EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (4-11 Şubat)

Ay Kova burcunda başladık haftaya; 5 Şubat’ta sabaha karşı Kova burcunda bir Yeniay meydana geliyor! Merkür kavuşumlu ve Jüpiter destekli bu Yeniay; içimize umut serpiyor! Mantıklı olup, aklımızı kullanarak her şeyin üstesinden gelebileceğimizi bizlere hatırlatıyor…

profil
Dolunay Karaca
04.02.2019
Haftalık burç yorumları (4-11 Şubat)

Sevgili Koçlar, Ay Kova burcunda başlıyoruz haftaya; bu hafta hemen Salı günü Yeniay meydana gelecek. Sizlerin arkadaşlık hanesine denk düşüyor ama sadece arkadaşlık değil tabii; sosyal alan, proje, umutlar, hayaller hanenize de düşüyor. Yenilikler için uygun bir süreçtesiniz. Konuşma tarzınız baskın, enerjiniz yüksek. Duygularınız ise uyumlu olmaya yatkın. Bu hafta karşı taraf ilişkilerinizde fikir çatışmalarından ötürü engellenme hissetseniz de kazanan taraf siz olacaksınız. Bağışıklık sisteminizi korumalı, sağlığınız konusunda rutin kontrollerden geçmelisiniz. İş ortamınızda ofis arkadaşlarınızla aranızda sürtüşmeli konular olabilir. Tedbirli davranmalı ve hatta biraz taktik yapmalısınız. Aşk ve sevgi konularında sevdiğiniz kişiyle diyaloglarınızda ufak sürprizleriniz onu mutlu ediyor, flörtöz davranışlarla onu etkilemeyi başarıyorsunuz. Bu ara çevreniz çok kalabalık, bu durum karşı tarafı kıskançlığa itebilir.

Haftalık burç yorumları (4-11 Şubat)

Sevgili Boğalar, bu hafta girdiğiniz ortamlara dikkat etmelisiniz; Yeniay sizin kariyer hanenizde ve haritanızda çok görünür bir yerde. Bu durumda sizler de yaptıklarınızla çok ön planda olacak ve herkesin dikkatini çekeceksiniz. Pozitif ve sevgi dolu ortamlarda olmaya çalışmanız yararınıza olacaktır. Çocuklarla ilgili bir konuda veya aile içinden birinin parasal durumlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ummadığınız biri arkanızdan iş çeviriyor olabilir dikkat etmenizde fayda var. Hafta ortasında kadın erkek ilişkilerinizi sağlamlaştırmak için planlı hareket etmeli, önceden yapmış olduğunuz projeye sadık kalmalısınız. Sizi yolunuzdan alıkoymak isteyenlere fırsat vermeyin, kendi bildiğinizi okuyun.

Haftalık burç yorumları (4-11 Şubat)

Sevgili İkizler, zihniniz o kadar meşgul ki, neyi düşüneceğinizi siz de unutuyorsunuz bazen. Bu hafta konuşmalarınızda sert ve kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz. Sosyal ortamlar ve arkadaşlıklar açısından güzel bir zaman dilimi, onlarla paylaşımlarda bulunacağınız, yeni şeyler öğrenmek ve bilgilenmek için birbirinizi teşvik edeceğiniz durumlar söz konusu. Evde olup tüm bunlar için vakit ayırmanız gerekmekte… Evinizde gerekli gördüğünüz değişiklikleri yapmak, aile içi konuları tekrar masaya yatırıp konuşmak için uygun bir hafta. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki bağ güçleniyor, aile içinden birisi sizi destekliyor. Kova Yeniayı ile bu hafta aşk konularınız düzene girerken; seyahat ve eğitim planları için kolları sıvamalısınız.

 

Haftalık burç yorumları (4-11 Şubat)

Sevgili Yengeçler, yakın çevre ilişkileriniz çok iyi gidiyor, haberleşme trafiğiniz hayli yüksek, Kuzey Ay düğümü sizin burcunuzda 1. evinizde, kendinize güvendiğiniz günler başladı bile; artık parlamaya, bazı kararlar almaya, kendi işlerinizi kendiniz halletmeye başlamalısınız; pazarlama, iletişim, ticaret konularınız bu hafta ön plana çıkacak... Yalnız sağlığa dikkat edilmesi gereken bir dönem. Çok çalışma veya koşuşturma arasında yorulup sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Kova yeniayı ‘bu konulara dikkat edin’ diyecek! Hafta ortasında, kardeşlerinizle aranızda geçecek tartışmalardan kârlı çıkmak, haklılığınızı ona kanıtlamak istiyorsanız, duygusal tavırlar yerine mantıklı adımlar atmalısınız. Bazı şeyler değişime uğrayacak fakat zamana ihtiyaç var. Sevdiğiniz kişiden haber var.

Haftalık burç yorumları (4-11 Şubat)

Sevgili Aslanlar, iletişim konusunda birtakım aksaklıklar var bu hafta, bunun nedeni de sizsiniz, fikirleriniz çok değişken ve kararsızlık hakim. Aşk hayatınızda birtakım sorunlara maruz kalabilirsiniz. Kova Yeniayı destekleyici etkilere sahip; dolayısıyla sizler de beklemediğiniz anda desteklendiğinizi göreceksiniz. Gerek aileniz, gerek arkadaşlarınız, gerekse sevdiğiniz kişi sizin yanınızda. Sevdikleriyle dargınlık yaşayan Aslanlar için bu hafta barış haftası. Uzun zamandır sessiz kalıp, sizi izleyenler ne kadar da mesafe katettiğinizi fark ettiler. Bunun için de sizi kutlamak ve hak ettiğiniz değeri göstermek istiyor gibiler. Hafta ortasında maddi konularda almış olduğunuz kararlar sizi sevindirmeye başlayacak. Yapmış olduğunuz yatırımlardan kâr elde etmeye başladıkça yüzünüz gülecek. Bu hafta, mesafeli davrananlara siz de aynı cevabı vererek tavrınızı belli edin.

 

 

Haftalık burç yorumları (4-11 Şubat)

Sevgili Başaklar, siz haftaya oldukça iyimser başlayabilirsiniz. Keyifli ve hoş ortamlara girmeniz sizi daha da rahatlatacaktır. Yalnız bu iyimser tutumunuz, çevrenize yardımcı olma isteğiniz abartıya kaçarsa, kurban rolüne düşebilirsiniz. Buna dikkat ederseniz gerçekten verimli bir süreç sizi bekliyor olacaktır. Kova burcundaki Yeniay ile sezgileriniz yükseliyor, bunun kıymetini bilin. Hafta ortasında diyete başlamak isteyebilirsiniz, bunu yapmak eskiden sizin için bu kadar da zor değildi, kendinizi yeniden toparlamalı ve yapılması gerekenler listesi çıkarmalısınız. İş yerinizde gündelik yaşamınızda bazı sıra dışı durumlar sürpriz gelişmeler var.

 

Haftalık burç yorumları (4-11 Şubat)

Sevgili Teraziler, fikirleriniz ve duygularınız çelişiyor, aslında fırtına öncesi sessizlik gibi bu hafta sizin için. Ufak hareketleriniz büyük ses getirebilir. Bir anda gündeme oturabilirsiniz. İş ve kariyer konularında başarılısınız, ailenizin desteğini hissedeceksiniz, onların yanınızda olması sizi sevindiriyor. Fakat içinizde tuhaf bir his var, karışık bir ruh hali içerisindesiniz.  Yorgun başlayabilirsiniz haftaya, pazartesi günü hâlâ tembellik etmek isteyenler için bu pek de mümkün olmayabilir, sevdiğiniz kişi sizi destekleyici hareketlerde bulunacak, küslük yaşayan Teraziler için bir arkadaşları vesilesiyle alacakları haberler var, keyfiniz yerine gelecek merak etmeyin. Kova Yeniayı ile bu hafta bazı şeyleri sil baştan yapmanız gerekebilir. Yenilik kaçınılmaz ise siz de baştan başlayarak sorunlarınızı unutun.

 

 

Haftalık burç yorumları (4-11 Şubat)

Sevgili Akrepler, sosyal ilişkileriniz güçleniyor, kendinizi umutlu ve güçlü hissediyorsunuz. Yanınızda çalışanlar, çalışmaları ile sizi mutlu ve motive ediyorlar. Bu hafta özellikle aşk hayatınızda bir canlanma söz konusu, yeni tekliflere açıksınız. Hafta sonu güzel bir akşam yemeği, sizi romantik ve aşk dolu hissettirecek. Bu fırsatı kaçırmayın. Bu hafta genel anlamda bazı umutlarınız yeniden canlanabilir, bitti sandığınız yerden tekrar başlayabilirsiniz, içinizde bu ümidi bulacağınız bir süreç sizler için, ne de olsa Akrepler her zaman sıfırdan başlamayı bilirler. Kova Yeniayı ise aile içinde başlangıç yapmak isteyen, hatta evlenmek isteyen Akrepler için süper bir fırsat sunuyor. İçinizde nedensiz bir mutluluk var, bunun sonucunda da ummadığınız kapılar açılacak.

 

Haftalık burç yorumları (4-11 Şubat)

Sevgili Yaylar, rakiplerinizi alt edeceğiniz güçlü bir enerjiye sahipsiniz. Arkadaşlarınızdan birinden gelen küçük bir sürpriz sizi keyiflendirebilir. Belki beraber çıkacağınız bir öğle yemeği, bol kahkaha ve sohbet hoşunuza gidecektir. Kendinizi gösterme arzunuz ön planda, spontane, sıra dışı ve hoş bir hava yayıyorsunuz. Kova Yeniayı ile bu hafta bazı konularda  biraz değişikliğe ihtiyacınız olabilir özellikle iş konusunda, belki de dışarıdan çalışmak veya çalışma şeklinizi değiştirmeniz gereklidir. Ruh haliniz değişken ve tutarsızlıklar hakim. Biraz dengeye ihtiyacınız olacak. Aşk konusunda yanılgılar var.

 

Haftalık burç yorumları (4-11 Şubat)

Sevgili Oğlaklar, Kova burcundaki Yeniay ile birlikte kısa vadeli bir şans elinize geçebilir, hemen değerlendirmeli ve bu fırsatı kaçırmamalısınız. Özellikle sizin maddi alanınızda gerçekleşen bu Yeniay, yeni iş imkânları sunabilir. Para kazanma şekliniz değişikliğe uğrayabilir fakat geliriniz artacak orası kesin! Bu hafta ayrıca ikili ilişkilerden yana şansınız açık, karşılaşacağınız kişiler pozitif enerjileriyle sizi etkiliyor. Bu kişi hem sizin hem de ailenizin hoşuna gidecek biri olabilir. İş konularında verimli bir hafta. Düşündüklerinizi somuta çevirebileceksiniz. Eşinizin akrabaları, eş dost ziyaretleri gündemde. Bolca fikir alışverişleri ve eğitim konuları konuşulacak. Yapılacaklar sırası yapmanız önemli, yavaş yavaş hepsinin üstesinden geleceksiniz. Önemli meseleleri güvendiğiniz insanlara danışarak, alt zemini iyi araştırarak yapmanızı öneririm.

Haftalık burç yorumları (4-11 Şubat)

Sevgili Kovalar, düşüncelerinizle duygularınız hâlâ çelişiyor. Tam karar veremiyorsunuz sanki. Bu hafta aslında sizin için kariyer odaklı güzel etkiler söz konusu, fikirleriniz beğeni toplayabilir. Sizin burcunuzda gerçekleşecek Merkür etkili bir YENİAY mevcut. Bu Yeniay mantıklı olmaya sizi davet ediyor ki bu sizin için zor değil; bir Kova olarak akıl ve mantık her zaman önde sizler için. Yeni kararlar almanız an meselesi, aşk hayatınız oldukça iyi, sevdiğiniz kişiyle kısa bir seyahat planı yapabilirsiniz. Veya ondan sürpriz bir teklif gelebilir. Bazı kovalar için bu hafta gündem para olacak! Ödemeleriniz o kadar artmış ki, işin içinden çıkamayanlara dost yardımı gerekebilir, en azından fikirlerine güvenebilirsiniz. Olumsuzluk yaşayan Kovalar için bu hafta önemli bir hafta; bu Yeniayda her şeyi en baştan kontrol ederek sırasıyla işlerinizi yoluna koyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (4-11 Şubat)

Sevgili Balıklar, asil fikirleriniz sayesinde bu hafta ilgi odağı olabilirsiniz girdiğiniz ortamlarda. Sevgilinizin ilgisi ve desteği artıyor. Yalnız kariyer konularında sorumluluk almanız gerekmekte, elinizi taşın altına koymanın zamanı geldi, biraz iş yükü alabilirsiniz hafta içi. Ebeveynlerinizin beklentileri size ağır gelebilir bu aralar; onların da sizden beklentileri yüksek. Başarılı olduğunuzu görmek istiyorlar. Aşk ve sevgi konularında sevdiğiniz kişiyle aranızdaki romantik bağ güçleniyor fakat siz yine de mutlu değilsiniz, bu aralar biraz takıntılı mı davranıyorsunuz? Karşı tarafı eleştirmeden önce bazen kendimize bakmamız gerekebilir. Kova Yeniayı sizin 12. hanenizde gerçekleşiyor; bazen hayaller ve gerçekler çelişiyor gibi hissedebilir; bir memnun, bir memnuniyetsiz haller, dalgınlık durumları yaşanabilir. Zihninizi toparlamalı, meditasyon yapmalı ve odaklanmaya çalışmalısınız. Aslında her şey olması gerektiği gibi, hayatın planına uymalısınız.

Haftalık burç yorumları (4-11 Şubat)
Önceki ve Sonraki
Haberler