İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (25 Şubat-4 Mart)

Ay Akrep burcunda başlıyoruz haftaya, Merkür'le, Venüs’le ve Kiron’la uyumlu açılar mevcut. Aşk ve sevgi adına şifa bulacağımız bir haftadayız. Bağışlama, af dileme haftası!

profil
Dolunay Karaca
25.02.2019
Haftalık burç yorumları (25 Şubat-4 Mart)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar; bu hafta sizler için ortaklıklar ve yeni iş konuları gündemde. Yeni bir ortaklık teklifi alabilir, eşinizin veya partnerinizin terfi etmesine sevinebilirsiniz. Okült konular, gizli sırlar, bilinmeyene olan merakınız artıyor. Bir yakınınızın hastalık, ameliyat gibi durumları canınızı sıkabilir. Haftanın ilk günleri ödemelerinizi yapmak için yeni alternatif yollar deneyeceksiniz, kredi çekmek, borç almak vermek, vergi faiz gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise sevdiğiniz kişinin soğuk davranışları gözünüzde onu katılaşmış görmenize sebep olabilir, zamana ve oluruna bırakmalı, gözlem yapıp duruma göre şerbet vermenizi tavsiye ederim. Ani ve fevri çıkışlar ilişkinizi daha da zora sokabilir. Hafta ortasında iş konuları ve para mevzuları öne çıkıyor; bu alanda maddi olanaklarınızla ilgili bir şeyleri satmak veya yenisini satın almak gibi parayla ilgili durumlarınız ön planda olacaktır. Hafta sonunda eğitim hayatınızla ilgili başlangıçlar yapabilir, sınavları olanlar kendilerini ispatlayabilirler. Seyahat planları yapıp, yurtdışı gezilerine bilet alabilirsiniz. 


 

Haftalık burç yorumları (25 Şubat-4 Mart)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; tamamen ikili ilişkilerinize yönelebileceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz. Bu hafta evlilik, nişan, söz gibi özel konular kafanızda ve gündeminizde yer alacak. Yeni bir ilişkiye başlamak için uygun bir süreç, var olan ilişkiniz adına ise daha iyiye götürme çabası var karşınızdaki kişinin. Farkında olmadan ona karşı mesafeli ve durgunsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçmeli ve kendinizi ona yeniden sevdirmenin yollarını aramalısınız. Size değer vermesinin asıl nedeni size olan güveni, bu duyguyu kaybetmesine izin vermemelisiniz. Çevrenizde veya arkadaşlıklarınız arasında birtakım gerilim ve stresle başa çıkmak durumunda kalabilirsiniz. İlişkinizi zedelememek adına doğada yürüyüşler yapmak ve sakin olmaya özen göstermek iyi bir fikir olabilir. Hafta ortasında, ertelediğiniz bir estetik ameliyatınız varsa onu yaptırmanın zamanı gelmiş olabilir.

Haftalık burç yorumları (25 Şubat-4 Mart)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu ikizler olanlar; evcil hayvan edinmek için güzel bir hafta, şayet varsa onların sorumlulukları artacaktır. Kiracılar, yanınızda çalışanlar, günlük koşturmalar son derece yoğun geçecek. Uzun zamandır kiraya vermek istediğiniz bir işyeri veya dairenizi, bu hafta istediğiniz fiyata avantajlı bir şekilde verebilirsiniz. Sağlık kontrolleri ve ofiste düzenlemeler, kontroller sizi bekliyor. Aşk yaşamınızda çok hareketli bir zaman dilimi. Aman ikili oynamamaya özen gösterin, gerçekler açığa çıkabilir, siz kararsızlık yaşarken durum farklı bir yöne kayabilir ve suçlu bulunan siz olursunuz. Hafta ortasında biraz yalnız kalmanız ve kendinizi dinlemeniz iyi gelecektir. Plan ve program yapmak, bazı şeyleri tek taraflı düşünmek ve kendi kendinize karar almak daha iyi sonuç verir... Hafta sonuna doğru yeni ve taze bir aşk kapınızı çalabilir. Yay burcunda gezinen ay, sizin ilişkiniz var ise ve sorunlar yaşıyorsanız, güzelliklere yelken açmanıza vesile olacaktır.

Haftalık burç yorumları (25 Şubat-4 Mart)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; uzun zamandır ilişkilerinizde yaşadığınız sorunlardan ve sizi sıkan insanlardan nihayet arınma vakti geldi. Kendinizi yeterince üzdünüz ve yordunuz. Bu hafta hobilerinizle ilgilenmek, yeni yerler keşfetmek ve yeni insanlarla tanışmak için fırsatlar çıkacak karşınıza. Çocukları olanlar, onların eğitim ve birtakım durumlarına yardımcı olacaklar, onlar için tatlı koşturmalar içerisinde olacaklar. El becerilerinizi geliştireceğiniz yeni ve keyifli işlerde başarılı olabileceğiniz bir döneme giriş yaptınız. Bu hafta yeni tanışacağınız birisi hayatınızı değiştirebilir yeter ki siz buna izin verin. Hafta ortasında arkadaş çevrenizde elemeler yapmak isteyebilir, sizi sıkan ve yoranlara elveda diyebilirsiniz. İçerisinde bulunduğunuz bir sosyal sorumluluk projesi var ise bir tamamlanma yaşayabilir bunu kutlayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru birtakım kararlar alacaksınız ve yeni bir şeye başlayacaksınız; bu başlangıç sizin günlük rutininizi değiştirecek.

Haftalık burç yorumları (25 Şubat-4 Mart)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; evinizi değiştirmek mi istiyorsunuz? Yeni ev  almak veya başka yere mi taşınmak? Yapmak istedikleriniz için uygun bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Aile büyüklerinizden destek görebilir, sevdiklerinizle ve yakınlarınızla bir arada olabilirsiniz. İşinizi evinize taşıyabilir, evden çıkmak istemeyebilirsiniz. Dekor değişikliği, yeni aksesuarlar ve alışveriş için uygun bir zaman dilimi. Aşk konularında ise var olan  bir birliktelik  anlamlı ve ciddi bir ilişkiye dönüşecek. Zorluk çeken Aslanlar ise birtakım dedikodular duyabilir ve canları sıkılabilir. Bekar olanlara tavsiyem biraz beklemeleri, doğru insan olmayabilir karşınızdaki insan. Hafta ortasında işinizle ilgili bir karar alabilirsiniz. Etrafınıza gergin dakikalar yaşatabilirsiniz. İşinizle ilgili bir engelle karşılaşmak sizi hırpalayabilir. Hafta sonunda sürpriz bir şekilde alacağınız haberlerle eski neşenize kavuşacaksınız. Geride kalanlar düşünsün diyorum. 

Haftalık burç yorumları (25 Şubat-4 Mart)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar; bu hafta iletişiminiz çok güçlü olacak, pazarlama, reklam, halkla ilişkiler alanlarında dedikodular, konuşmalar, bolca sohbet sizi bekliyor. İlişkilerinde zorlanan ve hayal kırıklığı yaşayan Başaklar, kendilerine yönelecekler, kendilerini değiştirmeye karar verecekler, bir hedef tutturup o uğurda yol almaya başlayacaklar. İş potansiyeliniz ve para durumunuz iyiye gidecek, kârlı çıkacaksınız ve hesap kitap işlerinizi doğru yönlendirebileceksiniz. Aslında detaylara takılmayıp biraz geniş bakabilseniz, bazı şeyleri daha net görebileceksiniz, sorumluluk sahibi olmakla detaycı olmayı karıştırmamak gerekiyor. Hafta ortasında, eğitim veya medya konularında karar aşamasında olabilirsiniz. Kötü açıdan bakacak olursak, partnerinizin akrabaları ile aranız açılabilir bu dönemde. Bunun yanı sıra kendi aile yaşantınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (25 Şubat-4 Mart)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; maddi olanaklarınız için son derece verimli bir haftadasınız, yeni yatırımlar yapabilir, iş hedeflerinizi yükseltebilirsiniz. Bu hafta özellikle yakın çevrenize dikkat etmeniz gerekiyor, bazı sevimsiz konuşmalar sizi rahatsız edebilir. Soğuk ve katı tutumla yaklaşan insanlar aslında öz benliklerinde en çok sevgiye muhtaç olanlardır. Belki biraz sevgi göstermek iyi olabilir ama kendinizi çok da üzmeyin. Bir süredir aile içerisinde yaşadığınız kopmalar ve kırılmalar, yavaş yavaş düzelmeye başlayacak bu haftadan itibaren, bunu siz de hissediyor olacaksınız. Hafta ortasında ortaklık yaptığınız birisiyle yol ayrımına gelebilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak ve kredinizi bitirmek için kolları sıvayabilirsiniz. Partnerinizin iş hayatı da biraz tehlikede. Ona destek olmalısınız bu süreçte. Hafta sonunda yakın çevrenizde sürpriz bir gelişme yaşanacak. Mutluluk size çok yakın.

Haftalık burç yorumları (25 Şubat-4 Mart)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar;    bu haftaya başlarken ay sizin burcunuzda ve sizi aydınlatıyor, parlatıyor. Kendinizi iyi hissedebileceğiniz ve aksiyon alabileceğiniz bir dönemdesiniz. İş konusunda, maddi konularda, ailevi meselelerde bir süredir ertelediğiniz şeyler ve konular artık çözüme kavuşacaklar, bazı şeyleri geride bırakıp yol alabileceğiniz bir hafta olacak bu. Bazı yeni kararlar alacaksınız, hedefler koyacaksınız kendinize, yeni bir diyete başlamak, yeni bir eğitime, projeye başlamak, ilişkinizi düzeltmek ve her şeyi yoluna koymak için gerekli enerjiyi kendinizde bulabileceksiniz. Geçtiğimiz ay büyük bir mücadele verdiniz, belki bundan ders çıkardınız, belki yenilendiniz ve değiştiniz her ne olduysa yolunuza devam etme vakti geldi. Hafta sonunda ilişkilerde gerginlikler ve tartışmalar olabilir. Eski konular gündeme gelebilir. Bunun yanı sıra olumlu olarak yeni bir iş projesine başlayabilirsiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz arabaya sahip olabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (25 Şubat-4 Mart)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, haftaya başlarken arkanızdan iş çeviren, konuşan insanlar olabilir…Düşmanlarınız var hissine kapılabilirsiniz. Geçmişe takılı kalıp, sürekli geçmişle yaşarsanız yol almakta güçlük çekersiniz. Kendinizi ve motivasyonunuzu etkileyen ne varsa hayatınızdan çıkarın. Derin nefes tekniklerini deneyin, meditasyon yapın, size terapi gibi gelen şeylerle ilgilenin. İyimserliğinizi ve neşenizi kaybetmenize neden olanlara gerektiğinden fazlasını vermeyin. Uyku problemleri çekebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz ilk bir iki gün… Sağlık kontrollerinden geçin, elinizdeki işleri bitirmek için çaba sarf edin, düzen kurun ve bu düzende yaşamaya çalışın. Düzensizlik içerisinde olmak bir süre sonra sizi yorar çünkü. Evinizi, ofisinizi düzenli tutun. Hafta ortasından sonra beklediğiniz haberler gelecek, içiniz ferahlayacak ve mutlu olacaksınız.

Haftalık burç yorumları (25 Şubat-4 Mart)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; sosyal çevrenizi genişletebileceğiniz, çok farklı aktiviteler içerisinde bulunabileceğiniz bir hafta sizler için. Farklı kültürlerden, iş hayatınızdan, ortaklıklarınızdan, uzak yerlerden gelen kişilerden destek göreceksiniz. Yeni bir beraberlik olabilir bu ara sizler için, var olan ilişkiniz için ise güzel, keyifli ortamlarda bulunabileceksiniz, bir süredir aranızın açık olduğu kişiler yeşil ışık yakıyor sizlere, onlarla barışma ve uyum söz konusu. Çocukları olanların çocukları ön planda olacak, yeni bir heyecan olabilir, veya tam tersi onların sorunlarıyla ilgilenmek sizi gerebilir. Stresinizi atmak için bolca dışarı çıkmak isteyebilirsiniz hafta içinde. İçsel olarak arka planda birtakım huzursuzluklar yaşıyorsunuz, bunları atlatmak ve kafa dağıtmak için kendinizi sosyalliğe vereceksiniz. Partiler, organizasyonlar sizi bekliyor. Bu hafta bittiğinde kötü bir alışkanlığınızı tamamen bırakıyorsunuz.

Haftalık burç yorumları (25 Şubat-4 Mart)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar; iş ve kariyer hayatınıza odaklısınız bu hafta tamamen. İşinizde terfi almak, yükselmek, zam almak veya proje toplantı gibi durumların içerisindesiniz. Yeni kararlarınız var, üstleriniz ve patronlarınız tarafından yaptıklarınız takdir görecek ve beğenilecek. Patron olan taraf siz iseniz şayet işlerinizin çok çok iyiye gittiğine tanıklık edebileceksiniz. Bu hafta sadakate önem vermeniz gerekiyor, bazı ufak tefek kaçamaklar yapanlarınız varsa ortaya çıkabilir, iş yerinizden birileri sizinle ilgileniyor ve bunu siz de görebiliyorsunuz, fakat şansınızı zorlarsanız, kendi sevgilinizden olabilirsiniz. Gizli kapaklı yürüttüğünüz her şey bu dönem açığa çıkabilecek potansiyelde. Sadece ikili ilişkiler için değil, yapmış olduğunuz projeler ve iş konuları için de geçerli bu. Hafta sonuna doğru ev değiştirme fikri iyi bir fikir gibi gelebilir sizlere; aile içinde çözümlenemeyen problemleriniz çözülüyor ve geleceğe yönelik yeni umutlar vadediyor.

Haftalık burç yorumları (25 Şubat-4 Mart)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, hayata yeni ve farklı bir bakış açısıyla bakmaya başlayacaksınız bu hafta. Hayatınızı sorgulayacak ve ‘ben daha önce neden bunu fark etmemişim’ diyeceksiniz. İnançlarınız, kültürünüz, felsefeniz, düşünce biçiminiz sorgulanacak; başka bir bakış açısı geliştirecek ve olaylara başka pencerelerden bakmayı öğreneceksiniz. Medya konularıyla ilgilenenler açısından son derece olumlu gelişmeler yaşanabilir, eğitim hayatı, seyahatler bu hafta sizler için daha fazla önem taşıyabilir. Kariyerinizde ve iş hayatınızda bir süredir uğraştığınız konular hâlâ tam anlamıyla düzelmiş değil fakat yine de bir rahatlama olacaktır. Yakın çevreniz sizi destekliyor. Ve bir suredir üzerinde düşündüğünüz bir konu halledilecek. Sevdiğinizden gelecek bir hareket sizi motive edecek.


 

Haftalık burç yorumları (25 Şubat-4 Mart)
Önceki ve Sonraki
Haberler