İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (8 Ocak – 14 Ocak)

Yükselen burcunuza göre okumalısınız, bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
08.01.2024
Haftalık burç yorumları (8 Ocak – 14 Ocak)

Başarılarınızın, gerçekleştirdiğiniz işlerle birlikte, geniş bir kesim tarafından takdirle karşılanacağı bir dönemdesiniz. Yeni Ay'ın etkisiyle birlikte hedeflerinize yoğunlaşacaksınız ve hayatınızda köklü değişimler yaşayabilirsiniz. Merkür'ün burç değişimi ise sözlerinizin sonuna kadar dikkatle dinleneceğine ve otoriter bir tutum sergileyeceğinize işaret ediyor. Ancak, katı bir tutumdan kaçınmak için dikkatli olmanız gerekiyor.


Maddi harcamalarınızda iyimser davranışınız, bütçenizi aşan koşullar yaratmanıza neden olmuş olabilir. Bu süreç sizi zorlasa da para kazanım koşullarını iyi bilen sizler için doğru atılımlarla toparlayacaksınız. Yeni Ay’ın etkisiyle bakış açınızı değiştirebileceğiniz bir süreç geçirebilirsiniz. Eğer yeni bir hayata yani ülkeye gitmek istiyorsanız, bu dönem başvurularınızın sonuçlarını alabilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle kişisel gelişiminize daha fazla eğilebilirsiniz.


İkili ilişkilerde uzun süredir yaşadığınız hızlı gerilimli gündemler bu hafta dengeye oturacak. Benliğinizde gördüğünüz negatif koşullanmalardan özgürleşmek isteyebilirsiniz. Yeni Ay’ın etkisi ile maddi konularda yapılan harcamalar konusunda yeni yapılandırmalara gidebilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle iletişim alanında daha kapalı olabilirsiniz. Kendinizi karamsar düşünceler içerisinde bulabilirsiniz. Gizemli konulara eğiliminiz artabilir.


Günlük hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz birçok planı hayata geçirebilirsiniz. Fakat dalgınlıklar nedeni ile küçük kazalar yaşayabilirsiniz. Yeni Ay’ın etkisi ile ikili ilişkilerde yenilenme sürecinde olabilirsiniz. Köklü değişiklikler söz konusu olabilir. Merkür’ün burç geçişiyle ilişkilerde sözel konuşmalar yoğun olabilir. Etkileyici, hitap yeteneği yüksek kişilere çekilebilirsiniz. Ortaklık kurmak adına adımlar atabilirsiniz.


Bu hafta sevdiğiniz kişilerin ihtiyaçlarını gidermek adına güdülenebilirsiniz. Boş zamanlarınızda felsefi konularla zihninizi meşgul edebilirsiniz. Yeni Ay’ın etkisi ile günlük rutinlerinizi yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. Çalışma şeklinizi yeni bir sisteme oturtabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın ihtiyaçlarını daha fazla karşılayacağınız bir dönem olabilir. Merkür’ün burç geçişiyle, bir konuda ustalaşmak adına bilgi edinebilir ve eğitim alabilirsiniz.


Ev, aile ve yuvanızın ihtiyaçlarının önceliğiniz olacağı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Geleneksel, kalıplaşmış olgulardan sıyrılacaksınız. Yeni Ay’ın etkisi ile sevgi paylaşımı yaptığınız kişilerle yeni başlangıçlara merhaba diyebilirsiniz. Yeni hobi alanlarınızın içinde strateji içeren oyunlar yer alabilir. Merkür’ün burç geçişiyle, iletişimsel yönden sevdiğiniz kişilerle ya da varsa çocuklarınızla daha aktif paylaşım içerisinde olabilirsiniz.


Yakın çevrenizin ihtiyaçlarını karşılayabilir ve onlarla hoş sohbet etmekten keyif alabilirsiniz. Yeni Ay’ın etkisi ile ev, aile, yuva alanlarında köklü değişimler yapabilirsiniz. Bir tadilat yaptırmak, evinizi yenilemek istiyorsanız bu zaman dilimi sizler için uygun olacaktır. Merkür’ün burç geçişiyle aile bağlarınız güçlenebilir. İletişim kuvvetlenebilir. Bilinçaltında çocukluk anıları canlanabilir. Zaman zaman karamsar düşünceler içerisinde olabiliriz.


Hayatınızda olan insanların verdiği değeri hissetmek enerjinizi yükseltebilir. Bu durum yaratıcılığınızı artırabilir ve yeni para kazanım kapılarını aralamanıza yardımcı olabilir. Yeni Ay’ın etkisi ile kısa seyahatleri hayatınıza katabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bir araştırma yapabilir ve veri toplayabilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle iletişiminiz hızlanabilir. Çevrenizdekilerle ciddi konuşmalar yapabilirsiniz. Kalıcı anlaşmalara imza atabilirsiniz.


Sizi motive eden her türlü ihtiyaca yöneleceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz. İyimser bakış açısı ile olaylara yön vermek isteyeceksiniz. Yeni Ay’ın etkisi ile maddi kaynaklarınızı artırmak adına köklü değişimler yapacağınız bir süreç sizleri bekliyor. Yapacağınız her atılımı ciddi ve kendinden emin olarak yapacaksınız. Merkür’ün burç geçişi fikirlerinizi gerçekleştirmenizde, düşündüklerinizi hayata geçirmenizde sizi ustalaştıracak.


Ruhunuzun doyumu için kendi içinize dönebilirsiniz. İhtiyaçlarınızın ne olduğunu kavrayabilir, sizi mutlu eden şeylerin varlığını sorgulayabilirsiniz. Yeni Ay’ın etkisi ile isteklerinizi gerçekleştirme gücü bulacaksınız. Kendinizde köklü değişiklikler yapma adına azim ve çaba hissedeceksiniz. Merkür’ün burç geçişiyle fikirlerinizi yansıtmaktan çekinmeyeceksiniz. Söylemleriniz herkes tarafından fark edilecek. Sadece fevri çıkışlara ve iletişime dikkat!


Sosyalleşme ihtiyacınızı hafta başında giderecek ve umudunuzu yeniden toparlamak adına güç kazanacaksınız. Yeni Ay’ın etkisi sizleri arka planda sorgulamalara itebilir. Agresif bir tutum içerisinde olabilirsiniz. Taşıdığınız sırların altında ezilebilir, artık bunlardan kurtulmak isteyebilirsiniz. Merkür’ün etkisiyle, çocukluk yıllarınızda yaşadığınız olaylar ve çevrenizin sizi nasıl tanımladıkları konusunda düşüncelere dalabilir, sorgulamalar yaşayabilirsiniz. Haberci rüyalar yoğun olabilir.


Emek verdiğiniz konularda sizden fikir almak isteyenlere karşı sergilediğiniz iyimser yaklaşım takdir toplamanıza olanak sağlayabilir. Yeni Ay’ın etkisi ile sosyalleştiğiniz konular ve alanlar köklü değişime uğrayabilir. Yeni güçlü arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle topluluklar içerisinde iletişimsel yönden sözleriniz daha fazla dinlenebilir. Etrafınızdaki birçok kişiyi motive eden konuşmalar yapabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler