EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (24 Şubat- 1 Mart)

24 Şubat haftası Pazar akşamı gerçekleşen bir Yeniay ile başladı. Kraliyet yıldızlı bir derecede Balık burcunda gerçekleşen bu Yeniay tüm burçların hayatlarına farklı alanlarda yenilikler ve başlangıçlar sunacak. Mars gezegeninin kadersel Ay düğümlerinden geçmişi gösteren düğüm ile kavuştuğu bu hafta tam bir ‘eskiyi geride bırak ve yeniye yer aç’ teması var gökyüzünde. Vadesi dolmuş temaları hayatlarımızdan çıkarıp hangi konularda yeniliklere açığız detaylıca anlattık.

profil
Serap Baytok
24.02.2020
Haftalık burç yorumları (24 Şubat- 1 Mart)

Koç burçları sağlık konularında ve onlara sıkıntı veren psikolojik/enerjetik engellerden özgürleşmek yolunda adımlar atacak, başlangıçlar yapacaklar. Yalnız kalmanın daha fazla hoşunuza gideceği, kendi iç sesinizi dinlemek istediğiniz bir hafta.


Yeni arkadaşlıklar başlatabilecek, sosyal çevrelerinizle iletişiminizi arttırabilecek bir Yeniay gerçekleşiyor. Sosyal medya hesapları açmak ya da kitle iletişim araçları kullanmaya başlamak için ideal zamanlar. Kariyerinizde size destek verecek kişilerle tanışabilirsiniz.


İş hayatınızda yenilikler ve başlangıçlar var. İşverenlerinizle iletişim ve görüşme halinde olabilir, tutum ve tavırlarda karşılıklı yeni bir sayfa açmaya karar verebilirsiniz. Yeni iş görüşmeleri ve kariyer başlangıçları yapmak isteyenler için ideal bir hafta olacak fakat Merkür retrosunu dikkate almayı, her şeyi iki kez kontrol etmeyi unutmayın.


Eğitim hayatınızı etkileyecek, bu alanda yenilikler ve başlangıçlar yapmak isteyebileceğiniz bir dönem başlıyor. Evli iseniz eşinizin akrabaları ile olan ilişkinizde yeni bir sayfa açıyor olabilirsiniz. Seyahat etme ve yurtdışına çıkma fırsatları yakalayabilirsiniz.


Ekonomik anlamda aradığınız bir kaynağa ulaşmak konusunda destek alabilecek bir dönemdesiniz. Eşinizin kazançları artabilir ya da istediğiniz bir krediyi alabilirsiniz. Hayatınızda değişim ve dönüşüm tetikleyecek olan bu Yeniay, krizlerinizi aşmanıza destek olabilir.


İkili ilişkilerinizi yeniden şekillendirecek olan bu Yeniay’da, yalnız Başak burçları yeni bir ilişkiye yelken açıyor olabilir. Hali hazırda ilişki içindeki ya da evli Başak burçlarının evlilik dinamikleri değişiyor, eşiniz/partneriniz hayatında yeni başlangıçlar yapıyor olacak, bu konuda siz de fayda göreceksiniz.


Çalışma hayatınız ve çalışma koşullarınızla ilgili yenilikler ve başlangıçlar var. Yeni insanlarla çalışmaya başlayabilirsiniz, çalışma arkadaşlarınızda değişiklikler olabilir. Yeni bir rutine ve düzene geçmek istiyorsanız bu konuda rahat ilerleyeceksiniz. Diyete, perhize başlamanın tam sırası, bu fırsatı kaçırmayın.


Akreplerin aşk ve flört hayatları aktifleşecek, önce Merkür retrosu şimdi de bu alanda gerçekleşen bir Yeniay’la birlikte, yeni bir aşka yelken açıyor ya da eski aşkınızla tekrar bir araya geliyor olabilirsiniz. Eski aşklar için retroda gelen retroda gider diyebiliriz, geçmiş yanlışlarımızla yüzleşebiliriz.


Ev ve aile ile ilgili gündemlerinizde değişimler ve başlangıçlar yaşayacaksınız. Evinizde değiştirmek istediğiniz şeyleri öncelik haline getireceksiniz. Aileniz ve ebeveynleriniz ile ilgili gündemlerinizde yeni bir dönem başlayabilir. Daha kolay iletişim kuracaksınız.


Yakın çevre ve akrabalarla olan eski konu ve gündemlerin ortaya dökülmesi sonrası olayları toparlayacak bir Yeniay gerçekleşiyor. Kardeş ve kuzenlerle daha fazla iletişim halinde olabilirsiniz. Seyahatler edecek ve kısa ziyaretler gerçekleştireceksiniz.


Yeniay ekonomi hanenizde gerçekleşiyor. Bu dönem değer yaratma ve kazanma konularınızda yeni bir sayfa açacaksınız. Kazanç sağlayacak girişimlerde bulunabilir, daha önce yaptığınız işlerin sonuçlarını, mükâfatlarını alıyor olabilirsiniz. Kendinizi daha değerli hissedeceğiniz bir dönem başlıyor.


Burcunuzda meydana gelen bu Yeniay, hayatta yeni başlangıçlarınız olduğunu gösteriyor. Kişisel imajınızda, dış görünüşünüzde yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel iradenizi daha fazla ortaya koymak isteyeceğiniz ve bu konuda destek göreceğiniz, olayları sizin şekillendirdiğiniz bir dönem başlıyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler