EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (26 Kasım-2 Aralık)

Haftaya Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Empati yapmak, duygusal bağ kurmak, çevremizdekilere yardımcı olmak hepimize iyi gelecek. Hafta sonunda Ay Başak burcuna geçiyor. Temizlik, hijyen, sağlık konuları öne çıkıyor olacak.

profil
Dolunay Karaca
26.11.2018
Haftalık burç yorumları (26 Kasım-2 Aralık)

Sevgili Koçlar, aile ve ev konularıyla ilgilenmek isteyeceğiniz bir haftadasınız. Özellikle onlarla bir arada olmak, keyifli organizasyonlar yapmak hem sizi hem de onları mutlu edecek. Hep beraber seyahat organizasyonları yapabilirsiniz. Ay Yengeçte başladık haftaya; empati yapmalı, duygulara önem vermeliyiz. Birileri canınızı sıktığında anında parlayan yönünüz ve sinirlerinize hakim olamamanız, hem sizi hem de karşı tarafı yıpratıyor bunun için hafta ortasında meditasyon ve yoga türü şeyler yapmak ve inzivaya çekilip kafanızı dinlemek isteyeceksiniz. Hafta sonunda ise Ay Başak burcunda hareket edecek. Hazırlık yaparken bütçenizi planlamalı ve çıkabilecek ekstra harcamalarınız için tedbirli olmalısınız. Dostlarınızla ve ailenizle geçireceğiniz güzel bir hafta sonu sizleri beklemekte.

Haftalık burç yorumları (26 Kasım-2 Aralık)

Sevgili Boğalar, yakınlarınızdan alacağınız bir habere inanamayacaksınız. Bu sizi başka bir dünyaya götürecek. Bu aralar çok fazla teklif alıyorsunuz, sosyal ortamlarda epeyce yorulmanız mümkün. Yeni bir hobi edinmek size iyi gelecek. Ay Yengeç burcunda hareket ediyor. Uzak yerlere olan ilginiz artarken, yurtdışı konularında ve eğitim konularında hassasiyetiniz artacak. Kendinizi bitkin ve yorgun hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi rahat aktaracağınız bu hafta özellikle kendi planlarınız üzerinde durmak ve etrafınızı kontrol etme ihtiyacınız da artacak. Boğa burcu kadar hayattan zevk almasını sizden daha iyi bilen bir burç yok. Günlük yorucu işlerinizin dışında, sosyal hayatınız da çok aktif. Hafta sonu gidebileceğiniz pek çok program yapılmış bile.

 

 

Haftalık burç yorumları (26 Kasım-2 Aralık)

Sevgili İkizler, para konularında çok şanslısınız bu hafta. Yıldızınız parlıyor. Yeni tekliflere açıksınız. Zaten sizi tek bir iş tatmin etmez. Dolayısıyla yeni gelen bu teklife sıcak bakmanız muhtemel. Bunun tadını çıkarın. Yalnız hafta ortasında bir anda çıkan ödemeler canınızı sıkabilir. Hayat bu, bir yandan kazanırken bir yandan harcamalar yapmak zorundayız ve denge bu sayede oluşuyor. Kafanıza takmayın ve haftanın tadını çıkarmaktan kendinizi alıkoymayın. Hafta sonu Ay Başak burcunda olacak. Çok etkileyici bir insanla tanışmanız muhtemel, sanatçı ruhlu ve yaratıcı kimliğiniz sayesinde farklı ve entelektüel ortamlarda bulunacaksınız. Orada karşılaşacağınız biri hayatınızı değiştirebilir.

 

Haftalık burç yorumları (26 Kasım-2 Aralık)

Sevgili Yengeçler, kendinizi duygusal olarak çok güçlü hissedebilirsiniz. Ay sizin burcunuzda başlıyoruz yeni haftaya. Eğitim ve kariyer planlamaları yaparken çevrenizin desteğini alıyorsunuz. Ailevi konularda yeni atılımlar içerisindesiniz. Sevdiğiniz sizinle kendini şanslı hissediyor. Fakat hafta ortasında Ay Aslan burcuna geçiş yapacak. Maddi konular gündeme gelecek. Sevdiğiniz kişiden beklenmedik bir hareket gelebilir ve sizi üzebilir. Kendinizi anlatamamaktan şikayet edebilirsiniz. Sorun zaten sizde değil, sadece bazen bazı şeyleri akışına bırakmak ve zorlamamak gerekmekte. Hafta sonunda ise tanıtım ve pazarlama konularında güzel etkileşimleriniz var. Kendinizi zorladınız, sorumluluk aldınız ve bu karşılığı çoktan hak ettiniz. Kendinizi tebrik edebilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumları (26 Kasım-2 Aralık)

Sevgili Aslanlar, haftanın ilk günleri biraz kendi halinize kalmak ve geçmişi düşünmek, inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Ummadığınız para çıkışları, ödemeler olabilir. Evinizde sakin sakin oturmak ve hobilerinizle ilgilenmek size keyif verecektir. Bu arada bazı Aslanlar, sağlık kontrollerinizi yaptırmayı ihmal etmemeli ve kalbinizin sağlığına, sırtınıza dikkat etmeliler. Daha çok et tüketmeyi azaltmalı ve sebze türü şeyleri arttırmalısınız. Bunu haricinde aşk ve sosyal ilişkileriniz rahat ve akıcı olacak. Arkanızdan iş çevirenler olduğunun farkında gibisiniz, fakat adım atmak istemiyorsunuz. Bence de sabırlı olun ve herkes kazdığı kuyuya kendi düşsün. Partnerinizle aranız iyi bu da size yetiyor şu aralar.

 

Haftalık burç yorumları (26 Kasım-2 Aralık)

Sevgili Başaklar, sevdiğiniz kişiyle planlar yapmaya başladınız bile, bu hafta güzel gelişmeler var. Bekar olanlara ise romantik bir sevgili adayı var. Sizi alıp bambaşka dünyalara götürebilir. Kendinizi iyi hissetmenize vesile olacak biri bu. Kariyer hedefleriniz büyüyor. Hafta ortasında işinize odaklanıyorsunuz, iletişim trafiğiniz artıyor ve sorumluluk bilinciniz sizi iş yerinde zirveye taşıyor. Başkalarının parasını yönetebilir, fikir danışmanlığı yapabilirsiniz. Özellikle bu hafta herkesin ilgisi sizin üstünüzde olacak. Hafta sonunda Ay sizin burcunuzda fikir çatışması içerisinde olduğunuz durumlarda, bununla baş etmesini sizden daha iyi bilen biri olamaz. Merkür sizin yöneticiniz ve siz konuşma ve ikna konusunda doğal bir yeteneğe sahipsiniz.

Haftalık burç yorumları (26 Kasım-2 Aralık)

Sevgili Teraziler, iş yerinde parlayacağınız bir haftadasınız. Patronunuzla aranız düzeliyor. Siz zaten ılıman ve uyumlu bir insansınız, bu sayede pek çok kişi sizi seviyor. Sağlığınızla ilgili konular gündemde. Yalnız hafta ortasında iş ve kariyer konularında parlarken, ailenizi geri planda bırakmayın. Yakın çevre ilişkilerinde gereken özeni gösterin ki yeri geldiğinde onların desteği hep yanınızda olsun. Günlük koşuşturmalarınız sizi fazlasıyla yoracak gibi görünüyor. Planlı hareket etmekte fayda var. Hafta sonunda meditasyon, yoga, zihinsel arınmalar yaparsanız kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Şunu bilin ki yerin kulağı var, sırlarınızı herkesle paylaşmayın. Güzel bir hafta sonu sizi bekliyor.

Haftalık burç yorumları (26 Kasım-2 Aralık)

Sevgili Akrepler, rüyalarınızda gördüğünüz şeyler gerçek oluyor ve buna şaşırıyorsunuz. Aşk ve romantizm kapınızda. Sizi etkileyen birisi size romantik bir jest yapacak ve duygulanacaksınız. Yanınızda çalışanlarınızla aranız iyi değilse şayet ,sorun sizde değil onlarda. Hafta ortasında Ay Aslan burcunda hareket ediyor olacak. Yer değiştirme veya küçük bir seyahat sizi mutlu etmeye yetecek. Bu ara etrafınız çok kalabalık, sizden etkilenen kişiler size yaklaşmaya çabalıyor. Siz ise onları görmezden gelerek üzüyorsunuz. Biraz daha olumlu davranmakta yarar var. Bu hafta sonu uzaktaki akrabalarınız veya dostlarınızla buluşmak için güzel fırsatlarınız var değerlendirin. Sonra zamanınız olmayabilir, iş hayatınız yoğunlaşıyor.

 

Haftalık burç yorumları (26 Kasım-2 Aralık)

Sevgili Yaylar, bugün olgun tavırlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Uyumlu, estetik ve zarif tavırlarınız beğeni topluyor. Şansınız giderek artıyor. Değişimlere açık olun. Bazen hiç umulmadık yerde umulmadık çıkışlar yaparak ikili ilişkilerinizde öfkeye sebebiyet veriyorsunuz. Hafta ortasında iş yaptığınız kişilerden, ortaklıklarınızdan veya çalışma hayatınızdaki kimselerden alacağınız iltifatlar sizi mutlu edecek. Sevdiğinizi ve sevildiğinizi hissedeceğiniz bir hafta yaşayacaksınız. Hafta sonunda ise Ay Başak burcunda; aile büyüklerinizin sorumluluğu artabilir, onlarla ilgilenmek ve sevildiklerini hissettirebilirsiniz, tüm iyimser ve coşkulu tavırlarınız ve yaptığınız iyilikler size geri dönecek unutmayın.

 

Haftalık burç yorumları (26 Kasım-2 Aralık)

Sevgili Oğlaklar, hizmet sektöründen bazı kimselerle görüşmeler yapmanız muhtemel, yardımlaşma temaları, sosyal faaliyetler ve yakın çevre ilişkileriniz güçleniyor. Evcil bir hayvan edinebilirsiniz. Hukuksal konular gündeme gelebilir ama çözülecekler merak etmeyin. Hafta ortasında ise biraz moraller düşüyor sanki bu kadar kasvetli ve karamsar olursanız hiçbir şey halledemez ve kendinizi yıpratırsınız. Bu sebeple başkalarından alacağınız tavsiyeler size fayda etmiyor gibi gözükebilir. Kendi bildiğinizi okumak isteyebilirsiniz, bunda bir sakınca yok ama biraz iyimser bir tutum içinde olmanız fayda getirecektir. Hafta sonunda ise iletişiminiz her zamankinden daha yoğun, gerek iş gerekse sosyal ve aşk hayatınız hızlı bir tempoda devam etmekte. Cumartesi alacağınız pek çok habere ise gülüp geçmekle yetineceksiniz.

 

Haftalık burç yorumları (26 Kasım-2 Aralık)

Sevgili Kovalar, bazı arkadaşlarınızla aranıza kara kedi girmiş sanki siz insancıl yönünüzle kendi fikirlerinizi güzellikle anlatırsanız her sorun çözülür merak etmeyin. Güzel bir bütçe planlaması yaparak istediğiniz şeye kavuşacaksınız. Bir ortaklık söz konusu olabilir. Sağlık konularında dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz. Rutin kontrollerinizi ihmal etmemeli ve yorulduğunuz zaman dinlenmek için fırsat yaratmalısınız. Yeni bir hobiyle ilgilenmek size iyi gelecektir. Hafta ortasında Ay karşıt burcunuz Aslanda olacak. Biraz çevrenize bakın ve etrafınızla ilgilenin. Hafta sonunda ise duygularınız ve mantığınız aynı şeyi söylüyor. Keyifli, bir o kadar da içiniz kıpır kıpır. Kendi kendinize yetebiliyor ve kendinizi şifalandırabiliyorsunuz. Fakat arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmayacaklar.

 

Haftalık burç yorumları (26 Kasım-2 Aralık)

Sevgili Balıklar, kararsızlık sizi yıpratıyor, kaçmak istediğiniz şeylerden kolaylıkla kurtuluyorsunuz belki ama bu da bir süre sonra tekrar gelip kapınızı çaldığında aynı devran tekrar dönüyor. Bu yüzden en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir fikrini kendinize sürekli tekrarlayın bu hafta. Sizler arkadaşlık söz konusu olduğunda onları sakinleştiren, onlara yardımcı olmaya çalışan birisiniz. Fakat fazla fedakarlık sizi kurban durumuna düşürebilir. Elbette bencil olmak iyi bir şey değil belki ama çok vericilikte iyi değil. Dengede olmalısınız. Hafta sonunda kardeş veya kardeş kadar yakın gördüğünüz birinden iş ortaklığı teklifi alabilirsiniz. Bunu düşünmek içinse zamanınız çok dar. Güzel gelişmeler sizi keyiflendirecek ve harika bir hafta sonu yaşamanıza vesile olacak.

 

Haftalık burç yorumları (26 Kasım-2 Aralık)
Önceki ve Sonraki
Haberler