EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (4 Temmuz-10 Temmuz)

İstediklerimizi elde etmek için yoğun bir çaba içerisinde olacağımız bir hafta başlıyor. Hafta başında temizliğe, kişisel bakıma ve yaşadığımız ortamın düzenine takıntılı olabiliriz. Salı günü itibariyle Mars-Boğa enerjisini hissedeceğiz. İnatçı davranışlar içerisinde olacağımız, yaşamımıza güvence ve sağlamlık taşımak adına girişim ve riskler için cesaretimizi toplayacağımız zamanlara giriyoruz. Aynı gün Merkür’ün de burç değiştirmesi ile iletişimimiz şifalanacak. Hislerimizi ve düşüncelerimizi daha rahat ifade edebildiğimizi gözleyeceğiz. Hafta sonu maddi konularda krizler yaşayabiliriz. Özellikle büyük yatırım ve harcamalardan uzak durmalıyız

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
04.07.2022
Haftalık burç yorumları (4 Temmuz-10 Temmuz)

Yönetici gezegeniniz Mars burç değiştiriyor ve bu hafta etkisini üzerinizde hissedeceksiniz. Özellikle iç yüzünüzle mücadele etmeye hazırlanın. Artık plan ve programlar sizin yönetiminizden çıkacak. Başkaları sizin yerinize seçimler yapacak, planlar hazırlayacak ve kararlar alacak. Maddi konularda imkanlarınızın kısıtlı olduğunu düşünebilir, kıtlık bilincine girebilirsiniz. Bu hafta bilmeniz gereken, sizin yerinize kararlar alabilecek kişilerin olduğunu unutmamak. Merkür’ün Yengeç seyri ise aile ilişkilerinizi öne taşıyacak. Artık aile içinde hissettiklerinizi ve düşüncelerini rahatça konuşabildiğinizi gözlemleyeceksiniz. Ailenize ve değer verdiklerinize vakit ayırın. Hafta sonu ufak kazalara dikkat…

Haftanın deneyimi: Kontrolü bırak, rahatına bak!


Bu hafta, adeta hayatlarımızı aktif bir şekilde hareketlendirip etrafımızdaki kişilerle yoğun bir enerji ağı içinde olmamıza imkan sağlayabilir. Gündelik hayatımızda coşku dolu bir dönem yaşayabiliriz. Ertelediğimiz online eğitimler var ise bu dönemki fırsatları olumlu yönde değerlendirebiliriz. Hayat akışımız hızlanabilir. Mars’ın yayacağı enerjiyi, bolca doğada kendimizle yalnız kalarak, uzun yürüyüşler yaparak düşüncelerimizi dinleyerek ve özümüzle bağ kurarak olumlu yönde dengeleyebiliriz. Merkür’ün Yengeç seyri ise iletişiminizi hareketlendirecek. Özellikle kısa seyahatlerinizde sesli kitap okuyarak, bilgi içerikli yayınlar yaparak bu enerjiyi olumlu yönde dengeleyebilirsiniz.

Haftanın deneyimi: İnsanlarla aranda duvarlar örmeyi bırak.


Bu hafta 12. eviniz yoğun çalışacak. Eylem gezegenimiz Mars, bu dönemde farkındalığımızı yükseltip bilinçaltı güdülerimizi ortaya çıkarabilir. Bizleri biraz sosyal çevremizden izole edip yalnızken yeni plan ve projelerimizi geliştirmemizi sağlayabilir. Haberci rüyalarımızda artış olabilir. Uzun zamandır kafamızı kurcalayan, bugüne kadar kendimize bile sormaktan çekindiğimiz soruların cevaplarına ulaşabilir, kendimizi daha yalnız hissedebiliriz. Mars’ın yayacağı enerjiyi, hastane gibi, kapalı izole yerlerde olan yakınlarımızla vakit geçirerek dengeleyebiliriz. Merkür’ün Yengeç seyri ile gereksiz harcamalardan kendinizi korumanız gerekebilir. Basitçe, Merkür semboliğini çalıştırmak için kağıt bir paranızı kitap arasında saklayabiliriz. Alma-verme döngümüzü, hassas davranarak olumlu yönde dengeleyebiliriz.

Haftanın deneyimi: Sahne arkasında değil hayatın içinde yer al.


Bu hafta; sosyal çevremizde, vakıf, dernek gibi alanlarda yeni fikirler sunmamızı ve hayatın sahnesinde olmamızı sağlayabilir. Çocukluktan bu yana tanıdığımız, kendimizi olduğumuz gibi kabul ettirdiğimiz kişilerle, aile dostlarımızla keyifli vakit geçirebiliriz. Sosyal çevremiz içinde iyi bir takım oyuncusu olup dahice fikirlerin hayata geçmesini sağlayabiliriz. Mars’ın yayacağı enerjiyi, arkadaşlarımız ve sosyal çevremizle birlikte internet üzerinden sanal müze ziyaretleri yaparak, grup aktiviteleri düzenleyerek, kısa seyahatler planlayarak, keyifli ortamlar yaratarak dengeleyebiliriz. Merkür’ün Yengeç seyrini; doğada kendimizle yalnız kalarak, uzun yürüyüşler yaparak düşüncelerimizi dinleyip özümüzle bağ kurarak olumlu yönde dengeleyebiliriz.

Haftanın deneyimi: Hayatına yoldaş edindiklerine sırtını dönme.


Bu hafta; organizasyon ve plan becerimizi fazlası ile yükseltebilir. Kariyer yaşamımız toplum önünde konuşma gerektiren işlerde yer alıyor ise kendimizi daha güven dolu hissedebiliriz. Ticari alanlarda başarı yakalayabiliriz. Bu zamana kadar varlık bilincindeki isteklerimizi ertelediysek, Mars’ın Boğa seyrini değerlendirebilir ve yeni plan ve mücadeleler için start verebiliriz. Zihnimiz sürekli işle, kariyer projelerimiz ile meşgul olabilir, kendimizi iş ortamlarımızda daha duygusal hissedebilir, iş arkadaşlarımızı ailemiz gibi benimseyebiliriz. Mars’ın yayacağı enerjiyi, zihnimizde olumlu yönde dengelemek için dergi ve gazete abonelikleri başlatabilir, mandala boyama kitaplarını değerlendirebiliriz. Merkür’ün Yengeç seyrinde; hastane gibi, kapalı izole yerlerde olan yakınlarımıza mektup yazarak ya da bu gibi alanlarda yazılmış eserleri okuyarak bu enerjiyi hayatımızda dengeleyebiliriz.

Haftanın deneyimi: Fazla tevazu zarar getirir, herkese hak ettiği kadarını ver.


Bu hafta uluslararası işlerimiz, yaşam görüşümüz aktif hale gelebilir. Varsa uzaklarda, okyanus aşırı yaşayan sevdiklerimizle ilgili konular gündemimize gelebilir. Yabancı bir dil öğrenme projemiz var ise hayata kolaylıkla geçirebiliriz. Mars’ın yayacağı enerjiyi; yabancı ülkeleri tanıtan belgeseller izleyerek, seyahat ettiğimiz yerlerin anılarını kağıda dökerek, yabancı bir dil öğrenimi ile ilgili konularda eğitim alarak dengeleyebiliriz. Merkür’ün Yengeç seyrinde; arkadaşlarımız ve sosyal çevremizle birlikte müze ziyaretleri yaparak, grup aktiviteleri düzenleyerek, kısa seyahatler planlayarak, keyifli ortamlar yaratarak bu enerjiyi dengeleyebiliriz.

Haftanın deneyimi: Uzaklara hayatın yüklerinden kaçmak için değil, yenilikleri keşfetmek için git.


Hiç istemediğiniz kişilerle bir anda ortak işlerin, planların içinde olabilirsiniz. Bu hafta, ani değişimler yaşayabileceğiniz süreçler taşıyor. Özellikle maddi konularda dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Miras gibi konular var ise bunlar da şekillenecektir. Sezgisel iletişim en güçlü silahınız olacak. Başkalarının kurduğu cümleler altında yatan ana metni görmeniz, ilişki yaşamınızı kolaylaştıracak. Paylaşılan kaynakları zekice yönetebileceğimiz bu dönemi kurnazca davranmadan, olumlu yönde değerlendirebilirsiniz. Mars’ın yayacağı enerjiyi; kendimize bir hediye alarak, mistik, okült konular içeren kitaplar okuyarak dengeleyebiliriz. Merkür’ün Yengeç seyrinde zihnimizi olumlu yönde dengelemek için dergi ve gazete abonelikleri başlatabilir, mandala boyama kitaplarını değerlendirebiliriz.

Haftanın deneyimi: Çevrenin değil, kendinin psikoloğu ol.


Bu hafta hayat; arkadaşlarımızla ve iş ortaklıklarımızla keyifli, uyumlu bir hava getirebilir yaşamlarımıza. Partnerimiz ile bir seyahat programı düzenleyebiliriz. Netlik kazanmamış durumları aramızda dengeli bir şekilde çözüme ulaştırabiliriz. İş ortaklığı projemiz var ise zekice kararlar alarak bunu pozitif yönde değerlendirebiliriz. Bildiğimiz açık düşmanlarımızı sevgi dilimizi kullanarak iyi enerjimizle dönüştürebiliriz. Mars’ın yayacağı enerjiyi; açık sözlü olarak, iş ortaklığında her aldığımız kararı karşımızdaki kişiye somut delillerle ileterek, sevdiğimiz kişinin cüzdanına ufacık sevgi notları sıkıştırarak dengeleyebiliriz. Merkür’ün Yengeç seyrinde yabancı ülkeleri tanıtan belgeseller izleyerek, seyahat ettiğimiz yerlerin anılarını kağıda dökerek, yabancı bir dil öğrenimi ile ilgili konularda eğitim alarak enerjimizi dengeleyebiliriz.

Haftanın deneyimi: Hayat paylaşınca güzel!


Bu hafta günlük yaşam alanlarımızda yeni düzenlemeler yapabilir, zorlandığımız hayat rutinlerimizi programlayarak huzurlu bir geçiş yaşamamıza imkan sağlayabiliriz. Sağlık konularımızda aklımıza takılan rahatsızlıklarımız var ise bu dönem ihmal etmemeliyiz. Çalışma alanlarımızda mümkün olduğunca dilimizi sivri kullanmayalım. Hayatlarımızda iletişim kazalarına sebebiyet vermeyelim. Mars’ın yayacağı enerjiyi; gündelik işlerimizin programlarını bir ajandaya yazarak, zamanımızı olumlu yönde yönetebilmek adına günlükler tutarak, bu dönem hayatımıza sorumluğunu alabileceksek bir papağan ya da muhabbet kuşunun bakımını üstlenerek olumlu yönde dengeleyebiliriz. Merkür’ün Yengeç seyrinde kendimize bir mektup yazarak, mistik, okült konular içeren kitaplar okuyarak enerjimizi dengeleyebiliriz.

Haftanın deneyimi: Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır.


Bu hafta; bekarsak aşk hayatlarımıza sevgi ve muhabbet getirebilir. Var ise çocuklarımızla aramızdaki sevgiyi güçlendirebilir. Keyifli diyaloglar yaşatabilir. İçimizdeki farklı hobilerimizi gün yüzüne çıkarabilir. Önümüze değerlendirmemiz için yeni kapılar açabilir. Mars-Boğa seyrinde riskli yatırımlardan uzak durmamız faydalı olacaktır çünkü kararlarımızda, geçmiş yaşantımızdan ve geride bıraktığımız hayal kırıklıklarından etkilenebiliriz. Mars’ın yayacağı enerjiyi; el becerisi gerektiren hobiler edinerek, örgü örerek, çizim yaparak, çocuklarımızla karaoke oyunları oynayarak pozitif yönde dengeleyebiliriz. Merkür’ün Yengeç seyrinde açık sözlü olarak, iş ortaklığında her aldığımız kararı karşımızdaki kişiye yazılı ileterek, sevdiğimiz kişinin cüzdanına ufacık sevgi notları sıkıştırarak enerjimizi dengeleyebiliriz.

Haftanın deneyimi: Kiminle oturduğuna dikkat, sonra ona benzersin.


Bu hafta; aile ve ebeveynlerimizle ilgili konularda daha fazla mesai içinde olabileceğimiz bir dönemi bizlere yaşatabilir. Çocukluk anılarımızın canlandığı, geçmişimizi ve köklerimizi daha fazla merak ettiğimiz, uzun zamandır görmediğimiz büyüklerimizi ziyaret edebileceğimiz bir süreç yaşayabiliriz. Mars’ın yayacağı enerjiyi, evinizde spor yaparak, evde güvenlik alanları oluşturarak ya da eski anılarınıza biraz seyahat ederek olumlu yönde dengeleyebilirsiniz. Merkür’ün Yengeç seyrinde gündelik işlerimizin programlarını bir ajandaya yazabilir, zamanımızı olumlu yönde yönetebilmek adına günlükler tutabiliriz. Ya da en basitinden bir papağan sembolü çalıştırarak gelen enerjiyi olumlu yönde dengeleyebiliriz.

Haftanın deneyimi: Hayattaki en büyük zenginlik ailemizdir.


Sevgili Balıklar bu hafta; yakın çevremiz, kardeşlerimiz, eğitim ve projelerimiz ile ilgili olarak değerlendirebileceğimiz fırsatları önümüze sunabilir. Sevginin gücünü derinden hissedebileceğimiz, kısa seyahatlerle değerlendirebileceğimiz bir dönemi bizlere yaşatabilir. Araç alım satımı, takaslar gibi konular da gündeminize gelebilir. Mars’ın yayacağı enerjiyi; varsa aracınıza yakıt alarak, yoksa kendinize bir seyahat kartı, bileti alarak olumlu yönde dengeleyebilirsiniz. Merkür’ün Yengeç seyrinde el becerisi gerektiren hobiler edinebiliriz. Örgü örerek, çizim yaparak, çocuklarımızla karaoke oyunları oynayarak enerjiyi pozitif yönde dengeleyebiliriz.

Haftanın deneyimi: İçindeki bilgeliği çevrene huzurla yay.


Önceki ve Sonraki
Haberler