EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Koç burcuna hediye önerileri

Yazarımız Dolunay Karaca bu ay doğum gününü kutlayan Koç burçları için hediye rehberi hazırladı.

profil
Dolunay Karaca
29.03.2017
Koç burcuna hediye önerileri

20 Mart itibariyle Güneş Koç burcunda parlamaya başlıyor ve Koç burçları için doğum günleri de başlamış oluyor. Spontane, lider, hırslı, atak ve enerjik Koç burçları her zaman canlı ve sportif olmaktan hoşlanırlar. Girdikleri ortama göre giyinmek ve göze çarpmak isterler. Macerayı, adrenalini ve rekabeti seven Koç burcu için sportik şıklık hoş bir seçim olacaktır. Kırmızı, turuncu canlı renkleri severler. 

1-2.İpekyol 3.Machka 4.İpekyol 5.Machka 6.İpekyol 7.ADL 8.Bonprix 9. İpekyol

Koç burcuna hediye önerileri

Ateş grubundan olan Koç burcu 12 burç içinde ilk burçtur ve lider ruhludur. Başlatma enerjisi çok yüksektir. Fikir ortaya sunmak ve inandıkları için savaşmaktan asla çekinmezler. Zaman zaman çocuksu ve sempatik tavırlarla herkesi kendisine hayran bırakır. Aklına koyduğu şeyi yapar. 

1.Hotiç 2.ADL 3.İnci 4.Mudo 5.Hotiç 6.Hotiç 7.İnci

Koç burcuna hediye önerileri

Sabırsızdırlar  ve hızlı hareket etmeyi severler. Alınan hediyenin süsü püsü onları cezbetmez hemen açmak isterler. Parfüm konusunda seçimleri asla çiçeksi ve romantik kokular değil, enerjik ve baskın kokulardır.

Taşları: Ametist, Yakut, Lal taşı, Mercan

1-3.NARS 2.MAC 4-5.MAC 6.Koton 7.Shiseido 8.MAC 9.NARS 10.MAC 11.NARS

Koç burcuna hediye önerileri

İddialı ve göz alıcı olmak hoşlarına gider. Koç burcu genel olarak kafa bölgemizi temsil eder. Şapkalar, saç bandanaları değişik taşlı aksesuarlar onlar için vazgeçilmezdir.

1-4.Mango 5.Bonprix 6.İpekyol 7.Twist 8.Mango 9.Mango

Koç burcuna hediye önerileri
Önceki ve Sonraki
Haberler