EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (4-10 Kasım)

Ay Kova burcunda başladık haftaya; Venüs Yay burcunda artık Merkür retrosu devrede! Hem özgürlük istiyoruz hem de geçmişten kurtulamıyoruz bu hafta… Cumartesi günü ise sabah saatleri gökyüzündeki astroitlerin konumu çok iyi. Özellikle saat 09:42’de Güneş, Ay ve pek çok gezegen süper güçlü astroitlerle birleşiyor; sihirli dakikalar benden söylemesi! Dilek dileyin…

profil
Dolunay Karaca
04.11.2019
Haftalık burç yorumları (4-10 Kasım)

Koç burçları haftaya sosyal projelerde yer alarak, organizasyonlar ve strateji görüşmeleri yaparak başlıyorsunuz. Çevreniz bu hafta oldukça kalabalık… Venüs’ün Yay geçişiyle eğitim almak, yeni bir şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu hafta eş tarafından akrabalarınızla aranız çok iyi… Kafa kafaya verip, bir konuyu çözeceksiniz. Hafta sonu Ay sizin burcunuzda olacak; aşk ve ilişkiler güzel gidiyor. Merkür retrosu ise ödemelerle ilgili konuları tekrar tekrar hatırlatıyor olacak.


Boğa burçları; kendinizle ilgili bir karar almak ve bu yolda ilerlemek isteyeceğiniz bir hafta. Her şeyden önce kendinizi düşünüyorsunuz. Bu hem iyi hem de karşı taraf açısından kötü olabilir. Kişisel bakımınıza zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Hafta sonunda biraz yorgun hissedebilirsiniz kendinizi, çok iş birikmiş kafanızda, bunlarla nasıl mücadele edeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Dua etmek, yalnız kalmak için uygun. Eskiye kafa takmamak gerekiyor.


Sevgili İkizler, arkadaşlarınızla fikir birliği yapacak ve güzel bir şey için kolları sıvayacaksınız. Haftanın bugünü sizler için enerjik ve dopdolu geçecek, çevreniz kalabalıklaşıyor. Etrafınız yeni insanlarla dolu. İş konuşmak, iş yapmak sizin için birinci sıraya yükseliyor bugünlerde, eve kapanmak yerine üretmek ve bir şeylerin peşinden gitmek istiyorsunuz. Bu da sizi ve çevrenizi mutlu ediyor. Merkür retrosu ile biraz engellere ve iletişim hatalarına açıksınız; dikkatli olmak şart.


Sevgili Yengeçler, uzak akrabalar ve yurtdışı projeler ön planda. Sevdiğiniz kişinin kardeşinden sürpriz bir teklif gelebilir ve çok şaşırabilirsiniz. Bu hafta alacağınız haberler sizi teşvik edecek ve tetikleyecek. Partnerinizle ortaklaşa para haneniz, ortaklarınız ve eşinizin iş durumuyla ilgili konular ön planda olacak bu hafta. Yeni teklifler ve olaylar var, sevdiğiniz kişiden destek bekliyorsunuz ve istediğiniz olacak. Venüs’ün Yay geçişi günlük hayatınızı düzene sokuyor, sağlıkla ilgili iyiye giden gelişmeler var.


Sevgili Aslanlar, eşinizle, aşk yaşadığınız kişiyle buzları erittiniz, güzel bir haber var size bu hafta. Hiç hazır olmadığınız halde, bir davete katılmak durumunda kalabilirsiniz, sağlık konularında iyiye giden işaretler var, gündelik işleriniz hazır yolundayken bu haftayı iyi değerlendirin ve plan program yapın. Daha sonrasında çok fazla zamanınız olmayabilir. Merkür retrosu devrede, aksaklıklar ve iletişimde sorunlar var; elektronik aletlere de dikkat etmek şart.


Sevgili Başaklar, el becerilerinizle ilgili bir iş konusu gündeminizde. Çocuklarınız varsa, onlarla ilgili kararlar alarak yeni adımlar atabilirsiniz. Girdiğiniz bir ortamda ilginç biriyle tanışacak ve farklı fikirler, farklı kapılar açıldığını göreceksiniz. Bu hafta ev düzeniniz sizi rahatsız ettiği gibi, sıkılgan halinizle çevrenizdekileri yoruyorsunuz. Bazı şeyleri değiştirmek için elinize fırsatlar çıkabilir. Bunları iyi değerlendirin. Merkür retrosu evet, sizi fazlasıyla etkiliyor. İsteksizlik ve hevesinizin kaçması enerjinizi düşürebilir. 


Sevgili Teraziler, yakın akrabalar, kardeşler, iletişim ve ticaret hepsi bir arada. Size ortaklık var yakınınızdan biriyle. Siz çok istekli değil gibisiniz. Ama kötü olmayacak, bir elin nesi var iki elin sesi var demişler. Bu bağlamda maddi anlamda para biriktirmeye başlayabileceksiniz. Uzun süredir düşündüğünüz bir şey için çok uğraştınız ve sonunda bunu halledeceksiniz. Maddi kazanç kapılarınız, sosyal çevreniz tarafından çıkan fırsatlar var. Merkür retrosu ile eskiden gelen fakat sizin değerlendirmediğiniz bir teklif yeniden önünüze çıkacak.


Sevgili Akrepler, keyfinize düşkünlüğünüz artarken maddi planlamalar içine gireceksiniz, iletişim ve haberleşme konusunda destekler olacak, mesajlarınıza dikkat etmelisiniz zira bu ay Merkür retrosu sizin burcunuzda ve sizi etkiliyor. Yeni bir şeylere girişirken çok boyutlu düşünmekte ve farkındalığınızı arttırmakta yarar var… Özellikle sizin maddi alanınızda gerçekleşen yenilikler, sizleri parasal konularda desteklerken ekstra harcamalar çıkartabilir… Detoks yapmak, dua etmek, meditasyon çalışmaları için uygun bir süreç.


Sevgili Yaylar, her şey muhteşem görünüyor fakat Merkür retrosu bu güzelliği bozuyor sanki … Evdeki hesap çarşıya uymuyor… Özellikle aşk konularında dikkatli olmanızı, ortaklık ve ikili ilişkilerde sağlamlığı iyice kontrol etmeden, arkasını deşmeden bir işe başlamayın diyorum… Arkadan dönen işler, arkanızdan konuşanlar var bu ara… Eski ve kötü bir alışkanlığınızı bırakmanız ve yeni bir sayfa açmanız gerekecek… Çok kolay olmayacak belki sizler için ama yapmalısınız. Aşk hayatında yalnız olan Yaylar için ise,  mücadele eden biri, bir kahraman var, tüm kötülüklere savaş açmış biri bu, sizi korumaya çalışan; işte o kişiye bir şans verin! 


Sevgili Oğlaklar, karşıtsınız sevdiğinize karşı yani belki o size karşıt; burada bir çekişme var. Ya düşüncelerinizi değiştireceksiniz ya da ilişkinizi sonlandıracaksınız. Seçim sizin. Bunun haricinde bir kapı kapanır ve diğeri açılır misali; iş ve kariyer alanınızda yapmanız gereken şeyleri yapın, elinizdeki işlere odaklanın ve yeni bir işe başlamadan önce iki kere düşünün derim. Sürpriz gelişmelere açık bir hafta; Venüs Yay geçişi ile elemeler yapılması şart.


Sevgili Kovalar, oldukça neşelisiniz, merakınız artıyor  her şeye samimi ve sıcak bakıyorsunuz. Ay sizin burcunuzda başladık haftaya; bu hafta sıkıntılarınıza bir set çekin ve yeni bir insan olarak herkesi şaşırtın. Sevdiğiniz insanın parasal sıkıntıları var, onu biraz kendi haline bırakın. Sizler ise para konusunda geçmiş haftalara oranla daha iyi sonuçlar alabilirsiniz, çalışma arkadaşlarınızın desteğiyle daha da başarılı olacaksınız… Bu hafta Merkür retrosu ve Venüs Yay geçişi gökyüzünde etkili; ödemeleriniz ve ortak para hanenizi, ortaklık gerektiren işlerinizi yeniden gözden geçirmeli ve herhangi bir aksaklığa karşı önleminizi almalısınız. 


Sevgili Balıklar, yeni bir ilişkiye başlamadan önce gerçekten size uygun olup olmadığını iyice öğrenmelisiniz. Beğenmediğiniz birisi size çok iyi ve farklı gelebilir, beğendiğiniz ise çok itici ve umursamaz olabilir. Karışık ve zorlu bir hafta… Merkür retrosu size eskiden içinizde ukte kalmış bir şeyi yeniden getiriyor; belki bir eğitim, belki bir hobi, belki bir sevgili... Hedefe giderken geçmiş tecrübelerden ders çıkararak ayıklaya ayıklaya gitmenizde fayda var.  Sağlık konularında ise yeme alışkanlıklarınızda yeni başlangıçlar yapmanızı, yaşantınızı ona göre organize etmenizi tavsiye ediyorum sizlere. 


Önceki ve Sonraki
Haberler