EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (31 Temmuz-4 Ağustos)

Haftaya Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Bu hafta hepimiz biraz araştırmacı, biraz da gizemliyiz. Venüs burç değiştirerek Yengeç burcuna geçiş yapacak. Duygusallık artarken, ev ve aile kurma hayalleri artacak.

profil
Dolunay Karaca
31.07.2017
Haftalık burç yorumları (31 Temmuz-4 Ağustos)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, evet yeni bir haftaya başlıyoruz ve bu hafta eğitim ve öğretim konularıyla ilgili girişimleriniz var. Yurtdışı bağlantılı işleriniz ve hukuki konular öne çıkarken, hafta ortasında daha çok kariyer hayatınıza odaklanacak ve işinize kendinizi vereceksiniz. Profesyonel bir şekilde işlerinizi planlayabilir ve uygulamaya koyulabilirsiniz. Otorite figürleriyle bir araya gelebilir ve toplantılar, sunumlar yapabilir, kendinizi gösterebilirsiniz. Venüs burç değiştirmesi sizin emlak, ev ve aile konularınızı iyiye çeviriyor. Almak istediğinizi alabilir, evlenmek isteyenler evlilik hazırlığı yapabilir. Ev içinde uyumlu ve neşeli olabilirsiniz. Ev içerisindeki sorunlar azalıyor.

Haftalık burç yorumları (31 Temmuz-4 Ağustos)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, haftanın ilk günleri Ay Akrep burcunda başlıyor ve Yay burcunda devam ediyor hareketine ve sizin ortaklaşa işler konunuza dikkat çekiyor. Eşinizle veya partnerinizle yaptığınız bir takım işler gündeme geliyor. Konuşacağınız konular maddi değerler, miras, kredi ve borçlar olacaktır bu birkaç haftalık süreçte. Haftanın ilerleyen günlerinde hayata olan bakış açınız değişiyor ve uzak ülkelere olan ilginiz ve merakınız kabarıyor. Venüs burç değiştirerek Yengeç burcuna geçiyor. Sizler için aşkı yakın çevrenizde arama vakti geldi de geçiyor bile… Sık görüştüğünüz insanlara dikkat edin, aranızda elektriklenme olabilir. Bunun dışında bu hafta genel anlamda kariyer ve iş konularınız öne çıkıyor olacak. İş anlamında ilerlemenize devam edeceksiniz. Ufak tefek problemler illaki olacaktır ama siz tuttuğunu bırakmayan yapınızla bunların kolaylıkla üstesinden gelebileceksiniz.

Haftalık burç yorumları (31 Temmuz-4 Ağustos)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, haftaya ikili ilişkilerinizi tamir etmekle başlıyorsunuz. Tamir diyorum çünkü pek çok İkizler bu dönemler ilişkilerinde zorluk yaşıyor. Bir takım yanlış anlaşılma ve tatminsizlik, sevgisizlik, verdiği değeri alamama durumları söz konusu belki… Evet haftaya partnerinizle oturup biz nerde hata yapıyoruz, ben ne veriyorum, ne alıyorum, sen ne veriyorsun bu ilişkiye, ne alıyorsun karşılığında gibi bir takım düzenlemeler karşılıklı konuşmalarla girmelisiniz. Unutmayın istemek, başarmanın yarısıdır. İyi gitmeyen bir şeyleri en azından düzeltmek istiyorsanız bunun için önünüze çıkacak fırsatları değerlendirmelisiniz. Venüs burç değiştirmesi sizler için maddi anlamda güzel fırsatlar açıyor. İlerleyen günlerde hafta ortasında vergi, kredi ve faiz gibi konular önünüze çıkarken ortak kazanım alanlarınızı ve ödemelerinizi düşünecek ve bunlar için elinizi taşın altına koyacaksınız. Arkadaş hanenizde ise bir anda başlayan arkadaşlıklar bir anda bitebilir. Çevreniz tekrardan şekil alabilir. İkizler insanı olarak sizler dürüstlüğe, doğru bilgiye ve samimiyete değer veren kişilersiniz, bunun ötesindeki kişilerle hiç işiniz olmaz.

Haftalık burç yorumları (31 Temmuz-4 Ağustos)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, yeni haftaya fatura ödemek, kredi kartı taksitleri, evinizin erzak alışverişi veya işyerinizdeki günlük rutin işlerinizle başlıyorsunuz. Bazılarınız sağlık kontrollerini yaptırıp yeni bir diyet programına başlarken, bazılarınız ise evcil hayvanlarınızın bakımıyla uğraşıyorsunuz. Bu hafta Venüs sizin burcunuza geçiş yapacak. Ev hayatınız önemli sizler için Yengeç insanı genel anlamda hassas bir yapıya sahip fakat duyguları çok değişkendir. Bunun da sebebi yöneticileri Ay‘ın 2,5 günde bir yer değiştirmesi yani burç değiştirmesinden kaynaklanır. Bugün çok üzüldüğünüz bir şeye 2 gün sonra hiç üzülmeyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde de bu böyle… Sizi hiç üzmemiş bir şeye üzülebilir veya çok üzmüş bir olaya şu an hiç de üzülmüyor olabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (31 Temmuz-4 Ağustos)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, haftaya çocuklarınızla ilgili harcamalar yaparak başlıyorsunuz. Bundan keyif alıyorsunuz bir yandan da daha çok kazanmalıyım ki daha rahat harcamalıyım düşüncesi sizi sarıyor. Azla yetinmek istemeyen ve her zaman biraz daha fazlasını talep eden Aslan burçları bu hafta patronlarıyla aralarını düzeltecek veya iş sahibi olan Aslanlar işlerini daha iyi organize ederek başarıya ulaşacaklar. Sportif faaliyetler, hobiler ve size keyif veren şeylerin içerisinde olmak, eğlenmek ve hayatı doya doya yaşamak istediğiniz bir haftadasınız. Aşk ve flörtler konularında arada kalabilir, o bu, bu mu derken aman yalnız kalabilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken gerçekten size uygun olanı seçmeli ve sizi tamamlayanı bulmalısınız. Siz bir Aslan kadını veya Aslan erkeği olarak öncelikle sadık olunmasına, dürüstlüğe önem verirsiniz. Dolayısıyla seçimlerinizde bu hususu göz ardı etmeyin derim. Venüs’ün burç değiştirmesi eski bir aşkı yeniden önünüze serebilir. Veya kendinizi sevgisiz hissetmenize neden olabilir. 

Haftalık burç yorumları (31 Temmuz-4 Ağustos)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, bir süredir ailenizle, kardeşinizle, çocuklarınızla belki parasal nedenlerden belki fikir ayrılıklarından ötürü bir takım hane içi zorlanmalar yaşıyordunuz ve bunları aşmaya çalışarak başlıyorsunuz yeni haftaya. Her şeyde detayına inen ve belki biraz fazla eleştirel bulunduğunuz için sorunlar yaşadınız. Bunları zamanla ancak aşabileceksiniz. Yavaş yavaş düzelecek diyebilirim. Ev taşımak, muhit değiştirmek isteyen Başaklar olabilir.  Yaşadıkları yerde sorun yaşayanlar, memnuniyetsiz olanlar için ev arama işlemleri hız kazanabilir haftanın başlarında. Hafta ortasına doğru kişisel becerilerinizi geliştirme, bir hobinizle ilgilenme ve küçük çaplı organizasyonlar yaparak kafanızı dağıtmak isteyebilir, ele alacağınız şeylerde başarılı olabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesiyle organizasyonlar artıyor. Yeni kişileri hayatınıza davet edebilirsiniz. Aşk hayatınıza baktığımda evliliğinizde veya partnerinizle olan ilişkilerinizde her şeyi karşı taraftan beklememeli ve elinizi taşın altına koymalısınız.

Haftalık burç yorumları (31 Temmuz-4 Ağustos)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, haftaya yakın çevre ilişkilerinizle başlıyorsunuz. Kardeşleriniz, komşularınız ve yanınızda olan insanlardan biriyle veya birkaçıyla aranızda bir sürtüşme olmuş olabilir. Gerginlik bu sefer sizden kaynaklanıyor, siz uzlaşmacı ve kavga dövüş sevmeyen biri olarak bu aralar biraz bunalmış gibisiniz. Bu durumları kolay atlatacağınızı düşünüyorum. Uyumu yakalayacaksınız en kısa zamanda merak etmeyin. Her şey bir denge meselesi, dengede kalmaya özen gösterin lütfen sevgili Teraziler. Hafta ortasına doğru evinizle uğraşacak ve davetler vereceksiniz. Geniş toplantılar, kalabalık ortamlar sizlere iyi gelecek. Venüs’ün burç değiştirmesi ile sevdiklerinizle aranızı düzeltmek için fırsat sunacak sizlere.  Aşk hayatınız biraz karışık bu ara  yalnız olan Teraziler için ani başlayan ve ani biten ilişkiler olduğu gibi beraberlikleri olanlar için ufak çaplı sorunlar olabilir. 

Haftalık burç yorumları (31 Temmuz-4 Ağustos)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, sosyal hayatınız için çok fazla harcama yaptıysanız geçtiğimiz haftalarda, bu hafta bunun ödemeleri konusunda sıkıntı çekebilirsiniz. Tekrardan para konuları gündeminizde, yakın çevrenizden destek göreceksiniz. Yardım talep etmekten çekinmeyin çünkü size seve seve yardım edeceklerdir. Hatta eşinizin de işiniz ve kariyer konularınızda desteğini alacağınız bir hafta olacak. Haftanın ortalarına doğru iletişim yönünüz artıyor ve insanlarla diyaloglarınızda, halkla ilişkiler, tanıtım, pazarlama, reklam gibi konularda ilerleme kaydedeceksiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ile rahatlama ve uyumu hissedeceksiniz. Yengeç’teki Venüs size uyumlu bir açıyla geri dönüş yapacak. Verdiklerinizi alma vakti gelmiş durumda sevgili Akrepler. 

Haftalık burç yorumları (31 Temmuz-4 Ağustos)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, bu haftaya kendinizle ilgilenerek girmek istiyorsunuz. Yeni kararlar almak veya aldığınız kararları gözden geçirmek için kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz. Ortaklaşa işlerden gelirleriniz var ise onları değerlendirerek başlayabilirsiniz. İnsanlara bilgi yaymak ve kolektife hizmet etmek düşüncesi hakim sizlerde… Her şeyden haberi olan ve dünya görüşü, hayat görüşü çok iyi olan bir Yay olarak insanların da bu pencereden bakmasını ve olayları doğru analiz etmelerine örnek olmak istiyorsunuz. Haftanın ortalarına doğru yeni alternatif iş konuları önünüze serilebilir ve farklı kazanç yolları araştırmaya başlayabilirsiniz. Bu konuda büyük bir değişim ve dönüşüm içerisine girmek isteyebilirsiniz.  Aşk hayatınızda dikkatli olmanızda yanlış anlaşılmalara açık olduğunuzu bilmenizde fayda var sevgili Yaylar, karşı tarafında kendine göre sorunları ve stresleri olabilir biraz anlayış ve biraz da sabır gerektirebilir. 

Haftalık burç yorumları (31 Temmuz-4 Ağustos)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, geçen haftanın yorgunluğunu atamamış ve ne çabuk pazartesi oldu ben daha dinlenememiştim diyenlerinizi duyar gibiyim. Yapılacak çok işiniz var ve sorumluluklarınızın arttığı, hareketli bir dönemdesiniz bu yüzden fazla çalışıyor, fazla yoruluyorsunuz. Bazılarınız hala evde olup hem dinlenmek hem de kendi kendilerine kalıp planlama yapmak istiyor olabilir. Evet bu hafta aşk ve flört konularınız da gayet hareketli görünüyor. Çocuklarınızla ilgili bir takım problemler çıkabilir. Aşk hayatınız da ise seviliyorsunuz, sevdiğiniz kişi size değer veriyor ve aranızdaki aşk göz kamaştırıyor.

Haftalık burç yorumları (31 Temmuz-4 Ağustos)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, sağlık konularında gözünüzde büyüttüğünüz şeylerin aslında hiç de problem olmadığını görüp rahatlayabilirsiniz. Veya günlük rutin işler esnasında yaşayacağınız ev kazaları belki çok ufak bir sıyrıkla atlatabilirsiniz. Bu hafta arkadaş çevrenizdeki problemleri ve gerginlikleri düzeltmek adına girişimlerde bulunabilir, sosyal çevrenizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Araları bozuk olan arkadaşlarınız varsa onlar arasında arabuluculuk yapıp aralarının düzelmesine de vesile olabilirsiniz. Çok yoğun bir hafta olacak ve hafta sonuna doğru yorulduğunuzu siz de hissedeceksiniz.  Ev, aile gündeminizde yeniden bir konu tartışmaya açılabilir veya ailenizle yanlış anlaşılmalardan doğan sıkıntılı durumlar olabilir. Buna karşılık işinizle ilgili güzel haberler alacağınız bir hafta sizi bekliyor olacak. Büyük rekabetten sonra siz kazanacak ve bunu kutlamak isteyeceksiniz. Aşk hayatınız ise fazla kabarık.

Haftalık burç yorumları (31 Temmuz-4 Ağustos)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, çocuk denemeleri yapan Balıklar için biraz stresli bir dönem aynı zamanda iş konularınızda üstlerinizle olan ilişkileriniz, çalışma temponuz da yorucu geçiyor. Haftaya bunlarla mücadele ederek başlayabilirsiniz sevgili Balıklar… Hafta ortasına doğru arkadaşlarınızla yapacağınız keyifli organizasyonlar dikkat çekiyor. Venüs’ün burç değiştirmesi sizlere de iyi gelecek. Küslükler bitiyor ve kendinizi daha rahat ifade edebiliyorsunuz. Yakın çevrenizdeki kişiler, komşularınız ve etrafınızdaki kişilerle iletişim kopuklukları bitmeye başlıyor. Bu arada her türlü yazılı ve sözlü kontrat, sunum, proje ve imza gerektiren işlerinizde de dikkatli olursanız sizin için iyi olacaktır.  Aşk hayatınıza baktığımda, şu sıralar sevdiğiniz kişi daha çok iş düşünüyor olabilir. İş değiştirmek isteyebilir veya terfi almak, çalıştığının karşılığını görmek isteyebilir. Ona bu konular da destek vermekse size düşüyor sevgili Balıklar.

Haftalık burç yorumları (31 Temmuz-4 Ağustos)
Önceki ve Sonraki
Haberler