EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (26 Temmuz-1 Ağustos)

Gökyüzünün hareketlendiği, gezegenlerin burç değiştirdiği ve Kova dolunayının tamamlanma enerjileri sunduğu yeni bir haftaya başlıyoruz. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, haftalık burç yorumlarını paylaştı.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
26.07.2021
Haftalık burç yorumları (26 Temmuz-1 Ağustos)
 • Hayat alanlarımızda farkındalığımız artıyor.
 • Yok artık böyle olmuyor dediğimiz ve değişim istediğimiz bir dönem yaşayabiliriz.
 • Hayat biz istesek de istemesek de kadersel olarak bizleri her zaman değişime sürükleyebilir.
 • Şartlarımızı fazla zorlamadan geleni alıp kabul etmek, ruhsal olarak bizlere kolay akışta bir geçiş sağlayabilir.
 • Yaşamın sunduğu sürprizleri alalım ve ruhumuza huzurla kabul edelim.


Hafta başında gökyüzünün bizlere sunduğu uyumlu gezegen birliktelikleri, içimizdeki yaratıcılığımızı ön plana çıkartabilir. Geçmişten getirdiğimiz içsel kırgınlıklarımızı kolayca affedip, sevdiklerimize ruhumuzun sıcaklığını sunabilir ve sevginin gücünü hissettirebiliriz. Kabuğumuza çekilip ilahi plandaki bağlarımızı kuvvetlendirebiliriz. Meditasyon yapmak içsel huzurumuzu yakalamak için deneyimlenebilir.


 • 28 Temmuz Çarşamba günü saat 04.12’de, Merkür, Aslan Burcu’na geçerek seyrine devam edecek.
 • Bu yerleşim ikili ilişkilerimize damga vurabilir.
 • Benim dediğim olsun ruh haline dikkat!
 • Fikirlerimizin doğru olduğunu düşünüp daha inatçı, iddialı bir şekilde kendimizi ortaya koymak isteyebiliriz.
 • Hayatımızın her alanında riskli kararlar almak isteyebiliriz.
 • 28 Temmuz Çarşamba günü saat 14.42’de Jüpiter Retro Balık Burcu seyrinden Kova Burcu’na geçerek, Retro seyrini 21 Ekim’e kadar devam ettirecek.
 • 29 Temmuz Perşembe günü saat 22.32’de Mars’ta, Başak Burcu’na geçecek.
 • Sert zorlayıcı bir atmosfer olabilir.
 • Hayatımızın hiçbir alanında, aşırılıklara kaçmamak faydalı olabilir.
 • Parasal konularda spekülasyona ve kazalara açık bir zaman olduğunu dikkate almamız gerekebilir.  

Not: Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz. 


Aile içi yeni gündemlerimiz olabilir. Kişisel yeteneklerimizi fark edebiliriz. Ruhumuzun ışığını, hayatımızın aşkı olduğuna inandığımız kişiye ve çocuklarımıza huzurla akıtabiliriz. Bireysel olarak istediğimiz alanlarda başarıyı yakalayabiliriz. Neşeli ve eğlenceli bir akış başlatabiliriz. Günlük rutin işlerimizde daha mücadeleci bir ruh haline bürünebiliriz. Sağlığımıza dikkat etmek isteyebilir ve spora başlayabiliriz. Hayattaki hırslarımıza yenik düşmemeli ve intikam enerjisinden uzak durabilmeliyiz.

Göklerin mesajı: Kişisel hırslarınızdan uzak durun.


Kardeş, kuzen ve yakın komşuluk ilişkilerimizde önemli haberlere şahit olabiliriz. Güzel ve sevgi dolu birliktelikler kurabiliriz. Kariyer hedeflerimize kolaylıkla ulaşmak için bu süreçte yeni tohumlar atabiliriz. Hayatımızı olumlu yönde dizayn edebiliriz. Kendimizi fazla önemseyebilir ve yakın çevremizde gözlerin üzerimizde olmasını isteyebiliriz. Hayattaki sınırlarımızı çizmek ve sağlam bir duruşla yol almak isteyebiliriz. Özellikle hafta ortası sağlığımıza ekstra özen göstermeliyiz. Ev ve iş hayatlarımızda her türlü güç ve mücadele gerektiren çekişmelerden de uzak durmayı deneyimlemeliyiz.


Göklerin mesajı: Yeniliklere hazırlan.


Beklediğimiz yönde olumlu finansal haberler alarak haftaya başlayabiliriz. Kendimizi iş ortamlarında kolayca ifade edebiliriz. Rahat ve akışta kalarak huzur içinde anı yaşayabiliriz. İş konusunda kandırılmalara karşı uyanık olmalı ve her duyduğumuza inanmamaya özen göstermeliyiz. Toplum önünde ruhumuzun ışığını rahatça yansıtabiliriz. Gelecekle ilgili planlarımızda önümüze çıkan yeni fırsatları değerlendirebiliriz. Kişisel eğitimler ve yurt dışı bağlantılı işlerimiz için de şanslı bir dönem olabilir.

Göklerin mesajı: Her şeyi ben bilirim deme.


Hafta başında ani bir şekilde yolculuğa çıkma kararı alabiliriz. Bu zamana kadar ticaretimizde yaşadığımız tıkanıklıklar için kolay bir akış gerçekleşebilir ve beklediğimiz olumlu gelişmelere vesile olabilir. Parasal konular fazlası ile gündemimizde olabilir. Sosyal medyada ve dış ticaret konularında tanınma ve başarı şansı yakalayabiliriz. Aile ve yakın çevremizde hasta olan sevdiklerimizden sağlıkları ile ilgili güzel haberler alabiliriz. Eleştiri okları üzerimize yönelebilir. Bu süreçte mümkün olduğunca sakin kalmayı, dilimizi patavatsızca kullanmamayı deneyimlemeliyiz. Hafta başında yeni yatırım kararları alabiliriz. Acele karar almaktan uzak durarak, önümüze gelen fırsatı mantıklıca değerlendirebiliriz. Sürpriz gelişmelere ve haberlere açık bir dönem yaşayabiliriz.


Göklerin mesajı: Şans senden yana.


Güneş sizlerin burcunda haftaya başlıyoruz. Ruhumuzun yansıttığı enerjiyi kolaylıkla hayatımızın her alanına taşıyabiliriz. Daha net bir ifade kullanabiliriz. Şok edici haberler yolda olabilir. Bu süreçte sakin kalmak, duyduğumuz her habere inanmamak bizler için faydalı olabilir. Geçmiş günlerde yarım bıraktığımız işlerimiz, gündemimize tekrar gelebilir. Hayatımızı pratik hale getirecek seçimlere yönelebiliriz. İkili ilişkilerimizde sakin kalmalı, kendimize gereksiz krizler oluşturmamalıyız. Kendimizi baskı altına alınmış gibi hissedebiliriz. Sezgilerimiz güçlenebilir, haberci rüyalarımızda artış yaşayabiliriz.


Göklerin mesajı: Eskinin peşinden koşma.


İkili ilişkiler ve sağlık konularında yeni gündemlerimiz olabilir. Ailevi konularda kırgınlıklarımız var ise yaşadığımız dolunayın da etkisi ile yeni farkındalıklar yakalayabiliriz. Kırgınlıklarımızı rahatça giderip, huzurlu vakitler yaşayabiliriz. Sosyal çevremizde yaşadığımız belirsizliklerin, çözüme ulaşmasını ve netleşmesini isteyebiliriz. Sağlığımızla ilgili gündemlerimiz olabilir. Kendimizi daha çok önemseyebiliriz. İkili ilişkilerimizde karşımıza aldıklarımıza huzur verebilir, çevremizi zihinsel ışığımız ile güzelleştirebiliriz. Gündelik hayatımızda yeni şans ve fırsat kapıları aralayabiliriz. İletişimde ikileme düşmemeli, kendimizi net bir şekilde ifade etmeye özen göstermeliyiz.


Göklerin mesajı: Hayatın merkezine kendini koy.


Haftaya farkındalık enerjileri ile ve şaşırtıcı haberlerle başlayabiliriz. İçsel huzuru yakalamak isteyebiliriz. Hayatımızın bazı alanlarında yeni sorumluluklar alabiliriz. Çalışma ortamlarımızdaki arkadaşlarımızla eğlenceli vakitler geçirebiliriz. Bağırsak ve sindirim sistemimize dikkat etmeliyiz. Ağır, yağlı gıdalardan ve stresten kendimizi uzak tutmalıyız. Evcil hayvanlarımızın beklenmedik sağlık sıkıntılarına şahit olabiliriz. Hafta ortasında duygularımızı karşımızdaki insanlara aktarmakta biraz zorlanabiliriz. Kararsızlıklar yaşayabiliriz. Kendi kabuğumuza çekilmek isteyebiliriz. Günlük rutin işlerimizi ertelememeli, sevdiklerimizin olumlu desteğini alarak huzur içinde bir hafta geçirmeye niyet etmeliyiz.


Göklerin mesajı: Kendine fazla yüklenme, hayatı akışına bırak.


Haftaya ikili ilişkilerimiz ve çocuklarımızla ilgili önemli kararlar alarak başlayabiliriz. Sosyal çevremizle olumlu birliktelikler yaşayabiliriz. Yeni yapılandırmalar içine girebiliriz. Hafta başında gereksiz şeyleri fazla kafamıza taktığımızın farkına varabiliriz. Yaşadığımız alanda düzenlemeler yapabiliriz. Hayal gücümüzü olumlu yönde kullanıp, hayatımızın sahnesinde aktif olarak yer alabiliriz. Çocuklarımız ile aramızdaki bağın daha fazla güçlenmesine sebep olabilecek duygular yaşayabiliriz. Kişisel planlarımızı hayata geçirmek için önümüzde yeni kapılar açılabilir. Bu enerjilerle önümüze çıkan yeni iş tekliflerini gündemimize alabiliriz.


Göklerin mesajı: Yenilenme zamanı. 


Geçmişimiz, ailemiz ve köklerimiz bu hafta fazlası ile gündemimizde olabilir. Ev, emlak ve ailevi konulardan yana şanslı bir dönem yaşayabiliriz. Hafta ortasında bazı kararsızlıklar yaşayabiliriz. Seyahat etmekten, yeni şeyler öğrenmekten ve bildiklerimizi çevremize aktarmaktan keyif alabiliriz. Aile ve iş yaşamlarımızda daha çok denge ve huzur arayışında olabiliriz. Yeni düzenlemeler yapabiliriz. Kadersel olarak plansız yeni birliktelikler önümüze gelebilir ama bizler bu süreçte ani kararlar almaktan uzak durmayı kendimiz için mantıklı olanı tercih etmeyi deneyimlemeliyiz.


Göklerin mesajı: Aceleci davranma sakin ol.


Yakın çevremizle olan iletişimimizde bazı farkındalıklar kazanarak haftaya başlayabiliriz. Farklı yerler görmek isteyebiliriz. Sezgilerimizin gücüne inanarak yakın çevremizdeki kişilere karşı şüpheci bir ruh haline bürünebiliriz. Ticari konularda aktif olurken, önümüze gelen yeni açılımları değerlendirmek isteyebiliriz. İçimize kapanabiliriz. Her şeyi ben bilirim düşüncesi, yakın çevremizle krizler yaşamamıza neden olabilir. Ortak kaynaklarımızda beklediğimiz önemli gelişmeleri yakalayabiliriz. Günlük rutin işlerimizi daha kolay, akışta planlamak huzurlu bir hafta geçirmemize ve enerjileri olumlu yönde değerlendirmemize vesile olabilir.


Göklerin mesajı: İç sesine güven.


Haftaya maddi konularda bazı karışıklıklar yaşayarak başlayabiliriz. Yakın çevremizle istişare etmek, doğru kararlar vermemiz için faydalı olabilir. Aceleci davranmaktan, dilimizi patavatsızca kullanmaktan uzak durmayı deneyimlemeliyiz. İkili ilişkilerimizde keyif ve heyecan arayışı içinde olabiliriz. Uzun süredir almak için uğraştığımız paralarımız var ise bu hafta ortasında hiç ummadığımız şekilde geri alabiliriz. Maddi anlamda kendimizi daha güçlü hissedebiliriz. Para geldiği gibi gidebilir de... Kişisel egolardan ve gereksiz kibirlerden uzak durmak bizler için faydalı olabilir. Haftanın enerjileri altında bekar Kovalar ani bir şekilde evlilik kararı alabilir.


Göklerin mesajı: Unuttukların sana geri gelecektir.


Kendimize olan güvenimizin arttığı ve manevi temaların hayatımızda daha çok yer aldığı bir haftaya başlayabiliriz. Yaşamı biraz akışına bırakmak, anı yaşamak bizler için daha fazla içsel huzur getirebilir. Hafta ortasında maddi konularda istediğimiz bolluk ve bereketi yakalayabiliriz. Yeni, olumlu bir dönemin başladığını hissedebiliriz. Ruhsal konularda kendimizi sevdiklerimizin gücü ile şifalandırabiliriz. Kalp sağlığımıza da ekstra dikkat etmemiz gerekebilir. Her türlü abartılı davranıştan uzak durmak bizler için faydalı olabilir.

Göklerin mesajı: Gökyüzünün sesini dinle zihnindeki bilgiyi aydınlat.


Önceki ve Sonraki
Haberler