EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (28 Kasım-4 Aralık)

Bu hafta meydana gelecek yeniay burçları nasıl etkiliyor? Mars ve Satün arasındaki üçgen açı ne anlama geliyor? Astrolog Dolunay Karaca, haftalık burç yorumlarını buseterim.com.tr okuyucuları için yazdı.

profil
Dolunay Karaca
28.11.2016
Haftalık burç yorumları (28 Kasım-4 Aralık)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, bu hafta Yönetici gezegeniniz Mars’ın açıları uyumlu olacak. Ay Akrep burcunda başlıyoruz haftaya, hemen Salı günü ise artık Yay burcunda yer alıyor. Eğitiminize sarılacağınız, yeni şeyler öğrenmek için can atacağınız bir hafta olacak bu hafta. İlişkileriniz önem kazanacak ve sevdiğiniz kişiye sürpriz yapmak isteyeceksiniz. Dargınlıklar varsa düzeltmek için fırsatlarınız olacak. Salı günü Yay burcunda bir yeniay meydana geliyor. Yurtdışına çıkmak isteyen orada yaşamak veya çalışmak isteyen arkadaşlarınıza destek vermek isteyeceksiniz, belli mi olur belki de siz ondan daha hevesli olabilirsiniz bu duruma. Mars ve Satürn arasında bir üçgen açı var. Otorite figürlerinden destek alacağınız ve hedeflerinize doğru yürürken sağlam adımlar atacağınız bir haftadasınız. Venüs ve Plüton arasındaki kavuşum açısı halen devam ediyor. İş yerinizde manipüle edici durumlar devrede, güç savaşları, birbirini ezmek isteyenler, rekabet söz konusu. Bu durumdan siz zarar görmüyorsunuz fakat çevrenizin zarar görmesi sizleri de etkileyecek. Aşk konularınızda sevdiğiniz kişi bir işe adım atmak istiyor, işinden ayrılmak istiyor veya iş kurmak istiyor olabilir, ona cevap verin dinleyin, tavsiyelerde bulunun. Güzel bir hafta olsun. Sevgiyle.

Haftalık burç yorumları (28 Kasım-4 Aralık)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; Venüs’ün Jüpiter ve Uranüs’le uyumsuz açıları, özellikle haftanın başlarında zorluk çekebileceğinizi gösteriyor. Bunlar neyle ilgili olabilir; günlük işlerinizdeki gecikmeler, istediklerinizin tam zamanında olmaması, koşuşturmalarınız sizi yorabilir. Hedeflediğiniz şeylerin dışında gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. Salı günü Yay burcuna geçecek olan Ay, bir yeniayı müjdeliyor. Ortaklaşa işler konusunda karlı çıkacağınız bir hafta olacaktır bu. Aynı zamanda ertelediğiniz ödemelerde önünüze çıkacaktır, bunları ödemeniz için gerekli fırsatları da yakalamış olacaksınız. Borçlarınızı ödediğiniz için bir ferahlama duyabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi bu hafta öne çıkıyor, onun bu çıkışını alkışlamakta size düşüyor. Bekar olan Boğalar için iş konularında, günlük koşuşturmaları esnasında tanışacakları biri olabilir bu hafta. Sevgi konusunda zorluk yaşayan, haksızlığa uğradığını düşünen Boğalar için biraz daha beklemekte fayda var, merak etmeyin her şeyin ilacı zaman, sizler sabırlı insanlarsınız, sabırla beklemek her şeyi çözecek.

Haftalık burç yorumları (28 Kasım-4 Aralık)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; yönetici gezegeniniz Merkür hafta boyunca Satürn ile kavuşumda, Uranüs ile uyumlu açıda. Yani bu şu demek oluyor, öğrenme ve iletişim sorunlarınız evet var fakat arkadaşlarınız tarafından çok ilginç olaylar yaşayarak veya onların yaşadıklarına tanıklık ederek, sıra dışı bilgilere ulaşacaksınız. Bu hafta karşıt burcunuz Yay’da bir yeniay meydana gelecek, bu yeniay da artık ikili ilişkiler adına yeni kararlar alma vakti sizler için, bazı şeylere farklı bir açıdan bakın, farklı yollar deneyin yeni başlangıçlar yapın. Ay hafta boyunca uyumlu açılarda olacak, yakın çevrenizden ve parasal değerlerinizden kaynaklanan sorunlar bir bir çözüme kavuşacak. Aile içerisinden biri, partnerinizle olan sorunlarınızı çözmeniz için sizi destekleyecek. Hafta sonunda Ay Oğlak burcunda devam ediyor hareketine, disiplinli sorumluluk sahibi ayakları yere sağlam basan bir moda bürünüyorsunuz. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (28 Kasım-4 Aralık)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; bu hafta şans noktanız sizde çıktı, yani elinizi attığınız değerlenecek ve kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Üzüldüğünüz konularda olaylar bir şekilde sizin lehinize dönecek. Bu da tabii sizi mutlu edecek. Ve Yöneticiniz Ay, Güneş’le kavuşum halinde bu hafta. Yay burcunda bir yeniay meydana geliyor, bu yeniayla birlikte yeni kararlar almak, özellikle rutin işlerinizi bir plana ve programa oturtmak isteyebilirsiniz, sağlık konularında günlük rutin kontrollerden geçmek ve düzenli bir diyete başlamakta sizler için uygun görünüyor. Hafta ortasından sonra Ay Oğlak burcuna geçiş yapıyor, kafanızı taktığınız içinize attığınız şeyleri partnerinizle konuşup bir sonuca bağlamak ve netleştirmek isteyebilirsiniz. Yalnız olan Yengeçler için güzel başlangıçlar olabilir bu hafta, birliktelikleri olanlar sorunlarını birbirlerini manipüle etmeden çözmeye çalışırlarsa daha iyi yol alabilirler. Venüs ve Plüton kavuşumu da hala etkili gökyüzünde, baskınlık yaratmak isteyenler, sözleriyle sizi kırmak isteyenler de çevrenizde olacaktır. Yaralayıcı sözler kullanmaktan kaçınmalısınız. Bunu yapan karşı tarafsa şayet biraz uzak durmakta mesafe koymakta fayda var diyorum. Sevgiyle olsun, güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Haftalık burç yorumları (28 Kasım-4 Aralık)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; yönetici gezegeniniz Güneş ve Neptün arasında kare açı mevcut, bu da zaman zaman yanılgılara açık bir süreçte olduğunuzu söylüyor bizlere. Aldanmalara, hayal kırıklıklarına müsait bir hafta sizler için. Salı günü bir yeniay meydana geliyor Yay burcunda, bu durumda flörtlerden yana şansınız açık olacak, yeni birileri hayatınıza girebilir. Çocukları olan Aslanlar, yeni bir döneme başlangıç yapabilirler. Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığı izlenimini sürebilirsiniz bu zaman zarfında. Mars’ın karşıt burcunuzda yol alması sizleri ikili ilişkiler konusunda biraz hırçın ve agresif yapabilir. Partnerinizle diyaloglarınızda ani gelişen konuşmalar zıtlaşmalar agresyona neden olabilir. Merkür Oğlak burcuna geçiş yapıyor Cuma günü, iş ve çalışma ortamınızda düzen ve disiplin etkin olacak. Hafta sonu boyunca Ay da Oğlak burcunda hareket edecek, günlük rutin koşturmalarınız artacak. Hobilerinizi işe dönüştürmek, yeni aktivitelere katılmak ve sağlık konularınızı ihmal etmemek gereken bir haftadasınız. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun sizler için.

Haftalık burç yorumları (28 Kasım-4 Aralık)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar; Ay Akrep burcunda başlıyoruz yeni haftaya ve sizin 3. hanenizde yer alıyor, iletişimde derinleşmek, araştırmak, bazı belgeleri bulmak istercesine yol aldığınız bir hafta bu. Akrep temasını biliyorsunuz, derinlere inmek ve yüzeysel kalamamakla ilintili. Dolayısıyla bu yakın çevre ilişkilerinizde, çevrenizde bulunan insanlarla diyaloglarınızda daha derin mevzular açılmasına yol açabilir. Salı günü bir yeniay var Yay burcunda, yeni bir mevzu da aile içerisinde açılabilir sizler için, yeni bir başlangıç yapabilirsiniz bu konuda. Ev değiştirmek veya taşınmak isteyenler için ideal bir süreç. Merkür hafta sonuna doğru Oğlak burcuna geçiş yapıyor, bu geçiş sizin 5. hanenizde yer alıyor, kendinizi göstermek ve fikirlerinizi etrafınıza duyurmak isteyecek ve bunun için adımlar atacaksınız. Daha iletişimsel bir haftadasınız. Aşk konularında ise hayal kırıklıkları yaşayan Başaklar olayları zaman bırakmayı öğrenebilmeli. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (28 Kasım-4 Aralık)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; parasal olarak şanslı bir haftadasınız. Zihinsel olarak aktif, meraklı ve araştırmacı bir tavır sergileyebilirsiniz. Gündelik hayatınızda size monoton gelen ve bu düzenden kurtulmak için gerekli heyecanı duyacağınız bir haftadasınız. Yay burcundaki yeniay sizi bu konuda teşvik ediyor olacak. Kısa seyahatler açısından olumlu bir süreç sizler için. Merkür yer değiştirerek Oğlak burcuna geçiyor bu hafta. Ay da hafta sonunda Oğlak burcunda hareket ediyor olacak. Aşk ve sevgi konularında problemlerinizi konuşarak halledebilir ve iletişimi doruklarda yaşayabilirsiniz. Kontrollü ve disiplinli işlerde başarı sağlamanız mümkün görünüyor. Venüs’ün Uranüs ve Jüpiter’le olan karesi, abartılara açık ve bir o kadar da ısrar teması olduğunu vurguluyor. Ödemeleriniz konusunda sıra dışı beklenmedik gecikmeler sizi zora sokabilir. Harcamalarınızda ayağınızı yorganına göre uzatmalısınız. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun sizler için. 

Haftalık burç yorumları (28 Kasım-4 Aralık)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; Ay Akrep burcundayken başlıyoruz haftaya, sizin burcunuzda size özgüven veriyor ve kendinizle ilgili bir takım kararlar almak açısından da destekliyor. Salı günü bir yeniay meydana gelecek Yay burcunda ve bu yeniayda parasal konularda inisiyatif alabilecek, yeni yatırımlar için kolları sıvayacaksınız. Maddi anlamda gel gitli süreçlerden geçiyorsunuz, bazen ödemelerinizi yaparken zorlanıyorsunuz. Fakat bu yeniay size bu konuda bir ışık tutacak ve yeni başlangıçlar yapmak için sizi teşvik ediyor olacak. Venüs Plüton kavuşumunu 3. hanenizde yaşıyor olacaksınız, yani iletişimlerinizde manipüle edici durumlar var, kardeşlerle ilgili sorun görünüyor size bu hafta, onun işiyle ilgili veya ilişkisi ile ilgili bir sorunla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Hafta sonu özellikle Merkür’ün ve Ay’ın da bu alana girmesiyle işler tatlıya bağlanabilir. Araya giren kişiler, yardımcı olmaya çalışan üstler sayesinde sorunlar azalabilir. Hafta sonunda disiplin ve sorumluluk duygunuz artıyor olacak. Aşk konusunda bu hafta bir ayrılık haberi gelebilir sizlere. Sevgiyle kalın, kendinize iyi bakın.

Haftalık burç yorumları (28 Kasım-4 Aralık)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; haftanın ilk günü kendinizi yorgun ve halsiz hatta isteksiz hissedebilirsiniz ama bu kısa sürecek ve ayağa kalkıp toparlanıyorsunuz Salı gününden itibaren. Zaten Salı günü sizin burcunuzda bir yeniay gerçekleşiyor ve alamadığınız kararlar için sizi teşvik ediyor. Artık örnek veriyorum bir diyetse bu, başla diyor sana, veya bir proje ise yap diyor, aşkla ilgiliyse anlat karşı tarafa açıl diyor. Ve siz de bu enerjiyi içinizde hissedebiliyorsunuz. Venüs Plüton kavuşumuna gelecek olursak, bu sizin 2. hanenizde gerçekleşiyor, işle ilgili konularda bir takım can sıkıcı durumlar olabilir, maddi açıdan kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz, alacak verecek borçlar veya zamanında ödeme yapamadığınız durumlar içinizi sıkabilir. Hafta sonunda Merkür Oğlak burcuna geçiş yapacak ve bu sıkıntılar için düşünme fırsatı yakalayıp, bir daha bu duruma düşmemek için çaba sarf ediyor olacaksınız. Aşkla ilgili olarak, bekar Yaylar girdikleri sosyal ortamlarda birisi ile tanışabilirler ve bu kişiyi daha önceden tanıyormuş hissine kapılabilirler, benden söylemesi. Güzel bir hafta olsun, sevgilerle.

Haftalık burç yorumları (28 Kasım-4 Aralık)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; toplantılar ve sosyal projelerle gireceğiniz hafta, Salı günündeki yeniayla beraber daha çok arka planda kalmış işler, kendi kendinize çalışmanız gereken, yalnız kalıp düşünmeniz gereken sorumluluklarınıza dönüşüyor. Arka planda kalmak ve yalnızlık size iyi gelecek, biraz içe çekilmek isteyeceksiniz, sessiz sakin kalmak ve gözlemlemek isteyeceksiniz her şeyi, böylesi sizler için daha olumlu olacaktır. Her şeye atlamak, her söze karışmak yerine bu hafta kendi kendinize söz verin ve sessizliği tercih edin. Venüs ve Plüton kavuşumu sizin hanenizde gerçekleşiyor, dolayısıyla içsel olarak da bir hesap kitap döneminden geçiyorsunuz, bazı şeylerin artılarını ve eksilerini düşünmek, kafanızda iyi muhasebe yapmak isteyebilirsiniz. Hafta sonunda Ay sizin burcunuzda yer alacak, bu sebeple enerjiniz yerine gelecek ve haftanın sonunu iyi finalize edebileceksiniz. Aşk hayatınızda küslük yaşayanlar var ise hafta sonu barışma sinyalleri gelebilir diyorum. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun sizler için.

Haftalık burç yorumları (28 Kasım-4 Aralık)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar; haftaya kariyeriniz üzerinde çalışmalar yaparak, toplantılar, konuşmalar, yazışmalar yaparak başlıyorsunuz. Enerjik bir hafta sizler için. Önemli konuşmalarınız varsa Pazartesi günü bunun için ideal olacaktır. Salı günü yeni bir projeye adım atmak açısından değerlendirilebilir, veya arkadaşlarınızla beraber olmak onlarla bir program hazırlamak, sosyalleşmek, hem bireysel olarak hem de toplum içerisinde kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Yay burcunda bir yeniay meydana geliyor ve sizlerin umutlarına ışık tutuyor bu yeniay, hayalleriniz var ve bu hayalleri gerçekleştirmek istiyorsunuz. Hafta sonunda Merkür Oğlak burcuna geçiş yapacak, Ay Oğlak burcunda olacak ayrıca yine Oğlak’ta Venüs ve Plüton kavuşumu yaşanıyor hala dolayısıyla yorgun ve bitkin düşebilirsiniz. Dışarda olsanız bile aklınız yalnız kalmak ve dinlenmek olacaktır. Bazı kişilere karşı bu hafta dikkatli olmanızda fayda var, dedikodu veya benzeri laf taşıyan kişilerden uzak durun. Sizden aldıklarını başkalarına, başkalarından aldıklarını size getiriyorlar, bilginize. Sevgilerimle, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (28 Kasım-4 Aralık)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar; eğitim ve yeni bilgiler edinmek için uygun bir süreçten geçiyorsunuz. Medya bağlantıları olan Balıklar için de bu hafta değerlendirilmesi gereken bir hafta olacak. Salı günü Yay burcundaki yeniayla beraber, anneniz veya bir büyüğünüzle ilgili bir haber alabilirisiniz. Aranızda iletişimsel olarak yeni bir başlangıca, yeni bir sayfaya geçiş dönemi olabilir bu. Ayrıca kariyerinden memnun olmayan Balıklar içinde yeni iş aramak, terfi etmek için girişimler de bulunacakları bir hafta olacaktır. Aşk ve sevgi konularında Merkür’ün Oğlak burcuna geçmesiyle birlikte sosyalleşmek, dışarı çıkmak, birlikte gezip tozmak isteyeceğiniz bir hafta. Arkadaşlarınız ve sosyal ortamlarınız hayli kalabalık olacaktır. Hafta sonunda Ay Oğlak burcuna geçiş yapıyor, daha ciddi bakabilir hayata, sorumluluklarınız ve yapmak istediklerinizle ilgili disiplinli kontrollü ve programlı olabilirsiniz. Venüs ve Plüton kavuşumu ise arkadaş hanenizde yaşanıyor, bazı Balıklar onlara ayak uydurmakta zorlanırken, istenmediğini düşünen Balıklar da olabilir ama bu geçici bir süreç , bunu unutmamalı diyorum. Kendinize iyi bakın, güzel bir hafta olsun sizler için. Sevgilerimle.

 

Haftalık burç yorumları (28 Kasım-4 Aralık)
Önceki ve Sonraki
Haberler