EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (4-10 Eylül)

6 Eylül’deki dolunay bu hafta burçları nasıl etkiliyor Dolunay Karaca buseterim.com.tr okuyucuları için yazdı.

profil
Dolunay Karaca
04.09.2017
Haftalık burç yorumları (4-10 Eylül)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, kendinize güveniniz tam olacak. Daha bir kendinize dönük ve kendi ihtiyaçlarınız için savaşan bir Koç var bu hafta. İletişim yönünüz çok aktif, isteklerinizi yaptırabilmek ve çevreniz tarafından destek görmek sizleri mutlu ediyor olacak. Yazılı ve görsel işlerinizde, tanıtım ve pazarlama, medya sektöründe olanlar için uygun ve değerlendirilmesi gereken bir ay. Koçlar için harekete geçirici durumlar özellikle uzak akrabalarla diyaloglarda ve konularda tamamlanma sağlayacak durumlar olabilir. 6 Eylül’de Balık burcunda bir dolunay yaşayacağız. Geçmiş hesapları kapatma zamanı. Aşk hayatı için kırılmış kalpleri onarma zamanı, barış var size.

Haftalık burç yorumları (4-10 Eylül)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, maddi kaynaklarınızı ve sahip olduklarınızı arttıracağınız etkiler altındasınız. Bu ara özellikle birden fazla iş için uğraş vermek ve nereye yetişeceğinizi bilememek durumunda kalabilirsiniz. Ev, emlak konularında sahip

olduğunuz bir malın değer kazanması ve kar etmeniz de çok yüksek ihtimal. Elinizi attığınız şey parlıyor olacak. Yalnız tembellikten ve arkadaşlarınızın yorumlarından mümkün olduğunca uzak durun. Size kaybettirebilirler istemeden. Aşk konularında sevdiğiniz kişiyi ihmal etme durumunuz yüksek. Kredi çekmek, borç almak vermek gibi durumlar, nafaka, ödemeler canınızı sıkabilir. 6 Eylül’de yaşanacak dolunay Balık burcunda ve sizin aşk hanenize denk geliyor. Sevgilinizle olan diyaloglarınız gergin geçebilir.

Haftalık burç yorumları (4-10 Eylül)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, geçen haftalara oranla çok daha iyi bir dönem sizler için. Merkür yönetici gezegeniniz bu hafta düz hareketine dönüyor. Kafanıza taktığınız, sizi yoran düşüncelerden sıyrılmayı başaracaksınız artık. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki sorunlar daha ılıman bir şekilde çözülecek. Onun da kalbini kazanıyor ve birlikteliğiniz devam ediyor olacak. Yeni bir eve taşınmak, ofis değiştirmek gibi yer değişikliklerine açık bir dönem, çift kısmetli ve konuşmalarınızla dikkat çekici olacaksınız. Aşk ve sevgiye her zamankinden daha fazla duyarlısınız. 6 Eylül dolunayı sizin kariyer hanenizde, bu durumda ortaklık konularında tekrar düşünmeli. Çok sevdiğiniz bir iş arkadaşınızın sizi üzmesine izin vermemelisiniz.

Haftalık burç yorumları (4-10 Eylül)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, içinize yönelmek, kendi kendinize kalmak istiyorsunuz zaman zaman daha fazla mücadele edebilmek ve enerji toplamak için buna ihtiyaç duyacaksınız. Arkanızdan iş çeviren insanlar olabilir. Sevdiğiniz kişiyle gereksiz yere tartışıp kendinizi yorabilirsiniz, onun yaptıkları gözünüze batabilir, fakat ne yapıyorsa sizin için yapıyor. Siz de bunun farkına varmalısınız. Bu hafta sözleşme ve ticaret yaparken daha dikkatli olun. Başında da söylediğim gibi ani ve aceleci tutumlar kayıplar vermenize neden olabilir. 6 Eylül dolunayı ise Balık burcunda ve sizi iş ortamınızla sınıyor olacak. Birtakım bitişler ve çalışma arkadaşlarınızda aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Uzak yerlere gitme ihtiyacı duyabilirsiniz. Evli olan Yengeçler eş tarafından akrabalarınızla ilgili bir durum sonuca bağlanabilir.

Haftalık burç yorumları (4-10 Eylül)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, sosyal olarak çok aktif bir hafta sizler için. Yeni çevrelere gireceğiniz, yeni insanlar tanıyacağınız pek çok ortamınız olacak. Bu insanlardan bazılarıyla iş

konularında da fikir alışverişi yaparak, işinizi büyütmeyi planlayacaksınız. Para ve maddi olarak şanslı olacağınız bir dönem sizler için. Yurt dışı gezileri, yabancı ortaklıklar söz konusu. Eylül ayı sizlere yeni umutlar vadediyor olacak. Balık burcundaki dolunay ise biriyle aşk yolculuğuna çıkarabilir, fakat umulmadık şeyler yaşayabilirsiniz. Kredi çekmek bu dönemde sakıncalı sizler için. Bir iş toplantısında ve kariyerinizle ilgili alacağınız bir kararda, sevdiğiniz kişi etkili olacak . Onun sizi yönlendirmesine izin vereceksiniz.

Haftalık burç yorumları (4-10 Eylül)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, bir karar aşaması bu hafta sizler için. Neticelendirmeniz gereken ciddi bir konunuz var. Sizler de zaten daha fazla uzatamayacağınızı anlayacaksınız. Duygularınız da artık bu işin içine girdi. Onu da mantığınıza oturttunuz. Sizler için iş konularında bir değişiklik olabilir. Bir terfi veya şehir değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durumda ev yaşantınız da değişime uğrayabilir. Eylül ayı sizi yeni hedeflere doğru atılım yapmanız için dürtüyor olacak. 6 Eylül’deki dolunay da ise ikili ilişkinizde bir karar alacaksınız. Verdiğiniz kararlardan pişmanlık duymayacak, bilakis sonuçlandığına sevineceksiniz. Ve kendinize olan güveniniz artmaya başlayacak. Sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (4-10 Eylül)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, bu haftanın en gezgin burcu sizlersiniz bence. Yurtdışı ve yurtiçi gezi planlarınız olsun, şehir içi gezmeleriniz olsun, bolca gezip dışarda olacağınız bir dönem sizleri bekliyor olacak. Arkadaş çevreniz , iş ortamınız, ortak iş yaptığınız kimselerle birlikte farklı ve sıra dışı yerlere gitme isteğiniz artıyor olacak. Bu hafta hukuksal bir konuda adım atabilir, eğitim ve felsefe konularına ilgi duyabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sürekli iş düşünüyor olması sizi biraz yorabilir. Bu ay 6 Eylül’de Balık burcunda gerçekleşecek bir dolunay var, bu durum sizin sağlık alanınızla ilgili bazı kontrolleri yaptırmanız ve sağlınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem… Bu arada iletişim kapasiteniz artıyor, yakın çevrenizde gelişen durumlara ayak uydurmakta stres yaşıyorsunuz.

Haftalık burç yorumları (4-10 Eylül)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, ortaklık var sizlere bu hafta. Arkadaş olduğunuz veya tanıştırıldığınız biriyle iş yapmaya karar verebilirsiniz. Farklı çözüm yolları ararken, bu iyi bir fikir olabilir sizler için. Ay boyunca içsel dünyanız genişleyecek, daha çok meditasyon, dua ve okült

konular ilginizi çekmeye başlayacak. İnançlarınız sayesinde mücadele ettiğiniz konularda başarı sağlayacaksınız. Kredi çekmek veya borç almak, borç vermek konularını abartıya kaçmadan halletmenizi öneririm. Ayağını yorganına göre uzat cümlesi sizler için uygun olacak bu hafta. Eylül ayı sizleri yeni hedefler ve ortaklaşa işlerde destekliyor olacak. 6 Eylül’de gerçekleşecek dolunay ise sizi eskiye götürüyor. Aşk konularında eski bir sevgiliniz kapınızı çalıyor olacak. Ona bir şans verip vermemek size kalmış.

Haftalık burç yorumları (4-10 Eylül)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, bu hafta işinize kendinizi veriyorsunuz, bu da sevdiğiniz kişiyi üzüyor. Zamanınızın çoğunu ofiste geçirmek, günlük işlerinizle meşgul olmak ve sağlık konusunda hassaslığınız, aşka vakit ayırmanıza engel olabilir. Aslında istediğiniz bu değil fakat şartlar bu şekilde ilerliyor ve sevdiğiniz kişiyle aranızı açıyor. Eylül ayı size yeni sorumluluklar katarken, ilişkinizi bir adım öteye taşımak ve karar vermek için sizi zorlayacak. 6 Eylül’de Balık burcunda gerçekleşen bir dolunay var. Bu durumda olmazsa olmaz dediğiniz bir şeyin üstüne düşün, isteyin… Aile hayatınızda bir değişiklik sizi

bekliyor. Onlara karşı daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (4-10 Eylül)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, çok başarılı olacağınız bir hafta sizleri bekliyor olacak. İş konusunda sizden daha iyisi olamaz, sabrınız ve disiplininiz sayesinde en zorlu koşullarda bile mücadele yeteneğiniz alkış topluyor. Bunu hak ediyorsunuz hem de sonuna kadar. Bu dönem çeşitli gezi tekliflerinin de yoğun olduğu bir hafta, özellikle yakın çevre, çok uzak olmayan yerler sizler için uygun görünüyor. İletişim ve haberleşme yönünden şanslı olacaksınız. Kardeşlerinizden, akrabalarınızdan, her yerden sizi bir yerlere çağrı gelebilir. Medya ve pazarlama işlerinde, internet, yazı, yayın, basım işleriniz oldukça hareketli. Eylül ayı sizleri diyete başlamak konusunda uyarıyor olacak, dolunay ise kafanıza taktığınız, içinize attığınız şeyleri paylaşmanız konusunda uyarıda bulunuyor olacak. Yakın çevrenizden biriyle aşk yaşamanız olası. Dargınlıklar ise son buluyor.

Haftalık burç yorumları (4-10 Eylül)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, pek çok zorluğa rağmen yıldızlar sizi destekliyor olacak bu hafta. Kendinize inanmaya ve güvenmeye

başlıyorsunuz. Bazı şeylerin üstünü çizdiniz ve geri dönüşü yok. Yeni bir içsel oluşum içerisine giriyorsunuz. Sevgi ve aşk konularında hayli aktif olacak bu ay, çok fazla kişi var etrafınızda ve siz seçim yapmakta zorlanacaksınız. Daha doğrusu hepsine ayrı ayrı zaman ayırıp, deneyip görmek kafa karışıklığı yaratabilir. Doğru seçimi yapmak için zıt olduğunuz birini tercih etmelisiniz. Sizler sıra dışılıktan hoşlanan kişilersiniz, sıradanlık ve her fikre evet diyenler sizler için kaybeder. Bu dönemde yer değiştirmek, biraz gezmek sizlere iyi gelebilir. Taşınma konusu da gündeminizde olacak. 6 Eylül’de meydana gelecek dolunay sizleri fikirleriniz için savaşmaya ikna edecek. Kendi haklı olduğunuz konularda insanları ikna edecek ve gerekirse onlardan ayrılma kararı alacaksınız. Maddi anlamda bir dönem kapanıyor ve yeni bir sayfa açılıyor sizler için.

Haftalık burç yorumları (4-10 Eylül)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, para ve maddi konularda kadınlardan yana şansınız yüksek olacak. Belki bir ortaklık veya maddi destek alacağınız durumlarınız olabilir. Bu hafta ailenizle vakit geçirmek, onların gönlünü almak için uygun etkilere sahipsiniz. Ev içerisinde gayet huzurlu ve mutlu olacağınız günler sizi bekliyor. Dekorasyon, tadilat, değişiklik, yenilenmek sizleri motive edebilir. Eylül ayı sizi aşk ve flörtler konusunda motive ediyor olacak. İş

konusunda yeni bir fikriniz var. İşle ilgili seyahatleriniz söz konusu. Aşk hayatınızda özellikle bekar olanlar Balıklar için arayışlarınız devam ediyor. Ailenizin tanıştıracağı birine şans vermeyi deneyebilirsiniz. 6 Eylül’de meydana gelen dolunay sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Bu konulara vurgu yapacak, artık karar vermeniz ve yaşam şeklinizde bazı değişiklikler yapmanızın vakti geldi.

Haftalık burç yorumları (4-10 Eylül)
Önceki ve Sonraki
Haberler