EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Kasım ayı burç yorumları

Astrolog yazarımız Dolunay Karaca, Kasım ayı burç yorumlarını buseterim.com.tr okuyucuları için yazdı.

profil
Dolunay Karaca
05.11.2016
Kasım ayı burç yorumları

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar; bu ay sizler için ortaklıklar ve yeni iş konuları gündemde. Yeni bir ortaklık teklifi alabilir, eşinizin veya partnerinizin terfi etmesine sevinebilirsiniz. Gizli sırlar, bilinmeyene olan merakınız artıyor. Bir yakınınızın hastalık, ameliyat gibi durumları canınızı sıkabilir. Bu ay ödemelerinizi yapmak için yeni alternatif yollar deneyeceksiniz, kredi çekmek, borç almak vermek, vergi faiz gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise sevdiğiniz kişinin soğuk davranışları gözünüzde onu katılaşmış görmenize sebep olabilir, zamana ve oluruna bırakmalı, gözlem yapıp duruma göre şerbet vermenizi tavsiye ederim. Ani ve fevri çıkışlar ilişkinizi daha da zora sokabilir. 14 Kasım’da Boğa burcundaki dolunay sizin para hanenizde meydana geliyor. Bu alanda maddi olanaklarınızla ilgili bir şeyleri satmak veya yenisini satın almak gibi parayla ilgili durumlarınız ön planda olacaktır. 29 Kasım’da ise Yay burcunda bir yeniay meydana geliyor. Eğitim hayatınızla ilgili başlangıçlar yapabilir, sınavları olanlar kendilerini ispatlayabilirler. Seyahat planları yapıp, yurtdışı gezilerine bilet alabilirsiniz.

 

Kasım ayı burç yorumları

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; tamamen ikili ilişkilerinize yönelebileceğiniz bir aydasınız. Bu ay evlilik, nişan, söz gibi özel konular kafanızda ve gündeminizde yer alacak. Yeni bir ilişkiye başlamak için uygun bir süreç, var olan ilişkiniz adına ise daha iyiye götürme çabası var karşınızdaki kişinin. Farkında olmadan ona karşı mesafeli ve durgunsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçmeniz ve kendinizi ona yeniden sevdirmenin yollarını aramalısınız. Size değer vermesinin asıl nedeni size olan güveni, bu duyguyu kaybetmesine izin vermemelisiniz. 14 Kasım’da sizin burcunuzda gerçekleşecek bir dolunay var. Bu dolunayda gerilim ve stresle başa çıkmak durumunda kalabilirsiniz. İlişkinizi zedelememek adına doğada yürüyüşler yapmak ve sakin olmaya özen göstermek iyi bir fikir olabilir. 29 Kasım’da ise Yay burcunda bir yeniay meydana gelecek, ertelediğiniz bir ameliyatınız varsa onu yaptırmanın zamanı gelmiş olabilir.

Kasım ayı burç yorumları

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; evcil hayvan edinmek için güzel bir ay, şayet varsa onların sorumlulukları artacaktır. Kiracılar, yanınızda çalışanlar, günlük koşturmalar son derece yoğun geçecek. Uzun zamandır kiraya vermek istediğiniz bir işyeri veya dairenizi, bu ay istediğiniz fiyata avantajlı bir şekilde verebilirsiniz. Sağlık kontrolleri ve ofiste düzenlemeler, kontroller sizi bekliyor. Aşk yaşamınızda çok hareketli bir zaman dilimi. Aman ikili oynamamaya özen gösterin, gerçekler açığa çıkabilir, siz kararsızlık yaşarken durum farklı bir yöne kayabilir ve suçlu bulunan siz olursunuz. 14 Kasım’da Boğa burcunda bir dolunay meydana geliyor, yalnız kalmanız ve kendinizi dinlemeniz iyi gelecektir. Plan ve program yapmak, bazı şeyleri tek taraflı düşünmek ve kendi kendinize karar almak daha iyi sonuç verecektir. 29 Kasım’da ise yeni ve taze bir aşk kapınızı çalabilir. Yay burcundaki yeniayla birlikte şayet ilişkiniz var ise ve sorunlar yaşıyorsanız, güzelliklere yelken açabilirsiniz.

Kasım ayı burç yorumları

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; uzun zamandır ilişkilerinizde yaşadığınız sorunlardan ve sizi sıkan insanlardan nihayet arınma vakti geldi. Kendinizi yeterince üzdünüz ve yordunuz. Bu ay hobilerinizle ilgilenmek, yeni yerler keşfetmek ve yeni insanlarla tanışmak için fırsatlar çıkacak karşınıza. Çocukları olanlar, onların eğitim ve bir takım durumlarına yardımcı olacaklar, onlar için tatlı koşturmalar içerisinde olacaklar. El becerilerinizi geliştireceğiniz yeni ve keyifli işlerde başarılı olabileceğiniz bir aydasınız. Bu ay yeni tanışacağınız birisi hayatınızı değiştirebilir yeter ki siz buna izin verin. 14 Kasım’da Boğa burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda arkadaş çevrenizde elemeler yapmak isteyebilir, sizi sıkan ve yoranlara elveda diyebilirsiniz. İçerisinde bulunduğunuz bir sosyal sorumluluk projesi var ise bir tamamlanma yaşayabilir bunu kutlayabilirsiniz. 29 Kasım’da ise Yay burcunda bir yeniay var. Bilindiği üzere yeniaylar yeni başlangıçlara gebe; bu başlangıç sizin günlük rutininizi değiştirecek.

Kasım ayı burç yorumları

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; evinizi değiştirmek mi istiyorsunuz, yeni ev mi almak veya başka yere mi taşınmak. Yapmak istedikleriniz için uygun ay bu ay. Aile büyüklerinizden destek görebilir, sevdiklerinizle ve yakınlarınızla bir arada olabilirsiniz. İşinizi evinize taşıyabilir, evden çıkmak istemeyebilirsiniz. Dekor değişikliği, yeni aksesuarlar ve alışveriş için uygun bir zaman dilimi. Aşk konularında ise var olan bir birliktelik var ise şayet, anlamlı ve ciddi bir ilişki olacak bu. Zorluk çeken Aslanlar ise birtakım dedikodular duyabilir ve canları sıkılabilir. Bekar olanlara tavsiyem biraz beklemeleri, doğru insan olmayabilir karşınızdaki insan. 14 Kasım’da Boğa burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda işinizle ilgili bir karar alabilirsiniz. Etrafınıza gergin dakikalar yaşatabilirsiniz. İşinizle ilgili bir engelle karşılaşmak sizi hırpalayabilir. 29 Kasım’daki yeniayla birlikte artık eski neşenize kavuşacaksınız. Geride kalanlar düşünsün diyorum. 

Kasım ayı burç yorumları

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar; bu ay iletişiminiz çok güçlü olacak, pazarlama reklam halkla ilişkiler, dedikodular, konuşmalar, bolca sohbet sizi bekliyor. İlişkilerinde zorlanan ve hayal kırıklığı yaşayan Başaklar, kendilerine yönelecekler, kendilerini değiştirmeye karar verecekler. Bir hedef tutturup o uğurda yol almaya başlayacaklar. İş potansiyeliniz ve para durumunuz iyiye gidecek, karlı çıkacaksınız ve hesap kitap işlerinizi doğru yönlendirebileceksiniz. Aslında detaylara takılmayıp biraz geniş bakabilseniz, bazı şeyleri daha net görebileceksiniz, sorumluluk sahibi olmakla detaycı olmayı karıştırmamak gerekiyor. 14 Kasım’da Boğa burcunda bir dolunay meydana geliyor, eğitim veya medya konularında karar aşamasında olabilirsiniz. Kötü açıdan bakacak olursak, partnerinizin akrabaları ile aranız açılabilir bu dönemde. 29 Kasım’daki yeniay da ise aile yaşantınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Kasım ayı burç yorumları

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; maddi olanaklarınız için son derece verimli bir aydasınız, yeni yatırımlar yapabilir, iş hedeflerinizi yükseltebilirsiniz. Bu ay özellikle yakın çevrenize dikkat etmeniz gerekiyor, bazı sevimsiz insanlar ve sevimsiz konuşmalar sizi rahatsız edebilir. Soğuk ve katı tutumla yaklaşan insanlar aslında öz benliklerinde en çok sevgiye muhtaç olanlardır. Belki biraz sevgi göstermek iyi olabilir ama kendinizi çok da üzmeyin. Bir süredir aile içerisinde yaşadığınız kopmalar ve kırılmalar, yavaş yavaş düzelmeye başlayacak bu aydan itibaren, bunu siz de hissediyor olacaksınız. 14 Kasım’da Boğa burcunda bir dolunay meydana geliyor, bu dolunayda ortaklık yaptığınız birisiyle yol ayrımına gelebilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak ve kredinizi bitirmek için kollarınızı sıvayabilirsiniz. Partnerinizin iş hayatı da biraz tehlikede. Ona destek olmalısınız bu süreçte. 29 Kasım’da Yay burcunda bir yeniay meydana geliyor bu yeniayda yakın çevrenizde sürpriz bir gelişme yaşanacak.

Kasım ayı burç yorumları

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; bu ay sizin ayınız, artık Güneş sizin burcunuzda ve sizi aydınlatıyor parlatıyor. Kendinizi iyi hissedebileceğiniz ve aksiyon alabileceğiniz bir aydasınız. İş konusunda, maddi konularda, ailevi meselelerde bir süredir ertelediğiniz şeyler ve konular artık çözüme kavuşacaklar, bazı şeyleri geride bırakıp yol alabileceğiniz bir ay olacak bu. Bazı yeni kararlar alacaksınız, hedefler koyacaksınız kendinize, yeni bir diyete başlamak, yeni bir eğitime başlamak, yeni bir proje, ilişkinizi düzeltmek ve her şeyi yoluna koymak için gerekli enerjiyi kendinizde bulabileceksiniz. Geçtiğimiz ay büyük bir mücadele verdiniz, belki bundan ders çıkardınız, belki yenilendiniz ve değiştiniz her ne olduysa yolunuza devam etme vakti geldi. 14 Kasım’da Boğa burcunda bir dolunay oluşumu var. Bu dolunayda ilişkilerde gerginlikler ve tartışmalar olabilir. Eski konular gündeme gelebilir. 29 Kasım’da Yay burcundaki yeniayla yeni bir iş projesine başlayabilir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz arabaya sahip olabilirsiniz.

Kasım ayı burç yorumları

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; bu ay arkanızdan iş çeviren insanlar, arkanızdan konuşanlar olabilir. Düşmanlarınız var hissine kapılabilirsiniz. Geçmişe takılı kalıp, sürekli geçmişle yaşarsanız yol almakta güçlük çekersiniz. Kendinizi ve motivasyonunuzu etkileyen ne varsa hayatınızdan çıkarın. Derin nefes tekniklerini deneyin, meditasyon yapın, size terapi gibi gelen şeylerle ilgilenin. İyimserliğinizi ve neşenizi kaybetmenize neden olanlara gerektiğinden fazlasını vermeyin. Uyku problemleri çekebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz bu ay. Genel olarak motivasyonunuz düşük ve kendinizi halsiz hissedebilirsiniz. 14 Kasım’da Boğa burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda sağlık kontrollerinden geçin, elinizdeki işleri bitirmek için çaba sarf edin, düzen kurun ve bu düzende yaşamaya çalısın. Düzensizlik içerisinde olmak bir süre sonra sizi yorar. Evinizi, ofisinizi düzenli tutun. 29 Kasım’da ise Yay burcunda meydana gelecek olan yeniayla birlikte rahat bir oh çekebileceksiniz. Bu dönemi atlatmaya çalışın gerisi kolaylaşacak. Biraz sabır.

Kasım ayı burç yorumları

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; sosyal çevrenizi genişletebileceğiniz, çok farklı aktiviteler içerisinde bulunabileceğiniz bir ay sizler için. Farklı kültürlerden, iş hayatınızdan, ortaklıklarınızdan, uzak yerlerden gelen kişilerden destek göreceğiniz bir aydasınız. Yeni bir beraberlik olabilir bu ay sizler için, var olan ilişkiniz için ise güzel keyifli ortamlarda bulunabileceksiniz, bir süredir aranızın açık olduğu kişiler yeşil ışık yakıyor sizlere, onlarla barışma ve uyum söz konusu. 14 Kasım’da Boğa burcunda bir dolunay meydana geliyor, bu dolunayda çocuklarınız ön planda olacak, yeni bir heyecan olabilir veya tam tersi onların sorunlarıyla ilgilenmek sizi gerebilir. Stresinizi atmak için bolca dışarı çıkmak isteyebilirsiniz bu ay. İçsel olarak arka planda bir takım huzursuzluklar yaşıyorsunuz, bunları atlatmak ve kafa dağıtmak için kendinizi sosyalliğe vereceksiniz. Partiler, organizasyonlar sizi bekliyor. 29 Kasım2da bir yeniay meydana gelecek, bu yeniay kötü bir alışkanlığınızı tamamen bırakmanıza vesile olacak.

 

Kasım ayı burç yorumları

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar; iş ve kariyer hayatınıza odaklısınız bu ay tamamen. İşinizde terfi almak, yükselmek, zam almak veya proje toplantı gibi durumların içerisindesiniz. Yeni kararlarınız var, üstleriniz ve patronlarınız tarafından yaptıklarınız takdir görecek ve beğenilecek. Patron olan taraf siz iseniz şayet işlerinizin çok çok iyiye gittiğine tanıklık edebileceksiniz. Bu ay sadakate önem vermeniz gerekiyor, bazı ufak tefek kaçamaklar yapanlarınız varsa ortaya çıkabilir, iş yerinizden birileri sizinle ilgileniyor ve bunu siz de görebiliyorsunuz, şansınızı zorlarsanız, kendi sevgilinizden olabilirsiniz. Gizli kapaklı yürüttüğünüz her şey bu ay açığa çıkabilecek potansiyelde, benden söylemesi. Sadece ikili ilişkiler için değil, yapmış olduğunuz projeler ve iş konuları için de geçerli bu. 14 Kasım’da Boğa burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda ev değiştirme fikri iyi bir fikir olmayabilir. Aile içinde çözümlenemeyen problemleriniz başınızı ağrıtabilir. 29 Kasım ise Yay burcundaki yeniayla birlikte size geleceğe yönelik yeni umutlar vadediyor.

Kasım ayı burç yorumları

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar; hayata yeni ve farklı bir bakış açısıyla bakmaya başlayacaksınız bu ay. Hayatınızı sorgulayacak ve ben daha önce neden bunu fark etmemişim diyeceksiniz İnançlarınız, kültürünüz, felsefeniz, düşünce biçiminiz sorgulanacak; başka bir bakış açısı geliştirecek ve olaylara başka pencerelerden bakmayı öğreneceksiniz. Medya konularıyla ilgilenenler açısından son derece olumlu gelişmeler yaşanabilir, eğitim hayatı, seyahatler bu ay sizler için daha fazla önem taşıyabilir. Kariyerinizde ve iş hayatınızda bir süredir uğraştığınız konular hala tam anlamıyla düzelmiş değil fakat yine de bir rahatlama olacak bu ay. 14 Kasım’da Boğa burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda kardeşlerinizle ilgili bir konuda gerilim yaşayabilirsiniz. Yakın çevreniz sizi desteklemeyebilir. 29 Kasım’daki yeniay da ise bir suredir üzerinde düşündüğünüz bir konu halledilecek. 

Kasım ayı burç yorumları
Önceki ve Sonraki
Haberler