İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (3-10 Haziran)

İkizler burcundaki Yeniay ile başlıyoruz yeni haftaya. Bu Yeniay Pazartesi saat 13:01’de meydana gelecek, Ay ve Güneş aynı derecede İkizler burcunda kavuşum yapacak; Merkür Yengeç burcuna geçiş yaparken Venüs İkizler burcunda hareketine başlıyor. Hafta sonu Ay Aslan burcunda olacak…

profil
Dolunay Karaca
03.06.2019
Haftalık burç yorumları (3-10 Haziran)

Sevgili Koçlar, kardeş ve komşu hanenizde oluşan gerginlikler yerini barışa ve huzura bırakacak bu hafta. Daha rahat ve sakin kalabileceksiniz. Maddi anlamda güzel gelişmeleriniz var, iş potansiyelleriniz artarken, yeni kazanç kapıları aralanıyor. Pazar günü İkizler burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor. Biliyorsunuz Yeniaylar birer tohum atma, yeni başlangıç ve yeni heyecanları simgeler, içsel olarak çocuksu bir heyecan, hareketlenme, adım atma sürecinde hissedebilirsiniz kendinizi. Bu hafta komşularınız, yakın akrabalarınızla diyaloglarınızda birtakım hoş sürprizler olabilir. Medya ve basın yayın konularında bir projeye başlamanın mutluluğunu duyabilirsiniz. Aşk adına ise keyifli bir haftadasınız; özellikle Cuma, Cumartesi günleri Ay Aslan burcunda olacak; değerlendirmelisiniz. Güzel bir hafta olsun, hoşça kalın.


Sevgili Boğalar, kendinizi gösterebildiğiniz, sesinizi duyurabildiğiniz verimli bir hafta sizler için. Gerek iş konularında gerekse gündelik yaşantınızda dengede olmak ve iş arkadaşlarınızla diyaloglarınızda sakinliği koruyarak organizasyonlar yapabileceksiniz. Pazartesi günü İkizler burcundaki Yeniay, maddi alanınızda gerçekleşiyor. Bu alanda ödemelerde veya satın almalarda olumlu gelişmeler oluşabilir, satmak istediğiniz bir araba veya eşya her ne ise istediğiniz fiyata satabilirsiniz.  Genel anlamda yakınlarınızdan destek bulacaksınız ve bu haftayı sorunsuz geçirebileceksiniz. Yönetici gezegeniniz Venüs İkizler burcuna geçiş yapıyor; hareketli ve çok yönlü olacaksınız düşünce ve hareketlerinizde. Aşk için sevdiğiniz kişinin içinde bulunduğu sorunlar varsa şimdi destek sırası  sizde diyorum. Sevgiyle kalın.


Sevgili İkizler, seyahatlerinizin hız kazandığı bir hafta, bu konuda daha önce erteleme veya sorun olduysa bu hafta rayına giriyor diyebilirim. Evet sizin burcunuzda bir Yeniay meydana gelecek Pazartesi saat 13:01’de! Bu Yeniay sizin için özel ve değerli olacak; içinizde bir şeyler filizlenecek, bunu hissedebileceksiniz, uzun zamandır bastırdığınız bir duygu açığa çıkıyor sanki ve başlatma kararı alıyorsunuz artık. Yeniaylarda bir şeyler için adım atılır, harekete geçilir; odaklandığınız, planını kurduğunuz bir proje, bir ilişki, bir organizasyon için tohum atma sürecidir bu. Venüs sizin burcunuza geçiş yapıyor bu hafta; Merkür ise yolculuğunu bitirdi ve sizin burcunuzdan çıkış yaptı. Haftanın diğer yarısında iş girişimleriniz devam ediyor olacak, mantıktan çok duygusallık ağır basmaya başlayacak sizler için. Güzel bir hafta olsun, hoşça kalın.


Sevgili Yengeçler, haftaya biraz dalgın ve yorgun başlayabilirsiniz ama tatlı bir yorgunluk bu, başarmanın ve bir şeyleri kendi tırnağınızla kazımanın yorgunluğu. Pazartesi günü İkizler burcundaki Yeniay’da bazı içsel kararlar alacaksınız kendinizle ilgili, eskiye artık tamamen sünger çekmenin vakti geldi bence. Bilinçaltınızda var olan şeyler açığa çıkabilir ve duygularınızı bastırırken aslında kendinize zarar verdiğinizi fark edebilirsiniz. Bunun yerinde farkındalığınızı ve maneviyatınızı arttırmanın yollarını keşfetmelisiniz. Yeni sayfa açmak için çok ideal bir süreçtesiniz. Gündelik hayatınızda oluşan gerilimlerden de uzak kalmaya gayret etmelisiniz. Sevdiğiniz kişinin baskın konuşmaları ve mesafeli duruşu, bu hafta sizi yoracak bir diğer konu diyebilirim. Merkür sizin burcunuza geçiş yapıyor; Merkür’ün bu alanda olmasıyla birlikte; konuşmalarınızda mantığı yok sayarak, duygusal yaklaşımlara daha çok değer veriyorsunuz. Kendinize iyi bakın, sevgiyle.


Sevgili Aslanlar, sevdiğiniz kişiyle bir dargın bir barışık giden ilişkiniz bu hafta yerini daha rahatlamış, birbirini en azından anlayabilmiş ve daha sakinleşmiş bir atmosfere bırakıyor. Özellikle çocuk konusunda tartışan çiftler varsa, aynı noktada birleşebilecekler ve karara varabilecekler. Pazartesi günü İkizler burcunda bir Yeniay meydana gelecek bu haftaya başlarken, bu Yeniay’da sosyal sorumluluk içeren bir projeniz için adım atabilir, yeni sosyal çevreler edinebileceğiniz ortamlar oluşturabilir, seyahat etmek, gezmek eğlenmek için fırsatlar yaratabilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında veya organizasyon esnasında olumlu ve heyecanlı bir atmosfer oluşumu var, biliyorsunuz Yeniaylarda içsel olarak kelebek etkisinde oluruz; gerginlik ve stresten uzak kalarak, olayların olumlu yanlarına odaklanırız. Haftanın son günleri olan Cuma Cumartesi ise sevdiklerinizle yalnız kalmak ve deşarj olmak için fırsatlarınız görünüyor. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

 


Sevgili Başaklar, günlük koşuşturmalarınız esnasında bunaldığınız konularda Merkür’ün bu haneye girmesiyle rahatlama ve işlerin yoluna girmesi muhtemel olacak. Bu hafta oldukça stratejik ve biraz da manüpülatif tutumlar içerisindesiniz. Sağ gösterip sol vurarak sanki farklı manevralarla iş konusunda bir çıkış yapmaya çalışıyorsunuz. İkizler burcundaki Yeniay sizi bu konuda destekliyor olacak. Pazartesi günü meydana gelecek olan Yeniay, sizleri iş, kariyer veya toplum önündeki duruşunuzla ilgili farklı bir boyuta taşıyacak. Bu hafta maddi açılardan destek görmeniz muhtemel. Çalışan Başaklar için üstleri, patronları ile ilgili yaşadıkları stresler, her şerde bir hayır vardır dedirtecek. Çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız ve çok önemli hatta hayatınızı değiştirecek bir karar alacaksınız. Ev değiştirme, evlenme, işi bırakma gibi majör bir karar bu! Güzel bir hafta olsun, sevgiler.


Sevgili Teraziler, aşk ve flörtleriniz konusunda şaşırtıcı bir hafta sizin için, şok olduğunuz durumlar tatlıya bağlanacak, Venüs’ün bu alanda hareket ediyor oluşu hem karşı tarafı hem de sizi yumuşatıyor ve konuşmalarınıza ahenk katıyor. Bu hafta İkizler burcunda Yeniay meydana geliyor ve sizlerin medya, basın, yayın , eğitim gibi konulardaki projelerinize yeni başlangıçlar katıyor. Şehir dışı seyahatler açısından da uygun bir süreç, yeni bir proje için tekrar kolları sıvayabilirsiniz. Veya sizi yoran bir konu için bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Hayata farklı bir pencereden bakmak size iyi gelecektir ‘yönünüzü değiştirin, aynı yolu denemeyin’ diyorum. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.


Sevgili Akrepler, barışmanın tam zamanı sizler için. Etrafınızda, hanenizde kırgın olduğunuz biri varsa, bunun için adımlar atılıyor ve olay tatlıya bağlanıyor, çevrenizden alacağınız destekler de işe yarayacak ve sorununuz çözülecek. İkili ilişkilerinizde kafa yapısı olarak zıtlaştığınız birisi sizinle bir konuda anlaşma yapabilir. Bu hafta İkizler burcundaki Yeniay, ortaklık hanenize denk düşüyor. Bir ortaklık teklifi alabilir veya iş değişikliği yapabilirsiniz. Tabii herkesin ortağı olmayabilir; bunu şu şekilde ele alabilirsiniz, aynı konuda fikir birliği yaptığınız biriyle yeni projelere başlamak, birlikte yol almak.. Ödemeler tamamlanabilir bu hafta, bunun için beklemediğiniz yerlerden para gelebilir, Uranüs ve Satürn üçgen açıdalar bu da sizin işinize yarıyor merak etmeyin. Sevgiyle kalın.


Sevgili Yaylar, ev hanenizde birtakım gerginlikler yaşamanız muhtemel bu hafta, ebeveynlerle ilgili sorunlar gündeme gelebilir, iletişiminiz artıyor bu da size yarayacak, kısa bir seyahate çıkabilir biraz kafa dağıtmak isteyebilirsiniz. İkizler burcunda bir Yeniay meydana geliyor, sizin ilişki, evlilik hanenize denk düşüyor, bu alanda yeni başlangıçlar yapabilir, evlilik teklifi alabilir veya evlilik teklif edebilirsiniz. Bu hafta yatırım yapmak açısından da uygun bir haftadasınız. Oğlak burcundaki gezegenler; sizin daha önceden almak istediğiniz bir eşya veya malı; önünüze getirebilir. Hafta sonu Ay Aslan burcunda olacak; bu da sizin işinize yarayacak bir açı oluşturuyor; aşk, sevgi, arkadaşlık adına uygun bir hafta sonu; keyfiniz kısa sürede yerine gelecek, kimse buna engel olamayacak. Sevgiyle kalın.


Sevgili Oğlaklar, sözünüzü esirgemeyeceğiniz bir hafta bu hafta sizler için. Radikal sözler verebilir, güçlü olduğunuz farkındalığı ile davranabilirsiniz. Çevrenizden size karşı biraz manüpülatif ve kontrollü tavırlarda bulunanlar olabilir. Konuşmalarınızda inatçılık ve ‘sözüm sözdür’ tarzı net konuşmalarınız var. Bu hafta Pazartesi günü İkizler burcundaki Yeniay’da farkındalığınız her konuda artıyor ve geçmişle artık bağınızı koparma kararı alıyorsunuz. Arka plandaki konular, bilinçaltına bastırdıklarınız önünüze serilebilir. Arınma çalışmaları ve artıklardan, eskilerden kurtulma yenilenme süreci bu hafta sizler için.  Çalışma koşullarınızda farklılıklar olabilir, yasadığınız alanda değişimler yaşanabilir. Sevgiyle olsun. İyi haftalar.


Sevgili Kovalar, çekiciliğinizin arttığı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Herkes tarafından farkedilir bir auranız var bu hafta. Venüs İkizler burcunda ve size hem özgürlük hem de barış getiriyor, özgüven veriyor. Ev veya ofis içi dekor değişikliği, tarz olarak belki kendi kişisel tarzınızın biraz dışına çıkmak bu haftanın teması sizler için. Pazartesi günü İkizler burcunda Yeniay meydana gelecek, kendinizi göstermeniz için size bir fırsat sunacak. Artık yapmak istedikleriniz konusunda atağa geçebilecek ve ayağınıza takılan taşlardan kurtulacaksınız. Aşk ve sevgi konularında ise gerginlikler bitiyor, bu bağlamda karşı taraf artık sizden bir netlik bekliyor, belki beklemekten yoruldu ve cevap bekliyor. Bu konuda bir şeyler yapmanızın zamanı gelmedi mi sizce de? Yeniay demek yenilik demek, hafta sonunun tadını çıkarın Ay Aslan burcunda olacak ve keyfiniz çok yerinde.


Bazı Balıklar iş konularında bu hafta yorgunlar; veya gündelik işlerinde koşturmalardan kendilerine vakit ayıramadılar. Arkadaşlık hanenizde değişiklik yapabilir, çevresel olarak farklı gruplara katılabilirsiniz. Ama sevdiğiniz kişi her konuda size tam destek bu hafta, hatta aileniz de aynı şekilde destek veriyor ve sizi silkeliyor, rahatlatıyor belki. Pazartesi günü İkizler burcunda Yeniay meydana gelecek ve bu Yeniay’da aile içi huzur en önemli tema olacak. Ev ve aile konularında önemli karar aşamalarında olan Balıklar bu süreci değerlendirmeli, ev değiştirmek için de oldukça uygun bir zaman dilimindesiniz. Venüs ve Merkür bu hafta yer değiştiriyorlar; yakın çevre gezileri, kısa ziyaretler, kardeşler, kuzenler derken yoğun bir haftadasınız. Olumlu düşüncelerinizin meyvesini yiyeceksiniz. Sevgilerle.


 


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog