EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Kova burcuna hediye önerileri

Geçtiğimiz hafta Güneş’in Kova burcuna geçiş yapmasıyla Kova burçlarının doğum günü başlamış oldu. Astrolog yazarımız Dolunay Karaca, Kova burçlarına özel bir hediye rehberi hazırladı.

profil
Dolunay Karaca
27.01.2017
Kova burcuna hediye önerileri

Dahilerin burcu olarak Kova burcu, idealist, sosyal, arkadaş canlısı, değişik fikirleri olan, bireyselliğinin yanı sıra hümanist yapısıyla tanınır. Yeni şeyler icat etmek, yeni fikirler üretmek onları mutlu eder. Herkesten farklı bir stili vardır, herkesin beğendiğini beğenmez, kendine has bir tarz oluşturmayı sever.

1.Machka 2.Academia 3.Forever New 4.Forever New 5.Network 6-7-8.Twist

Kova burcuna hediye önerileri

Organizasyon kabiliyetleri güçlüdür, amaçları için uğraşır. Kendinden bir önceki burç Oğlak burcunun aksine geleneksel değil, sıra dışı olana, farklı olana ilgi duyar. Çevresini bu konuda pek takmadığı için her renkten kıyafeti alır, karıştırır ve kombin yapar, kendine de yakıştırır. Çılgın ve asi Kova burcu insanı için uzay ve astroloji en ilgi çekici konulardır. Takım sporlarına yatkın olan Kova burcu için spor kombinler de uygun olur. 

9.Beymen 10-11.Forever New 12.Netwrok 13.Twist 14.Network 15.İpekyol 16.Mango 17.Selma Çilek

Kova burcuna hediye önerileri

Uranüs yönetimindeki Kova insanı için teknoloji alanında; bilgisayar, son model bir telefon, tablet ve benzeri hediyeler vazgeçilmezdir. Bilim kurguya düşkündürler.

1.Rayban 2.Vogue 3.Rayban 4-5-6.Twist 7.Mango 8.Beymen 9.Mango 10.Twist 11.Furla 12.Twist 13-14.Forever New 15. Twist 16.Forever New 17.İpekyol

 

Kova burcuna hediye önerileri

Yüksek platformlu ayakkabılar, renkli desenler, metalik renkler, taytlar, gözlükler vazgeçilmezleridir. Çılgın ve asi Kova burcu insanı için uzay ve astroloji en ilgi çekici konulardır. 

1.Divarese 2.Vetrina 3.İnci 4.Mango 5.Vepa 6.Mango 7.İpekyol 8.Vepa 9.Forever New 10.Mango 11.Vepa

Kova burcuna hediye önerileri

En sevdiği renkler: Gece mavisi, lacivert, metalik renkler( dore-lame). Uğurlu taşları aytaşı ve akuamarindir. Sümbül, yasemin, orkide, sandal ağacı ve turunçgil en sevdiği kokular arasında...

1.NARS 2.MAC 3.MAC 4.Shiseido 5-6.Nars 7.MAC  8.Nars 9.MAC

Kova burcuna hediye önerileri
Önceki ve Sonraki
Haberler