EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (7-13 Kasım)

Yeni haftaya Ay, Kova burcundayken başlıyoruz.Hafta içinde ise Mars ve Merkür'ün yer değişimi burçlarınızı nasıl etkiliyor Astrolog yazarımız Dolunay Karaca yazdı.

profil
Dolunay Karaca
07.11.2016
Haftalık burç yorumları (7-13 Kasım)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar; Evet Ay Kova burcundayken başlıyoruz haftaya, idealist ve arkadaş canlısı yönünüz açığa çıkıyor. Haftanın başlarında ödemelerle ilgili sıkıntılarınız olabilir, sevdiğiniz kişi tarafından destek almak sizi rahatlatacak, hem maddi hem de manevi destek alacağınız kişiler çok fazla bu hafta çevrenizde. Hukuksal veya eğitiminizle ilgili bir sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Yalnız olan Koçlar katılacakları bir seminer veya kursta biriyle yakınlaşabilirler. Çarşamba günü Mars Kova burcuna geçiş yapıyor, Pazar günü ise Merkür Yay burcunda. Fikirleriniz netleşiyor.

Haftalık burç yorumları (7-13 Kasım)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; Ay Kova burcunda yani kariyer hanenizde haftanın başında, iş toplantıları, yeni iş girişimleri, kariyerinizle ilgili detaylar üzerinde yoğunlaşacaksınız. Ev ve iş konuları birbirine karışabilir, partnerinizin sizi iş konularınızda desteklemediğini hissedebilirsiniz. Bu hafta Mars burç değiştirerek Kova burcuna geçiş yapıyor, Merkür ise Yay burcunda hareket edecek, dolayısıyla bir süredir devam eden kavga münakaşa, partnerinizle olan geçimsizlikler bu haftadan itibaren son bulacak. Sizler de kendi bireysel özgürlüğünüzü ele alarak hayatınıza yön vereceksiniz. Hafta sonunda arkadaş ortamınız canlanıyor, küs olduğunuz biriyle barışabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (7-13 Kasım)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; Ay Kova burcunda sizin gibi hava grubuyla başlıyoruz yeni haftaya, analitik, rasyonel ve mantıklı kararlar almak, hayata bakış açınızı değiştirmek, daha fazla bilgi edinmek ve bilgi dağıtmak için yeterli veriler var elinizde. Bu hafta Mars ve Merkür yer değiştiriyorlar, Mars Kova burcuna geçiş yapıyor sizin eğitim ve seyahat hanenize; Merkür ise Yay burcuna geçiş yapıyor; sizin evlilik hanenize. Yani ikili ilişkilerinizde daha konuşkan, iletişimsel ve birbirini anlamaya anlatmaya başlayan bir enerjiyle karşı karşıyasınız, etrafınızdaki kişiler ticaretle uğraşan, hesap kitap işleriyle ilgilenen kimseler olabilirler. Hafta sonunda Ay Koç burcunda olacak ve Satürn’le üçgen uyumlu açısı sayesinde sevdiğiniz kişiyle romantik ve geleceğe yönelik konuşmalar yapmanız kaçınılmaz.

Haftalık burç yorumları (7-13 Kasım)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; gündelik iş hayatınızda, çalışma koşullarınızda iyileşmeler olacak. Haftanın başında Ay Kova burcunda ve sizin ortaklı işler hanenizde, ödemeler ve borç almak vermek kolaylaşıyor. Satürn hafta boyunca iyi açılar altında olacak, günlük yaşantınızın yoluna girmesiyle beraber alacağınız kararlar ve maddi konularınız düzene girecek, partnerinizle olan ilişkiniz daha mantıklı ve anlayış çerçevesinde olacak. Bu haftaki gökyüzü gezegen geçişlerini ele aldığımda, bir süredir yolunda gitmeyen gönül ilişkiniz yoluna giriyor gibi görünüyor. Merkür’ün Yay burcunda yer almasıyla ise uzun süredir kiralamak istediğiniz dükkanı kiralayabilir veya bir malınızı siz kiraya verebilirsiniz. 

Haftalık burç yorumları (7-13 Kasım)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; hafta sonunu sevdikleriyle dargın bitiren Aslanlar, Salı gününden itibaren daha ılıman etkiler altında olacaklar. Pazartesi ve Salı günleri Ay Kova burcunda yer alacak, bu durum sizin aklınızın tamamen partnerinizle olan ilişkiniz, onun koşulları, aranızdaki bağ, kurduğunuz diyaloglarda olduğunu vurguluyor. Ortaklıklar ve iş anlaşmaları açısından verimli bir hafta. Mars ve Merkür hafta içinde yer değiştiriyorlar. Bu durum sizi olumlu ve olumsuz olarak etkileyebilir. Şöyle ki sevdiğiniz kişi bir anda hırçınlaşabilir ve siniri tavan yapabilir, böyle bir durumda kalırsanız sakinliğinizi korumanızı öneririm. Çocuklar ve yeni flörtler bakımından ise özellikle bekar olan Aslanlar şanslı olacaklar.

 

Haftalık burç yorumları (7-13 Kasım)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar; günlük işlerinize vereceksiniz kendinizi hafta boyunca, ofis düzenlemesi yapmak, evdeyseniz dolaplarınızı düzenlemek, gelir gider düzeninizi ayarlamak ve bunlar için çaba göstermek tüm zamanınızı alacak. Yönetici gezegeniniz Merkür yer değiştiriyor ve Yay burcuna geçiyor Pazar günü. Bu da sizleri ev ve aile konularında daha iletişimsel ve olaylara farklı bakış açıları kazandırarak çözüme götürecek. Bu hafta kapalı, sıkışık, dar yerlerde olmaktan hoşlanmayacaksınız. Sevdiğiniz kişiyle birlikte farklı şeyler deneyebilir, onun isteklerini onaylayarak sosyalleşmek isteyeceksiniz hafta sonunda. 

Haftalık burç yorumları (7-13 Kasım)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; haftaya keyifli enerjik ve güzel bir motivasyonla başlıyorsunuz. Bekar olan Teraziler için yeni flörtler var, çocuk bekleyenler için çocuk haberi olabilir, zaten çocuğu olanlar ise onların bir başarısına sevinecekler. Sağlık konularında sizin veya çevrenizden birinin iyiye gittiğine tanıklık ediyorsunuz. Haftanın başında Güneş ve Merkür kavuşumu maddi konularda kafanızın fazlasıyla çalışmasına neden olacak, iş imkanlarınızı arttırmanın yollarını keşfedeceksiniz. Gökyüzüne baktığımda Merkür ve Mars yer değiştiriyorlar. Biri Yay burcuna geçerken diğeri Kova burcuna geçiş yapıyor. Yakın çevre ilişkileriniz güçleniyor. İnternet, sosyal ağlar, bilgisayar, web sitesi gibi iletişim yollarınız açılıyor. Tek bir sorun bu hafta size uymayan birisine platonik aşık olma ihtimaliniz çok yüksek, buna dikkat edin lütfen.

Haftalık burç yorumları (7-13 Kasım)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; haftaya ev değiştirmek, ev almak, evinizle ilgili değişiklikler yaparak başlıyorsunuz. Belki aklınızdan geçenler bunlar, belki de sadece evde olmak istiyorsunuzdur. Merkür burç değiştiriyor ve sizin para hanenize geçiş yapıyor. Bir süredir şöyle böyle devam eden maddi durumunuz tamamen değişmeye başlayacak, daha ticari düşünmeye ve verdiğiniz emeğin karşılığını almaya başlayacaksınız. Mars ise sizin aile hayatınızı etkileyecek, agresif konuşmalardan ve kin tutmaktan uzak durmalısınız. Durup biriktirip sonra patlama yaşayabilir veya yaşatabilirsiniz; böyle bir durumda ise zor duruma düşebilirsiniz. Hafta sonunda hobilerinize ve spora zaman ayırmak isteyeceksiniz. 

Haftalık burç yorumları (7-13 Kasım)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; haftaya yakın çevre ilişkileri, kardeşleriniz ve aileden yakın gördüğünüz kimselerle bir arada olarak başlayacaksınız. Onların projelerine destek olmak, sorunlarına ortak olmak isteyeceksiniz. Bu ay esas buna ihtiyacı olan kişi sizsiniz, bu haftadan itibaren biraz zorluk yaşamanız muhtemel, arkanızdan iş çevirenler var haberiniz olsun, iyiyim gibi görünen ama aslında öyle olmayanlara dikkat etmelisiniz. Çarşamba günü Merkür sizin burcunuza giriş yapıyor, bu durumda konuşmalarınızda patavatsız ve düşüncesiz olabilir, çevrenizdekileri istemeden kırabilirsiniz. Mars ise kardeşler hanenizde yer alacak, kardeşiniz yüzünden canınız sıkılabilir, aranızda bir sürtüşme yaşayabilirsiniz. Kardeş kadar yakın gördüğünüz birisi de olabilir bu.

 

Haftalık burç yorumları (7-13 Kasım)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; işinizle ilgili bir takım risk içeren durumlara girmek isteyebilirsiniz. Sizler aslında risk almayı sevmeyen, ayağı yere sağlam basan ve somut bakan insanlarsınız. Fakat bu hafta Mars yer değiştirerek Kova burcuna geçiş yapıyor, iş konularında maddi konularda risk almak isteyeceksiniz. Bir süredir agresif ve insanlara olan soğuk tutumunuz hoş karşılanmıyordu. Çevrenizde size darılan insanlar olabilir, bu hafta onlarla iletişimi sağlamak ve havayı biraz yumuşatmaya gayret etmek iyi bir fikir olacaktır. Merkür de burç değiştiriyor ve Yay burcuna geçiyor. Plan ve program yapmak için yalnız kalmayı tercih edeceksiniz. Belki de izole olmaya ihtiyaç duyacaksınız.

Haftalık burç yorumları (7-13 Kasım)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar; bu hafta Mars’ın sizin burcunuza geçmesiyle bazı kuruntu ve huzursuzluklardan sıyrılacaksınız. İdealleriniz ve reformist düşünceleriniz için mücadele etmeye başlayacak ve tuttuğunu koparan bir havaya bürüneceksiniz. Spora başlamak, diyet yapmak ve farklı şeyler denemek için ideal bir süreç bu sizler için. Ay Kova burcunda başlıyoruz haftaya, bu bazı kararlar almanızı kolaylaştırıyor fakat asi ve dikkat çeken bir yapıya bürünmenizde de rol oynuyor. Kendisini düşünen bencil biri olarak adlandırılabilirsiniz bu hafta, aslında öyle olmadığınızı bilmeleri için sizi iyi tanıyor olmaları gerekiyor. Karşı cins ilişkilerinizde şansınız iyi olacak. Seviyor ve seviliyorsunuz.

Haftalık burç yorumları (7-13 Kasım)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar; modunuz düşük başlayabilirsiniz haftaya, motivasyonunuz eksik ve Pazartesi sendromuna alışamadınız. Çarşamba gününden itibaren daha iyi olacaksınız. Enerjiniz ve keyfiniz yerine gelecek. Kafanızda bazı yapmak istediğiniz projeler var, bunları hayata geçirmek için yeterli maddi imkana sahip değilsiniz şu aralar, fakat eşiniz size desteğini sunacak. Onun sayesinde daha iyi ve mutlu olabileceksiniz. Bu hafta ev, aile ve eş durumundan en şanslı burç sizsiniz. Tek sorun sizin düşmanlarınız var ve bunlarla yaşamayı öğrenmek zorundasınız maalesef. Hayat bazı konularda cömert davranırken bazı konularda cimri davranabiliyor, bunu bu hafta çok iyi anlayacaksınız. 

Haftalık burç yorumları (7-13 Kasım)
Önceki ve Sonraki
Haberler