EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (9-16 Mart)

Pazartesi günü Başak burcunda gerçekleşen dolunayın etkisi ile başlıyoruz haftaya... Salı günü Merkür retrosunun bitişi ile iletişim ve iş hayatı hızlanacak, Başak dolunayının da etkisiyle çalışma hayatlarımız ile ilgili sonuçlar alacağız. Sağlık konularını da tetikleyecek olan bu dolunayın etkilerini burçlarınızdan okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
09.03.2020
Haftalık burç yorumları (9-16 Mart)

Bu haftanın başlarında biraz daha hassas ve kırılgan olabilirsiniz. Haberdar olmadığınız bazı haberler sizi başta biraz şaşırtsa da ileride öğrendiğiniz ve ortaya çıktığı için çok memnun olacağınız bu gelişmeler, iyi ki olmuş diyeceksiniz. İş ve sağlık gündemleri sizi biraz meşgul edip yoruyor olabilir, dinlenmeye ihtiyacınız var.


Arkadaşlıklar ve içinde bulunduğunuz gruplar hep gündeminizde olacak. Yeni çevrelere girmek, insanlarla tanışmak ve projelere başlamak için çok ideal günlerden geçeceksiniz. Kariyerden gelen kazançlarla ilgili yenilikler olabilir, bu konularla ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Aşk konusunda şanslısınız, bir arkadaşlık flörte dönüşebilir.


İş ve kariyerle ilgili neticeler alacak, emeklerinizin karşılığını göreceksiniz. İşinizde göreviniz ya da yaptıklarınızla ilgili gündemleriniz değişebilir, patron ve işverenlerinizle olan iletişiminiz hızlanabilir. Aileniz ile ilgili çözmeniz gereken gündemleriniz varsa bu ay bu konular tekrar masaya yatabilir ve bir çözüm bulabilir. Ebeveynlerle ilgili gelişmelere açık, onlarla ilgili gündemlerin yoğun olduğu bir haftadan geçiyorsunuz. 


Seyahat etmeyi düşünenler var ise çok şanslılar, gökyüzü önünüze seyahat fırsatları sunacak. Uçak bileti alabilir, vizeye başvurabilir, seyahat hazırlıklarına girişebilirsiniz. Basın-yayın, reklam, çevrimiçi aktivite konuları yoğun gündeminizde olacak ve bu konularda başlangıçlar yapacak, neticeler alacaksınız. Bir eğitime başvurabilir, kısa ya da uzun fark etmeksizin bir konuda eğitim fırsatı yakalayabilirsiniz. 


Bu hafta ekonomik anlamda yeni gelişmeler tetikleyecek. Bir borcu dönüştürme ya da borç alma-verme gündemleriniz var. Eşinizin kaynakları ile ilgili dönüşümler yaşayacaksınız. Eşiniz para konusunda yeni başlangıçlar yapabilir, girişimlerde bulunabilir. 


Bu hafta eşinizle ilgili önemli haberler gelebilir, gelişmeler yaşanabilir.  Evli olmayan Başaklar, ciddi ilişkiye giden yolda önemli adımlar atabilirler. Bu hafta işi konusunda bir ortak bulmak isteyen Başaklara da şans getirecek. İş ortağı ve eşi konusunda yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. 


Bu hafta çalışma hayatınızda yeni bir düzene girişin altyapısı kurulacak. Çalışma düzeninizde değişiklikler olabilir, günlük düzenli yapmak isteyip yapamadığınız bir şeyi yapmaya başlayabilirsiniz. Yanınızda çalıştırmak için bir eleman tutabilir ya da yeni bir evcil hayvan sahibi olabilirsiniz. Diyete, düzenli spora başlamak gibi sağlığınıza faydalı konularda çok güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. 


Bu hafta yalnız Akrepler için ilişki ve flört başlangıçları yaşanabilir. Yeni sevdalara yelken açmanız çok mümkün. Çocuk sahibi Akrepler bu hafta çocuklarıyla ilgili gündemler yaşayacaklar, çocuklarınızla bitirmeniz gereken işlere bu hafta odaklanıyor olabilirsiniz. Spora başlamak için en ideal günlerden geçiyorsunuz.


Bu hafta ev ve hane ile ilgili yenilikler ve değişiklikler yapabilirsiniz. Ev değişikliği ya da ev içinde değişiklikler için konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Hane içi aile ve ebeveynleriniz ile olan gündemler ve yapılacaklar artabilir. İş ile ilgili gelişmeler neticesinde nerede yaşadığınız ve ailenizle olan ilişkilerinizi tekrar gözden geçireceksiniz.


Bu hafta yakın çevrenizle ilgili gündemleriniz olacak. Kuzen, kardeş, yakın akrabalar ve komşular gibi figürlerle daha fazla görüşmek ve iletişime geçmek isteyeceksiniz. Kısa, uzun, yurt-içi, yurt-dışı seyahatler ve geziler gerçekleştirebilir, iş sebepli ya da aile ziyareti sebepli yollara düşebilirsiniz.


Bu hafta daha önceki ekonomik girişimlerinize cevaplar alacaksınız. Maddi gelişmelere ve bir o kadar da beklenmeyen masraflara açık bir hafta biraz dikkatli olmak isteyebilirsiniz. Kazançlarınızın artacağı ya da iş kapısı açacak görüşme/tanışmalara fırsat veren bir haftadan geçiyorsunuz.


Bu hafta kişisel imajınızda yeni ve güzel değişiklikler yapabilirsiniz. Uzun süredir olmak istediğiniz bir operasyonu gerçekleştiriyor ya da tarzınızın çok dışında yeni bir çizgiye bürünüyor olabilirsiniz. İlişki ve flört ile ilgili önemli bir hafta, partnerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Yaşadığınız alan ile ilgili gelişmeler olabilir, taşınıyor ya da yaşam alanınızı değiştiriyor olabilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler