EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (28 Ocak- 4 Şubat)

Ay Akrep burcunda başlıyoruz haftaya; derinlere inmek istiyoruz her konuda… Araştırma yapmak biraz da ön sezilerimize güvenmek istiyoruz.

Ay Akrep burcunda başlıyoruz haftaya; derinlere inmek istiyoruz her konuda… Araştırma yapmak biraz da ön sezilerimize güvenmek istiyoruz. Çarşamba ve Perşembe günü Ay’ın açıları uyumlu olacak. Değerlendirebilir, her konuda olumlu sonuçlar alabiliriz…


Sevgili Koçlar, haftaya başlarken  beklenmedik para çıkışlarınız olabilir, ev ve aile konularıyla ilgili ödemeler, kredi, vergi, faiz gibi para konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Ortaklaşa işlerle ilgili ise para getirileri olacaktır. Ortak işlere girişmeniz daha verimli sonuçlar getirebilir. işinize odaklandığınız bu hafta iletişim trafiğiniz artıyor ve sorumluluk bilinciniz sizi iş yerinde zirveye taşıyor. Başkalarının parasını yönetebilir, fikir danışmanlığı yapabilirsiniz. Özellikle bu ara herkesin ilgisi sizin üstünüzde olacak. Hafta sonunda keyifli organizasyonlar var, yeni insanlar, yeni gruplar sizleri bekliyor.

Haftalık burç yorumları (28 Ocak- 4 Şubat)

Sevgili Boğalar, haftaya başlarken kalbiniz eşiniz veya sevdiğiniz kimse için çarpıyor; gerginlik ve tartışma yaşamak istemiyorsunuz artık. Huzurlu ve sakin olmak istiyorsunuz.  Onun istekleri doğrultusunda hareket etmelisiniz. Arkadaşlık konularında ise bu kadar kasvetli ve karamsar olursanız, hiçbir şey halledemez ve kendinizi yıpratırsınız. Hafta sonunda başkalarından alacağınız tavsiyeler size fayda etmiyor gibi görünebilir. Kendi bildiğinizi okumak isteyebilirsiniz, bunda bir sakınca yok ama biraz iyimser bir tutum içinde olmanız fayda getirecektir.

Haftalık burç yorumları (28 Ocak- 4 Şubat)

Sevgili İkizler, haftaya başlarken ayın durumu sizin sağlık hanenizde istenmeyen durumlara işaret edebilir. Çalışma ortamınızla da ilgili olarak birtakım gerginlikler ve sinirsel bozukluklar yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında, iş yaptığınız kişilerden, ortaklıklarınızdan veya çalışma hayatınızdaki kimselerden alacağınız iltifatlar sizi mutlu edecek. Sevdiğinizi ve sevildiğinizi hissedeceğiniz güzel bir hafta. Mutlu olmak sizin elinizde. İstediklerinize ulaşmak an meselesi. Hafta sonunda beklenmedik sürprizler alabilir, yerinde duramayan İkizler insanı olarak küçük seyahatlere çıkabilirsiniz.

 

 

Haftalık burç yorumları (28 Ocak- 4 Şubat)

Sevgili Yengeçler, sizin için hafta başında çocuklarınızla ilgili bir karar aşaması olabilir merak etmeyin pozitif anlamda olacaktır bu. Aşk ve sevgi konularında da dikkat etmeniz gereken bir pazartesi sizi bekliyor olacak... Ummadığınız bir ilişki bitebilir. Bir anda çıkan ödemeler canınızı sıkabilir. Hayat bu, bir yandan kazanırken bir yandan harcamalar yapmak zorundayız ve denge bu sayede oluşuyor. Fakat hafta ortasından itibaren her şey tersine dönecek ve güzelleşecek. Hem maddi hem de manevi olarak sosyal hayatınız, aşk hayatınız renkleniyor. Hayata daha pozitif bakmaya başlıyorsunuz.

Haftalık burç yorumları (28 Ocak- 4 Şubat)

Sevgili Aslanlar, ev  ve aile konuları gündeminizde. Onlarla ilgilenmek, belki evinizde birtakım değişiklikler yapmak isteyeceğiniz bir pazartesi sizleri bekliyor. Ebeveynlerinizin ihtiyaçlarını unutmamalı, onları kollamalı ve desteklemelisiniz. Zira bu hafta ayın hali sizin aile hayatınızı etkiliyor.  Hafta ortasında sağlık kontrollerinizi yaptırmayı ihmal etmemeli ve kalbinizin sağlığına, sırtınıza dikkat etmelisiniz. Fazla et tüketmeyi azaltmalı ve sebze türü şeyleri artırmalısınız. Detoks, diyet , beslenme konularına ağırlık vermelisiniz.  Bunun haricinde aşk ve sosyal ilişkileriniz rahat ve akıcı olacak.

 

Haftalık burç yorumları (28 Ocak- 4 Şubat)

Sevgili Başaklar, iletişim yönünüz kuvvetli ve bu insanlarla iyi diyaloglar kurmanızı sağlıyor. Dostluk ve arkadaşlık temalarının vurgu kazanacağı bir haftadasınız. Pazartesi  ay Akrep burcunda ve sizin arkadaşlık hanenize denk düşüyor; sizin yakın çevrenizde istemediğiniz bir durumu ortaya çıkarabilir. Arkadaşlık söz konusu olduğunda, onları sakinleştiren , onlara yardımcı olmaya çalışan biri var, o da sizsiniz. Fakat fazla fedakarlık sizi kurban durumuna düşürebilir. Elbette bencil olmak da iyi bir şey değil belki ama çok vericilik de iyi değil. Dengede olmalısınız. Hafta sonunda yapacaklarınızın listesini hazırlamak, kitap okumak, dinlenmek için vaktiniz bol olacak.

Haftalık burç yorumları (28 Ocak- 4 Şubat)

Sevgili Teraziler, haftaya başlarken kendiniz için para harcamaktan çekinmeyeceksiniz. Düşünmeden para harcayabilir ve bundan daha sonra pişmanlık duyabilirsiniz. Bugün ay sizin para hanenizde gerçekleşiyor ve sizi maddi konularda zorlu durumlara sokabilir. Bunun haricinde sevgili Teraziler, sağlık konularında dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz. Rutin kontrollerinizi ihmal etmemeli ve yorulduğunuz zaman dinlenmek için fırsat yaratmalısınız. Yeni bir hobiyle ilgilenmek size iyi gelecektir. Biraz çevrenize bakın ve etrafınızla ilgilenin. Yardımsever yönünüzü ortaya çıkarın.

 

Haftalık burç yorumları (28 Ocak- 4 Şubat)

Sevgili Akrepler, duygularınızla hareket edip, sezgilerinize güveneceğiniz bir gündesiniz. Bir şeyleri değiştirmek isteyeceksiniz. Pazartesi haftaya başlarken ay sizin burcunuzda hareket ediyor. Bir şeyi bırakmak ve bitirmek isteyebilirsiniz. Çünkü kendinizi her konuda güçlü hissediyorsunuz. Bu günleri kişisel gelişim, hobileriniz ve spor faaliyetleri açısından değerlendirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru gökyüzünde güzel hareketler var. Her şey uyumlu giderken birileri canınızı sıktığında anında parlayan yönünüz ve sinirlerinize hakim olamamanız, hem sizi hem de karşı tarafı yıpratabilir... Bunun için meditasyon ve yoga türü şeyler yapmak ve inzivaya çekilip kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (28 Ocak- 4 Şubat)

Sevgili Yaylar, ayın Akrep’te olduğu bugün sizin için biraz izole olma ve dinlenme günü aslında. Kendi kabuğunuza çekilip biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Geçmişe takılı yaşama isteği Ay’ın etkisinden olacak haftaya başlarken… Bilinçaltınızda sizi yoran şeylerden uzaklaşıp, kafanızı farklı konularla dağıtmak iyi gelecektir. Sizler sportif insanlar olduğunuz için bunu yapmak çok kolay; hemen yürüyüşe çıkın, doğayla iç içe olun…Hafta ortasında uzak yerlere olan ilginiz artarken yurtdışı konularında ve eğitim konularında hassasiyetiniz artacak, kendinizi bitkin ve yorgun hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi rahat aktaracağınız bugün özellikle kendi planlarınız üzerinde durma ve etrafınızı kontrol etme ihtiyacınız da artacak.

Haftalık burç yorumları (28 Ocak- 4 Şubat)

Sevgili Oğlaklar, arkadaşlarınızla yapacağınız ortak çalışmalarda birtakım gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ay Akrep burcunda ve haftaya başlarken biraz gergin bir enerji oluşabilir, daha doğrusu isteksiz bir enerji hakim sizlerde ve bu sizi arkadaşlık konularında etkileyecek. Bu alanda dikkat etmeniz gereken kişiler olabilir. Bunun haricinde sevgili Oğlaklar, hafta ortasından itibaren iş ve kariyer konularında parlarken ailenizi geri planda bırakmayın. Yakın çevre ilişkilerinde gereken özeni gösterin ki, yeri geldiğinde onların desteği hep yanınızda olsun. Günlük koşuşturmalarınız sizi fazlasıyla yoracak gibi görünüyor. Planlı hareket etmekte fayda var.

Haftalık burç yorumları (28 Ocak- 4 Şubat)

Sevgili Kovalar, iş yerinizde birtakım gerginlik ve stres yaratan durumlar yaşayabilirsiniz. Sabit ve takıntılı düşüncelerden uzak durmalısınız. Ay Akrep burcunda haftaya başlıyoruz; bu sizin kariyer alanınızı etkileyecek. Tartışma yaratmak iş değişikliğini tetikleyebilir fakat sizler her şekilde başarılı ve idealist tutumunuzla kazanacaksınız. Hafta ortasında yer değiştirmek veya küçük bir seyahat sizi mutlu etmeye yetecek. Bu ara etrafınız çok kalabalık, sizden etkilenen kişiler ise size yaklaşmaya çabalıyor. Siz ise onları görmezden gelerek üzüyorsunuz. Biraz daha olumlu davranmakta yarar var.

Haftalık burç yorumları (28 Ocak- 4 Şubat)

Sevgili Balıklar, eşinizin ailesiyle daha fazla vakit geçirmek ve kırıldığınız, üzüldüğünüz konuları yüz yüze konuşmak için ideal bir haftaya başlıyorsunuz. Bugün Ay sizi bu alanda uyarıyor. Birtakım bitişler ve kopuşlar yaşamamaya dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz kişiden beklenmedik bir hareket gelebilir ve bu sizi üzebilir. Kendinizi anlatamamaktan şikayet edebilirsiniz. Sorun zaten sizde değil, sadece bazen bazı şeyleri akışına bırakmak ve zorlamamak gerekmekte. Hafta sonuna doğru her şey tatlıya bağlanıyor; olayları idare etmek ve dengede tutmak sizin işiniz. Bunu istediğiniz yerde silah olarak kullanıyor ve kazanan sizler oluyorsunuz.

Haftalık burç yorumları (28 Ocak- 4 Şubat)
Önceki ve Sonraki
Haberler