EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (27 Ocak- 2 Şubat)

Bu haftaya Kova burcunda gerçekleşen Yeniay'ın etkisi ile başlıyoruz. Hafta biraz hızlı ilerleyecek. Salı günü netleşen Mars-Neptün karesi, hedeflerde, motivasyonda, hareketlerde dağılma ve çözülmeye neden olabilir. Etkisi hafta sonuna kadar sürecek olan bu açının günlerimizi nasıl şekillendireceğini Astrolog Serap Baytok yazdı.

profil
Serap Baytok
27.01.2020
Haftalık burç yorumları (27 Ocak- 2 Şubat)

Seyahat etmek ile ilgili planların suya düşme ihtimali ile yüzleşebilirsiniz. Arkadaşlarla yapılacak bir programda yeni kişilerle tanışabilir, başka kültürden birileriyle görüşmeler yapabilirsiniz. İş hayatına fayda sağlayacak bir eğitim alabilirsiniz.


Sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkileriniz ile ilgili yaşadığınız bir kriz rahatsızlık verebilir. Çevrenizden destek almak istiyor fakat kendinizi çevrenize destek verirken buluyorsunuz. İçinde bulunduğunuz bir proje masraf çıkarabilir, gelecekte fayda sağlayacak gibi görünüyor fakat tekrar gözden geçirmeniz gerekecektir.


İşiniz ile yakın çevrenizin ihtiyaçları ters düşebilir bu konuda arada kalıyor olabilirsiniz. Gelecek hedeflerinizde dağılma, bazı arkadaşlıklarınızda yanlış anlaşılmalarla karşılaşabilirsiniz.


İşveren ya da patronlarınızla ilgili gündemler hayal kırıklığı yaratabilir. Sağlık konularında dikkatli olmalı, bu hafta ateşli hastalıklara karşı bağışıklık sisteminizi güçlendirmelisiniz. İlişkiniz ile ilgili gizliliğinizi bozuyorsunuz.


İlişki dinamiklerinizi zorlayıcı bir haftadan geçiyorsunuz. Birlikte olduğunuz insanın hayatında başlangıçlar yaşanırken sizin gündeminiz daha çok ekonomik koşullarınızı düzenlemek üzerine olacak.


İşlerinizin hızlanmaya başladığı bu haftada, iş ortaklarınız ya da beraber çalıştığınız kimselerle ilgili neticeler almaya başlayabilirsiniz. Ev ve taşınma gündemleriniz varsa bu konuda haberler alabilirsiniz.


Bu hafta trafikte dikkatli olmalısınız, acele etmemeye çalışın. İş seyahati gerçekleştirmek ve akrabalarla görüşmek için ideal zamanlar olacak. Eğitim almak ya da vermek için hazırlık yapıyor olabilirsiniz.


Ekonomi hanenizi hareketlendiren Mars, bu hafta tatil ya da flört amaçlı bir harcama yapacağınızı gösteriyor. Tatile çıkabilir ya da çocuklarınızla ilgili konulara para harcayabilirsiniz. Yalnız Akrepler için ilişki başlangıçları tetiklenebilir.


Kardeş ve yakın akrabalarla olan gündeminiz değişirken, bu hafta aile ile daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Evden ayrılma gibi gündemleriniz varsa tekrar üzerinden geçebilirsiniz. Birkaç haftadır gergin ve stresli iseniz, bu hafta rahatlatıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz.


Bu hafta yazılı, sözlü iletişimde bazı aksaklıklar ve yanlış anlamalarla karşılaşabilirsiniz. Ekonomik başlangıçlar yapmaya sizi teşvik eden bir Yeniay’dan sonra yakın çevrenizle özellikle kardeşlerinizle bazı konularda fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz.


İçinde bulunduğunuz arkadaş çevresi ile ilgili başlangıçlar yaşayabilirsiniz, sosyal çevrelerinizle ortaklıklar neticesinde ekonomik kazanç getirecek yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Beklenmedik harcamalar çıkabilir.


Kariyeri hızlandıran Mars, iş konularınızı tekrar gündeme getirecek. Sağlık konusunda Yeniay etkisini yaşadınız, bir sağlık sıkıntınız konusunda gerçek bir tedavi bulabilir ve rahatlayabilirsiniz. Seyahate çıkmak için hazırlıklara başlayacağınız bir dönem.


Önceki ve Sonraki
Haberler