EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (26 Şubat-4 Mart)

Haftaya Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Duygusal konularda güvende olmak istiyoruz. 2 Mart’ta Başak burcundaki dolunayla birlikte ektiklerimizi biçme zamanı başlıyor.

profil
Dolunay Karaca
26.02.2018
Haftalık burç yorumları (26 Şubat-4 Mart)
Haftalık burç yorumları

Ailevi konular bu hafta da önemli. Özellikle otorite figürleri ile iletişim konuları dikkat çekici diyebilirim. Babanızın genel olarak sağlığına da dikkat etmesi gerekebilir. Parasal konular ve ortak bütçe ile ilgili durumlar da önem kazanabilir. Ani kararlara son derece açık bir burçsunuz, özellikle bu hafta zihniniz son derece aktif. Rutininizde beklenmedik değişimler de sizleri biraz zorlayabilir. Gezegen dağılımları ve açıları ile özellikle aşk hayatınız olmak ile birlikte genel eğlence ve keyifli zaman yaratmak adına destekler konusunda zorlanmaya başlıyorsunuz. Haftanın başlarında ikili ilişkileriniz hız kazanırken, ortası ve sonlarına doğru ortaklaşa gelirler, ortaklık ve seyahatleriniz gündemde olacak. Başak dolunayı çalışma ortamınızda istenmeyen bir olayla karşılaşmanızı sağlayabilir, kopma noktasına gelebilirsiniz.

 

 

Haftalık burç yorumları (26 Şubat-4 Mart)

Seyahatler konusunda hareketli bir haftadasınız. Hızlı bir iletişim trafiği içindesiniz diyebilirim. Aile konuları sizler için de önemli olacak. Özellikle Ay’ın Uranüs ile sert enerjileri sebebi ile zihniniz biraz karışabilir. Ortaklık konularında zorluklar yaşanabilir diğer taraftan, eviniz ve yuvanız dikkat çekmeye başlıyor. Misafir ağırlayabilir, evinize vakit ayırabilir genel olarak evde olmaktan keyif alabilirsiniz. Haftanın başında sağlık konularınız dikkat çekerken, ilerleyen günler için aşk ve flörtler sizler için önemli hale gelecek. Cuma günü Başak burcundaki dolunay sizlerin aşk hanesini zorluyor olacak. Pazar günü içinizde hissettiğiniz veya dilediğiniz bir şey gerçeğe dönüşecek.

Haftalık burç yorumları (26 Şubat-4 Mart)

Parasal konularda bazı stresli veya endişeli durumlarınız olabilir. Harcamalara genel olarak dikkat etmelisiniz. Beklenmedik sürpriz gelir artışlarına da açıksınız fakat genel olarak bütçenizi özellikle haftanın ilk günlerinde fazlası ile sorun edebilirsiniz. Ay’ın bazı açıları nedeniyle ikili ilişkilerinizde dezavantajlar yaşayabilirsiniz fakat çevre ilişkileriniz son derece hareketlenmeye başlıyor olacaktır. Haftanın başında çocuk düşünen İkizler için eşlerinden de alacakları destek sayesinde buna adım atma durumları var. Haftanın ilerleyen günlerinde ise bu konuda sağlık testlerinden geçmek ve gerekli beslenme düzenine kavuşmak için doktor randevularınız gündemde olacaktır. Cuma günü Başak dolunayı sizleri ev, emlak, ailevi konularda sınıyor olacak.

 

Haftalık burç yorumları (26 Şubat-4 Mart)

İkili ilişkilere dikkat etmelisiniz, burcunuzda gezinen Ay’ın biraz zorlayıcı açıları olacak, bu da sizi rekabete çekebilir. Eş olabilir veya ortaklı işler de olabilir birtakım para konuları önem kazanabilir. Kendiniz için bir harcama yapmak isteyebilir ve buna bütçe ayırmak isteyebilirsiniz. Bana kalırsa ayırıyorsunuz,  harcamalarınızda artış başlıyor, günlük rutinlerinizde ise kısıtlanmalar olabilir. Ev alma, ev satma, ev değiştirme gibi konular öne çıkıyor bu hafta. Evinizde dekor değişikliği veya farklı bir yere taşınma fikri aniden gündeminize düşebilir. Hafta sonuna doğru tanışacağınız birinden elektrik almanız olası. Bu hafta, arkadaş çevrenizde dargın olduğunuz kişilerden geri dönüşler alacaksınız, Başak dolunayında ise hasat zamanı sizler için yakın çevreniz ve iletişim hanenizde gerçekleşiyor.

 

Haftalık burç yorumları (26 Şubat-4 Mart)

Bu hafta sağlığınıza, beslenmenize ve kendinize çok dikkat edin derim. Ay’ın yapacağı açılar gösteriyor ki biraz yorgunsunuz fakat bir yandan da birtakım konularda heyecan ve yenilik arayışınız devrede. Kendinizi yenilemek için ve keyifli bir konu için özellikle haftanın 2. yarısı itibari ile fırsatlar yakalıyorsunuz. Sadece haftanın ilk birkaç günü stres ile mücadele etmeye gayret gösterin. Özellikle çocuklarla olan iletişiminiz bu hafta çok iyi, çocukla çocuk olabilen insanlarsınız, keyfiniz yerinde. Daha önce yapmayı düşündüğünüz bir şey için fırsat yakalayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde evinizde olmak ve dinlenmek için zaman ayırmalısınız. Başak burcundaki dolunay maddi alanınıza dikkat çekiyor. Bitişler, kopmalar, sıkıntılar bu alanda olacak.

 

Haftalık burç yorumları (26 Şubat-4 Mart)

Zihninizi kurcalayan birtakım konular var gibi belki nasıl yapsam veya nerden başlasam diyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinize biraz dikkat edin, onlardan alacağınız haberler de sizleri biraz şaşırtabilir. Ani fikir değişikliklerine de açık olabilirsiniz. Özellikle iş çevrelerine bu hafta dikkat! Arkanızdan konuşmasınlar, kendinizi biraz koruma altına alın derim. Ailenizden destek görüyorsunuz bu hafta, özellikle maddi konularda yardımlar alıyorsunuz. Belki size akıl verecekler ve işe yarayacak. Belki bir iş yapacaksınız beraber ama size iyi geleceği kesin derim. Haftanın sonlarına doğru iletişim trafiğiniz artıyor. Basın, pazarlama konularında ticaret konusunda ivme kazanıyorsunuz. Aşk konusunda şansınız çok fazla zorlamayın bu hafta bence. Sizin burcunuzda bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda önemli bir karar alacaksınız, bazı kişilerle aranıza mesafe koyacaksınız.

 

Haftalık burç yorumları (26 Şubat-4 Mart)

Kariyerde bazı zorluklara açık olabilirsiniz, işleriniz sizleri bunaltabilir ve zorlayabilir. Hayatınızdaki otorite figürleri ile iletişiminize de dikkat etmelisiniz, babanız olabilir veya patronunuzda olabilir. Satürn’ün geri hareketiyle dost çevreniz problematik bir hal alabilir. Sosyal ortamlardasınız, destekler hafta sonuna doğru geliyor. Haftanın başında kendi yaralarınızı sarmak, yine size düşecek, içinizde atamadığınız bir duygu var ve sanki bununla baş edemiyor gibi hissedebilirsiniz. Biraz içinize çekilin ve ara ara kendinizle baş başa kalın. Başak dolunayı tam da bu noktaya değiniyor olacak. Eskiyenlere güle güle deme zamanı bitişler yaşamanız sizin hayrınıza.

 

 

Haftalık burç yorumları (26 Şubat-4 Mart)

Haftanın ilk günlerinde seyahatler yapıyorsanız yollarda olacaksanız trafik konusunda da dikkatli olmalısınız.  İletişime dikkat edin. Bu hafta kariyer konusunda destek durumu da dikkat çekici. İlişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Haftanın başında özellikle moraliniz bozuk ve bitkin olabilirsiniz.  İlerleyen günlerde daha motive ve güçlü hissedeceksiniz kendinizi, iş ve para konularınız iyiye gidecek. Cuma günü Başak burcundaki dolunayla birlikte arkadaşlık haneniz sınanıyor, birlikte organizasyon yaptığınız kişilerle aranızda soğukluk olabilir, umutlarınız da veya hayallerinizde kırıklıklar olabilir.

 

Haftalık burç yorumları (26 Şubat-4 Mart)

Kazançlar ve kaynaklar konusu sizler için önemli, bir diğer yandan parasal konular ile ilgili biraz baskı da hissediyor gibisiniz. Haftaya başlarken dikkatiniz bütçenizde gibi daha açık fikirli ve yenilikçisiniz bir yandan da kısıtlanmışlık hissine sahipsiniz. Araştırmacı yanınız hareketlenirken, sürpriz tatil fırsatlarına da açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranız çok iyi, çok yaratıcı fikirlere imza atıyorsunuz. Bir şey inşa ediyorsunuz sanki yeni bir proje olabilir. Bir organizasyonun içerisindesiniz. Hafta sonunda ise yalnız kalmalı ve yapacaklarınızın listesini sakin kafayla halletmeli belki biraz meditasyon, yoga gibi sizi rahatlatıcı şeylere yönelmelisiniz. Başak burcundaki dolunayla birlikte çalışma hayatınızda daha önceden fark etmediğiniz bir şeyi fark edecek ve geç kalmış olduğunuzu anlayacaksınız.

 

Haftalık burç yorumları (26 Şubat-4 Mart)

Dikkatiniz biraz ikili ilişkilerinizde, Plüton ve Satürn sizin burcunuzda gezinirken biraz zorlayıcı açılara maruz kalıyor. Aile ve yuva konuları önem kazanabilir. Ortaklı işleriniz de önemli bu hafta. Rutininizde beklenmedik değişimlere de açık olabilirsiniz. Bazı ilişkilerinizi yeniden düzenliyor veya gözden geçiriyor olabilirsiniz. Arka planda dönen meseleler canınızı sıkabilir. Maddi konularda ise avantajlar da yakalıyor gibisiniz. Parasal destekler devrede diyebilirim. Patronlarınız veya üstlerinizle bir çatışmanız var. Bir gerginlik bekliyor sizleri bu hafta, Başak dolunayı sizleri bakış açınız konusunda uyarıyor olacak. Gergin açılar aslında bizlere ilerleme şansı verirler, bizi dürter, tetiklerler dolayısıyla yerimizde saymamış oluruz.

 

Haftalık burç yorumları (26 Şubat-4 Mart)

Temponuz son derece hareketli diyebilirim özellikle haftanın ilk günleri. Fakat genel sağlığınıza da dikkat etmelisiniz, özellikle beslenmenize önem vermelisiniz. Genel iş ortamınız veya birlikte çalıştığınız çalışma arkadaşlarınız ile ilgili konularda dikkat çekici. Kariyer konuları hafta başlarken gündeminizde olacak. İkili ilişkileriniz önem kazanacak bu hafta. Ortak projeler de dikkat çekerken, sevdiğiniz insanlara daha fazla zaman ayırmak istiyorsunuz. Sıra dışı fikirlere sahipsiniz bu hafta, bunları hayata geçirmek ve vizyonunuzu genişleten kişilerle olmak istiyorsunuz. Bir ön eleme durumunuz var sanki. İçsel olarak bir dönüşüm bekliyor sizleri, hayata yepyeni bir pencereden bakmaya başlayacaksınız. Başak burcundaki dolunay sizi ortaklaşa konularda sınıyor. Ödemeler birikmiş olabilir, fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumları (26 Şubat-4 Mart)

Bu hafta maddi açıdan ve iş açısından güzel haberleriniz var. Rahatlamaya başlıyorsunuz. Biraz bu konunun para ile de ilişkisi var gibi! Hafta başında Ay ve Uranüs arasındaki enerji de gösteriyor ki beklenmedik ve sizi şaşırtacak haberlere açıksınız. Bu sürprizin size bir fırsat getireceğini düşünüyorum.  Sizler iş konusunda zorlanabilirsiniz belki ama genel temponuzda hareketlenmeler başlıyor. İş yapmak istediğiniz biri ile tekrardan el sıkışabilirsiniz. Ortaklaşa işlerde arkadaşlarınızın ve sosyal ortamlarınızın desteğini göreceğiniz, bir yandan da göremeyeceğiniz bir hafta… Her şey oluyor fakat bazı şeylerde eksiklikler olacak onu söylemek isterim. Olsun sonuç olarak istediklerinizin çoğunu almış olmak size yetecek. Hafta sonuna doğru seyahat planlarınız gündeme geliyor. Başak dolunayı sizin karşıt hanenizde yaşanıyor olacak. İkili ilişkilere bu hafta dikkat etmenizde fayda var. Göremediğiniz sorunlar ortaya çıkabilir.

 

 

Haftalık burç yorumları (26 Şubat-4 Mart)
Önceki ve Sonraki
Haberler