EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları ( 9-16 Ağustos )

Haftaya yaşadığımız Aslan yeniayının enerjisi altında, yaşam alanlarımızda yeni başlangıçlar içinde olmak isteyen bir ruh hali ile başlayabiliriz. İkili ilişkilerimizde zihnimizin biraz dağınık olduğu, sevdiklerimize karşı çok daha affedici olduğumuz günler... Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, haftalık burç yorumlarını paylaştı.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
09.08.2021
Haftalık burç yorumları ( 9-16 Ağustos )

Haftanın ilk günlerinde Venüs ve Neptün arasındaki zorlayıcı atmosferde;

 • İkili ilişkilerimizde zihnimiz biraz dağınık olabilir, sevdiklerimize karşı çok daha affedici bir tavır içinde olabiliriz. 
 • Karşımızdaki kişileri gözümüzde olduğundan çok daha fazla büyütebiliriz.
 • Bu enerji bizleri finansal konularda da kontrolsüz davranışlar içine sürükleyebilir.
 • İkili ilişkilerimizde aldanmalara ve yanılmalara karşı da dikkatli olmalıyız.
 • Sanatçılarla ve kadınlarımızla ilgili bazı kaotik durumlar söz konusu olabilir.
 • Bireysel olarak duygularımızda yanılsamalar yaşayabilir ve ilerleyen günlerde hayal kırıklığı içine düşebiliriz.
 • Bu hafta genelinde bireysel sınırlarımızı çizmek ve sevgi enerjimizi yüksek tutmak, önce düşünmek sonra aldığımız kararları hayata geçirmek daha faydalı olabilir.

12 Ağustos günü saat 00.57’de Merkür Başak Burcu seyrine geçiyor ve 30 Ağustos’a kadar iletişimimizde toprak elementi enerjisi hâkim olacak... 

 • Bu süreçte daha mantıklı ve uzun vadede kazanç sağlayan kararlar almak isteyen bir düşünce tarzına geçebiliriz.
 • Yaşamlarımızda daha ince detay isteyen alanları tekrar gözden geçirmek yeni başlangıçlara hazırlanmak için ideal bir zaman olabilir.
 • Hafta sonu Mars ve Satürn arasında oluşan sert etkileşimde gökyüzü bizlere aksaklıklar yaşatabilir. 
 • Dikkatli olmalı kendimize gereksiz stresli durumlar yaşatmamalıyız.

Sistemin getirdiklerini sevgiyle kabul, edip, yaşamlarımızda sağlam adımlarla yol alabileceğimiz bir hafta geçirmemiz dileğiyle… 

Not: Yükselen burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz. 


Haftaya rahatlama ve yenilenme enerjileri ile başlayabiliriz. Kariyer alanlarımızda beklediğimiz önemli gelişmeleri yaşayabiliriz. Çocuklarımızın güzel başarılarına tanıklık edebiliriz. Bekar olan Koçların bu hafta aşk kapısını çalabilir. Ekstra olarak yediklerimize dikkat etmemiz gerekebilir. Sağlık konuları sıkça gündemimizde olabilir. Yeni iş arayanlar hayal ettikleri gibi yeni başlangıçlar yapabilirler. Ağzımızdan çıkanlara dikkat etmeli tutamayacağımız sözlerden uzak durmalıyız.

Göklerin mesajı: Duygusal bir hafta seni bekliyor.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya ailevi ilişkilerimizde güzel gündemlerle başlangıç yaparak başlayabiliriz. Fakat hafta ortasında sevdiklerimizle olan iletişimimize ekstra dikkat etmemiz gerekebilir. Bizler için hassas bir dönem olabilir ve ani, beklemediğimiz kırıcı konuşmalara şahit olabiliriz. Finansal konularda yeni farkındalıklar yaşayıp yeni kararlar almak isteyebiliriz. Ani kararlar vermememiz gereken bir dönem olduğunu fark edebiliriz. Ailemizde sevdiklerimize karşı verdiğimiz sözlerimizde dikkatli olmalı abartılı konuşmalardan uzak durmalıyız.

Göklerin mesajı: Acele işe şeytan karışır.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya yeni aldığımız kararları yaşam alanlarımızda uygulamak isteyeceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Yaratıcılığımız yüksek olabilir. Hayatımızda var olan değerlerimizi korumak isteyebiliriz.  Ev değişikliği yapmak için uygun bir dönem olabilir. Partnerimiz ile sorunlarımız var ise bu hafta yeni kararlar almak ve son bir şans daha vermek ve kalıcı kararlar almak için değerlendirebiliriz. Karşımıza yeni fırsatlar gelebilir, heyecana kapılıp tutamayacağımız sözler vermemeye dikkat edelim.

Göklerin mesajı: Geçmişte yaşadıklarını kabullen.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya maddi konularda biraz da olsa rahat bir nefes alabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Parasal konularda şanslı bir dönemi deneyimleyebiliriz. Hayatımıza istikrar getiren bir dönem olabilir. Çalışma ortamlarımız ile ilgili yeni kararlarımız gündemde olabilir. İkili ilişkilerimizde istediğimiz tutkulu atmosferi yakalayabiliriz. Yakın çevremizdeki sevdiklerimizle duygu ve mantık çatışmasına karşı dikkatli olmalı, gereksiz alınganlıklar göstermemeliyiz. Sevdiklerimize karşı dürüst olmak zorunda kalabiliriz.

Göklerin mesajı: Gereksiz kırgınlıklar yaşama.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya yaşamdan fazlasıyla keyif alacağımız ve kendimize olan güvenimizi bir kez daha ortaya koyabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Kariyer alanlarımızda ve çalışma ortamlarımızda yenilikler gündeme gelebilir. Ruhsal olarak kendimizi biraz sıkışmış bir enerji içinde bulabiliriz. Hafta içinde gereksiz harcamalardan uzak durmamız gerekebilir. Yaşam alanlarımızda birçok konu üzerinde değişimler yapmak isteyebiliriz. Yeni yatırım planları içinde olabiliriz. Sakin olup mantıklı kararlar almamız gereken bir dönemi deneyimleyebiliriz. Özel hayatımızda abartılı davranışlardan da uzak durmalıyız.

Göklerin mesajı: Yenilenme zamanı.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya bireysel sorumluluklarımızın üzerimizde oluşturabileceği biraz gergin enerjilerle başlayabiliriz. İkili ilişkilerimizde ve yaşamımızdaki birçok konu hakkında bireysel kararlar almak isterken, içsel olarak daralmış hissedebiliriz. Anlık öfkelere açık bir dönem yaşarken, arkamızdan dönen işlerin önümüze geldiğine şahit olabiliriz. Duygularımızla hareket etmeye yatkın olduğumuz bu dönemde gereksiz streslerden uzak durmak bizler için daha sağlıklı olacaktır. Eğitimle ilgili konularda beklediğimiz haberleri alabiliriz. Yeni iş arayanların önüne değerlendirmek isteyebileceği fırsatlar gelebilir.

Göklerin mesajı: Duygularınla değil mantıkla hareket et.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya sosyal çevremizde adımızdan bolca söz ettirebileceğimiz yenilenme enerjileri ile başlayabiliriz. Arkadaş gruplarımızda liderlik özelliklerimizle ön plana çıkabiliriz. İçimize dönmek ve önümüzdeki fırsatları değerlendirmek için ideal bir dönem olabilir. Çocuklarımız ve onların eğitimleri ile ilgili yeni kararlar alabiliriz. Günlük rutinlerimizde ufak aksaklıklarla karşılaşabiliriz. İçimizden geçirdiklerimizi kâğıda dökmeyi, yaratıcılığımızı ön plana çıkarmayı bu hafta deneyebiliriz. İkili ilişkilerimizi gözden geçirme ve ders alma zamanı olduğunu hissedebiliriz.

Göklerin mesajı: Hayat seni değişime zorluyor.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya önümüzdeki günlerde yapmak istediklerimizin planlarını mantıklı olarak detaylandırabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. İş alanında fikirlerimizle rahatça öne çıkabilir ve beklediğimiz terfi haberleri varsa bu süreçte alabiliriz. Kariyer alanlarımızda adeta Güneş gibi parlayabiliriz. İletişimimizin artacağı bir süreç olabilir. Güçlü kadın figürlerinden istediğimiz desteği bulabiliriz. Sosyal grup ve dernekler içinde rahatça yer alabilir ve fikirlerimizle liderlik yapabiliriz. Ani bir kararla kendi işimizi kurmak isteyebilir, gayrimenkul gibi alanlarda yatırımlar yapmak isteyebiliriz.

Göklerin mesajı: Sakin kalan kazanır.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya ikili ilişkilerimiz ve kendimizle ilgili birçok konuda bugüne kadar belirsizlikler yaşadığımız alanlarda yeni değişimler getiren enerjilerle başlayabiliriz. Neyi isteyip, neyi istemediğimize mantıklı olarak karar verme zamanı olduğunu hissedebiliriz. Günlük rutinlerimiz konusunda biraz dağınık, huzursuz bir ruh hali içinde olabiliriz. Bu süreçte ailevi ilişkilerimizde denge kurmakta zorlanabiliriz. Yurt dışıyla bağlantılı işleri olanlar çok yoğun bir zaman yaşayabilirler ve yeni iş girişimleri gündemde olabilir. Eğitim alanlarımızda kendimizi güçlü ve şanslı hissedebiliriz. Plansız bir şekilde uzak bir ülkede tatil kararı verebiliriz. 

Göklerin mesajı: Farklı yerler keşfetme zamanı.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya finansal kaynaklar ve ortak gelirlerimizde yeni gelişmeler yaşayabileceğimiz olumlu enerjiler ile başlayabiliriz. Alma verme dengemizi korumamız gereken bir dönem olabilir. Ani çıkışlarımız ve kararlarımız bizlere olumsuz sonuçlar getirebilir. Bu enerjinin farkında olarak, ortak gelirlerimizde kendi adımıza bazı kazançlı durumlar oluşturabiliriz. Gündelik hayatımızda aldığımız kararları hayata geçirmek için ideal bir zaman olabilir. Kendimizi rahat bir akışta ifade edebilir, yaşamlarımızda bağımlılık oluşturduğumuz duygularımızdan uzaklaşabiliriz.

Göklerin mesajı: Karşılıksız verdiklerini alma zamanı.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya yaşam yolculuğumuzdaki kadersel birlikteliklerimizde sürpriz bazı gelişmeler yaşayarak başlayabiliriz. İlişkilerimizde ortak kararlar almak isteyebilir, yeni başlangıçlara karar verebiliriz. Finansal anlamda kayıplara karşı dikkat etmemiz gereken bir dönem olabilir. Kontrolümüz dışında durumlar yaşayabileceğimiz bu hafta genelinde sakin kalmak ve çözüm odaklı düşünmek faydalı olabilir. Önümüze beklenmedik gayrimenkul yatırımları gelebilir, aniden uzun yolculuk planı yapmak zorunda kalabiliriz. İkili ilişkilerimizde tutamayacağımız sözlerden uzak durmamız gereken bir hafta olabilir.

Göklerin mesajı: Gökyüzünün sürprizleri seninle.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya kendimizi daha detaycı bir ruh hali içinde bularak başlayabiliriz. Bu süreçte iş arkadaşlarımız, sağlığımız ve günlük rutin işlerimiz daha ön planda olabilir. İkili ilişkilerimizde daha affedici olabileceğimiz bu dönemde, biraz gergin ve hırslı bir enerji altında olduğumuzu düşünebiliriz. Mantıklı kararlar vermek isteyebiliriz. Bekar olan Balıklar yeni bir aşka yelken açabilirler. Sağlık konusunda sınandığımızı hissettiğimiz durumlarımız varsa bu konularda güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Kendimize stresli durumlar oluşturmaktan uzak durmamız gerekebilir ve ekstra olarak kalp, damar sağlığımızı da ihmal etmemeliyiz. İkili ilişkilerimizde duygusal kararlar almak için ideal bir zaman olabilir.

Göklerin mesajı: Yaşamı akışına bırak.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?

Önceki ve Sonraki
Haberler