İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (26 Ağustos-1 Eylül)

Ay Yengeç burcunda hareket ediyor; Güneş Başak burçları için parlıyor. Çalışmak ve üretmek için hareketlenmemiz gerekli! Özellikle bu Cuma, süper bir Yeniay var Başak burcunda; gereksiz olan ne varsa atın; temizlenme, arınma, düzen getirme zamanı!

profil
Dolunay Karaca
26.08.2019
Haftalık burç yorumları (26 Ağustos-1 Eylül)

Koç burçları; ev ve aile konuları gündeminizde bu hafta; taşınmak isteyenler, yer değiştirmek isteyenler için uygun etkiler söz konusu. Ay Yengeç burcunda dolaşırken, aile içi organizasyonlar, emlak işleri, ebeveynler sizler için önem kazanıyor. Cuma günü meydana gelecek Başak Yeniayı’nda, hayatınızda sizi sıkan, yoran, kalabalık yapan ne varsa atıyorsunuz; yenilikleri ve güzellikleri hayatınıza davet ediyorsunuz. Özellikle günlük rutinlerinizde birtakım yeni değişiklikler söz konusu olacak; çalışma ortamınız veya her zaman görüştüğünüz, birlikte vakit geçirdiğiniz kişilerle bazı konularda uzlaşmaya varabileceksiniz. Düzen getirmek, dolapları eşyaları toparlamak, eskiyi atıp yeniyi koymak; tadilat, tamirat işler, evcil hayvanlar, onların sorumlulukları derken… Birçok işinizi halledeceksiniz, rahatlayacaksınız. Aşkta da şans sizinle; Venüs ve Mars kavuşumu hafta boyunca devrede olacak!


Boğa burçları; yakın çevrenizde hareket ve tempo hiç eksik olmuyor bu hafta; kardeşleriniz, yakınlarınız, sık sık görüştüğünüz kimselerle sürekli bağlantı halindesiniz. Onlarla birlikle planlama, konuları tartışma, bir netice alma konusunda gayretlisiniz. İletişim yönünüz bu hafta çok yüksek; gerçekleştirilmesi gereken konuşmalar ve yazışmalar için ideal bir hafta. Cuma günü Başak burcundaki Yeniay sizleri yepyeni ideallere, aşklara ve neşeye kavuşturacak. Çocuk düşünenler için güzel etkiler var. Aşk isteyenlere aşk; flört isteyene flört misali bir Yeniay bu! Sizlerin 5. hanenizde gerçekleşiyor; yani hobileriniz, size zevk veren, keyif aldıran her şey bu Yeniay’da gerçekleşmek üzere sıraya girmiş bekliyorlar. Bu keyifli haftayı iyi değerlendirmelisiniz. Maddi konularda ise güven arayışınız devam ederken yeni iş düzeni kurmak isteyenler biraz daha beklemeliler!


İkizler burcu; alışveriş yapmak, almak , satmak tüm maddi konular üzerinde birtakım projeleriniz var; Ay Yengeç burcunda hareket ederken sizler para konuşmayı seviyorsunuz. Gerek maddi durumunuz gerekse ‘daha iyi ne yapabilirim’i tartışmayı tercih ediyorsunuz. Elinizdekilerin yeterli olup olmadığı konusunda önce kendinizi ikna etmelisiniz. Bu hafta Cuma günü Başak Yeniayı’nda güçlü bir yuva teması; ev aile konuları öne çıkacak; sahiplenmek, yeniden yapılandırmak, düzen oluşturmak isteyeceksiniz. 4. ev temaları öne çıkacak; bekar olanlar için yuva kurmak mesela! Ev almak isteyenler veya dekor değişikliği yapmak isteyenler için yenilikler devrede olacak. Anneniz bu dönemde verdiği öğütlerle sizi şaşırtabilir. Çünkü ne dese haklı olduğuna tanık olacaksınız. 


Yengeç burçları; kendinizle barışık, hayata olumlu ve güzel bakan gözlerle karşılıyorsunuz haftayı. Ay sizin burcunuzda hareket ediyor haftaya başlarken; kişisel olarak bu dönemi giyim şekliniz, saçınız, hobileriniz, bakımlarınız için değerlendireceksiniz. İkili ilişkilerinde çok yorulan hatta yorulmaktan bile yorulan Yengeçler var biliyorum çünkü karşıt burcunuzda uzun süredir zorlu etkiler var! Bunlar hemen geçecek gibi de görünmüyor! Bu yüzden kendinizi yıpratmayın; kendinize değer verin, kendi bakımlarınızı ihmal etmeyin. Bazı konuları ve olayları olduğu gibi kabullenmek durumundasınız. Bu Cuma Başak burcunda Süper Yeniay dediğimiz güçlü etkilere sahip bir oluşum var. Güneş ve Ay Başak burcunda kavuşuyorlar; sizler için arkadaşlıklar, kısa seyahatler, alışveriş, ticaret, yakın çevre, komşular gibi vurgular öne çıkıyor; kendinizle ve yakın çevrenizle ilgilenmeniz gerekiyor; belki arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle yeniden bir araya gelerek, gelecek için plan program yapabilirsiniz. 


Aslan burçları; bu hafta biraz düşük enerjili başlıyorsunuz; bir kısmınız uzak yerlerde seyahatlerde olabilir. Bir kısmınız ise duygusal olarak yıpranmış olabilirsiniz. Ay sizlerin 12. evinde; astrolojide kapalı alanlar, hastaneler, sıkıcı durumlar, uzak ülkeler gibi yerleri yöneten bir ev bu… İçe çekilen bir tutum sergileyebilir, belki kendi başınıza kalıp planlama yapmak durumunda olabilirsiniz. Hafta ortasında ise kişisel bakımlarınız, kendi ihtiyaçlarınız, maddi durumunuzla ilgili kararlar alacaksınız. Özellikle Cuma günü Başak burcundaki Yeniay; süper güçleriyle gelip sizleri neşelendirecek hem maddi olarak kafanızdaki sorulara cevap bulacaksınız hem de iş imkanlarınızı genişletebileceksiniz. Değer yargılarınız değişebilir, olaylara farklı bakacaksınız. Aslında bu hafta ‘kendim sordum, kendim cevapladım’ tarzında bir hafta sizler için! Çünkü kendi iç sesiniz en net cevabı veriyor zaten buna güvenin!


Başak burçları; Ay Yengeç burcunda seyahat ediyor belki ama Güneş artık sizin burcunuzda! Sizler için parlıyor tüm ay boyunca! Keyfiniz yerinde, özgüveniniz yüksek; sizi üzmeye çalışanlar, arkanızdan dedikodu yapanlar, varlıklarıyla sizi yoranlar; hepsi geride kaldılar! Çünkü siz bunları takmayan, sadece kendi önünüze bakan bir yapıya bürünüyorsunuz; gereksiz ne varsa eleme yapıyorsunuz; gerçekten ihtiyacınız olanla devam ediyorsunuz. Bu da bir insanı güçlü kılan en yegane davranış. Sosyal ortamların yoğun olduğu, kalabalık gruplarla buluşmaların bolca olacağı bir haftadasınız. Detaylı çalışma gerektiren, isteklerinize ise kolayca ulaşabileceğiniz bir Yeniay var bu Cuma sizin burcunuzda! Pek çok gezegen buna eşlik edecek. Gökyüzünde yoğun bir Başak etkisi var. Bu etki öncelikle sizler ve herkes için titizlik, mükemmeliyetçilik, gruplara ayırma, ayrıştırma, temizlik, hijyen, sadelik, düzen getiren cinsten olacak. Her konuda şansınız size yardımcı olacak.


Terazi burçları, işe güce biraz kafayı takmış durumdasınız bu aralar, ortaklıklar aslında size iyi geliyor fakat siz ısrarla tek çalışmak istiyorsunuz ve kayıplar yaşıyorsunuz. Arkadaş ortamlarınızda, belki çevrenizde sizi üzenler, yoranlar var ve bu yüzden tek devam etmek isteyebilirsiniz, bunun için yanlış insanları eleyip, yenileriyle birlikte yol almak sizler için en ideali. Cuma günü Başak burcunda bir Yeniay meydana gelecek, işte bu eleme, önümüzdeki döneme damgasını vuracak, farkındalığınız artıyor ve iç sesinize güveniyorsunuz. Cumartesi günü ise Ay sizin burcunuzda olacak hepimiz Ay hangi burçtaysa o burcun etkilerini üzerimizde hissederiz, Ay Terazi’de olacağı için hepimiz daha uyumlu, daha insancıl, daha çağdaş olmak ve sosyalleşmek isteyeceğiz. 


Akrep burçları, yaratıcılığınızı arttırmak için yeni yollar keşfetmelisiniz. Mars’ın Başak burcunda oluşu bu alanda yeni deneyimler keşfedeceğinize işaret ediyor, duygularınızda birtakım iniş çıkışlar yaşamanız muhtemel olacaktır. İdeallerinizi gerçeğe dönüştürmek için atağa geçmelisiniz. Haftaya Ay Yengeç burcunda başlıyoruz, sonrasında Başak burcuna geçecek ve Yeniay meydana gelecek, sizlerin sosyal alanına denk düşüyor bu Yeniay. Yenileneceğiniz, yeni umutlar, yeni hayaller peşinde koşacağınız bir dönem başlıyor; her şey için yeni adımlar atacaksınız, bazılarınız için yeni arkadaşlıklar ön planda olacak, çevrenizi ve vizyonunuzu değiştirecek, daha önce yapmadığınız bir şey yapmaya karar vereceksiniz. Cumartesi günü Ay Terazi burcunda, sizler için manevi bir alan 12. evinize denk düşüyor, biraz yalnız kalıp, kendi kendinize olmak isteyeceksiniz. Hissetmek ve yaşamak bu haftanın öne çıkan vurgusu sizler için...


Yay burçları; Ay Yengeç burcunda başlıyoruz haftaya, anaç tavırlı, besleyen, kollayan ve duygusal bir tavırdayız. Ödemeleriniz konusunda hassas davranabilirsiniz, borç alma, verme gibi durumlarda iki kere düşünmeniz gerekebilir. Aile içinden veya yakın çevrenizden bir ameliyat durumu olabilir. Cuma günü Başak burcunda çok güzel bir Yeniay  meydana geliyor, işinizle ilgili bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu Yeniay esnasında çok güçlü etkiler var; bütün olumlu açılar devrede; bazı konuları belki sil baştan ele almanız gerekecek ama sonuç mükemmel olacak! Buna değecek! Cumartesi günü  Ay, Terazi burcuna geçiş yapıyor, arkadaşlarınızla birlikte olmak, sosyalleşmek ve dışarıda olmak isteyeceksiniz, çeşitli programlara katılabilir ve haftanın yorgunluğunu atmak isteyebilirsiniz. 


Oğlak burçları; haftaya ödemelerinizi yaparak, alışveriş, para durumunuzu dengeleyerek ve bu konuda bir gelir-gider tablosu oluşturarak başlayacaksınız. Sevdiğiniz, birlikte olduğunuz kişinin maddi durumuyla ilgilenmek de size düşebilir. Cuma günü Başak burcunda bir Yeniay oluşumu var! Yeni şeylere girişim yapmak açısından uygun. Özellikle sizler için kredi çekmek, iş konularında alternatif yollar keşfetmek, miras, banka işleri, yatırımlar öne çıkıyor olacak. Gizli kalmış, cevabı verilmemiş sorularınız için ummadığınız yerlerden cevaplar gelebilir. Kafanızın içinde her ne varsa çözmek için kolları sıvayacaksınız. Gökyüzünde güçlü etkilerin olacağını ve bu etkilerin olumlu yönde olduğunu belirtmek isterim. Cevapsız soru kalmayacak! İpuçlarını takip edin…


Kova burçları, sevdiğiniz kişiyle ilgilenmenin tam zamanı, ona vakit ayırmak ve sorunlarınızı çözmek için ideal bir hafta. Konuşmalarınızda tatsızlıklar da yaşanacak büyük ihtimalle ama olsun en azından bir adım atın ve aranızdaki buzları eritmek için fırsat kollayın. Bu hafta Cuma günü Başak burcunda bir Yeniay meydana geliyor, sizler için ortaklık hanenizde meydana gelen bir oluşum, yeni bir ortakla yola devam etmek veya eski ortağınızla, iş yaptığınız kişiyle yeniden bir araya gelmek söz konusu olabilir. Ertelediğiniz bir ameliyat veya doktor kontrolü varsa ihmal edilmemeli. Cumartesi  Ay, Terazi burcunda olacak, neşeli ve keyifli hissedeceksiniz, bazı Kovalar yurtdışına çıkabilirler, seyahatler devrede olacak, farklı insanlarla bir arada olmak, yeni kültürlerle tanışmak sizlere iyi gelecek. Sevginin gücü her şeyi kolaylaştıracak.


Balık burçları, ofis ortamınızda çalışırken sorumluluk sahibi olmak, işlerinizi tam zamanında bitirebilmek ve yetiştirilmesi gerekenleri tam zamanında yetiştirebilmek için bu hafta çok mücadele edeceksiniz. Yoğun ve koşturmalı bir hafta sizler için. Yapılması gereken pek çok iş var. Bir taraftan da sizi mutlu eden şeylerden haz duyuyorsunuz, içiniz içinize sığmıyor! Cuma günü Başak  burcunda bir Yeniay meydana geliyor, bu Yeniay sizin karşıt burcunuzda yani ilişkiler hanenizde bu nedenle yeni bir ilişki, yeni bir anlaşma söz konusu; kalbinizi kıran biri sizden özür dileyebilir veya barış çubuğu uzatabilir. Süper etkilere sahip süper bir Yeniay geliyor; Balık burçları için gerçekten çok çok güzel! Şanslısınız ve seviliyorsunuz. Sürprizler geliyor!  Cumartesi günü için ise Ay, Terazi burcunda olacak. Uyumlu, adaletli olmak sizin şanınızdan…


Önceki ve Sonraki
Haberler