EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (6-12 Ocak)

Bu haftanın gökyüzü gündemi Cuma günü gerçekleşecek Ay Tutulması. Yengeç burcunun 20 derecesinde gerçekleşecek olan bu tutulma uzun süredir yaşadığımız bir tutulma serisinin sonuç ve mükafatlarını vermesi açısından tüm burçları önemli şekilde etkileyecek.

profil
Serap Baytok
06.01.2020
Haftalık burç yorumları (6-12 Ocak)

Haftaya ekonomik gündemlerle kafanız karışık şekilde başlayabilirsiniz. Cuma günü gerçekleşen Ay Tutulması sizi ev, aile ve yaşam alanınız ile ilgili bir alanda etki altına alıyor. Aileniz ile ilgili önemli kararlar almak, yaşam alanınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Duygusal yüklerinizden kurtulmak adına önemli adımlar atıyorsunuz.


Haftaya duygusal başlayabilir fakat sonrasında daha rasyonel ilerleyebilirsiniz. Tutulma enerjisi, iletişim, kardeşler ve seyahatler ile ilgili bir alanınızda yaşanacak. Kısa seyahatlere çıkmanız gerekebilir, yazılı-sözlü iletişimde zorlandığınız noktalarla karşılaşabilirsiniz. Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınız ile ilgili haberler alabilirsiniz.


Bu hafta ekonomi hanenizde yaşanan Ay Tutulması uzun vadede gelir kapılarınızı açacak bir temel oluşturacak. Değer sistemlerinizi ve kendinize verdiğiniz değeri yeniden yapılandıracak olan bu tutulma ile hayatınıza ileride sizi destekleyecek yeni ekonomik araçlar sokabilirsiniz. Harcamalara ve gelir-gider dengesine kafa yorduğunuz bir hafta olabilir fakat endişe etmeyin, tutulmanın iyi etkileri zamanla ortaya çıkacak.


Hayat yolu ve hedefleriniz konusunda kadersel destekler alacaksınız, Ay Tutulması burcunuzda gerçekleşiyor. Kariyer ve aileniz ile ilgili konular gündeminizde daha fazla yer kaplayacaktır. Beklediğiniz ve sabrettiğiniz bir konuda cevaplar alabilir, takdir görebilir, terfi alabilirsiniz. Cuma günü gerçekleşen tutulma biraz yorgun ve bitkin hissetmenize sebep olabilse de uzun vadede güzel etkileri yaşanmaya başlayacak.


Bilinçaltı süreçlerinizin ve kontrolünüz dışında gelişen olayların kabule geçişini daha kolay kılacak bir dönem başlayacak. Bu tutulma ile kontrolü elinizde tutmaya çalışırken hayatın akışını kaçırdığınızı fark edebilir, olayları akışına bırakmaya niyetlenebilirsiniz. Sağlığınıza biraz dikkat etmek isteyebilirsiniz, fiziksel olarak biraz hassas ve kırılgan olabilirsiniz. Arkanızdan dönen olaylar ve söylenen sözler varsa bu tutulma da ifşa olabilirler. Yalnız kaldığınız bir inziva iyi gelebilir.


Arkadaş çevrelerinizi genişletecek, varsa vadesi dolmuş arkadaşlıklarınızı fark ettirecek bir Ay Tutulması yaşayacaksınız. İş ve kariyer konularınızda size destek verecek kalabalık gruplara girebilir, anahtar kişilerle tanışabilirsiniz. Sosyal medya ya da çevrimiçi profilleriniz üzerinden yoğun gündemler yaşayacağınız, arkadaşlıklarınızın önem kazandığı bir döneme ilerliyorsunuz.


Hayattaki hedefleriniz ve sorumluluklarınız ile ilgili yeni bir dönemin arifesindesiniz, Cuma günü gerçekleşecek Ay Tutulması ile birlikte, aileniz ile ilgili önemli kararlar verebilir, iş hayatınızı şekillendirecek haberler alabilirsiniz. Daha fazla görünür ve bilinir olabileceğiniz bir döneme doğru ilerliyorsunuz. Hafta sonu sosyal etkinliklerde ve arkadaş çevrelerinde bolca vakit geçireceğiniz, eğlenceli zamanlar olacak.


Beklenmeyen seyahatler sizi bekliyor olabilir, bu hafta uzak bir yerlere gitme konusunda karşınıza fırsatlar çıkacak. Cuma günü yaşanan tutulma eğitim hayatınızda yeni bir döneme işaret ederken, herhangi bir konuda bir bilene danışmanızı sağlayabilir. Evli iseniz eşinizin akrabaları bu hafta daha fazla gündeminizi işgal edebilir.


Yoğun bir hafta sizi bekliyor, ekonomik anlamda bazı krizleri başınızdan savmanızı sağlayacak bir tutulma yaşayacaksınız Cuma günü. Değişim ve dönüşüm çanları en çok sizin için çalarken, bu hafta ortak hesaplarınızla ya da eşinizin kazancı ile ilgili uzun süredir beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz. Harcamalarınızı yönetmek, gereksiz masraflardan uzak durmak isteyebilirsiniz.


İlişki başlangıçlarını tetikleyen bir Ay Tutulması yaşayacaksınız. Cuma günü atılan enerjetik tohumlar ileride size ciddi bir ilişki olarak geri dönebilir. Gökyüzü, eşinizin ya da partnerinizin hayatında bir gelişme yaşanacağını, ilişkiniz ile ilgili neticeler görüneceğini işaret ediyor. Ortaklaşa işler yapmak, ikili ilişkilerde bir paydada buluşmak konusunda gelişmeler yaşayacaksınız. Taşınmak isteyenler için fırsatlar çıkacak.


İş hayatınız ile ilgili gelişmeler ve neticeler sunan bir tutulma yaşayacaksınız. Yeni işe başlamanıza vesile olan ya da yeni işler almanıza sebep olan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Günlük rutinlerinize bir yenilik ekleyecek, sağlığınıza iyi gelecek bir prosedürü düzenli uygulamaya başlayacak olabilirsiniz. Beraber çalıştığınız çalışma arkadaşlarınız konusunda gündem ve meseleler ile uğraşabilirsiniz. Sağlığınıza ekstra önem vermelisiniz, biraz hassas ve kırılgan olabilirsiniz.


Cesaretli olacağınız dönemi tetikleyen bir tutulma Cuma günü yaşanacak. Daha fazla görünür olmak, kendinizi merkeze koymak ve risk alabilmek her zamankinden kolay olacak. Çocuklarınızın hayatlarını ilgilendiren kararlar almak isteyeceksiniz. Çocuk bekleyen ve isteyen Balıklar için önümüzdeki zamanlarda güzel haberler almayı destekleyebilecek bir tutulma gerçekleşecek.


Önceki ve Sonraki
Haberler