İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Kasım ayında burçları neler bekliyor?

Güneş Akrep burcunda! MERKÜR retrosu 4 Kasım’da bitiyor! MARS Retrosu ise 15 Kasım’da sona erecek… Aynı gün 23 derece Akrep burcunda bir yeniay var; 30 Kasım’da ise İkizler burcunda dolunay gerçekleşiyor… Zorlu bir Ekim ayından sonra daha olumlu bir Kasım ayı bizi bekliyor!

profil
Dolunay Karaca
30.10.2020
Kasım ayında burçları neler bekliyor?

Kasım ayında eşinizin veya partnerinizin gelir düzeyinde artış, terfi gibi durumlar olmasıyla beraber ilişkinizde maddi anlamda rahatlama söz konusu. 15 Kasım’da Akrep burcundaki yeniayla beraber finansal olarak yeni kazanç kapıları sizi de etkilemeye başlayacak, umulmadık yerlerden paralar var size bu ay. İletişim şekliniz aceleci ve gergin olabilir yakınlarınızla sorunlar olabilir, hiç ummadığınız birinden düşmanca tavırlar görebilirsiniz. 30 Kasım’da İkizler burcundaki dolunayla beraber yakın cevre ilişkileriniz düzelecek ve her şey tatlıya bağlanacak. Sevgiyle kalın, mutlu bir ay geçirmeniz dileğiyle.

Mutlaka dinleyin: Burçlara göre doğaltaş önerileri


Bu ay sizin için ortaklıklar ve ikili ilişkiler ön planda olacak. Gündelik koşuşturmalarınız, organizasyonlar ve davetler hayli artacak, yoğun bir tempoya hazırlıklı olun derim. Kasım ayında normal giden bir ilişkiniz varsa evlilik düşünülmeye başlanabilir ve ilişkinizi ciddi bir boyuta taşıma kararı alabilirsiniz. 15 Kasım’da Akrep burcunda bir yeniay var ve bu yeniayla beraber ortak bir anlaşma, bir işbirliği yapmanız olası... 30 Kasım’da İkizler burcundaki dolunayla beraber finansal konularda da sıkıntılar bitiyor ve beklediğiniz para transferi gerçekleşiyor; fakat bu para geldiği gibi gidecektir çünkü bu ay cok yoğun, koşturmalı ve harcamalı bir ay sizin için. Mutlu, sağlıklı ve güzel bir ay olsun.

Mutlaka dinleyin: Burçlara göre doğaltaş önerileri


Kasım ayı hareketli bir ay sizin için sevgili İkizler, sizin bitmek bilmeyen enerjiniz sayesinde bu ay hem aşk hayatınız hem çocuklarla ilgili koşuşturmalarınız gündemde, iş değiştirebilir veya terfi edebilirsiniz. Çalışanlarınız varsa onlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Gündelik hayatınızda cazip teklifler alabilir veya fikirlerinizle ön plana çıkabilirsiniz. 15 Kasım’da Akrep burcundaki yeniayla beraber sağlık konularında kilonuz gündeme gelebilir. Diyetisyen kontrolü gerekebilir. 30 Kasım’da sizin burcunuzda gerçekleşecek olan dolunayla beraber sevgilinizle aranızda bir gerginlik çıkabilir. Kopmalar olabilir. Bu süreci metanetli atlatmakta fayda var diyorum ben... Sevgiyle kalın. Mutlu, sağlıklı güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle.

Mutlaka dinleyin: Burçlara göre doğaltaş önerileri


Sevgili Yengeçler kendi kendinizi yiyip bitirmekten ve yıpratmaktan vazgeçmelisiniz .Her şey olması gerektiği gibi oluyor ve herkesin hayrına oluyor bunu er ya da geç fark edecek ve mutlu olacaksınız. Bu ay yalnızsanız yeni bir tanışma, bir karşılaşma veya güzel bir tesadüf sonucu başlayacak olan bir ilişkinin temelini atabilirsiniz. Evliyseniz hamilelik haberi alabilirsiniz. Yalnızsanız aşk kapınızı bu ay çalacaktır. 15 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek yeniayla beraber sosyal aktiviteler, doğum günleri, kutlamalar için olumlu ortamlar mevcut. 30 Kasım’da gerçekleşen dolunay biraz canınızı sıksa da arkanızdan iş çevirenler açığa çıkacak ve siz bunun da üstesinden geleceksiniz. İş konularında evden çalışmalar yapmak daha iyi sonuç verebilir. Sağlıklı ve güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle.

Mutlaka dinleyin: Burçlara göre doğaltaş önerileri


ASLAN: Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar bu ay taşınmak mı istiyorsunuz? Evinizi dekore etmek veya yeni bir ev almak, yatırım yapmak mı? Tüm bunlar için olumlu bir ay olarak görünüyor Kasım ayı. 15 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek yeniay size bunlar için bir fırsat başlatacak. Aile içi iletişiminiz artıyor, güzel davetler verebilir, aile ile beraber yapılacak aktivitelerde rol alabilirsiniz. Medya veya görsel sanatlar, yazarlık, sanatsal faaliyetler için uygun bir ay. 30 Kasım'da ikizler burcunda gerçekleşecek olan dolunay sizi arkadaş ortamlarınızla ilgili sınava davet edecektir. Belki arkadaşlarınızdan bazılarını elemeli veya arkadaşlık boyutunu bir kez daha gözden geçirmelisiniz. İsteklerinize ulaşmak sizin için hiç de zor değil, bir şeyi kafanıza taktığınız zaman onu kazanmak amacıyla her şeyi yapabiliyorsunuz.  Sevgiyle kalın, mutlu, sağlıklı bir ay olsun.

Mutlaka dinleyin: Burçlara göre doğaltaş önerileri


Bu ay Başak burçları yakın çevre ve kardeşlerle ilgili konularla meşgul olucaklar. Kötü anlamda değil bu meşguliyet bilakis iyi anlamda gelişmelere tanıklık edecekler. 15 Kasım’da Akrep burcundaki yeniayla beraber yakın çevre ilişkileriniz artacak, kitap yazmayı düşünenler bir türlü başlangıç yapamayanlar veya görsel medya ile ilgilenenlere sürpriz gelişmeler var. Kendinizle çok ilgilisiniz bu ay kişisel gelişiminiz için ne gerekiyorsa yapmaktan vazgeçmeyin. İletişimiz sayesinde para kazanma alternatifleri yolunuza çıkabilir. Eşle veya flörtlerle ilgili olası tartışmalardan uzak durmanızda fayda var. 30 Kasım’da İkizler burcundaki dolunay size iş yerinizde terfi ve yükselme vaad ediyor. Önemli bir projede yer alabilirsiniz. Mutlu, sağlıklı ve güzel bir ay geçirmenizi dilerim.

Mutlaka dinleyin: Burçlara göre doğaltaş önerileri


Maddi anlamda şansınızın yaver gideceği bir ay Kasım ayı sevgili Teraziler. Almak istediğiniz her ne ise alabileceksiniz. İletişimiz çok aktif olacak, görünümünüzü yenilemek isteyebilir kış aylarında farklı bir tarz denemek isteyebilirsiniz. Yalnız arka planda olup bitenler canınızı biraz sıkabilir. Siz fark etmeden ‘saman altından su yürütenlere bu ay dikkat’ diyorum. 15 Kasım’daki yeniay sizi maddi anlamda rahatlatacak  ve 30 Kasım’da İkizler burcundaki dolunay size hukuksal bir meselenin çözümünde netlik verecek. Sağlıklı ve mutlu bir ay geçirmenizi dilerim.

Mutlaka dinleyin: Burçlara göre doğaltaş önerileri


Kasım ayı Akreplerin ayı, bu ay sizin için yeni başlangıçlar, yenilenmeler, güçlü enerji, ikili ilişkiler, aşk ve flörtler şans vaad ediyor. Kişisel gelişim programları, diyetler, kendi dış ve iç görünümünüzle ilgili her türlü yenilik için muhteşem bir enerji sizinle olacak. Değerlendirin derim. 15 Kasım’da Akrep burcundaki yeniay sizin burcunuzda olacağından tüm bu anlattıklarım için sizi destekliyor olacak. İş hayatı, kariyer planlaması, yeni teklifler ve iş projeleri için de uygun bir süreç. 30 Kasım’daki dolunay kredi çekmek, borç ve vergileriniz varsa ödemek açısından size destek verecek. Sağlıklı, mutlu bir ay geçirmeniz dileğiyle.

Mutlaka dinleyin: Burçlara göre doğaltaş önerileri


Sevgili Yaylar bu ay kendinizi maneviyata, dua ve ruhsal çalışmalara yönelmiş bulabilirsiniz. Ne de olsa gökyüzü  sizi olgunlaştırmaya, sabırlı olmaya teşvik ediyor. Bu ay babayla ilgili bir sorun veya otorite olarak gördüğünüz biriyle problem yaşayabilirsiniz. Ama siz iyi niyetiniz, eşsiz anlayış ve farkındalığınızla her türlü zorluğun üstesinden gelmeyi başaracaksınız. 15 Kasım’da Akrep burcundaki yeniayla beraber iç dünyanıza dönecek ve yaşama farklı bir açıdan bakacaksınız. Maddi anlamda eşinizin finansal durumunda iyi gelişmeler var; sürpriz, beklenmedik bir para gelebilir. Ev değiştirmeyi düşünenler için uygun bir ay değil. 30 Kasım İkizler dolunayında ikili ilişkilere dikkat! Sağlıklı ve mutlu bir ay geçirmeniz dileğiyle…

Mutlaka dinleyin: Burçlara göre doğaltaş önerileri


Bu ay sizin sosyalleşme ayınız, arkadaş gruplarının aranılan ismi olacaksınız. Yeni tanışmalar, aşk ve flörtler için uygun bir dönem. Bu ay 15 Kasım’daki yeniay size iş hayatınızda sıçrama ve kariyer planlaması için olanaklar sunuyor. Bu ay mümkünse yurtdışı geziler, kafa dinlemek için uzaklaşmak sizlere iyi gelecektir. Ummadığınız bir karşılaşma ve sürpriz bir gelişme yaşamanız durumunda fikirleriniz netlik kazanacak. Hukuksal ve eğitim yönünden iyi bir ay. 30 Kasım’daki dolunay size sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatacak. Kontrollerinizi ihmal etmeyiniz. Sağlıklı ve mutlu bir ay geçirmeniz dileğiyle.

Mutlaka dinleyin: Burçlara göre doğaltaş önerileri


Sizin için Kasım ayı parlama ve yükselme ayı, terfi, iş değiştirme veya yönetme becerilerinizi geliştirebileceğiniz bir ay sizi bekliyor. 15 Kasım’da Akrep burcundaki yeniay yeni bir işe başlamak isteyenler için yeni haberler fısıldıyor. Olumlu ve güzel gelişmelerin yaşanacağı bir ay sizler için. 30 Kasım’daki dolunay ise İkizler burcunda olacak ve size çocuklarla ilgili sorumluluk getirecek, çocuk sahibi olmak isteyenler için verimli etkiler mevcut. Değerlendirin. Sosyal ortamlardan ziyade sevdiğiniz kişiyle vakit geçirmeniz faydanıza olacak. Sağlıklı ve huzurlu bir ay geçirmeniz dileğiyle. 

Mutlaka dinleyin: Burçlara göre doğaltaş önerileri


Yurtdışı bağlantıların söz konusu olacağı bir ay Kasım ayı sizler için. Biraz uzaklaşıp kafa dinlemek isteyeceksiniz . Buna fırsatınız yoksa evde kalmak ve evinizle tek başınıza ilgilenmek size iyi gelecektir. Parasal süprizlerin yaşanacağı bir ay olacak. Ummadık bir yerden gelen para keyfinizi yerine getirecek. İkili ilişkiler, aşk ve flört hayatınız gayet yerinde, hukuksal ve ticari konularda yeni başlangıçlar yapmanız olası, bazı şeylerin netlik kazanması açısından bu ayı değerlendirebilirsiniz. 15 Kasım’daki yeniayla beraber eşinizin veya partnerinizin ailesiyle birlikte keyifli vakit geçirebilir, özel bir şey paylaşabilirsiniz. Onların sizin desteğinize ihtiyaçları olacak. Keyifli ve sağlıklı bir ay geçirmeniz dileğiyle.

Mutlaka dinleyin: Burçlara göre doğaltaş önerileri
 


Önceki ve Sonraki
Haberler