı bir Nisan ayı bekliyor hepimizi; iletişiminiz hız kazanıyor, bilgisayar ve online konular, online eğitimler, evde yapacağınız aktivitelerle kendinizi oyalamaya çalışmalısınız. Aşk konularında ise gerginlik ve tartışmalar bitiyor. Terazi Dolunayı’nda  aşk adına kararsızlıktan çıkıp, net bir karar alacaksınız. Ay sonuna doğru Boğa burcunda Yeniay oluşumu var ve bu Yeniay’da içinize dönmek, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Her duyduğunuza inanmamalı, her haberi ciddiye almamalısınız. Bu sizi yıpratıyor.


Yengeç burçları, iş konularında oldukça şanslı olacağınız, kendinizi göstereceğiniz bir dönem olacak sizler için. Evden yapacağınız bir satış tekniği veya geliştireceğiniz bir hobiniz olabilir. Bir projeyi başarı ile tamamlamak bu dönemde sizi mutlu edebilir. Hedef belirlediğiniz bir kitabı bitirmek, yeni bir şeyler öğrenmek gibi… Etrafınızdaki kişiler tarafından saygı ve sevgi göreceksiniz, telefon görüşmeleriniz artacak. Terazi Dolunayı’nda aile içi bir konu çözülecek. Bu dönem en çok ‘keşke’ leriniz kafanızda sorgulanacak.


Aslan burçları; inançlarınızı, hayata bakışınızı sorgulayacağınız bir ay. Eğitim konularınız önem kazanacak, yayın, pazarlama, yurt dışı seyahatler ve yabancılarla iş birlikleri ertelemelere maruz kalabilir.   Bu ay hayalini kuracağınız şey; sevdiklerinizle baş başa tatile çıkmak, farklı kültürlerden insanlarla bir araya gelmek istemek; kısaca insana özlem duygunuz tavan yapıyor olacak. Değer yargılarınız değişiyor. ‘Aslında hayatta en lüks şey dokunmak, sarılmak ve güvende olmakmış’ diyeceksiniz.  Bu ay dolunayda iletişimde çıkışlar yapıyorsunuz. Boğa Yeniayı’nda ise iş konusunda yeni bir fikriniz var.


Başak burçları, bu ay sizin için eşinizin parasal durumu, ortaklaşa kazançlar önem kazanıyor. Herhangi bir ameliyat, miras, vergi, faiz konuları, ödemeleriniz ön planda olacak gibi görünüyor. 8 Nisan’daki dolunayda maddi kazançlar hanenizde gelişmeler söz konusu. Aşk bu dönem biraz askıda. Nisan ayında sizlerin en çok özlem duyduğu konu; günlük yaşantınız, koşturmacalar ve hatta rutin işleriniz! Ay sonunda Boğa Yeniayı ile sizler uzak uzaklardaki bir akrabanızı arayarak hasret gidermelisiniz. 


Terazi burçları, bu ay sizler için ikili ilişkiler ön planda olacak. Sevdiğiniz kişiden ummadığınız bir teklif alıp şaşırabilir ve ilişkinizi bir üst aşamaya taşıyabilirsiniz. Yalnızsanız şayet hayatınıza yeni biri girebilir.  Sanal ortamlarda biriyle tanışma ve yeni bir ilişki başlatma konularında şanslı olabilirsiniz. Dolunay sizin burcunuzda gerginliğe dikkat. 8 Nisan civarı 3 gün öncesi ve 3 gün sonrası biraz açılar sert… Sizler bu ay önemli konularda sınanıyorsunuz. Boğa Yeniayı’nda ise ortaklık kurmayı tercih edecek, yalnız başınıza bir iş yapmak istemeyeceksiniz. 


Akrep burçları, bu ay sizler evden kuracağınız online toplantılar sayesinde iş hanenizi geliştirip  yanınızda çalışanlarla diyaloğunuzu arttıracaksınız. Ketumluktan çıkmak, her şeyi paylaşmak, konuşmak sizlere iyi gelecek. Birlikte çalıştığınız kişilerden destekler alacaksınız. Bu ay sağlık konuları dikkat çekiyor, düzenli beslenmek ,diyet, spor gibi aktiviteleriniz ağırlık kazanabilir. Aşk iyi gidiyor. Terazi Dolunayı kötü alışkanlıklardan kurtulmak için size fırsat sunacak. Boğa Yeniayı’nda ise ay sonu; karar zamanı olacak!


Yay burçları, bu ay sizlere yeni bir aşk göz kırpabilir ,beklenmedik bir yerde beklenmedik bir şekilde biriyle tanışabilir, gönlünüzü ona kaptırabilirsiniz. Bu ay dolunay size arkadaşlık getiriyor, yeni insanlar yeni gruplaşmalar söz konusu, kapalı kaldığımız bu dönemlerde whatsapp grupları, sanal alemde kurulacak diyaloglar, online ticaret gibi konular öne çıkıyor. Sizler en gezgin, en sosyal burç olarak en çok yüz yüze konuşmaları, temaslı arkadaşlıkları, sevdiklerinizle toplanmayı özlediniz. Bu ay bunun farkındalığı daha da artacak. 23 Nisan’da Boğa burcundaki yeniayda yeni gündelik rutinler oluşturacaksınız. 


Oğlak burçları, bu ay ani bir şekilde taşınma veya yer değiştirme fikri gündeminize oturabilir. Ev, aile konuları önem kazanabilir; ebeveynlerinizle olan ilişkilerinizi gözden geçirebilir, onlara olan sorumluluklarınızı tam olarak yerine getirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ise gözünüze girmek için işine sarılıyor. Nisan ayı zorlu bir ay; açılar gergin, Terazi burcunda bir dolunay meydana gelecek ve size kare açı yapacak. Oğlaklar zaten genel anlamda tüm yılı neredeyse zorlu geçirdi. Evet az kaldı, kurtulacaksınız tüm bunlardan. Her şey geçecek ve Güneş yeniden doğacak. En çok da işinizi ve rutin hayatınızı özlüyorsunuz. 


Kova burçları, bu ay yakın çevre ilişkileriniz önem kazanacak, komşularınız, akrabalarınız, kardeşlerinizle olan iletişiminiz güzel gidecek; konuşma, yazma, öğrenme, öğretme becerileriniz artacak. İnsanlar sizden ilgi ve destek bekleyecek. Aşk konularında yalnız olan Kovalar, eski birlikteliklerine dönmek konusunda kararsız kalacaklar. Satürn artık sizin burcunuzda ve Mars da öyle. İki zorlu gezegen sizde özgürleşmeye, mücadelenizi yeni buluşlar yapmaya, bilgiye, teknolojiye daha da önem vermeye itiyor olacak. Kendi kişisel sorumluluklarınızı alacak ve sistemli bir şekilde çalışacaksınız. Ay sonunda Boğa Yeniayı size yeni iş kapıları için fikir sunacak.


Balık burçları, bu ay para konularınız, kazançlarınızda güvensizlik yaşamanız normal fakat çalışmalarınızın karşılığını aldığınız bir dönem olacak. Farklı kazanç yöntemleri deneyebilir; var olan işinize ortaklıklar alabilirsiniz. Aile ve aşk konularında evinizde yaratıcılığınız sayesinde aktiviteler üretebilir, lezzetli yemekler yapabilir, denenmemiş tarifler deneyebilirsiniz. Nisan ayında sizler en çok hayal kurmayı özlediniz çünkü belirsizlik yaşıyoruz ve önümüzü net göremiyoruz, akışına bırakmak bu ay size yetmiyor; hayal kurmaktan kaçınıyorsunuz. Boğa Yeniayı’yla yeniden iletişiminiz normale dönecek merak etmeyin.


Önceki ve Sonraki
Haberler