İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (30 Nisan-6 Mayıs)

Haftaya 30 Nisan’da Akrep burcundaki dolunayla başlıyoruz, zorlu bir hafta olacak. Bakalım burçları neler bekliyor?

profil
Dolunay Karaca
30.04.2018
Haftalık burç yorumları (30 Nisan-6 Mayıs)
Haftalık burç yorumları

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, evet yeni haftaya Akrep burcundaki dolunayla başlıyoruz. Boğa- Akrep aksında gerçekleşecek olan bu dolunay Pazartesi günü meydana geliyor ve sizin maddi konularınızı altüst ediyor. Maddi ve somut konularda bir takım gerilmeler yaşayabilir, ödemelerinizi zamanında yapmak için stres yaratabilirsiniz üzerinizde. Elinizde olan bir eşyayı satışa çıkarabilir ve bir takım parayla ilgili hususlarda problemler yaşayabilirsiniz. Ortaklıklarda bitiş olabilir.

 

 

Haftalık burç yorumları (30 Nisan-6 Mayıs)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, evet sizin karşıt burcunuzda gerçekleşecek bir dolunayla başlıyoruz yeni haftaya. Bu dolunay sizi ilişkilerinizle sınamaya geliyor, sevgi aşk, ikili ilişkiler, evlilikler adına mücadeleli bir süreç sizler için… Tartışmalara ve gerilmelere açıksınız ve sabretmeyi beceremiyorsunuz. Çünkü yeterince sabrettim artık taştım durumu hakim sizlerde, Duygularınızda derine inmek hem kendinizi yıpratmak hem de karşı tarafı zorlamak sizleri bir karar aşamasına getiriyor.

 

Haftalık burç yorumları (30 Nisan-6 Mayıs)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, yeni haftaya Pazartesi günü meydana gelen Dolunay ile başlıyoruz. Akrep burcunda meydana gelecek olan bu dolunay sizin 6. evinize denk düşüyor. Arka planda dönen işler veya olaylar açığa çıkabilir, kendinizi dışarıya ne kadar iyi gibi gösterseniz de aslında içsel olarak bir huzursuzluk yaşıyor olabilirsiniz. Bu süreçte biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Meditasyon veya nefes tekniklerini denemek fayda sağlayacaktır. Aklınız ve düşünceleriniz hep karşı tarafta bu hafta, ikili ilişkilerinize kafayı takmış durumdasınız, aşkta aradığınızı buldunuz aslında ama yine de bir sorgulama peşindesiniz.

 

Haftalık burç yorumları (30 Nisan-6 Mayıs)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, haftaya Akrep burcundaki dolunayla başlıyoruz. Bu dolunay sizin arkadaşlık flörtler hanenizi etkiliyor, sosyal çevreniz, sosyal sorumluluk projeleriniz veya çevrenizdeki genel olarak insan toplulukları arasında bir takım mücadele, kendinizi anlatma ifade etme zorluğu, çekişme gibi durumların içerisinde olabilirsiniz. Arkadaş gruplarınız arasında bir münakaşa yaşanabilir ve elemeler yapılabilir, kendi hobilerinizle ilgili bitiş ve sonlanma yaşayabilirsiniz. 

Haftalık burç yorumları (30 Nisan-6 Mayıs)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, bu haftaya başlarken Pazartesi günü bir dolunay meydana geliyor. Sizin aile evinizde oluyor yani iş ve aile konularınız arasında bir gerginlik yaşama ihtimaliniz hayli yüksek olacak bu hafta. Ailemle vakit geçirmeliyim derken, iş hayatınızdaki yoğun tempo sizi gerebilir. Üstleriniz veya patronlarınız varsa onlarla bir tartışma veya inatlaşma durumunuz olabilir, kendi bildiğinizi okumak isteyebilirsiniz bu da sizi zora sokabilir hafta başında. 

Haftalık burç yorumları (30 Nisan-6 Mayıs)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, Pazartesi günü bir dolunay meydana geliyor ve bu dolunay sizin 3.hanenizde gerçekleşiyor. Yakın çevreniz, kısa seyahatler, medya, kardeşlerle  ilgili konularda isyan etme, bir takım şeylere sinirlenme ve kopuşlar yaşanabilir bu alanlarda.  Dolunaylar bitişlerle ilgilidir, dolayısıyla sonlanmalar ve kopmalar bu hafta başında devrede olacaktır. Hayata farklı bir bakış açısı ile bakmak, yeni bir yön bulmak ve inançlarınızı sorgulamak yararlı olabilir.

Haftalık burç yorumları (30 Nisan-6 Mayıs)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, bir ortaklığı bitirme kararı alabilirsiniz, vergi ve borçlar canınızı sıkabilir. Pazartesi Akrep burcunda günü bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda para ile ilgili konular, alım-satım, iş durumu vs gibi mevzularda stresler yaşamanız ihtimali çok yüksek. 

Haftalık burç yorumları (30 Nisan-6 Mayıs)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, haftaya sizin burcunuzdaki Dolunay ile başlıyoruz. Bu dolunay sizi ilişkiler konusunda etkileyecek. İkili ilişkilerinizde bir bitiş yaşama ihtimaliniz yüksek. Uzun süredir bitirmeyi düşündüğünüz ve ertelediğiniz bir ilişkiniz kopma noktasına gelmiş olabilir. Gerginlikler ve pürüzler bu alanda yaşanacak sizler için. Eğer kararlıysanız bunu göze almalısınız bu hafta. Kendi hayatınızla ilgili kararlar alacaksınız.

Haftalık burç yorumları (30 Nisan-6 Mayıs)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, haftaya Akrep burcundaki dolunayla başlıyoruz. Sizleri arka plan işler, kapalı alanlar, sağlık konularınız, kiracılarınız, yanınızda çalışanlarınızla ilgili meselelerde etkileyecek bu dolunay. Günlük hayatınızda bir gerilme ve stres durumu hakim olacak. Bu durumla başa çıkabilmek için sakinliğinizi ve iyimserliğinizi korumaya çalışmalısınız. Arkanızdan dönen bir takım işler açığa çıkacak, hiçbir şey sır olarak kalamayacak.

 

Haftalık burç yorumları (30 Nisan-6 Mayıs)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, bu hafta başında meydana gelecek olan dolunayda, sizler umutlarınız, sosyal organizasyonlar, aşk ve flörtler, hobiler ve zevk aldığınız konular üzerinde sorunlar yaşayacaksınız. Çocuk sahibi olanlar için onlarla gerilmeler ve onların sorunlarını büyütme olasılığı yüksekken, bekar olanlar aşk ve flört konularında zorlanmalar, kendini ifade edememe veya çabuk öfkelenmek yüzünden kayıplar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlık hanenize denk düşen dolunayda bazı elemeler yapabilirsiniz hayatınızda.

Haftalık burç yorumları (30 Nisan-6 Mayıs)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, Akrep burcundaki dolunay pazartesi meydana geliyor ve bu dolunayda sizin kariyer meseleleriniz ön plana taşınıyor. Aile ve ev konularında gerginlikler bir takım stresli durumlar söz konusu. İş yerinizde veya çalışma ortamınızda küçük bir konu bir anda büyüyüp sorun yaratabilir, dikkatli olmalı ve sinirlerinize hakim olmaya çalışmalısınız. Kariyerinizle ilgili bir karar aşamasına geleceksiniz.

Haftalık burç yorumları (30 Nisan-6 Mayıs)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar,  çevrenizde gelişen olaylar, seyahatler, eğitim konularınızla ilgili bir gerginlik yaşayabilirsiniz çünkü pazartesi günü meydana gelecek olan Akrep burcundaki dolunay sizin 9. hanenizde gerçekleşiyor. İletişim problemleri yaşamanız muhtemel hafta boyunca. Kendinizi anlatamıyor veya sözcükleri doğru seçemiyor gibisiniz. Bir anda ortaya çıkan olaylar, uzak akrabalarınızla aranızda bir rekabete dönüşebilir aranızda bir sorun teşkil edebilir. Seyahatleriniz iptal olabilir.

 

 

Haftalık burç yorumları (30 Nisan-6 Mayıs)
Önceki ve Sonraki
Haberler