EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (3-9 Şubat)

Pazartesi günü iletişim gezegeni Merkür’ün Balık burcuna geçişiyle başlıyoruz haftaya... Aklımızı karıştırıp, hayalperest yanımızı ortaya çıkaran bu geçişten sonra Cuma günü ilişkinin ve paranın yöneticisi Venüs Koç burcuna geçiyor. Bu iki etkinin haftaya ve burçlarınıza olan etkisini yazımızda…

profil
Serap Baytok
03.02.2020
Haftalık burç yorumları (3-9 Şubat)

Aklınızın biraz karışacağı bir haftadan geçebilir, zihinsel süreçlerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Venüs bizzat sizi ziyaret ederken her zamankinden daha sosyal olacak ve bu hafta para konularında daha şanslı olacaksınız. Alışveriş yapmak, stil değiştirmek isteyebilirsiniz.


Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde açık ve net olmakta fayda var, yanlış anlaşılabilirsiniz. Gelecek hedeflerinizi belirlerken fazla idealist davranmak gerçeklerden uzaklaşmanıza sebep olabilir. İlişkiler konusundaki belirsizlik bir süre daha devam edebilir, bu konuda oluruna bırakmak faydalı olacaktır.


İş ve kariyer konularınızın etkinleştiği fakat bu konudaki belirsizliklerle biraz daha uğraşmanız, fazla idealist ve gerçeklerden uzak yaklaşımlardan uzak durmanız gereken bir dönemdesiniz. Venüs bu dönem yeni kimselerle tanışmanıza ve arkadaş çevrenizin artmasına destek olacak.


Merkür bu hafta ile başlayan süreçte sizi eğitim ve seyahatler konusunda destekliyor, uzaklara gitmek ve spiritüel eğitimler almak isteyebilirsiniz. Venüs iş ve kariyer konularına şans getirirken, yeni iş görüşmeleri yapabilir, işvereninizle daha rahat ilişki kurabilirsiniz.


Bu hafta ile başlayan süreçte eşinizin kaynakları konusunda gelişmeler olabilir fakat bazı beklenmeyen masraflara karşı da dikkatli olmak gerekecektir. Venüs, sizi seyahatler ve akrabalar konusunda şanslı günlerden geçirecek. Online hesaplarınızda etkileşimleriniz artabilir.


Bu dönemde eş, dost ve ilişkinizle daha fazla görüşecek, normalde onlarla ilgili anlamakta zorlandığınız konuları daha rahat kavrayabilir olacaksınız. Ekonomik anlamda rahatlama yaratacak bir Venüs yerleşimi oluşuyor, ortak hesaplarınız ve başkalarından gelen kaynaklarınız konusunda güzel gelişmeler var.


Çalışma hayatınızla ilgili bir alana giren Merkür, günlük rutin ve düzeninizi hızlandıracak gibi görünüyor fakat plansız, spontane davranmak karışıklıklara sebebiyet verebilir, dikkatli olun. Venüs ilişki hanenizi ısıtıp, yeni kişilerle tanışmalara vesile olabilir. İlişkilerde bencil davranmak sizi rahatsız etse de kendinizi ön planda tutmalı, önceliği kendinize vermeyi unutmamalısınız.


Merkür, aşk ve çocukları ön plana çıkaracak. Çocuk sahibi Akrepler, çocuklarıyla ilgili haberler alabilirler. Aşk ve flört başlatıcı konuşmalar yapılabilir, sevgilinizden haberler alabilirsiniz. Venüs,  çalışma hayatınızı kolaylaştıracak, yeni çalışma arkadaşlarınız olabilir. Çalışanlarınızla olan ilişkiniz düzelebilir.


Merkür, ev ve hane ile ilgili konularda konuşmalar ve iletişimi gösteriyor. Zihni süreçlerinizin ev ve aile ekseninde döneceğini, bu konularda haberler alabileceğinizi düşünebilirsiniz. Venüs en sevdiği alan olan aşk ve çocuklar hanesine girerken, bu dönemde çok cesaretli olacak ilişki başlangıçları konusunda risk alabileceksiniz. Çocuklarınızla daha fazla zaman geçiriyor, güzel haberlerini alıyorsunuz.


Seyahat edecek olan Oğlaklar, planlarını iki kez kontrol etmek isteyebilirler. Bu alanda biraz karışıklık olabilir. Yazışma ve iletişim konuları hızlanırken, yakın akrabalarınızdan haberler gelebilir. Venüs, ev ve aile konularına rahatlık getiriyor. Evi dekore etmek, güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Kadın akrabalarınız teyze, abla, hala vs. ziyaretinize gelebilir.


Ekonomi hanesinde ilerleyecek olan Merkür, bu konularda beklenen haberleri müjdeleyebilir. Harcamalarınız ve ödemeleriniz ile ilgili hesap hatalarına karşı dikkatli olmak isteyebilirsiniz. Venüs iletişim evinizi ziyaret ediyor. Kardeşler ve akrabalar ile daha fazla görüşebilirsiniz.


Merkür burcunuzu ziyaret ediyor, yılın en dedikodulu, konuşkan ve haber trafiği ile dolu zamanları olabilir. Çalışma arkadaşlarınız ve evcil hayvanlarınız ile ilgili konularınıza odaklanacaksınız. Venüs para hanenize giriyor, bu dönemde ekonomik rahatlama ile birlikte pahada yüksek alışverişler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler