İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (9-15 Nisan)

Ay Kova burcunda başlıyoruz haftaya, farklı olana, özgürlüğe, bir o kadar da kalabalıklara ihtiyacımız var. Bu hafta her konuda denenmemiş olanı denemeye ne dersiniz!

profil
Dolunay Karaca
09.04.2018
Haftalık burç yorumları (9-15 Nisan)

Koç burçları, arkadaşlık temasının öne çıktığı bir hafta sizler için, organizasyonlar, doğum günleri, sosyal ortamlarınızın yoğun olduğu bir hafta. İş yerinizden terfi alabilir, maaşınız için zam isteme durumunuz olabilir. Hafta ortasında gizli saklı işler çevirebilir veya arkanızdan iş çevirenlerin olduğunu öğrenebilirsiniz. Özellikle kariyer konularında isteklerinizi direkt olarak söyleyeceğiniz bir hafta. Sevdiğiniz kişi sizi destekliyor, ilişkiniz iyiye gidiyor. Bekar olan Koçlar, etrafınız çok kalabalık bu hafta.

Haftalık burç yorumları (9-15 Nisan)

Boğa burçları, Ay Kova burcunda başlıyoruz, ebeveynlerinizle olan diyaloglarınızda geçmişi sürekli anarak sıkıntı çıkarabilirsiniz. Bu sizleri ileriye götüremez, tam tersine geriye iter. Hafta ortasında daha umutlu ve sorumluluk sahibi olacaksınız. Görüşmediğiniz kişileri aramak, eski dostlukları tazelemek, hayatınızda yenilikler yapmak istediğiniz bir süreç. Seyahatlerde bir takım engeller ve ertelenmeler olsa da, sizler pes etmiyorsunuz ve gerekli planları, organizasyonları yapıyorsunuz. Geleceğinizi düşüneceğiniz, maddi anlamda kendinizi güvenceye almak isteyeceğiniz bir hafta.  

Haftalık burç yorumları (9-15 Nisan)

Sevgili İkizler, ilişkilerde zorlandığınız bir gerçek, olaylara farklı bakmaya başladınız artık. Fikirleriniz bir yenileme döneminden geçiyor, daha olgun bakmak, daha farklı yöntemler denemek gerekiyor belki de. Bu hafta genel anlamda sürprizleri bol bir hafta olacak, sosyal çevrenizde beklenmeyeni bekleyin bence. Etrafınızdaki olaylara yetişmekte zorlanabilirsiniz. İş konusunda ise kendinizi kurban etme ihtimaliniz var, fazla iyimser bakmak isteyeceksiniz fakat hayal kırıklığı riski taşıyan bir haftadasınız. Aşk konularında bir yandan ciddi olmak hoşunuza gidiyor bir yandan da flörtöz ruh halinden çıkamıyorsunuz. Çocuksu yanınız her zaman devrede. 

Haftalık burç yorumları (9-15 Nisan)

Sevgili Yengeçler, iş konularında her şeyi akışına bırakmayı tercih ettiğiniz bir hafta. Para konuları ve kariyer hayatınıza yön vermek istiyorsunuz, bunun için önce biraz beklemek ve önünüzü görmek sağlam adım atmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında sosyalleşmek isteyecek ve çeşitli organizasyonlara katılacaksınız. Aşk ve sevgi konularında kararlı ve netsiniz. Ciddi düşünceler içerisinde olacak ve iyi planlama sayesinde karşı tarafın dikkatini tam anlamıyla çekebileceksiniz.

Haftalık burç yorumları (9-15 Nisan)

Sevgili Aslanlar, ortaklıklar konusunda daha önceden kaybettiklerinizi geri kazanmak istiyorsunuz. Daha verimli çalışmak ve yapılan hataları telafi etmek isteyeceksiniz. Bu size kazandıracak ve paylaşımlarınız artacak. Sevgi ve aşk konularında ilişkiniz gittikçe güçleniyor, bunu sizler de hissediyorsunuz, hayata daha farklı bakıyorsunuz ve seviyor seviliyorsunuz. Eşinizin veya partnerinizin başarısı sizi de mutlu edecek, attığı bir adımın büyüdüğünü ve iyiye gittiğini göreceksiniz. Yurtdışı düşünen Aslanlar için bir takım sorunlar oluşabilir. Bir anda ertelenme veya ufak pürüzler çıkabilir. Çocuk konusunda ise sorumluluklarınız artıyor.

 

Haftalık burç yorumları (9-15 Nisan)

Sevgili Başaklar, kendinize dönük olmak isteyeceğiniz bir hafta, ikili ilişkilerinizde hata yapma olasılığınız artıyor. İletişim şeklinizde abartıya ve eleştiriye yatkınsınız; bu da çevrenizdeki insanları üzebilir. Ortaklıklar ve para konularınızda beklenmedik ani gelişmeler var, tartışma ve rekabetin de arttığı bir hafta sizler için. Ameliyat veya hastalık haberleri gündemde olabilir. Miras konularında aksiyona geçmek, hakkınız olanı almak isteyebilirsiniz. Bu hafta bu konularda öncelik alacaksınız. Yeni kararlar ve hedefleriniz var ama biraz beklemek en iyisi.

Haftalık burç yorumları (9-15 Nisan)

Sevgili Teraziler, yalnız veya bekar olan Teraziler için güzel bir dönem başlıyor. Güçlü ve kendinden emin birisiyle tanışma fırsatları bu hafta öne çıkıyor. İlişkilerinizde daha hareketli ve aktif günler başlıyor. Artık elini taşın altına koyma vakti geldi Teraziler. Karar almak ve uygulamak, ilişkilerinizi sağlamlaştırmak veya hız kazandırmak gerekebilir. Hafta genelinde günlük rutin işleriniz yoğun olacak, organizasyonlarda aksilikler yaşanabilir, bazı gerçeklerle yüzleşmek gerekebilir, bu hafta özellikle olmaz dediğiniz konular bir anda olmaya başlayabilir. Şans sizden yana olacak.

 

Haftalık burç yorumları (9-15 Nisan)

Sevgili Akrepler, sağlık konularında girişimleriniz olabilir, kiracılar, çalışanlar, evcil hayvanlar konuları gündeminize girebilir. Bu konularda çalışmalar yapabilirsiniz. Bu hafta ev ve aile konularında güzel gelişmeler yaşayacaksınız, manevi olarak huzurlu bir haftadasınız aslında, kafanız rahatlamaya başlıyor ve bazı noktalarda netleşmenin mutluluğunu yaşıyorsunuz. Aşk ve sevgi konularında sinirli konuşmalardan kaçınmanız gerekecek, tartışmalar bir anda başlayabilir ve canınız sıkılabilir. 

Haftalık burç yorumları (9-15 Nisan)

Sevgili Yaylar, iletişim konularında bazı hatalar yapmaya müsaitsiniz, bunu daha olumluya çevirmek elinizde aslında, çünkü sizlerin sezgileri hafife alınamayacak kadar güçlü aslında, dolayısıyla istediğiniz zaman empati yapabilir, suyuna göre şerbet verebilir, politik olabilirsiniz, isteyin yeter. Bu hafta genel anlamda hobileriniz ve arkadaşlıklarınız ve gezme tozma modunuz yüksek olacak, yeni bir şeyler öğrenme isteğiniz artacak, yeni yerler keşfetme arzunuz tavan yapacak. Biraz motivasyon konusunda sorunlar olabilir ama üstesinden geleceksiniz. Aşk ve sevgi konularında dönüştürücü etkiler var. Fikirleriniz değişiyor, katlanamadığınız şeylere artık katlanmaya başladınız bile.

Haftalık burç yorumları (9-15 Nisan)

Sevgili Oğlaklar, ufak tefek kazalara, yaralanmalara dikkat edilmesi gereken bir süreç sizler için, kardeşlerinizle iletişiminizde bazı ufak sorunlar olabilir. Beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Maddi konularda ise iyi gelişmeler yaşanacak, çeşitli teklifler ve iş görüşmeleri yapacaksınız. Yakın çevre ilişkileriniz hareketli ve canlı olacak, kısa seyahatler gündeme gelebilir. Oturmaktan sıkılan Oğlaklar için bol hareketli bir hafta bu. Sevgi ve aşk konularınız inişli çıkışlı, yalnız olan Oğlaklar çıktıkları bir gezide biriyle tanışma olasılığı yaşayabilirler, ilişkileri olanlar için ise biraz tartışmalara açık bir hafta, alınganlık yapan taraf karşı taraf ve sizin sinirleriniz artık buna tahammül edemiyor. Karşılıklı oturulup konuşulması gerek.

 

Haftalık burç yorumları (9-15 Nisan)

Sevgili Kovalar, Ay sizin burcunuzda başladık. Kendinizi daha iyi hissetmeye, daha olumlu düşünmeye ve kendinizi güçlü hissetmeye başladınız. Bazı kararlar aldınız ve bunları yoluna koymak isteyebilirsiniz. Güzel teklifler almanız, işinizi büyütmeniz, liderlik ve organizasyon kabiliyetinizin güçlenmesi size iyi gelecek. Bu hafta genel anlamda maddi yani para konularınız önem taşıyor, yapmak istedikleriniz için bütçe planlaması, ödemeler, borçlar, alım satım işlemleri devrede olacak. Aşk ve sevgi konularında, eski sevgiliden dönüş isteği gündemde, karar ise size kalmış… Biraz düşünmek isteyebilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumları (9-15 Nisan)

Sevgili Balıklar, yaratıcı ve duygusal bir dönemdesiniz. Diyete başlamak isteyebilir, yeni bir programa yazılmak ve hobilerinizi geliştirmek, hayata daha aktif katılmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle bir arada olmak ve romantik yemekler yemek isteyebilirsiniz. Sahip olduklarınız konusunda aceleci bir tutumla yaklaşmak, aceleyle kalkmak yanlış kararlar aldırabilir, maddi konularda hassas bir dönem, almak istedikleriniz çok fazla, kafanızda bir liste oluşturdunuz bile, fakat bu konuda mücadele ve bütçelemeyi dengede yapmalısınız. Büyük bir karar almak üzeresiniz.

 

Haftalık burç yorumları (9-15 Nisan)
Önceki ve Sonraki
Haberler