İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (29 Temmuz-5 Ağustos)

Ay Pazartesi günü Yengeç burcuna geçiş yapıyor! Bu hafta şanslı ve aşk dolu harika bir Yeniay var Aslan burcunda… 1 Ağustos’ta meydana gelecek olan Yeniay’da yenilikler, güzellikler ve samimiyetle dolup taşacağız… Merkür retrosu da sona eriyor! Evet, güzel bir hafta, her konuda değerlendirilmeli…

profil
Dolunay Karaca
29.07.2019
Haftalık burç yorumları (29 Temmuz-5 Ağustos)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Ay Yengeç burcunda başlıyoruz haftaya, 1 Ağustos’ta Aslan burcunda harika bir Yeniay meydana geliyor, bu Yeniay sizin çocuklarınızla ilgili bir karar almanıza neden olabilir; bu haftaki motivasyon konularınız zaten çocuklarınız, onların sorumlulukları, hobileriniz, oyunlar, keyif aldığınız şeyler, eğlence mekanları ve flörtleriniz olacaktır. Hafta başında seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler, hukuksal konularda sorunlar ve mücadele gerektiren durumlar olabilir. Haftanın ikinci yarısında ise günlük koşturmalardan kafanızı kaldıramayacaksınız. Zorlu dönemleri çok şükür atlatmaya başladınız, iş yaptığınız kişilerle, eğitiminizde birtakım rahatlamalar olabilir, siz de beraber çalıştığınız kişilere karşı daha yapıcı, daha ılıman bir yapıda olabilirsiniz. Aşk hayatınızda da durumunuz iyiye gidiyor. Tanışmalar var veya devam eden ilişkinizde mutluluk seviyeniz yükseliyor.


Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; bu hafta hatta hemen hemen bu ay boyunca ev ve aile konularınız ön planda olacak. 1 Ağustos’ta meydana gelecek olan şanslı Yeniay sizleri yeni bir ev almaya teşvik edebilir, ev satmak, ev değiştirmek, tadilat, dekor gibi durumlar gündeminizde olabilir hafta boyunca. Pazartesi ve Salı günleri yakın çevre komşular, akrabalar ve kardeşlerle ilgili konular dikkat çekerken hafta ortasından itibaren aşk ve flörtler devrede olacak, hareketli ve keyifli bir zaman dilimi sizler için. Tiyatro ve sanatsal faaliyetlerle ilgilenenler için de uygun bir süreç. Evlenmek veya evlilik kararı için ideal bir haftadasınız. Sevilmekten yana şansınız çok açık…


Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; iletişim ağınızın hızlı akacağı bir yandan da kardeşleriniz, yakın çevrenizle diyaloglarınızın artacağı bir hafta olacak. 1 Ağustos’ta Aslan burcunda güzel etkilere sahip bir  Yeniay meydana geliyor, bu Yeniay sizin pazarlama, tanıtım, halkla ilişkiler, bilgisayar işleri gibi birtakım yenilikleri de hayatınıza katacak. Kuzenleriniz, kardeşleriniz gibi size yakın olan insanların hayatlarında önemli gelişmeler olabilir ve onlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz bu süreçte. Bu hafta aile ilişkileriniz genel anlamda kuvvetleniyor, ev ve aile bireyleri sizler için önemli bir rol oynuyorlar. Aranızın açık olduğu aile büyüklerinizle arayı düzeltmek ve onların ihtiyaçlarına eğilmek sizler için iyi olacaktır. Aşk ve sevgi konularında karşı tarafla anlaşmak bu hafta sizler için hayli kolaylaşacak. Yönetici gezegeniniz Merkür düz hareketine dönüyor nihayet! Hep beraber rahatlıyoruz…


Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; parasal konularda destekler göreceğiniz ve işlerinizi yoluna koyabileceğiniz etkiler söz konusu bu hafta. 1 Ağustos’ta Aslan burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Bu Yeniay size yeni iş kapıları ve maddi imkanlar sunacak gibi görünüyor; günlük hayatınız iyice yoğunlaşıyor; düzenli beslenmek ve tempoya ayak uydurmak gerekmekte bu süreçte. Çok çalışmak ve enerjinizi tamamen işinize yöneltmek, ev ve aile yaşantınızı biraz sekteye uğratabilir. Hafta sonunda iletişim problemleri yaşadığınız konularda da rahatlamalar var. Merkür retrosu bitiyor bu hafta. Fikir ayrılıkları yaşayan Yengeçler için artık rahat nefes alacakları bir hafta başlıyor olacak. Aşk hayatınızda ise sevdiğiniz kişi de yoğun olacağından bir araya gelmek sizler için bu hafta zorlaşabilir. Sağlık konularına da ayrıca dikkat edilmesi gereken bir hafta.


Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek bir Yeniay ile başlıyorsunuz haftaya. Şans noktası sizinle; Venüs sizinle, Mars sizinle… Burcunuzda bir stelyum oluştu yani gezegenler sizin burcunuzda toplandılar gökyüzünde… Aslan burcunda şölen havası var bu hafta! Kendinizle ilgili önemli kararlar almak, daha önceden kafanızın içinde olan projeleri hayata geçirmek için fırsat yakalayabileceksiniz. Kalıcı anlaşmalara imzalar atmak, güçlü ve etkili kişilerden destek görmek, yabancılarla ilgili işler, medya, eğitim faaliyetleri yine devrede. Mars’ın Aslan’a geçmesiyle borsa ve spekülatif risk içeren konularda hareketlenmeler baş gösterebilir. Mars cesaret ve girişim demektir. Dolayısıyla bu konularda girişimleriniz olabilir hafta genelinde. Giyime, kuşama, eğlenceye merakınız artıyor… Çocuklar ve onların işleri, sorumlulukları gündeme geliyor, yoğun fakat huzurlu bir hafta. 


Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, inanılmaz yoğun bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Merkür retrosu bitiyor ve sizler kafa karışıklığından, belirsizlikten, ikilemden çıkıyorsunuz. Perşembe günü 1 Ağustos’ta meydana gelen bir Yeniay var, Aslan burcundaki Yeniay sizin 12. evinizde olacak, şifalanmak ve biraz geri planda kalmak sizin için iyi olacaktır. Yeniay dönemleri tohum atma zamanlarıdır, başlatma enerjisi hakimdir fakat bu Yeniay’da öncelikle sizler dinlenmeli, toparlanmak ve düşünmek için fırsat kollamalı ve daha sonra adım atmalısınız. Arkanızdan konuşulanlara pek takılmadan, detaylara inmeden bunu başarabilmelisiniz. Hafta sonunda toparlıyorsunuz; bırakmanız gereken bir türlü bırakamadığınız bir alışkanlığınızı terk edip, yenilenerek devam ediyorsunuz. Aşk ve sevgi için iki kişi arasında kalma ihtimaliniz yüksek bir zaman dilimi sizler için.


Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, sosyal haneniz hayli yoğun, arkadaşlıklarınız, koşuşturmalarınız, projeleriniz çok fazla olacak bu haftadan itibaren. Yeni hedefler belirleyebileceksiniz, Aslan burcundaki Yeniay sayesinde, yeni insanlarla tanışıp güzel dostluklar kuracağınız bir zaman dilimi bu… Bu hafta Merkür retrosu da son buluyor dolayısıyla özellikle yalnız olan Terazilerin gönlünü kısa seyahatler esnasında tanışacakları birileri fethedebilir.Kardeşleriniz veya kuzenleriniz tarafından da tanıştırılabilirsiniz bu kişiyle. Hafta boyunca yoğunsunuz, hafta sonuna doğru herkes dışarı çıkarken sizin haliniz kalmayabilir ya da sessiz ve sakin yerleri tercih edebilirsiniz. İş konularında yakın çevrenizden göreceğiniz destekler var; iletişimle ilgili iş yapanlar için avantajlı bir hafta olacak; bilgisayar, satış, pazarlama, ticaret konularında şanslı olacağınız bir haftadasınız.


Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 1 Ağustos’taki Yeniay sizleri en çok iş konusunda destekliyor olacak, yepyeni projeler için kolları sıvayabilir, iş arayanlar veya terfi etmek, yükselmek isteyenler için fırsatlar çıkabilir. Aile büyüklerinizle de ilgilenmeniz gereken bir hafta sizler için haftanın genelinde kadın erkek ilişkileriniz zorlu olacak gibi görünüyor, daha doğrusu sahiplenme ve sahiplenilme duygunuz oldukça yüksek… Bu aslında kötü bir şey değil fakat şartları zorlamamakta fayda var, ayrıca Merkür retrosu da sona eriyor, maddi ve parasal anlamda cesaretleneceğiniz bir hafta yalnız çok çalışmalı ve enerjinizi tamamen adamalısınız, maddi kaynaklarınız konusunda efor sarf etmeniz sizin yararınıza!


Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, bu hafta seyahat planlarınız yolunda gidecek, keyifli tatil imkanları olacaktır. Güneş sizi bu konularda destekliyor ay boyunca zaten, hafta ortasında harika bir Yeniay oluşumu var; Aslan burcunda 1 Ağustos’ta gerçekleşiyor. Hukuksal bir davanız varsa, yeni bir eğitime başlamak istiyorsanız, yeni yerler keşfetmek ve vizyonunuzu geliştirmek istiyorsanız yeni fırsatlar yakalayabileceksiniz. Yalnız olan Yaylar iş hayatlarında karşılarına çıkacak olan biriyle düzeyli ve güzel bir birlikteliğe yelken açabilirler, ilişkileri olanlar içinse birlikte seyahat planları yapmalarını tavsiye ediyorum. Merkür retrosu bu hafta bitiyor, enerjinizi yakalamak ve tekrar başlamak istediğiniz işlere adım atmak için kendinize olan güveninizi yakalıyorsunuz.


Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, ikili ilişkilerin sizler için önem kazandığı bir hafta, sadece ikili ilişkiler değil bir yandan da ortaklaşa işler, birlikte kazanılan işler sizin için ön planda olacak. Yalnız başınıza hareket etmekten ziyade birlik ve beraberlik içinde belli bir düzende gitmeniz gerekebilir. Aslında bu kendi bildiğinizi okumamak, insanları dinlemek ve onların fikirlerine saygı duymak anlamında da kullanabileceğiniz bir hafta. Yeniay oluşumu 1 Ağustos’ta meydana geliyor, yeni bir iş ortaklığı için imza atabilir veya herhangi bir ödemeniz var ise bunu ödemek ve borçlarınızdan kurtulmak için değerlendirebilirsiniz bu süreci. Merkür retrosunun bitişiyle artık ikili ilişkilerde yanlış anlaşılmalardan kurtulacak hatta gelgitler yaşayan ruh halinizin normale döndüğüne şahit olacaksınız. Aşk bu hafta size gülümsüyor.


Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, evlilik teklifi bekleyenler veya tam tersi evlilik teklifinde bulunmak isteyenler için yeni başlangıçlar var bu hafta. 1 Ağustos’ta Aslan burcundaki Yeniay sizi bu konularda destekliyor olacak. İlişkisi olmayan Kovalar içinse, bir birliktelik söz konusu! Sadece bu haftaya özgü değil, tüm ay boyunca bu konuda destekler alıyor olacaksınız. Güneş o hanede bulunuyor ve girdiği alana ışık saçan aydınlatan güneş sizin ilişkiler hanenizi renklendiriyor. Bu hafta kredi çekmek, vergi, faiz gibi konularda avantaj yakalayabilirsiniz. Ayrıca ertelediğiniz bir operasyon, ameliyat tekrar gündeminize düşebilir. Partnerinizin maddi konumunda da iyi yönde değişiklikler olabilir. 


Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, aşk ve ilişkiler adına siz de şanslı bir haftadasınız. Haftaya Ay Yengeç burcunda başlıyoruz; zevk aldığınız konular ön planda! Perşembe günü ise hem Merkür retrosu bitecek hem de harika, şanslı bir Yeniay meydana gelecek. 1 Ağustos’taki Yeniay sağlığınıza dikkat çekiyor, düzenli kontroller, doktor ziyaretleri, hijyen, beslenme gibi konularda düzenlemeler yapmanız gerekebilir bu süreçte. Fakat iyi anlamda olacaktır bu süreç çünkü bu Yeniay iyicil gezegenlerden Venüs vurgusu taşıyor. Ayrıca şans noktasıyla da kavuşumda! Yani rutinleriniz olumlu yönde değişecek!  Mars’ın da bu alanda olması enerji düşüklüğünüzü ortadan kaldırmak ve yeniden harekete geçmek için birebir. Hafta genelinde ilişkiler adına şanslısınız, iletişiminiz güçlü.


Önceki ve Sonraki
Haberler