EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (24-30 Temmuz)

Haftaya Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Aslan burcunda gezegen yoğunluğu yaşanıyor. Çarşamba günü Merkür burç değiştirerek yöneticisi olduğu Başak burcuna geçiş yapıyor ve hesap kitap işlerinde mantığa yöneliyoruz.

profil
Dolunay Karaca
24.07.2017
Haftalık burç yorumları (24-30 Temmuz)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, bu hafta önceliğiniz ve ilgi alanınız flörtler, aşklar, çocuklarınız, hobileriniz olacaktır siz isteseniz de istemeseniz de o yönler ağır basacak çünkü Aslan burcunda bir gezegen topluluğu oluştu ve sizin aşk hanenizi, hobilerinizi, çocuklarınızı ilgilendiren bölümdeler. Sevgi almak, sevgi vermek önceliğiniz olmalı bu hafta genelinde. Yalnız agresif yönünüzü törpülemezseniz kırılmalar, kopmalar yaşamanız da olası… Güneş Mars’la kavuşumda ve her şeye sinirleniyorsunuz. Hafta sonunda Ayı’n aldığı açılar biraz zorlayıcı görünüyor. Anlaşılamamak ne söylediğinize dikkat etmeniz gereken bir süreç. Gereksiz yere insanlarla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Günlük rutininiz her zaman yaptığınız şeylerden keyif almaya dönecektir çünkü Merkür Başak burcunda ve düzen getirecek sizlere. Bekar olan Koçlar, sportif faaliyetlere düşkün olanlar bir etkinlik esnasında tanışabileceğiniz biri dikkatinizi çekebilir. 

Haftalık burç yorumları (24-30 Temmuz)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,  doğayla iç içe olmayı, toprakla ilgilenmeyi, yemek yapmayı, müzik dinlemeyi seven Venüs yönetiminde kişiler olduklarından hayattan nasıl keyif alacaklarını gayet iyi bilirler. Ev konularında aile içi organizasyonlar, ev gezmeleri, aile ziyaretleri bu hafta sizler için önemli olacak. Bazı konularda atak davranacak, bazı konularda son sözü siz söyleyeceksiniz. Hafta ortasında özgürlük ihtiyacınız artabilir, enerjiniz yükselebilir, bu süreçte arkadaşlarla sorunlar anlaşmazlıklar olabilir. Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor. Aşk konularınız için şunu söylemeliyim giden gitsin, olmuyorsa zorlamaya gerek yok. Yeni birisi ile kafa yapınız çok daha uyumlu olacak.

Haftalık burç yorumları (24-30 Temmuz)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, kardeşlerinizle veya yakın çevrenizden birisiyle çok samimi olduğunuz bir arkadaşınız da olabilir bir iş anlaşması yapabilir, fikir paylaşımında bulunabilirsiniz. Gezmek ve kısa seyahatlere çıkmak için uygun bir süreçtesiniz. İç dünyanızda gel gitler yaşayabilirsiniz, çabuk kırılan fakat hemen toparlayan yapınız sayesinde üstesinden gelebileceğinizi düşünüyorum. Hafta ortasında Merkür’den alacağınız destek ile daha dinamik ve birden fazla konuyla meşgul oluyorsunuz. Aşk hayatınız hem iyi hem kötü bu hafta. Siz onu görmezden geliyorsunuz, başkalarıyla ilgilenmeniz hoş karşılanmıyor. Kıskançlık hakim.

Haftalık burç yorumları (24-30 Temmuz)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, para kazanmak konusunda başarılısınız. İş ve kariyer noktanızda güzel açılar var. Bu uyumlu açı sayesinde başarılı olmamanız için herhangi bir neden yok. Haftanın ilk günleri yeni fikirler ve projeler aklınıza gelecek, bunları paylaşmak isteyeceksiniz etrafınızdaki kişilerle. Hafta ortasından itibaren Merkür burç değiştiriyor ve Başak burcuna geçiyor.  Anlaşılmadığınızı düşündüğünüz noktada durun bir nefes alın ve sakin kalıp öyle karar verin. Aldığınız kararlar doğru olacak. Aşk konusunda her şey iyiye gidiyor. Kendinizi hırpalamadığınız sürece, onu da hırpalamıyorsunuz ve her şey akışında gidiyor işte ne güzel!

Haftalık burç yorumları (24-30 Temmuz)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, çok güzel bir hafta sizler için Güneş burcunuza geçti. Pek çok gezegen sizin burcunuzda, gurur, cesaret, popülerlik, liderlik bütün özelliklerinizi gösterebilirsiniz ve hiç göze batmaz. Hem iş bakımından, hem de çevre ve eş tarafından hak ettikleriniz geliyor. Bu da yüzünüzü güldürüyor bu hafta. Haftanın başında insan ilişkilerimizde gayet yapıcı, koruyan, kollayan duygusal olarak güvende ve rahat hissediyoruz. Haftanın ortasında özellikle Çarşamba günü ışığınızla parlıyorsunuz. Tam üzerinizde güneş parlıyor olacak ve bunu hissedeceksiniz. İş teklifleri, projeler gündeminizde, Merkür para evinize geçiyor, maddi destekler de yanınızda olacak. Hafta sonunda gezilere katılabilir, tatil planları yapılabilirsiniz. Aşk konularında baskın olan sizlersiniz. Her isteğiniz olmasa da çoğu olacak, emin olun.

Haftalık burç yorumları (24-30 Temmuz)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, bu hafta kim ne yapsa gözünüze batıyor ve hemen eleştirmeye başlıyorsunuz. Hatta bazen eleştirecek gücünüz bile olmayabilir. Hafta ortasından itibaren küçük bir seyahate çıkmanızı öneririm. Kafanızı toplayacağınız, dinlenebileceğiniz yerleri tercih ederek yapın bu programı. Merkür burcunuza geçiyor, aklınızı topluyorsunuz ve gerekli yapılanmayı silkelenmeyi başarıyorsunuz. Düzenlemeler konusunda kararlı ve güçlü olacaksınız. Aşk konularında mantığınız ağır basacak. Bu iyi mi kötü mü diye sorarsanız bence kötü çünkü aşkta mantığa yer olmamalı aslında… Bırakın biraz duygusallık öne çıksın,  yeniliriz üzülürüm diye bakmayın hayata bazen kaybedeceksiniz, bazen kazanacaksınız; hayatın kuralı bu.

Haftalık burç yorumları (24-30 Temmuz)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar,  Güneş Aslan burcuna geçiş yaptı ve aslan burcunda bir stelyum oluştu. Sosyal çevreniz kalabalıklaşıyor, organizasyonlarınız, davetleriniz çoğalıyor, yeni kişilerle tanışabilir, onlarla güzel arkadaşlıklara imza atabilirsiniz. Ama arkadaşlık ve aşk farklı konular dolayısıyla bu alanda ikileme düşme ihtimaliniz yüksek. Duygu ve düşüncelerinizi kontrol altına almalı ve değerlendirmelisiniz. Hafta ortasında Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor, arkanızdan iş çevirenler olabilir, belli bir proje için sizden önce davranıp işinizi elinizden alabilirler. Dedikodu ise kaçınılmaz. Aşk konusunda Cumartesi günü güzel bir gün olacak.

Haftalık burç yorumları (24-30 Temmuz)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, günlük ortamınızda, rutin hayatınızda yaptığınız düzenlemeler işe yarıyor ve sizi çok daha iyi bir üst statüye taşıyor diyebilirim. Siz sabit bir burç olarak tuttuğunu koparan yapıdasınız, dolayısıyla azmeden mutlaka kazanacaktır. Bu mottoyla başarı size her daim açık. Güneşin Aslanda oluşu kariyer hanenize Güneş gibi doğuyor. Hafta ortasında Merkür burç değiştirecek, sosyal hanenizde hareketlenme başlıyor. İlişkinizi sağlamlaştırmak adına güzel bir başlangıç yaşanabilir. Bu hafta attığınız adımlar sağlam ve kalıcı görünüyor. Hafta sonunda kendinize dönmek isteyebilir, içsel bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Maddi alanda da bir kaos yaşandığını belirtmek durumundayım.

Haftalık burç yorumları (24-30 Temmuz)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, haftanın başında Aslan burcunda olan Ay sayesinde çocuklarınızla ilgili kararlar almak veya onların ihtiyaçlarını, isteklerini karşılamak gibi durumlarınız söz konusu olacaktır. Medya ve iletişim yine etki altınızda olan konular arasında. Aşk ve flörtler adına güzel etkiler var özellikle haftanın başlarında çünkü Ay’ın güzel açıları var. Hepimiz uyumlu, sakin ve yapıcı bir ruh halinde olacağız. Bu tutumla yaklaşırsak attığımız adımlar pozitif olup çevremiz tarafından da hissedilecektir biliyorsunuz. Yeni tanışmalar ve flörtler devrede bu hafta genelinde, hafta ortasında daha çok iş konularınız gündeme geliyor. Merkür’ün burç değiştirmesi sizleri iş konusunda atağa kaldıracak.

Haftalık burç yorumları (24-30 Temmuz)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, haftaya başlarken biraz gergin bir ortam içerisinde olabilirsiniz. İşten veya evden ani olarak birinin ayrılması veya bir yer değiştirme durumunuz olabilir. Haftaya biraz depresif bir ruh haliyle başlıyorsunuz. Hafta ortasında Başak burcuna geçecek olan Merkür sizleri daha sakin, metanetli ve huzur arayışında kılıyor olacak. Uzak yerlere gitme isteği duyabilir, hukuksal bir meseleyi çözmek için adım atmak isteyebilirsiniz. Elinizden geleni yaptınız, vicdanınız rahat!  Yeni bir hobi edinmek, el becerinizi geliştiren bir şeylerle ilgilenmek, hatta denemediğiniz bir şeyi yapmak hoşunuza gidebilir. Hafta ortasında bunlarla ilgilenip günlük rutin düzeninizde devam edeceksiniz. Aşk ve sevgi konularında bir süredir zaten aşk eviniz doluydu, ya devam dediniz ya da artık geçmiş olsun diyorum. Çünkü gezegenler bir sonraki burç olan Aslana geçtiler. Sizleri aşktan ziyade iş bekliyor, ortaklaşa işlerinizde artışlar, ödemeler, borç almak, borç vermek, vergi, faiz, krediler şu an öne çıkan temalar olacaktır.

Haftalık burç yorumları (24-30 Temmuz)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar,  özgürlük isteğiniz yükselecek ve gerçekten bulunduğunuz ortamdan çıkıp yer değiştirerek, bambaşka bir atmosferde bulacaksınız kendinizi. Bu haftadan itibaren evlilik düşünen Kovalar için uygun etkiler var. Güneş, Venüs, Mars hepsi sizin evlilik hanenizde bulunuyor şu anda orada bir stelyum oluştu. Aşk ve ilişkiler adına en şanslı sizsiniz. Var olan ilişkinizi bir adım yukarıya taşımak isteyenler için uygun etkiler bulunurken yalnız olan Kovalar için etrafları kalabalık, hayır kimse yok diyorsanız siz öyle sanıyorsunuz, göremiyorsunuz demektir. Ya da şu anda henüz farkına varamadınız demektir. Bu hafta ortasından itibaren ev almak, ev düzenlemek, aile buluşmaları da gündeminizde olacak. Ortaklıklar, kredi çekmek, borç almak gibi konularda yeni fikirlere sahipsiniz. 

Haftalık burç yorumları (24-30 Temmuz)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, işinizle ilgili verimli bir haftaya giriyorsunuz. Uzun zamandır kariyerinizde emeklerinizin, mücadelenizin karşılığını göreceksiniz. Günlük yaşantınız ekstra hareketlilik kazanıyor, çalışma koşullarınız iyileşiyor. İş arkadaşlarınızla aranız düzeliyor. Ayrıca özellikle maddi anlamda beklenmedik paralar elinize geçebilir. Çarşamba günü Merkür sizin ilişki evinize giriyor. Başak burcunda ilerlemesine devam edecek haftanın ortasında ikili ilişkilerinizde sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağları güçlendirecek ve kalıcı olmasını sağlayacaksınız. Her şeyin başı iletişim konuşmak ve anlaşmaktan geçiyor. Yani Merkür iş başında!

Haftalık burç yorumları (24-30 Temmuz)
Önceki ve Sonraki
Haberler