EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (5-11 Haziran)

Bu hafta yine çok hareketli bir gökyüzüne sahibiz. Mars 5 Haziran’da Yengeç burcuna geçiş yapacak; duygularda içe dönük enerji yani kendimizi yıpratma eğilimi olabilir. Venüs Çarşamba günü Boğa burcuna geçiş yapıyor, özellikle aşk ve sevgi konularında sanatsal faaliyetlerde! Merkür ise kendi burcu olan İkizlere e geçiş yapacak; iletişim konularında hız kazanacağımız bir süreç olacak. Bu güzel gezegen geçişlerini iyi yönde ve yapıcı kullanmaya gayret edelim.

profil
Dolunay Karaca
05.06.2017
Haftalık burç yorumları (5-11 Haziran)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, kendinize güveniniz tam olacak bu hafta. Gerçi her zaman öyle ama bu ara daha bir kendinize dönük ve kendi ihtiyaçlarınız için savaşan bir Koç var. İletişim yönünüz çok aktif, isteklerinizi yaptırabilmek ve çevreniz tarafından destek görmek sizleri mutlu ediyor olacak. Yazılı ve görsel işlerinizde, tanıtım ve pazarlama, medya sektöründe olanlar için uygun ve değerlendirilmesi gereken bir ay. 9 Haziran’da Yay burcunda dolunay gerçekleşiyor. Koçlar için harekete geçirici özellikle uzak akrabalarla diyaloglarda ve konularda tamamlanma sağlayacak bir etkiye sahip. Yurtdışı planlarınızı neticelendirmek açısından da kullanabilirsiniz bu etkiyi. Aşk hayatı için kırılmış kalpleri onarma zamanı barış var size. 

Haftalık burç yorumları (5-11 Haziran)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, maddi kaynaklarınızı ve sahip olduklarınızı arttıracağınız etkiler altındasınız. Bu ara özellikle birden fazla iş için uğraş vermek ve nereye yetişeceğinizi bilememek durumunda kalabilirsiniz. Ev, emlak konularında sahip olduğunuz bir malın değer kazanması ve kar etmeniz de çok yüksek ihtimal. Elinizi attığınız şey parlıyor olacak. Yalnız tembellikten ve arkadaşlarınızın yorumlarından mümkün olduğunca uzak durun. Size kaybettirebilirler istemeden. Aşk konularında sevdiğiniz kişiyi ihmal etme durumunuz yüksek. Kredi çekmek, borç almak vermek gibi durumlar, nafaka, ödemeler canınızı sıkabilir. 9 Haziran’da Yay burcunda olacak dolunay sizi tekrar bu konularda sınayacak. 

Haftalık burç yorumları (5-11 Haziran)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, geçen haftalara oranla çok daha iyi bir dönem sizler için. Güneş sizler için parlıyor bu sefer! Güzel enerjiler içine giriyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Merkür de artık sizin burcunuza geçiyor. Kafanıza taktığınız, sizi yoran düşüncelerden sıyrılmayı başaracaksınız. Sevdiğiniz kişinin bir isteğini yerine getirerek, onun da kalbini kazanıyor ve birlikteliğiniz devam ediyor olacak. Yeni bir eve taşınmak, ofis değiştirmek gibi yer değişikliklerine açık bir dönem, çift kısmetli ve konuşmalarınızla dikkat çekici olacaksınız. Aşk ve sevgiye her zamankinden daha fazla duyarlısınız. 9 Haziran dolunayı sizin karşıt burcunuzda, bu durumda ortaklık konularında tekrar düşünmeli çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun sizler için.

Haftalık burç yorumları (5-11 Haziran)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, ani kararlar aldığınız ve hop oturup hop kalktığınız bir dönem! Değişime ayak uydurmalısınız. İçinize yönelmek, kendi kendinize kalmak istiyorsunuz zaman zaman daha fazla mücadele edebilmek ve enerji toplamak için buna ihtiyaç duyacaksınız. Arkanızdan iş çeviren insanlar olabilir. Sevdiğiniz kişiyle gereksiz yere tartışıp kendinizi yorabilirsiniz, onun yaptıkları gözünüze batabilir, fakat ne yapıyorsa sizin için yapıyor. Siz de bunun farkına varmalısınız. Bu hafta sözleşme ve ticaret yaparken daha dikkatli olun. Başında da söylediğim gibi ani ve aceleci tutumlar kayıplar vermenize neden olabilir. 9 Haziran dolunayı ise Yay burcunda ve sizi iş ortamınızla sınıyor olacak. Bir takım bitişler ve çalışma arkadaşlarınızla aranızda soğuk rüzgarlar esebilir.

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Haziran)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, sosyal olarak çok aktif bir hafta sizler için. Yeni çevrelere gireceğiniz, yeni insanlar tanıyacağınız pek çok ortamınız olacak. Bu insanlardan bazılarıyla iş konularında da fikir alış verişi yaparak, işinizi büyütmeyi planlayacaksınız. Para ve maddi olarak şanslı olacağınız bir dönem sizler için. Yurt dışı geziler, yabancı ortaklıklar söz konusu. Yeniay sizlere yeni umutlar vadediyor olacak. Dolunay ise Yay burcunda ve sizleri bu yeni tanıştığınız kişilerden biriyle aşk yolculuğuna çıkarabilir, fakat umulmadık şeyler yaşayabilirsiniz. Bir iş toplantısında ve kariyerinizle ilgili alacağınız bir kararda sevdiğiniz kişi etkili olacak. Onun sizi yönlendirmesine izin vereceksiniz. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle kalın.

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Haziran)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, bir karar aşaması bu hafta sizler için. Neticelendirmeniz gereken ciddi bir konunuz var. Sizler de zaten daha fazla uzatamayacağınızı anlayacaksınız. Duygularınız da artık bu işin içine girdi. Onu da mantığınıza oturttunuz. Sizler için iş konularında bir değişiklik olabilir. Bir terfi veya şehir değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durumda ev yaşantınız da değişime uğrayabilir. Yeniay sizi yeni hedeflere doğru atılım yapmanız için dürtüyor olacak. Dolunay ise Yay burcunda 9 Haziran’da gerçekleşecek. Taşınma kararı alabilirsiniz. Verdiğiniz kararlardan pişmanlık duymayacak aksine sonuçlandığına sevineceksiniz. Ve kendinize olan güveniniz artmaya başlayacak. Sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (5-11 Haziran)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, bu haftanın en gezgin burcu sizlersiniz bence. Yurtdışı ve yurtiçi gezi planlarınız olsun, şehir içi gezmeleriniz olsun, bolca gezip, dışarda olacağınız bir dönem sizleri bekliyor olacak. Arkadaş çevreniz, iş ortamınız, ortak iş yaptığınız kimselerle birlikte farklı ve sıra dışı yerlere gitme isteğiniz artıyor olacak. Bu hafta hukuksal bir konuda adım atabilir, eğitim ve felsefe konularına ilgi duyabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sürekli iş düşünüyor olması sizi biraz yorabilir. Bu ay 9 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek bir dolunay var. Geçen ay da olduğu gibi yine bu ay da aynı şekilde sizleri etkiliyor olacak. İletişim kapasiteniz artıyor, yakın çevrenizde gelişen durumlara ayak uydurmakta stres yaşıyorsunuz.

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Haziran)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, ortaklık var sizlere bu hafta. Arkadaş olduğunuz veya tanıştırıldığınız biriyle iş yapmaya karar verebilirsiniz. Farklı çözüm yolları ararken, bu iyi bir fikir olabilir sizler için. Ay boyunca içsel dünyanız genişleyecek daha çok meditasyon, dua ve okült konular ilginizi çekmeye başlayacak. İnançlarınız sayesinde mücadele ettiğiniz konularda başarı sağlayacaksınız. Kredi çekmek veya borç almak, borç vermek konularını abartıya kaçmadan halletmenizi öneririm. Ayağını yorganına göre uzat cümlesi sizler için motto olacak bu hafta. Yeniay sizleri yeni hedefler ve ortaklaşa işlerde destekliyor olacak. 9 Haziran’da gerçekleşecek dolunay ise sahip olduğunuz bir malı satmanıza sebep olabilir. Aşk konularında ise eski bir sevgiliniz kapınızı çalıyor olacak. Ona bir şans verip vermemek size kalmış. 

Haftalık burç yorumları (5-11 Haziran)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, bu hafta işinize kendinizi veriyorsunuz, bu da sevdiğiniz kişiyi üzüyor. Zamanınızın çoğunu ofiste geçirmek, günlük işlerinizle meşgul olmak ve sağlık konusunda hassaslığınız aşka vakit ayırmanıza engel olabilir. Aslında istediğiniz bu değil fakat şartlar bu şekilde ilerliyor ve sevdiğiniz kişiyle aranızı açıyor. Yeniay yeni sorumluluklar, ilişkinizi bir adım öteye taşımak ve karar vermek için sizi zorlayacak. 9 Haziran’da sizin burcunuzda gerçekleşen bir dolunay var. Bu durumda olmazsa olmaz dediğiniz bir şeyin üstüne düşün. İsteyin, koparın ve elde edin. Sizler cesur ve ateş elementi bir burç olarak bunu yapabilecek bir yapıdasınız. Sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (5-11 Haziran)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, çok başarılı olacağınız bir hafta sizleri bekliyor olacak. İş konusunda sizden daha iyisi olamaz. Sabrınız ve disiplininiz sayesinde en zorlu koşullarda bile mücadele yeteneğiniz alkış topluyor. Bunu hak ediyorsunuz hem de sonuna kadar. Bu dönem çeşitli gezi tekliflerinin de yoğun olduğu bir hafta, özellikle yakın çevre, çok uzak olmayan yerler sizler için uygun görünüyor. İletişim ve haberleşme yönünden şanslı olacaksınız. Kardeşlerinizden akrabalarınızdan, her yerden sizi bir yerlere çağrı gelebilir. Medya ve pazarlama işlerinde, internet, yazı, yayın, basın işleriniz oldukça hareketli. Yeniay sizleri diyete başlamak konusunda uyarıyor olacak. Dolunay ise kafanıza taktığınız, içinize attığınız şeyleri paylaşmanız konusunda uyarıda bulunuyor olacak.

Haftalık burç yorumları (5-11 Haziran)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, pek çok zorluğa rağmen yıldızlar sizi destekliyor olacak bu hafta. Kendinize inanmaya ve güvenmeye başlıyorsunuz. Bazı şeylerin üstünü çizdiniz ve geri dönüşü yok. Yeni bir içsel oluşum içerisine giriyorsunuz. Sevgi ve aşk konularında hayli aktif olacak bu ay, çok fazla kişi var etrafınızda ve siz seçim yapmakta zorlanacaksınız. Daha doğrusu hepsine ayrı ayrı zaman ayırıp, deneyip görmek, kafa karışıklığı yaratabilir. Doğru seçimi yapmak için zıt olduğunuz birini tercih etmelisiniz. Sizler sıra dışılıktan hoşlanan kişilersiniz, sıradanlık ve her fikre evet diyenler sizler için kaybeder. Bu dönemde yer değiştirmek, biraz gezmek sizlere iyi gelebilir. Taşınma konusu da gündeminizde olacak. 9 Haziran’da meydana gelecek dolunay, sizleri fikirleriniz için savaşmaya ikna edecek. Kendi haklı olduğunuz konularda insanları ikna edecek ve gerekirse onlardan ayrılma kararı alacaksınız. Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, pek çok zorluğa rağmen yıldızlar sizi destekliyor olacak bu hafta. Kendinize inanmaya ve güvenmeye başlıyorsunuz. Bazı şeylerin üstünü çizdiniz ve geri dönüşü yok. Yeni bir içsel oluşum içerisine giriyorsunuz. Sevgi ve aşk konularında hayli aktif olacak bu ay, çok fazla kişi var etrafınızda ve siz seçim yapmakta zorlanacaksınız. Daha doğrusu hepsine ayrı ayrı zaman ayırıp, deneyip görmek, kafa karışıklığı yaratabilir. Doğru seçimi yapmak için zıt olduğunuz birini tercih etmelisiniz. Sizler sıra dışılıktan hoşlanan kişilersiniz, sıradanlık ve her fikre evet diyenler sizler için kaybeder. Bu dönemde yer değiştirmek, biraz gezmek sizlere iyi gelebilir. Taşınma konusu da gündeminizde olacak. 9 Haziran’da meydana gelecek dolunay, sizleri fikirleriniz için savaşmaya ikna edecek. Kendi haklı olduğunuz konularda insanları ikna edecek ve gerekirse onlardan ayrılma kararı alacaksınız. 

Haftalık burç yorumları (5-11 Haziran)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, para ve maddi konularda şansınız yüksek olacak. Belki bir ortaklık veya maddi destek alacağınız durumlarınız olabilir. Bu hafta ailenizle vakit geçirmek, onların gönlünü almak için uygun etkilere sahipsiniz. Ev içerisinde gayet huzurlu ve mutlu olacağınız günler sizi bekliyor. Dekorasyon, tadilat, değişiklik, yenilenmek sizleri motive edebilir. Yeniay sizin aşk ve flörtler evinizde meydana geliyor. İş konusunda yeni bir fikriniz var. İşle ilgili seyahatleriniz söz konusu. Aşk hayatınızda  özellikle bekar olanlar Balıklar için arayışlarınız devam ediyor. Ailenizin tanıştıracağı birine şans vermeyi deneyebilirsiniz. 9 Haziran’da meydana gelen dolunay bu konuya vurgu yapacak ama pek tabii ki karar sizlerin.

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Haziran)
Önceki ve Sonraki
Haberler