İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (8 Mayıs – 14 Mayıs)

Seçim haftası bizi bekliyor... Ülke haritalarında ülkenin gitmesi gereken yönü ve çıkış noktasını Kuzey Ay Düğümü deşifre eder. Bizim ülkemizin kuzey düğümü Başak burcundadır. Başak; çalışmak, faydalı işler yapmak, önceden olan bitene hazırlanmak demektir. ‘Hallederiz, yaparız, bize bir şey olmaz’ tutumundan çıkıp önceden olabileceklere karşı hazır olmamız gerekmektedir. Bu bilinci taşımak ülke için hayırlı yolu verir. Ayrıca düğüm, ülkemizin 3. evindedir. Sorgulamak, bilmiyorum diyebilmek, aynı fikir ve görüşleri benimseyen ideolojiler ile kritik yapmak, eğitim, medya, yayıncılık konularında dürüst, ilkeli ve faydacı kullanımlar yaratmak ülkemiz için hayırlı olanlar arasındadır. Düğüm yöneticimiz Merkür 4. evimizdedir. Keza düğümün yerleştiği Başak da 4. evimizi kesen burçtur. Ülkemiz adına toprakları, atalarımızı, geçmişimizi, tarihimizi bilmeli, sahip çıkmalı ve sürdürülebilirliği sağlayabilecek, kendi kendine yeten bir ülke olmak için kolları sıvamamız gerektiğini de özetlemektedir. Tüm bu bilgiler ışığında seçimlerin ülkemiz adına en hayırlısını getirmesini diliyorum

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
07.05.2023
Haftalık burç yorumları (8 Mayıs – 14 Mayıs)

Yükselen burcunuza göre okumalısınız, bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Değer algınız değişecek. Maddi ve manevi değer yargılarınız eskisi gibi olmayacak. Maddi anlamda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kimseye bağlı kalmadan özgürce para kazanmak isteyebilirsiniz. Başkasının cebine bakmak yerine kendi cebinizi oluşturmak isteyebilirsiniz. Otorite figürlerinin baskısı sizleri yorabilir. Hafta ortasından itibaren aile bağlarına daha sıkı sarılabilirsiniz. Bu bağlar, sizi destekleyecek ve güçlü hissettirecek. Ayrıca, aile üyelerinizle daha fazla vakit geçirmek, sizi mutlu edebilir ve stres seviyenizi azaltabilir. Bazı fikirlerinizi ailenizle paylaşmak, size yeni bakış açıları kazandırabilir ve sizin için faydalı olabilir.


Bu hafta radikal değişimlere hazır mısınız? Özellikle kedinizle ilgili konularda yeni bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca, eski arkadaşlarınızla yeniden bir araya gelmek, bağlarınızı güçlendirmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ancak hafta sonuna doğru bazı kaygılarınız artabilir ve yaşça büyük kişiler konusunda endişelenebilirsiniz. Kaybetme korkusu yaşayabilir ve bu konuda evham yaşayabilirsiniz. Bu nedenle üzerinizde bir baskı hissedebilirsiniz. Ancak hafta sonu arkadaşlarınızla birlikte olmak isteyecek ve doğada vakit geçirmek için zaman ayıracaksınız. Hayatınızla ilgili bazı olumlu değişiklikler, bu hafta size yeni fırsatlar sunacak ve eski olanı kapatıp yeni bir sayfa açmanıza yardımcı olacak.


Uykusuzluğa dikkat! Bu hafta bilmediğiniz bir gerginlik içerisinde olabilirsiniz. Sizi uykunuzdan uyandıran garip rüyalar görebilirsiniz. Bu durum huzursuzluğa yol açabilir. Rahat bir uyku için uyku rutininizi gözden geçirerek, stresinizi azaltmak için derin nefes egzersizleri veya meditasyon gibi rahatlama tekniklerine başvurabilirsiniz. Dokunduğunuz her şeyde elektriklenme yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında kadersel şanslar, sizin için fırsatlarla dolu bir haftanın habercisi olabilir. Bu fırsatları değerlendirmek için yeni projelere veya fikirlere açık olacaksınız. Cesur adımlar atmaktan korkmayacaksınız. Maddi ve manevi alanda başarılı olmak için öncelikle kendinize ve yeteneklerinize güvenmeniz gerektiğini unutmayın.


Hayatınızda yeni bir sayfa açma zamanı! Değişim isteğine yoğun bir arzu duyabilirsiniz. Sıra dışı yeni arkadaşlıklara yelken açabilirsiniz. Bu arkadaşlıklar, hayatınıza yeni perspektifler ve heyecanlar katabilir. Hafta ortasından itibaren kalıcı fırsatlar elde edeceksiniz. Bu fırsatları değerlendirmek için kendinize güvenin ve cesur adımlar atın. Disiplinli ve kararlı bir şekilde çalışmanız hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak. Özel hayatınızda kadersel temaları yaşayacağınız bir süreç olacak. Hem sevgilinizle, hem de sizin için değerli olan insanlarla sevgi bağınız kuvvetlenecek. Sezgileriniz artacak ve gelecekle ilgili rüyalar göreceksiniz. Bu rüyaları bir yere not edin zira size ışık tutabilir.


Hayat amacınızda ani değişimlere dikkat! Rutin giden hayatınız birden farklı bir yöne evrilecek. Değişime açık olmayan bireyler için zorlu bir süreç olabilir. Ancak, hayatın bu değişimlerinin bizim esnekliğimizi ölçmek için olduğunu bilmelisiniz. Otorite figürlerinin baskısından kurtulmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında ise iç dünyanıza yönelebilirsiniz. Manevi açıdan bağ kurduğunuz kişileri düşünebilirsiniz. Değer verdiğiniz kişilerin sevgisini derinden hissetmek isteyebilirsiniz. Ayrıca maddi açıdan da destekleyici fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu fırsatları değerlendirmek için açık olmanız gereken bir dönem. Belki de yeni bir iş teklifi veya yatırım fırsatı karşınıza çıkabilir. Bu fırsatları değerlendirmek için cesur ve kararlı olmalısınız.


Tüm kalıplardan özgürleşmek isteyeceksiniz. Bu, kendinizi toplumun geleneksel yapısına uyum sağlayamayan biri olarak hissetmenize neden olacak. Belki de yeni deneyimler edinmek için farklı yerlere gitmek isteyeceksiniz. Yaşça büyük insanların baskısından kurtulmak, kendi kararlarınızı almak ve özgürleşmek adına adımlar atacaksınız. Aynı zamanda, sorumluluklarınızla arzu ettikleriniz arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Hafta ortası yaklaştıkça, sevgi bağları kurduğunuz kişilerle bir arada olmak için fırsat yaratacaksınız. Özellikle, arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek sizi mutlu edecek ve stresinizi azaltacak. Belki de birlikte yeni deneyimler yaşayabilir ve birbirinize destek olabilirsiniz. Haftanın sonuna doğru, kendinize olan güveniniz artacak ve özgürlük isteğiniz daha da belirgin hale gelecek.


Sinirsel gerginliklere dikkat! Bu hafta huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Bu duygular ani öfke patlamalarına neden olabilir. Ancak, doğa ile iç içe olmak, rahatlamak ve stresinizi azaltmak konusunda size yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, maddi konularda beklenmedik değişimler yaşayabilirsiniz. Önceden hiç düşünmediğiniz bir harcama veya gelir kaybı ile karşılaşabilirsiniz. Maddi durumunuzu yakından takip etmek ve gereksiz harcamalardan kaçınmak sizlerin faydasına olacaktır. Aile ile ilgili sorumluluklarınız artabilir. Sizden yaşça büyük aile bireyleriyle bu hafta bol bol bir araya gelebilirsiniz. Onların hayat tecrübeleri size ışık tutabilir. Size desteklerini derinden hissedebilirsiniz.


İkili ilişkilere dikkat! İkili ilişkilerde ani ve beklenmedik gündemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bazı ilişkilerin hızlı bir şekilde başlaması ve hatta ani evlilik kararları alınması söz konusu olabilir. Ancak aynı şekilde bazı ilişkiler de sona erebilir. Hafta ortası farklı kültürlere ilginiz artabilir ve yeni insanlarla tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Bambaşka insanlarla tanışmak, hayatınıza farklı bakış açıları kazandırabilir ve size yeni fırsatlar sunabilir. Eğer yurt dışı bağlantılı bir işte çalışıyorsanız, şanslı bir döneme giriyorsunuz. İşinizdeki projelerin başarıya ulaşması ve işinizin büyümesi için uygun bir dönem olabilir. Ancak, ani değişikliklerin olduğu bir dönemde olduğumuz için, herhangi bir karar vermeden önce durumu dikkatle değerlendirmeli ve olası sonuçları göz önünde bulundurmalısınız.


Günlük yaşamınızda sarsıcı etkilerle karşılaşabilirsiniz. İş yükünüzün artması, özellikle beklenmedik bir şekilde planlarınızı alt üst edebilir ve stres seviyenizi artırabilir. Aynı şekilde, sorumluluk sahibi insanlardan baskı hissetmeniz, sizde stres ve kaygı oluşturabilir. Sağlık konusunda yaşanabilecek sorunlar, hayat kalitenizi olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle, stres yönetimi teknikleri uygulamak ve kendinize zaman ayırmak iyi gelebilir. Maddi sıkıntılar da karamsarlığa neden olabilir ancak yapabileceğiniz birçok şey var. Örneğin, ciddi yatırımlar yaparak finansal durumunuzu iyileştirmek için adım atabilirsiniz. Ayrıca, yeni kazanç kapılarına yönelmek de size fırsatlar sunabilir.


Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmelerin olduğu bir hafta sizi bekliyor. Ancak sorumluluklarınızı da unutmayın. Aşkın heyecanı sizi sürükleyebilir ancak yaşamınızdaki diğer alanları da göz ardı etmeyin. İlişkiniz varsa, farklı bir noktaya taşımak isteyebilirsiniz. Bu sizi heyecanlandırsa da ikinizin de karar vermesi gereken önemli bir adım olacak. Bu hafta, sevgi dolu paylaşımlar yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz mutluluğu yakalayabilirsiniz. Ancak güçlü bir tutkuya sahip olmanız, düşünmeden hareket etmenizi sağlayabilir. Unutmayın, düşünmeden alınan riskler, sizleri zarara uğratabilir. Bu nedenle olayları dikkatli bir şekilde değerlendirmeli ve kararlarınızı özenle almalısınız.


Bu hafta yuvanız ve aileniz konusunda ani gelişmeler yaşamanız muhtemel. Bazı aile büyüklerinizle ilgili beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ancak ev satın alma veya taşınma gibi fırsatlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu fırsatları değerlendirerek, maddi anlamda kalıcı adımlar atabilir ve para kazanımlarınızı artırabilirsiniz. Ayrıca bu hafta iş hayatınızda da olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Yaratıcı fikirleriniz sayesinde iş arkadaşlarınızın takdirini kazanabilir ve önemli bir projeye liderlik edebilirsiniz. Bu olumlu gelişmelerle birlikte, haftayı verimli bir şekilde geçirmeniz mümkün olacaktır.


Bu hafta kalıcı adımlar sizleri bekliyor. Atacağınız her adım, istikrar ve kararlılıkla dolu olacak ve bu sayede hedeflerinize daha sıkı bir şekilde odaklanabileceksiniz. Karamsar düşüncelere yatkın bir tutumunuz olabilir. Yakın arkadaşlarınızdan beklenmedik gelişmelere hazırlanın. Kazalara açık olabilirsiniz; araç kullanırken dikkat! Özellikle de trafik yoğunluğunun arttığı saatlerde tedbiri elden bırakmamalısınız. Aşk hayatınızda sevgi dolu paylaşımlar yaşayabilirsiniz. Varsa çocuklarınızla da daha sıkı bir bağ kurabilirsiniz. Sanatsal açıdan da oldukça güzel bir döneme giriyorsunuz. Sanatsal yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Kendinizi müzik, resim veya yazma gibi sanatsal faaliyetlere adayarak stresinizi atabilir ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler