EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (3-9 Eylül)

Haftaya Ay İkizler burcunda hareket ederken başlıyoruz. Çok yönlü ve aktifiz. Venüs burç değiştiriyor ve Akrep burcuna geçiyor, ilişkilerde ya hep ya hiç teması öne çıkıyor, belirsizliklere tahammülümüz yok! Pazar günü Başak burcundaki yeniay ile düzen ve silkelenme durumu hakim gökyüzünde.

profil
Dolunay Karaca
03.09.2018
Haftalık burç yorumları (3-9 Eylül)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, evet Ay İkizler burcundayken başlıyoruz haftaya, iletişimsel ve arkadaş canlısı yönünüz devrede. Haftanın başlarında ödemelerle ilgili sıkıntılarınız olabilir, sevdiğiniz kişi tarafından destek almak sizi rahatlatacak, hem maddi hem de manevi destek alacağınız kişiler çok fazla bu hafta çevrenizde.

Hukuksal veya eğitiminizle ilgili bir sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Yalnız olan Koçlar katılacakları bir seminer veya kursta biriyle yakınlaşabilirler. Bu Hafta gökyüzünde Venüs yer değiştiriyorlar; Venüs Akrep burcuna geçecek. Fikirleriniz netleşiyor. Aşkta tutku ve kıskançlık duygularınız baskın. Başak burcundaki yeniayla günlük rutinlerinize bir yenisi eklenebilir, belki de yeni bir ofis ortamının zamanı gelmiş olabilir.

 

Haftalık burç yorumları (3-9 Eylül)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, Ay İkizler burcunda yani maddi hanenizde haftanın başında, iş toplantıları, yeni iş girişimleri, kariyerinizle ilgili detaylar üzerinde yoğunlaşacaksınız. Ev ve iş konuları birbirine karışabilir, partnerinizin sizi iş konularınızda desteklemediğini hissedebilirsiniz. Bu hafta Venüs burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapıyor, dolayısıyla bir süredir devam eden kavga münakaşa, partnerinizle olan geçimsizlikler bu haftadan itibaren son bulacak. Sizler de kendi bireysel özgürlüğünüzü ele alarak hayatınıza yön vereceksiniz. Hafta sonunda arkadaş ortamınız canlanıyor, küs olduğunuz biriyle barışabilirsiniz. Başak yeniayı size yeni bir hobi getiriyor, kişisel zevklerinize önem vermelisiniz.

 

Haftalık burç yorumları (3-9 Eylül)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, Ay sizin burcunda neşeniz yerinizde. Yeni haftaya, analitik, rasyonel ve mantıklı kararlar almak, hayata bakış açınızı değiştirmek, daha fazla bilgi edinmek ve bilgi dağıtmak için yeterli veriler var elinizde. Bu hafta Venüs Akrep burcuna geçiş yapıyor sizin sağlık hanenize, sağlıkla ilgili endişe ettiğiniz konular da olumlu bir ilerleme olacaktır. Bunun yanı sıra ikili ilişkilerinizde daha konuşkan, iletişimsel ve birbirini anlamaya anlatmaya başlayan bir enerjiyle karşı karşıyasınız, etrafınızdaki kişiler ticaretle uğraşan, hesap kitap işleriyle ilgilenen kimseler olabilirler. Hafta sonunda Ay Başak burcunda ve yeniay var. Ev ve aile düzeniniz yeniden kuruluyor.

 

Haftalık burç yorumları (3-9 Eylül)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, gündelik iş hayatınızda, çalışma koşullarınızda iyileşmeler olacak. Haftanın başında Ay İkizler burcuna geçmiş hesaplaşmalarınızda yüzleşme var bu hafta sizlere, bunun yanı sıra hayatı ti‘ye almaya başlayacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Ödemeleriniz ve borç almak vermek kolaylaşıyor bu hafta. Satürn hafta boyunca iyi açılar altında olacak. Günlük yaşantınızın yoluna girmesiyle beraber alacağınız kararlar ve maddi konularınız düzene girecek, partnerinizle olan ilişkiniz daha mantıklı ve anlayış çerçevesinde olacak. Bu hafta Venüs yer değiştirip Akrep burcuna geçiyor ve Başak yeniayı var. Bu durumda aşk ve çocuklar konusunda ılıman uyumlu bir havadasınız, komşularınızla yakınlarınızla aranızda hoş sohbetler geçecek, yeni çevrelere girilebilir.

 

 

Haftalık burç yorumları (3-9 Eylül)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, hafta sonunu sevdikleriyle dargın bitiren Aslanlar, Salı gününden itibaren daha ılıman etkiler altında olacaklar. Pazartesi ve Salı günleri Ay İkizler burcunda yer alacak, bu durum sizin aklınızın tamamen sosyal konular partiler, arkadaşlıklar, partnerinizle olan ilişkiniz, onun koşulları, aranızdaki bağ, kurduğunuz diyaloglarda olduğunu vurguluyor. Ortaklıklar ve iş anlaşmaları açısından verimli bir hafta. Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi sizin 4. hanenizi yani aile yaşantınızı olumlu etkiliyor. Yeni bir ev, yeni bir düzen gelebilir, aile içi konuşmalarda romantizm ön planda olacaktır. Başak yeniayı ise size yeni işler sorumluluklar getiriyor.

 

Haftalık burç yorumları (3-9 Eylül)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, günlük işlerinize vereceksiniz kendinizi hafta boyunca, ofis toplantıları, kariyer iş arayışları, organizasyonlar düzenlemek, evdeyseniz evinizde komşu veya arkadaşlarınızla organizasyonlar yapmak, gelir gider düzeninizi ayarlamak ve bunlar için efor harcamak tüm zamanınızı alacak. Yorulacak ve biraz kendi içinize çekilmek isteyeceksiniz. Venüs yer değiştiriyor, sizi kısa seyahatler ve iletişim alanında etkiliyor olumlu anlamda! Hafta sonu Pazar günü ise burcunuzda gerçekleşen bir yeniay var! Durmayın ayağa kalkın, silkelenin ve yapılması gerekenleri bir bir yapın çünkü bu enerjiyi içinizde hissedeceksiniz.

 

Haftalık burç yorumları (3-9 Eylül)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, haftaya şanslı başlıyorsunuz enerjiniz yerinde! Bir süredir sizinle olan Venüs bu hafta yer değiştiriyor. Fakat üzülmeyin, para hanenize geçiş yapacak, iş imkanlarınız artarken, elinize para geçecek! Bu hafta bekar olan Teraziler için yeni flörtler var. Çocuk bekleyenler için çocuk haberi olabilir. Sağlık konularında sizin veya çevrenizden birinin iyiye gittiğine tanıklık ediyorsunuz. İş konularında kendinizi hırslı bulabilir, yapmak istediklerinizi biriktirip bir anda atılabilirsiniz dört kolla… Hafta sonu 12. hanenizde bir yeniay var. Gelin kötü bir alışkanlığa son verin bu yeniayda! Ya da kafanızda kurcaladığınız bir kişiyi tamamen silin, çıkarın hayatınızdan.

Haftalık burç yorumları (3-9 Eylül)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, haftaya ev değiştirmek, ev almak, evinizle ilgili değişiklikler yaparak başlıyorsunuz. Belki aklınızdan geçenler bunlar, belki de sadece evde olmak istiyorsunuzdur. Venüs bu hafta sizin burcunuza giriş yapıyor; aşkta sahiplenmeler, kıskançlıklar devreye giriyor. Mars ise sizin yakın çevre hayatınızı etkileyecek, asabi konuşmalardan ve kin tutmaktan uzak durmalısınız. Hafta sonunda çok güzel hareketlenmeler var. Başak yeniayı size yepyeni bir çevre hazırlıyor, yeni arkadaşlıklar edinmenin zamanı geldi, bu arada yeni bir proje için de kolları sıvıyorsunuz.

 

 

Haftalık burç yorumları (3-9 Eylül)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, haftaya ikili ilişkiler ve sevdiğiniz kişinin sözleri damga vuruyor. Onunla iletişiminiz iyi aslında fakat etkisi altındasınız, onun dedikleri oluyor bu ara; bu da ara ara olmalı diyorum! Venüs burç değiştiriyor, Pazar günü ise Başak burcunda yeniay var. Silkelenmenin tam zamanı artık, miskinlikten kurtulmalı ve yeni işlere girişmelisiniz. Bu aralar bazı geçmiş meseleler yeniden hayatınıza girebilir, çok güvendiğiniz birisi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Başak yeniayı ile kariyer hayatınıza yeni bir yön vermenin zamanı geldi sizler için, insanları etrafınıza toplayın, candan samimi konuşmalar yapın, isteklerinizi açıkça dile getirin, kariyer kapılarınız aralanıyor.

 

Haftalık burç yorumları (3-9 Eylül)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, işinizle ilgili bir takım risk içeren durumlara girmek isteyebilirsiniz. Sizler aslında risk almayı sevmeyen, ayağı yere sağlam basan ve somut bakan insanlarsınız. Fakat bu hafta iş konularında maddi konularda risk almak isteyeceksiniz. Ay İkizler burcundayken başlıyoruz haftaya; hava grubu olan İkizler iletişiminizi kuvvetlendirirken, günlük hayatta sıkça karşılaştığınız kişilerle aranızı yumuşatmaya yarayacak. Venüs de burç değiştiriyor ve Akrep burcuna geçiyor. Plan ve program yapmak için yalnız kalmayı değil, insanlarla bir arada olmayı tercih edeceksiniz. Farklı çevrelere girerek, sosyalliğinizi arttıracaksınız. Başak yeniayında ise yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, yazışma, hukuk, eğitim konularında şans sizden yana olacak.

 

Haftalık burç yorumları (3-9 Eylül)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, bu hafta Ay’ın İkizler burcunda hareket etmesiyle bazı kuruntu ve huzursuzluklardan sıyrılacaksınız. İdealleriniz ve reformist düşünceleriniz için mücadele etmeye başlayacak ve tuttuğunu koparan bir havaya bürüneceksiniz. Spora başlamak, diyet yapmak ve farklı şeyler denemek için ideal bir süreç bu sizler için. Bu  hafta bazı kararlar almanızı kolaylaşıyor.  Fakat asi ve özgür bir yapıya bürünmeniz işinizi zorlaştıracaktır. Kendisini düşünen bencil biri olarak adlandırılabilirsiniz bu hafta, aslında öyle olmadığınızı bilmeleri için sizi iyi tanıyor olmaları gerekiyor. Karşı cins ilişkilerinizde şansınız iyi olacak. Seviyor ve seviliyorsunuz. Başak yeniayı sizlere ortaklık getirebilir, borç konusunda da ödemeler için çareler buluyorsunuz.

 

Haftalık burç yorumları (3-9 Eylül)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, moraliniz düşük başlayabilirsiniz haftaya, evinizde olmak, eve kapanmak, evden çalışmak isteyebilirsiniz. Aile meseleleriyle ilgilenmeniz gereken bir haftadasınız. Çarşamba gününden itibaren daha iyi olacaksınız. Enerjiniz ve keyfiniz yerine gelecek. Kafanızda bazı yapmak istediğiniz projeler var, bunları hayata geçirmek için yeterli maddi imkana sahip değilsiniz şu aralar, fakat eşiniz size desteğini sunacak. Onun sayesinde daha iyi ve mutlu olabileceksiniz. Venüs Akrep burcuna geçiş yapıyor ve sizleri biraz daha romantikleştirecek. Bir yandan da kıskançlıklar tatlı sürtüşmeler olabilir sevdiğiniz kişiyle aranızda. Seyahat düşünmeseniz de sürpriz bir yol var sizlere. Başak yeniayı ile Pazar gününden itibaren evlilik gibi ciddi teklifler aniden kapınızı çalabilir.

 

Haftalık burç yorumları (3-9 Eylül)
Önceki ve Sonraki
Haberler