İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (25 Haziran-1 Temmuz)

Ay Yay burcunda başlıyoruz haftaya. Merkür yer değiştiriyor Aslan burcuna geçiş yapıyor. Perşembe günü ise Oğlak burcunda bir dolunay meydana geliyor. Haftaya damga vuran dolunayda mesafeli, soğuk, hatta bazı konularda katı tavırlar takınabiliriz.

profil
Dolunay Karaca
25.06.2018
Haftalık burç yorumları (25 Haziran-1 Temmuz)
Haftalık burç yorumları

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,  ikili ilişkiler ve iş hayatınız arasındaki dengeyi tutturmakta zorlanabilirsiniz. Ani seyahatler yüzünden planlarınız bozulabilir. Özellikle Perşembe günü gerçekleşecek dolunayda sizin kariyer meseleleriniz ön plana taşınıyor, aile ve ev konularında gerginlikler bir takım stresli durumlar söz konusu. İş yerinizde veya çalışma ortamınızda küçük bir konu bir anda büyüyüp sorun yaratabilir, dikkatli olmalı ve sinirlerinize hakim olmaya çalışmalısınız. Kariyerinizle ilgili bir karar aşamasına geleceksiniz. Bu haftayı atlatırsanız sorun yok. Neyse ki Aslan burcundaki Merkür ve Ay arasındaki uyum sizi mantıklı davranışlara itecek ve pek çok kötü sonuçlanacak olaydan kurtaracak.

Haftalık burç yorumları (25 Haziran-1 Temmuz)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, yaralarınızı saracağınız bir hafta olacak. Ay Yay burcunda ve Kiron ile üçgen açısı var. Bazı zorlandığınız konularda belki hatalarınızı göreceksiniz, belki nerde yanlış yaptığınızı anlayacaksınız ve bunun önlemini almaya çalışacaksınız. Biliyorsunuz zararın neresinden dönülürse kardır. Çarşamba günü haftanın ortasında ortaklıklarla ilgili işler gündeminizde olacak, birlikte çalıştığınız yerde sevdikleriniz kadar sevmedikleriniz de size destek vererek sizi şaşırtacaklar. Perşembe günü Ay Oğlak burcunda ve haftanın en zorlayıcı günü olmaya aday dolunay meydana geliyor, aman diyorum sinirlerinize hakim olun, sevdiklerinizle aranız açılabilir.

 

Haftalık burç yorumları (25 Haziran-1 Temmuz)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, evet yeni haftaya Ay Yay burcunda başlıyoruz. Sevdiğiniz sizden destek bekliyor, ilgi bekliyor, daha çok aranmak, hatırlanmak istiyor olabilir. Perşembe günü ise Yengeç- Oğlak aksında gerçekleşecek bir dolunay var. Sizin maddi konularınızı altüst ediyor. Maddi ve somut konularda bir takım gerilmeler yaşayabilir, ödemelerinizi zamanında yapmak için stres yaratabilirsiniz üzerinizde. Elinizde olan bir eşyayı satışa çıkarabilir ve bir takım parayla ilgili hususlarda problemler yaşayabilirsiniz. Ortaklıklarda bitiş olabilir.

Haftalık burç yorumları (25 Haziran-1 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, evet sizin karşıt burcunuzda gerçekleşecek bir dolunayla başlıyoruz yeni haftaya. Bu dolunay sizi ilişkilerinizle sınamaya geliyor. Sevgi aşk, ikili ilişkiler, evlilikler adına mücadeleli bir süreç… Tartışmalara ve gerilmelere açıksınız ve sabretmeyi beceremiyorsunuz. Çünkü yeterince sabrettim artık taştım durumu hakim sizlerde, Duygularınızda derine inmek hem kendinizi yıpratmak hem de karşı tarafı zorlamak sizleri bir karar aşamasına getirebilir. Koşup koşup duvara tosladığınızı hissedebilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumları (25 Haziran-1 Temmuz)

Sevgili Aslanlar, yeni haftaya Perşembe günü meydana gelen dolunay darbe vuruyor. Oğlak burcunda meydana gelecek olan bu dolunay sizin 6. evinize denk düşüyor. Arka planda dönen işler veya olaylar açığa çıkabilir, kendinizi dışarıya ne kadar iyi gibi gösterseniz de aslında içsel olarak bir huzursuzluk yaşıyor olabilirsiniz. Bu süreçte biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Meditasyon veya nefes tekniklerini denemek fayda sağlayacaktır. Aklınız ve düşünceleriniz hep karşı tarafta bu hafta, ikili ilişkilerinize kafayı takmış durumdasınız, aşkta aradığınızı buldunuz aslında ama yine de bir sorgulama peşindesiniz.

 

Haftalık burç yorumları (25 Haziran-1 Temmuz)

Sevgili Başaklar, haftaya Oğlak burcundaki dolunay damga vuruyor. Bu dolunay sizin arkadaşlık flörtler hanenizi etkiliyor, sosyal çevreniz, sosyal sorumluluk projeleriniz veya çevrenizdeki genel olarak insan toplulukları arasında bir takım mücadele, kendinizi anlatma ifade etme zorluğu, çekişme gibi durumların içerisinde olabilirsiniz. Arkadaş gruplarınız arasında bir münakaşa yaşanabilir ve elemeler yapılabilir, kendi hobilerinizle ilgili bitiş ve sonlanma yaşayabilirsiniz.

 

 

Haftalık burç yorumları (25 Haziran-1 Temmuz)

Sevgili Teraziler, bu haftaya başlarken Ay Yay burcunda iyimser olmaya çalışıyorsunuz. Önünüzdeki işlere odaklanıyorsunuz fakat Perşembe günü Ay Oğlak burcuna geçiyor ve dolunay meydana geliyor. Sizin aile hayatınızı ve ev konularınızı etkileyecek. Yani iş ve aile konularınız arasında bir gerginlik yaşama ihtimaliniz hayli yüksek olacak bu hafta. Ailemle vakit geçirmeliyim derken, iş hayatınızdaki yoğun tempo sizi gerebilir. Üstleriniz veya patronlarınız varsa onlarla bir tartışma veya inatlaşma durumunuz olabilir. Kendi bildiğinizi okumak isteyebilirsiniz bu da sizi zora sokabilir.

 

Haftalık burç yorumları (25 Haziran-1 Temmuz)

Sevgili Akrepler, Perşembe günü bir dolunay meydana geliyor ve bu dolunay sizin 3. hanenizde gerçekleşiyor. Yakın çevreniz, kısa seyahatler, medya, kardeşlerle ilgili konularda isyan etme, bir takım şeylere sinirlenme ve kopuşlar yaşanabilir bu alanlarda.  Dolunaylar bitişlerle ilgilidir, dolayısıyla sonlanmalar ve kopmalar bu hafta boyunca devrede olacaktır. Hayata farklı bir bakış açısı ile bakmak, yeni bir yön bulmak ve inançlarınızı sorgulamak yararlı olabilir.

 

 

Haftalık burç yorumları (25 Haziran-1 Temmuz)

Sevgili Yaylar, bir ortaklığı bitirme kararı alabilirsiniz, vergi ve borçlar canınızı sıkabilir. Perşembe günü bir dolunay meydana geliyor oğlak burcunda. Bu dolunayda para ile ilgili konular, alım-satım, iş durumu gibi mevzularda stresler yaşamanız ihtimali çok yüksek. Bu haftaya ikili ilişkilerinize farklı bir açıdan bakarak, belki başka bir perspektifle bakacaksınız. Yeni ve sıra dışı olana ilginiz artacak, ailenizden biriyle ortaklık yapmak veya bir işe girişmek fikir alış verişi yapmak sizler için enteresan olabilir. Sizler çok fazla duygusallık taşımayan, taşısanız bile bunu belli etmeyen hani derler ya duygularını gösteremeyen yapıdasınız. Bu hafta bunu kırıyorsunuz ve daha manevi olana, daha duygusal olana yöneliyorsunuz.

 

Haftalık burç yorumları (25 Haziran-1 Temmuz)

Sevgili Oğlaklar, haftaya sizin burcunuzdaki dolunay damgasını vuruyor. Satürn ile kavuşum yapan dolunay oldukça etkileyici sonuçlar doğuracak. Sizi ilişkiler konusunda etkileyecek bu dolunay. İkili ilişkilerinizde bir bitiş yaşama ihtimaliniz yüksek. Uzun süredir bitirmeyi düşündüğünüz ve ertelediğiniz bir ilişkiniz kopma noktasına gelmiş olabilir. Gerginlikler ve pürüzler bu alanda yaşanacak. Eğer kararlıysanız bunu göze almalısınız bu hafta. Kendi hayatınızla ilgili kararlar alacaksınız.

 

Haftalık burç yorumları (25 Haziran-1 Temmuz)

Sevgili Kovalar, haftaya Oğlak burcundaki dolunay etki ediyor. Bu dolunay sizleri arka plan işler, kapalı alanlar, sağlık konularınız, kiracılarınız, yanınızda çalışanlarınızla ilgili meselelerde etkileyecek. Günlük hayatınızda bir gerilme ve stres durumu hakim olacak. Bu durumla başa çıkabilmek için sakinliğinizi ve iyimserliğinizi korumaya çalışmalısınız. Arkanızdan dönem bir takım işler açığa çıkacak, hiçbir şey sır olarak kalamayacak. Sevgi konularında daha mantıklı ve kalıcı olana yönelmek isteyeceksiniz.

 

Haftalık burç yorumları (25 Haziran-1 Temmuz)

Sevgili Balıklar, bu hafta meydana gelecek olan dolunayda, sizler umutlarınız, sosyal organizasyonlar, aşk ve flörtler, hobiler ve zevk aldığınız konular üzerinde sorunlar yaşayacaksınız. Çocuk sahibi olanlar için onlarla gerilmeler ve onların sorunlarını büyütme olasılığı yüksekken, bekar olanlar aşk ve flört konularında zorlanmalar, kendini ifade edememe veya çabuk öfkelenmek yüzünden kayıplar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlık hanenize denk düşen dolunayda bazı elemeler yapabilirsiniz hayatınızda. Katı ve soğuk kişiler etrafınızda olacak. Bu sizin tahammül edemediğiniz bir durum.

 

Haftalık burç yorumları (25 Haziran-1 Temmuz)
Önceki ve Sonraki
Haberler