EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (6-12 Nisan)

Dolunay haftasına girmiş bulunmaktayız, astrolojide dolunaylar netleşme, görünür olma ve sonuçlarla karşılaşma zamanlarıdır. Dolunayın gerçekleşeceği Terazi-Koç aksı ise savaşma, mücadele etme, ilişki kurma ve dengeyi bulma konularını gösterir. Hastalıkla mücadelemizde en çetin haftamızdan geçiyor olabiliriz. Bu hafta dünya üzerinde enfekte kişi sayısının maksimuma çıkması daha sonra dengelenmek üzere tavan yapması mümkün. Dolunay bir denge ve netleşme tetikleyeceğinden bu büyük mücadelede tedavinin keşfine ve koruyucu önlemlerin yüksek yüzdelerle uygulanmasına da çok yakınız diyebiliriz. Büyük kitlesel olayları ve dönüşümü tetikleyen Plüto-Jupiter kavuşumu yeni bir çağın müjdecisi fakat öncesinde eskinin ve vadesi dolmuş yapıların/bilgilerin/inançların temizlenmesi gerekiyor. Önemli göksel olayların etkisinde ve toplumsal dönüşümlerin eşiğindeyiz! Dolunayın kişisel hayatlarınıza olan etkilerini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
06.04.2020
Haftalık burç yorumları (6-12 Nisan)

Dolunay eş, ilişki ve birliktelik hanenizde gerçekleşiyor. İlişki süreçlerinize cevaplar aldığınız, eşinizin konu ve gündemlerinin olduğu bir hafta olabilir. Koç burçları sağlık ve bağışıklık konusunda bu hafta biraz hassas olabilir, dikkatli olmalısınız. Uzun süredir beklenen başlangıçlarınız sonunda gerçekleşiyor olabilir.


Bu hafta dolunay günlük rutinlerinizin değişeceğini gösteriyor. Sağlık ve bağışıklık konularında hassas bir hafta olmakla birlikte normalde dikkat etmediğiniz sağlıklı hayat rutinlerini bu hafta birebir uyguluyor olabilirsiniz. Kiracılarınız ve çalışanlarınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın ihtiyaç ve gereksinimleriyle uğraşabilirsiniz. 


Bu hafta dolunay daha fazla görünür olacağınızı ve olası ilişki başlangıçlarını gösteriyor. Bir girişim için bulunamayan cesaret bu hafta toplanabilir. Spora başlayan İkizler ya da ara vermiş İkizlerin spora geri dönmesi mümkün. Çocuklarla ilgili netleşmesi gereken konulara cevaplar alınabilir.


Bu hafta dolunayı aile ilişkilerini ve yaşam alanını gösteren bir alanda yaşayacaksınız. Ailenizle ilgili haberler alabilir, aile bireyleriyle ya da yaşam alanınızla ilgili kararlar verebilirsiniz. Güneş kariyer alanınıza ışık tutuyor, ileride gerçekleştirmek üzere bir iş meselesini masaya yatırıyor, bu konuda bir başlangıç hedefliyor olabilirsiniz.


Bu hafta dolunayı akrabalar, kardeşler ve komşular gibi yakın çevrenizi ilgilendiren bir hayat alanında yaşıyorsunuz. Kardeşlerinizin konu ve gündemleri ile meşgul olabilirsiniz. İletişim konuları ve haberleşme trafiğiniz çok yoğun olacak. Eşinizin akrabalarından ya da yurtdışı kaynaklı bir mecradan haberler alabilir, bu konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz.


Bu hafta dolunayı ekonomik göstergeler üzerinden yaşayacak, gelir-gider konularınıza cevaplar alacaksınız. Bazı krizleri dönüştürmek adına Ekim 2019’da bulunduğunuz girişimler ve başlangıçlar var ise bu hafta beklediğiniz cevaplar ve sonuçlar gelebilir. Ortak hesaplarınız ve kaynaklarınız için mücadele ediyor, masrafları paylaşıyor olabilirsiniz.


Bu hafta dolunayı kişisel imaj, sağlık ve birlikteliklerinizi ilgilendiren bir hayat alanında yaşıyorsunuz. Bu hafta sağlık ve bağışıklık sistemi açısından dikkatli olması gereken burçlardan biri de sizsiniz. İlişkileriniz ile ilgili netleşme ve sonlanma enerjisi etkin olabilir. Hayatınızdaki kimse ya da eşiniz için önemli bir dönem olduğunu da söyleyebiliriz. Bazı ortaklıklar ya da iş birliktelikleri yapmak istediğiniz kimseler olabilir.


Bu hafta dolunayı sağlık konularında yaşayan burçlardan biri de sizsiniz o yüzden bağışıklık güçlendirmek ve sağlığa dikkat etmek konusunda diğer haftalara göre daha dikkatli olmalısınız. Bu haftanın bir diğer gündemi ise iş hayatınızla ilgili alacağınız haberler olabilir. Çalışanlarınızla ilgili konu ve gündemler, günlük rutininizde dalgalanmalar olabilir.


Bu hafta dolunayı arkadaşlarınızı ve sosyal çevrelerinizi ilgilendiren bir hayat alanında yaşıyorsunuz. Arkadaşlarınız ile ilgili haberler alabilir bazı arkadaşlıklarınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Gelecek hedeflerinizi tekrar yapılandırabilir, çocuklarınız ile ilgili kararlar verebilirsiniz. Bir arkadaşlığın aşka dönüşme ihtimali var.


Bu hafta dolunayı kariyer ve işverenlerinizi ilgilendiren bir hayat alanında yaşıyorsunuz. İş ve kariyerle ilgili beklenen haberler gelebilir, uzun vadede altyapısı kurulmuş projelere cevaplar alınabilir. Toplumdaki bilinirlik ve tanınırlığınız için atmış olduğunuz adımlar ve girişimlere odaklanabilirsiniz. İşverenlerinizle ilgili gündem ve meselelerle uğraşabilirsiniz.


Bu hafta dolunayı eşinizin akrabalarını, eğitim hayatınızı, basın-yayın ve reklam gibi konularınızı ilgilendiren bir hayat alanında yaşıyorsunuz. Eşinizin akrabalarıyla ilgili haberler alabilir, online eğitimlere katılabilir ya da etrafa daha fazla yayılmanızı sağlayacak online girişimlerde bulunabilirsiniz.


Bu hafta dolunayı ortak hesaplar, ekonomik kaynaklar ve dönüşümleri ilgilendiren bir hayat alanında yaşıyorsunuz. Alacak-verecek konularınız ve ekonomik gündemleriniz dalgalanabilir. Bazı krizleri atlatmak için kaynak arayışına girebilir ya da etrafınıza destek oluyor olabilirsiniz. Dönüşüm tetikleyecek bir dolunay olacak, kabulde kalın.


Önceki ve Sonraki
Haberler