İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (8-15 Nisan)

Ay Boğa burcunda başlıyoruz yeni haftaya; açıları olumlu; sanatsal faaliyetler, yeme içme, hayattan keyif alma yönlerimizi biraz devreye sokmak istiyoruz… Perşembe günü Jüpiter retrosu başlıyor Yay burcunda! Ama korkulacak bir şey yok, jüpiter geri hareketi yorucu bir duruma sokmayacak bizleri, sadece biraz yavaşlatacak ve düşündürecek…

profil
Dolunay Karaca
08.04.2019
Haftalık burç yorumları (8-15 Nisan)

Sevgili Koç burçları, parasal konularınız, daha fazla harcama yapma isteğiniz artıyor; iş kurma hayallerinizi biraz daha ertelediniz fakat bu sizin için çok daha iyi olacak emin olun. Acele karar almamak sizi her zaman olumlu etkiliyor, en kötü huyunuz bu zaten her işe aceleyle başlamak! Bu hafta genel anlamıyla sizin haftanız, güneş burcunuzda ve size ışık saçıyor. Kendinizi mutlu, enerjik ve cesaret dolu hissedebilir, motivasyonunuzu yüksek tutmak için spor ve size keyif verecek aktivitelerle uğraşabilirsiniz. İlişkilerde yaşadığınız gerilim ve yanlış anlaşılmalar, bu hafta yerini sıra dışı heyecanlara ve spontane başlangıçlara itiyor olacak. Mars’ın aldığı açılarla olgunlaşmış hissedeceksiniz kendinizi. Hafta sonu ay Aslan burcunda dolaşıyor olacak; çocuk yapma konusunu masaya yatırıyorsunuz.


Boğa burçları, iletişim problemleri çekeceğiniz bu hafta, biraz yalnız kalmaya ve dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Meditasyon, yoga, dua, terapi için uygun etkiler var. İkili ilişkilerinizde yani aşk ve flörtlerle ilgili maddi kaynaklı sorunlar gündeme gelebilir bu aralar. Yeni haftaya başlarken ay sizin burcunuzda olacak, bu sayede problemlerinize çözüm üreteceksiniz. Jüpiter retroya başlıyor onun etkisiyle bilinçaltınıza attığınız bir problem yüzeye çıkabilir. Bununla mücadele etmenizi öneririm. Hafta sonunda ay Aslan burcunda evinizde güzel olumlu gelişmeler yaşanabilir, ailenizle ve sevdiğiniz kişiyle her şey düşündüğünüzden daha iyi sonuç verebilir. Sabrettiniz ve sabrın sonu selamet.


İkizler burcu, sıra dışı ve farklı kişilerle tanışıp sosyalleşebileceğiniz bir hafta, arkadaşlık teması vurgu kazanıyor sizler için. Aşk konularında ise gerginlik ve tartışmaların olduğu dönem olabilir. Ay’ın ve Güneş’in açıları bu hafta biraz mesafeli durmanızı söylüyor; bunun yanı sıra yeni oluşumlar içerisine giriyorsunuz; yeni bir kulüp üyeliği alabilir, bir dernek veya yardım kurumunda çalışmak için kolları sıvayabilirsiniz. Bu ara eski aşklara dönüş yapıyorsunuz.


Yengeç burçları, iş konularında oldukça şanslı olacağınız, kendinizi göstereceğiniz bir dönem olacak bu sizler için. Yeni bir işe başlamak, terfi almak veya bir projeyi başarı ile tamamlamak sizi mutlu edecek. Etrafınızdaki kişiler tarafından saygı ve sevgi göreceksiniz. Eşiniz ise sizin desteğinizi bekliyor; parasal bir zorlanmadan geçiyor olabilir. Hafta sonunda Ay Aslan burcunda olacak, verimli ve para akışının normale döndüğü bir hafta sonu olacak. Aşkta ve işte bazı konularda durağan bir moddasınız. Çevrenizden ummadığınız birisi size yardım eli uzatacak. Duygusallaşacaksınız.


Aslan burçları; inançlarınızı, hayata bakışınızı sorgulayacağınız bir hafta. Eğitim konularınız önem kazanacak, yayın, pazarlama, yurtdışı seyahatler ve yabancılarla iş birlikleri olabilir.  Sevdiklerinizle baş başa tatile çıkmak için plan ve programlar yapabilir, farklı kültürlerden insanlarla bir araya gelerek yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Çevrenizde birtakım gerginlikler var, dikkat. Jüpiter retro hareketine başlıyor bu hafta, bazı konularda biraz yavaşlamalı, düşünerek tartarak hareket etmelisiniz. Ateş gruplarının en kötü huyu her şeye aceleyle spontan bir şekilde atlaması. Biraz yavaşlamalı…


Başak burçları, bu hafta sizin için eşinizin parasal durumu, ortaklaşa kazançlar önem kazanıyor. Herhangi bir ameliyat, miras, vergi, faiz konular , ödemeleriniz ön planda olacak gibi görünüyor. Pazartesi ve Salı günleri bu konularda birtakım destekler alacaksınız. Olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi fazla sessiz bu ara. Kabullenmiş diyelim biz ona. Her şeyi, her zaman zamana bırakmak en iyi çözüm de diyebiliriz buna. Alışkın olduğunuzdan daha farklı bir tavır sergilemesi bundan. Ay hafta sonunda Aslan burcunda olacak, kendi içinize çekilmek ve plan program yapmak, dinlenmek için ideal bir zamanlama.


Terazi burçları, bu hafta sizler için ikili ilişkiler ön planda olacak. Sevdiğiniz kişiden ummadığınız bir teklif alıp şaşırabilir ve ilişkinizi bir üst aşamaya taşıyabilirsiniz. Yalnızsanız şayet hayatınıza yeni biri girebilir. Biriyle tanışma ve yeni bir ilişki başlatma konularında şanslı olabilirsiniz. Evde tadilat ve dekorasyon var. Hafta sonunda Ay Aslan burcunda olacak, arkadaşlıklar, organizasyonlar, toplanmalar, gruplar içerisinde olacaksınız. Sevdiğinizi, sevildiğinizi hissedeceksiniz. Sinsi birileri etrafınızda aman dikkat edin. Çevrenizde her türlü insan olacak bu hafta. 


Akrep burçları, bu hafta sizler için çok hareketli bir hafta olabilir. İş hanenizi geliştirirken, yanınızda çalışanlarla olan diyaloğunuz gayet güzel. Birlikte çalıştığınız kişilerden destekler alacaksınız. Boğa burcunda başlayan yeni hafta sağlık konularına dikkat çekerken, düzenli beslenmek, diyet, spor gibi aktiviteleriniz ağırlık kazanabilir. Aşk iyi gidiyor. Hafta sonu Ay Aslan burcunda olacak, kendinizi gösterecek ve sözlerinizle dikkat çekeceksiniz, yeni bir iş konusunda kafanızdaki projeler hayata geçmeye başlayacak, yavaş yavaş işin içinden çıkabileceğinizi hissedecek ve rahatlayacaksınız. Çok çalışmanız gerekebilir bu ara.


Yay burçları, bu hafta sizlere yeni bir aşk göz kırpabilir, beklenmedik bir yerde beklenmedik bir şekilde biriyle tanışabilir, gönlünüzü ona kaptırabilirsiniz. Boğa burcunda dolaşan Ay, bu konularda sizi destekleyecek. Bu hafta sizin burcunuzda Jüpiter retro hareketine başlıyor ve sizi aşk konusunda etkileyecek en çok; pazartesi itibariyle bu etkiye girmeye başlıyorsunuz. Ama merak etmeyin, yanlışlarınızı düzeltmek, biraz törpülenmek için ideal bir süreç olacak, size geri dönüşleri olumlu olacak ve daha kolaylaşacak işleriniz. 


Oğlak burçları, bu hafta ani bir şekilde taşınma veya yer değiştirme fikri gündeminize oturabilir. Ev, aile konuları önem kazanabilir. Yeni hafta tüm bu konularda sizi desteklerken, ebeveynlerinizle olan ilişkilerinizi gözden geçirebilir, onlara olan sorumluluklarınızı tam olarak yerine getirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ise  gözünüze girmek için işine sarılıyor. Çünkü biliyor ki sizler iş konusunda hassassınız, çevrenizde sabırlı, disiplinli, sorumluluk sahibi insanlar istiyorsunuz, bu durumu o da anlamış artık, gözünüze girmek için var gücüyle çalışacak ve maddi olarak da birtakım sorunlar çözülecek. Gelecek kaygınız azalıyor. 


Kova burçları, bu hafta yakın çevre ilişkileriniz önem kazanacak, komşularınız, akrabalarınız, kardeşlerinizle olan iletişiminiz güzel gidecek. Pazartesi Boğa burcunda başlayan hafta sizi bu konularda destekleyecek ve konuşma, yazma, öğrenme, öğretme becerileriniz artacak. İnsanlar sizden ilgi ve destek bekleyecek. Aşk konularında yalnız olan Kovalar, girdikleri ortamlarda yeni birileriyle tanışabilirler. Özellikle hafta sonu Ay Aslan’da iken Cuma ve Cumartesi günleri iyi değerlendirilmeli, kırgınlık, küslük, dedikodu size göre değil, bu tarz şeyler size demode geliyor, saçma geliyor, bunları aşmış, kendine güvenen biri ise çok yakınınızda duruyor.


Balık burçları, bu hafta para konularınız, kazançlarınız gayet iyi görünüyor. Çalışmalarınızın karşılığını aldığınız bir dönem olacak. Yeni haftayla birlikte farklı kazanç yöntemleri deneyebilir veya var olan işinizde beklenmedik paralar kazanabilirsiniz. Aşk konularında partnerinizle beraber yapacağınız güzel aktiviteler ve eğlenceli organizasyonlar mevcut. Güzel konuşma gücünüzü kullanmanız gerekiyor. Balık burçları bu konuda oldukça şanslılar, herkesin suyuna göre şerbet verip, tatlı tatlı konuşup, çözemedikleri sorun yok. Bunun için hafta sonu Ay Aslan burcunda dolaşırken çevrenizdeki insanlarla, ofis arkadaşları veya akrabalarla olan diyaloglarda herkese her istediğinizi yaptırabilirsiniz. 


 


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog