EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (5-11 Kasım)

Ay Terazi burcunda başladığımız haftayı, Akrep burcundaki Yeniay ve Jüpiter’in Yay burcuna geçişi ile taçlandırıyoruz! Hevesliyiz, mutluyuz, huzur doluyuz…

profil
Dolunay Karaca
05.11.2018
Haftalık burç yorumları (5-11 Kasım)

Koç burçları, sevdiklerinizle vakit geçirmek ve onları düşünmek, onlar için bir şeyler yapmak hoşunuza gidiyor. Bu hafta Çarşamba günü Akrep yeniayı sizlere yeni bir iş ortağı getirebilir. Ödemeleriniz için yapılandırma ve düzene sokma eğilimleriniz var. Bazı sorunlara çözüm getirerek rahatladığınızı hissedeceksiniz. Jüpiter’in Yay burcuna geçişi ise sizlere yeni ufuklar kazandıracak, farklı kültürler tanımak, farklı lezzetler denemek, yurtdışı gezileri, eğitim, seyahat konularında yeni deneyimlere açık olacağınız bir yıl sunacak sizlere. Eş tarafından akrabalarınızla aranız hiç olmadığı kadar iyi olurken, onlarla yepyeni deneyimlere açık olacaksınız. Yüzünüz gülüyor.

 

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Kasım)

Boğa burçları, ofis düzeni, ofis arkadaşlıkları toplantılar ve koşuşturmalar arasında vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir hafta sizleri bekliyor. Akrep yeniayı ile aşkı yeniden keşfediyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki problemleri çözüp, yeni başlangıçlara imza atabilirsiniz. Bu hafta bekar Boğa kalmayacak gibi, karşıt evinizde gerçekleşen bu yeniay, sizlere aşkı ve sevgiyi var gücüyle sunmaya geliyor. Jüpiter Yay yolculuğunda ise miraslar, ameliyatlar, borçlar, krediler, ortaklıklar ile ilgili konularda 1 yıl boyunca şans ve fırsatlar yakalayacaksınız. İç sıkıntılarınız tamamen ortadan kaybolacak.

Haftalık burç yorumları (5-11 Kasım)

İkizler burçları, Ay Terazideyken başlıyoruz haftaya, evinizde güzel vakit geçireceğiniz, aile buluşmaları, dost sohbetlerinin bolca olduğu bir haftaya giriyorsunuz. Akrep burcunda meydana gelecek olan Yeniay sizleri kendi el becerileriniz, hobileriniz, spor, keyifli aktiviteler, organizasyonlarla ilgili yeni başlangıçlara iteklerken; aşk ve flörtler de eksik olmuyor. Bu faaliyetler esnasında yeni birileri ilginizi çekebilir veya var olan ilişkiniz içerisinde birlikte keyif alabilirsiniz. Jüpiter’in Yay burcuna geçmesi ile 1 yıl boyunca şans ve bereket alacağınız alan evlilik olacak! Jüpiter gezegeni bu sene boyunca sizi evlenmek için destekliyor olacak. Hayatınızın aşkı ile karşılaşmanız an meselesi içiniz kıpır kıpır ve heyecanı çok yüksek bir yıl.

 

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Kasım)

Yengeç burçları, yeni hafta için sizler güzel planlara sahipsiniz. İstediğiniz desteği alacaksınız. Hem arkadaşlarınızdan, hem de ailenizden çevrenizden nihayet ihtiyacınız olan olumlu konuşmalar, olumlu davranışlar sizlere gelecek. Özellikle Akrep Yeniayı ile birlikte çocuklu Yengeçler rahatlayacaklar, bazı Yengeçler ise kendilerini oyalamanın yolunu öyle güzel bulacaklar ki ben bunu daha önce niye yapmamışım diyecekler. Kendinizi göstermek, organizasyon yapmak, kişisel alışverişlerinizi halletmek için ideal bir hafta. Jüpiter Yay seyahatinde ise 1 yıl boyunca şanslı olacağınız konu sağlığınız olacak! Neşeli ve sağlıklı olduktan sonra unutmayın ki, her şey zaten yolunda gider!

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Kasım)

Aslan burçları, iletişimi bol ve hareketli başlıyorsunuz yeni haftaya, telefon trafiğiniz her zamankinden daha yoğun. Buna istinaden Akrep yeniayı ile ev ve aile yaşantınızda huzuru bulmak, hoş sohbetler gerçekleştirmek, aile bireyleriyle büyüklerinizle iyi anlaşmak sizlere iyi gelecek. Ailenizin önemini bir kez daha hatırlayacak ve böyle bir sevgi çemberinin içerisinde olduğunuz için şükredeceksiniz bu hafta. Jüpiter Yay yolcuğunda ise 1 yıl boyunca şanslı ve bereketli olacağınız konu; çocuklarınız! Çocuk sahibi olanlar için onların büyüyüp serpilmelerini izlemek keyif verici gelirken; bebek bekleyenler için müjdeli haberler var 1 yıl boyunca. Ateş grubu olduğunuz için Jüpiter bu yıl sizi her konuda destekleyecek aslında. Şanslı ve iyi bir seneye imza atacaksınız.

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Kasım)

Başak burçları, para kazanmak, maddiyat, elinizde bulunan bir malın değerlenmesi gibi konular öne çıkarken; bu hafta Akrep burcundaki yeniay yeni kişisel konulara başlangıçlara, yakın çevrenizle iyi bir diyaloğa girmenize vesile oluyor. Ticaret konularında para alış verişiniz hız kazanıyor, kendinizi tanıtmak, daha iyi ifade etmek, reklamınızı yaptırmak gibi spotlar öne çıkıyor. Kardeşlerinizle ise aranız düzelecek. Jüpiter Yay yolculuğunda ise 1 yıl boyunca şanslı olacağınız konunuz; aileniz olacak. Bekarsanız yeni bir aile kurmanın fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Evliyseniz, eşinizle aranız bu sene olmadığı kadar iyi olabilir. Ev almak, ev değiştirmek veya emlak konularında başarı ivmeniz çok yükseliyor. Değerlendirilmesi gereken güzel bir sene, lütfen fırsatları görün ve hayatınızı şekillendirin.

Haftalık burç yorumları (5-11 Kasım)

Terazi burçları, sizin burcunuzda başlıyor Ay döngüsüne bu hafta; dolayısıyla bu tavırlarınıza yansıyor; kendinizi daha iyi hissetmenize ve özgüven duygusuna işaret ediyor. İşlerinizi kolaylıkla hallediyorsunuz, düzen ve sıralama konusunda başarılısınız. Çarşamba günü Akrep burcunda yeniay gerçekleşecek. Bu yeniay size maddi anlamda rahatlama katacak. İşiniz gücünüz, maaş konularınız da canlılık ve verim alacaksınız. Çalışmayan Teraziler için de yine ellerinin bol ve açık olduğu gün olacak diyebilirim. Biliyorsunuz Jüpiter her yıl bir burcu ziyaret ediyor. Bu sene Yay burcunda gezinecek. Fakat illa ki hepimizi belli bir noktada olumlu etkiliyor olacak. Size olan etkisi ise iletişim! Konuştuklarınız anlaşılacak! Bu aslında o kadar önemlidir ki; konuşursun, anlamazlar; anlatırsın yanlış anlarlar! İşte tam da bu noktada Jüpiter devreye girecek ve sizi yanlış anlaşılmalardan koruyacak.

Haftalık burç yorumları (5-11 Kasım)

Akrep burçları, sessiz ve durgun başladınız bu haftaya… Hani derler ya fırtına öncesi sessizlik diye! İşte tam da böyle bir şey fakat sizin burcunuzda bir yeniay doğuyor. Bu da sizi farkındalığa götürüyor! Bazı şeyleri artık değiştirmeli, bazı huyları, belki tavırları; kişisel olarak yeni başlangıçlara gebesiniz bu hafta. Her türlü kişisel bakım yaptırmak, kendinizi şımartmak, yeni hobiler edinmek için ideal bir süreç… Ve aynı zamanda da bazı şeyler için değişikliğe gitmelisiniz, eskiyi atın, yeniyi alın diyebileceğim bir haftadasınız. Jüpiter sizin burcunuzdaydı 1 yıldır ve artık vedalaşma zamanı geldi çattı. Bu sene Yay burcunda hareket ederek merak etmeyin sizleri yine maddi anlamda desteklemeye devam edecek. Hatta maddi hayatınız geçtiğimiz seneden bile daha iyi olacak!

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Kasım)

Yay burçları, öyle bir haftadasınız ki haftalık yorum sizin için az kalır. Çünkü bu yazdıklarım sizi bir yıl boyunca etkileyecek. Yıllık burç yorumunuzu okur gibi hissedebilirsiniz kendinizi; e ne de olsa Jüpiter burcunuza giriyor. Her konuda sizi hoşnut etmeye geliyor. 1 yıl boyunca şans, bereket, sağlık, aşk, para, çocuk, iş, seyahat, eğitim gibi konularda başı çeken burç siz olacaksınız. Kutlamalara başlayın, sizden şanslısı yok bu sene! Çarşamba günü ise Akrep yeniayı son bir temizliğe davet ediyor sizleri; son kez bırakmanız gereken alışkanlıklarınızdan, bitirmeniz gereken işlerinizden artık sıyrılmanızı söylüyor. Şifalanmaya niyet edin. Bu sene hayatınıza giren Jüpiter’in getireceklerini sevgiyle kabullenmeye hazırlanın. Evlilik, aşk, flört her şey var merak etmeyin.

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Kasım)

Oğlak burçları, iş hassasiyeti ve sorumluluk duygusuyla başlayacağınız bu haftada aile büyükleri ve gelenek görenekler de devrede olacak. Çarşamba günü Akrep burcundaki yeniayla birlikte arkadaşlıklar, yeni çevreler, yeni organizasyonlar ve kalabalıklara karışıyorsunuz. Kafanızda güzel projeler var, bunlar için içinizde şevk buluyorsunuz. Belki bazı yeni çevrelere girmek için ortak arkadaşlar, yeni kurs ve spor faaliyetleri fena olmayabilir. Jüpiter’in Yay yolculuğunda ise biraz içe çekilme var sizlerde; her şeyi herkesle paylaşmamayı öğrenecek, yara aldığınız konularda yaralarınız kabuk bağlayacak, biraz yalnızlaşmak, bu yalnızlıkta içe dönmek ve herkesi her şeyi affetme enerjisiyle dolacaksınız. Emin olun şükretmek ve affetmek bu ikisi sizi o kadar rahatlatacak ve ummadığınız kadar enerjinizi tazeleyecek. Oluruna bırakmayı öğretecek.

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Kasım)

Kova burçları, uzak akrabalar, eş tarafından görümceler kardeşler vs. gibi görüşmeleriniz bolca bu hafta… Bazı Kovalar için dış ticaret, eğitim ve yurtdışı konular gündemde! Farklı bakış açıları kazanacağınız olay ve durumlar var. Kendinizi olduğunuz gibi savunacağınız belki biraz asi ve idealist davranacağınız bir hafta olacak. Akrep yeniayı ile iş ve kariyer hayatınıza ilişkin yenilikler girecek devreye. Kendinizi her konuda toplumda göstereceksiniz. Konuşmalarınızla davranışlarınızla ilgi çekiyorsunuz. Jüpiter’in Yay burcuna geçmesi ise sizleri bir yıl boyunca arkadaşlıklar ve sosyallik konusunda şanslı kılıyor. Dernek kurmak veya derneğe üyelik, kulüpler, projeler, sosyal sorumluluk konularında başarınız artıyor. Aileniz gibi hissedeceğiniz kalıcı dostluklar kurmak için harika bir yıl. Davetlerin ve organizasyonların aranılan kişisi sizlersiniz.

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Kasım)

Balık burçları, bu haftaya Ay Terazi de başlıyoruz. Biraz içsel sıkıntılarınız var. Gerek ödemeler, gerekse bazı kişilerin tatsız durumları sizleri üzmüş ama Akrep yeniayı ile silkeleniyorsunuz. Çarşamba günü itibariyle her şey yoluna giriyor, eğitim hayatınız için yeni başlangıçlar, uzak ülkeler, seyahatler devrede olacak. Herkesle yeniden çok iyi anlaşacaksınız. Özellikle insanlar arasında ününüz aratacak! Yay burcuna geçecek olan Jüpiter ise size müjdeler getiriyor. 1 yıl boyunca işinizde başarı, hayatınızda renk, kişiliğinizde olumlu değişimlere açık olacaksınız. Aşk ve evlilik haberleri bolca olacak. Yalnız veya bekar olan Balıklar hayatlarını biriyle birleştirme kararı alacaklar. Yay burcu sizin 10. hanenize denk düşüyor; bu hane astrolojide en iyi evlerden birisi. En görünür, en parlak, en başarılı ev. Jüpiter’in bu alana girmesiyle gerçekten bambaşka bir Balık olarak insanların karşısına çıkacaksınız.

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Kasım)
Önceki ve Sonraki
Haberler