EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (27 Eylül-3 Ekim)

Dolunayın tamamlanma enerjileri ardından daha sakin bir haftaya başlıyoruz. Haftanın ilk gününde çevremizi şifalandırabileceğimiz bir enerji altında olabiliriz. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, 27 Eylül-3 Ekim haftasının burç yorumlarını paylaştı.

profil
BT Ekip
27.09.2021
Haftalık burç yorumları (27 Eylül-3 Ekim)

Merkür, durağan konumda ilerliyor ve 28 Eylül’de retro hareketine başlayacak. 19 Ekim tarihine kadar bizleri zihnen daha derinlere daldırabilir.

• Zaman zaman içimize döndürebilir ve yaşamımıza değişimler getirebilir.

• Bu süreçte iletişimde zorlanmalarla karşılaşabiliriz.

• Takıntılı bir zihne bürünmemeye özen göstermek faydalı olabilir.

• Hafta içinde istikrarlı, uzun vadeli kararlar alabiliriz.

• Günlük (+/-3) süreç içinde kendimizi ruhen daha güçlü ve güvende hissedebiliriz.

• Bizden yaşça büyük kişilerden olumlu yönde beklediğimiz desteği bulabiliriz.

• Haftanın son günlerinde sağlığımıza ekstra özen göstermemiz gerekebilir.

• Öfkemizi kontrolsüz kullanmamaya özen göstermeliyiz.

• Sert konuşmalardan, baskıcı, egolu davranışlardan da uzak durmamız gerekebilir.

• Hep birlikte yaşamımızı akışına bırakmayı ve şartlarımızı fazla zorlamamayı deneyebiliriz.

• Pişman olacağımız sözler söylememeye dikkat edebiliriz.

• Bereketli, huzurlu, sağlıklı bir hafta geçirmemiz dileğiyle...

Not: Yükselen burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumları (27 Eylül-3 Ekim)

Haftaya kuvvetli bir iletişim içinde olabileceğimiz enerjilerle başlıyoruz. Özellikle ikili ilişkilerimizde iletişim kaynaklı sıkıntılar yaşayabiliriz. Taşınma ya da yer değiştirme için uygun bir hafta olmayabilir. Yarım kalan eski bir ilişkimiz tekrar gündeme gelebilir. Bu konuyu değerlendirmek için uygun bir dönemde olmadığımızı unutmayalım. Finansal anlamda beklediğimiz olumlu gelişmeleri yaşayabilir, güçlü kişilerden destek bulabiliriz. Sezgilerimiz güçlenebilir ve kendimizle bazı çatışmalı durumlar yaşayabiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (27 Eylül-3 Ekim)

Haftaya finansal anlamda rahat bir nefes alarak başlayabiliriz. Önümüze yeni yatırım fırsatları çıkabilir. Günlük rutin işlerimizde ve çalışma alanlarımızda kendimizi daha fazla baskı altında hissedebilir ve kontrolümüz dışında sorumluluklar almak zorunda kalabiliriz. Hafta genelinde sağlığımızla ilgili bazı sıkıntılı süreçler yaşayabiliriz. Eski sağlık sıkıntılarımızın nüksetme olasılığı yüksek olabilir. Hijyen kurallarına uymaya ekstra özen gösterelim. Kişisel bakım ve estetik dokunuşlar için de ideal bir zaman içinde olmayabiliriz. Sosyal çevremiz vesilesiyle yaşamımıza yeni insanlar dahil edebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (27 Eylül-3 Ekim)

Haftaya geçmişte kalmış ilişkilerimizin ya da yeni bir ilişkimizdeki üzerini kapattığımızı düşündüğümüz sorunlarımızın tekrar gündeme gelmesi ile başlayabiliriz. Eski ilişkilerimiz daha çok aklımıza gelebilir. İçsel enerjimiz çok yüksek olabilir. Topraklanarak ve meditasyon yaparak enerjimizi rahat akışta yönetebiliriz. İş ve kariyer alanlarımızda güçlü bir dönüşüm yaşayabiliriz. Yakın çevremizle bazı iletişim kaynaklı sıkıntılara düşebiliriz, hafta genelinde ağzımızdan çıkanları kulağımızın duymasına özen gösterelim. Kısa bir seyahat gündeme gelebilir ve dikkat dağınıklığı yaşayabiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (27 Eylül-3 Ekim)

Haftaya ailemiz ya da evle ilgili konularda bazı aksaklıklar yaşayarak başlayabiliriz. Gökyüzü bu hafta bizi sevdiklerimizle sınayabilir. Bu enerjinin farkında olarak sonradan pişmanlık yaşayabileceğimiz bir dil kullanmamaya özen gösterelim. Plansız olarak finansal çıkışlar yaşayabiliriz. Daha çok iç sesimize yönelmek isteyebilir ve uyku sorunları yaşayabiliriz. Ev değiştirmek, taşınmak için de uygun bir hafta olmayabilir. Özel ilişkimiz açısından huzurlu bir hafta. Topraklanarak ve doğada biraz yalnız kalıp kendimizle baş başa vakit geçirerek ruhsal enerjimizi yükseltmeyi deneyebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (27 Eylül-3 Ekim)

Haftaya gelecek planlarımızı tekrar gözden geçirmek isteyerek başlayabiliriz. Özellikle yakın çevremizle olan ilişkilerimize dikkat etmemiz gereken durumlar içinde olabiliriz. Yaşam statümüzde değişiklikler gündeme gelebilir ve zaman zaman kendimizi daha özgür hissetmek isteyebiliriz. Yeni başlangıçlar için uygun bir hafta olmayabilir. Kendi içimize dönmek isteyebilir, kalabalıklar içinde yalnız kalmayı tercih edebilir ve haberci rüyalar görebiliriz. Sezgilerimize ve rüyalarımıza dikkat edelim.

 

Haftalık burç yorumları (27 Eylül-3 Ekim)

Haftaya finansal anlamda bazı tıkanıklıklar yaşayarak başlayabiliriz. Parasal konularda dikkatli adımlar atmamız gerebilir. Önümüze güzel yatırım fırsatları çıkabilir ve işimizle ilgili konularda güçlü isimlerden beklediğimiz yönde destek alabiliriz. Geçmişten kalan problemler tekrar gündeme gelebilir. Yanlış anlaşılmalara açık bir haftayı yaşayabiliriz. Unutmayın, evren bizi duyuyor, bu hafta özellikle ağzımızdan çıkanlara ekstra dikkat edelim ve olumlu düşüncenin gücü ile şifanlanmaya niyet edelim.

 

Haftalık burç yorumları (27 Eylül-3 Ekim)

Haftaya biraz daha hassas ve geçmişten kalan pürüzlü olayların çözümüne odaklanmak isteyerek başlayabiliriz. Ne söylediğimize ve ne yapmak istediğimize net karar vermemiz gereken bir dönem olabilir ve beklenmedik sağlık sorunları yaşayabiliriz. İşimizle ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilir ve bir ilişkimizi sonlandırmak isteyebiliriz. Elektronik cihazlarımızda beklenmeyen problemler yaşayabiliriz. Bol sıvı tüketmeye özen gösterelim ve özellikle bu hafta genelinde kendimizi biraz dinlendirmeyi deneyelim.

 

Haftalık burç yorumları (27 Eylül-3 Ekim)

Haftaya bilinçaltımıza süpürdüğümüz olaylara yönelerek ve ruhsal enerjimizi doğru yönde kullanamayarak başlayabiliriz. Yeni işlere başlamak ve önemli kararlar almak için de doğru bir dönem olmayabilir. Zihinsel olarak çok aktif olabiliriz. Hafta genelinde yalnız kalmayı tercih edebilir ve henüz olgunlaşmamış plan ve projelerimizi sosyal çevremizle paylaşmamaya özen gösterebiliriz. Bu süreç içinde susma orucunu, bol sıvı tüketmeyi ve içimizden geçirdiklerimizi yazıya dökmeyi deneyebiliriz. Aşk hayatımızda güzel gelişmeler yaşayabilir ve birbirimizi destekleyebiliriz. Uykuya dalmakta sıkıntı yaşayabileceğimiz hafta genelinde kafein alımını azaltmayı tercih edebilir ve meditasyon yapabiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (27 Eylül-3 Ekim)

Haftaya sosyal çevremizle ve yakın arkadaşlarımızla bağlantılı konular içinde başlayabiliriz. Yoğun ve bol koşturmacalı bir süreç yaşayabiliriz. İkili ilişkilerimiz için gökyüzü tarafından desteklendiğimizi hissedebiliriz. Geçmişi kapatmak ve ruhsal olarak şifalanmak için de ideal bir dönem. Şüpheci bir ruh haline geçebilir, kendimizi yalnız kalmış gibi hissedebiliriz. Bu enerjinin farkında olarak kendimize ve partnerimize krizli durumlar yaşatmamaya özen gösterelim. Yeni kararlar almak için uygun bir haftada olmayabiliriz. Kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsanız, bu haftanın geçmesini bekleyebilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumları (27 Eylül-3 Ekim)

Hafta genelinde kariyer alanlarımızda gözle görünür şekilde başarılara imza atabiliriz. Yeni bir kariyer programı yapmak ve iş değişikliği düşünmek için uygun bir hafta olmayabilir. Önceliği yarım bıraktığımız işlerimize verebiliriz. Birden fazla işe odaklanırsak bazı ruhsal sıkıntılara düşebiliriz. Yakın çevremizdeki ve ailemizdeki anne figürleri ile ilişkimizden yana sınanmalar yaşayabiliriz. Bu enerjinin farkında olalım ve gereksiz kırgınlıklar yaşamamaya dikkat edelim. İlişkilerimiz bu süreçte testten geçebilir.

 

Haftalık burç yorumları (27 Eylül-3 Ekim)

Haftaya ticari olarak bağlantımızın olduğu yurt dışı ile ilgili işlerimizde bazı aksaklıklar ve gecikmeler yaşayarak başlayabiliriz. Hukuksal alanlarda beklediğimiz bir evrak ve sonuç varsa olumsuz yönde durumlar önümüze gelebilir. Bu süreç içinde hakkımızı hukuksal olarak aramak yerine karşımızdaki kişi ile orta yolda buluşmak daha iyi sonuçlar verebilir. Finansal konularda güzel gelişmelere ve fırsatlara açık bir süreç olabilir. Yarım bıraktığımız bir eğitimimiz varsa, bu dönemin enerjilerini olumlu yönde kullanabiliriz. Sert kararlar almaktan uzak durmayı deneyelim.

 

Haftalık burç yorumları (27 Eylül-3 Ekim)

Haftaya yakın çevremizdeki sevdiklerimizden beklediğimiz desteği bulabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. İlişkilerde iletişim kaynaklı sorunlar yaşayabiliriz. Kişisel gelişimimize katkı sağlayacak yeni bir eğitim fırsatı karşımıza çıkabilir. Uzaklardan yeni bir aşk karşımıza gelebilir fakat yeni bir ilişkiye başlamak için uygun bir dönemde olmayabiliriz. Duygusal konuları ve ailemizle ilgili görüşmeleri de kontrollü yönetmeye niyetlenelim. Plansız gelişen yolculuklar ve finansal anlamda olumlu gelişmeler yaşayabiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (27 Eylül-3 Ekim)
Önceki ve Sonraki
Haberler