İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (23-30 Eylül)

Pazartesi günü boyunca Ay Yengeç burcunda ve Sirius sabit yıldızıyla kavuşumda; küçük adımların büyük ve etkili sonuçları olacak! 24 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiş yapacak ve ‘iyi ki doğdunuz Teraziler’ dedirtecek 1 ay boyunca! Çarşamba günü Ay Aslan burcuna geçiyor bütün ihtişamıyla… Cumartesi akşamı ise Terazi burcundaki YENİAY ilişkiler adına temiz bir sayfa açmamıza vesile oluyor…

profil
Dolunay Karaca
23.09.2019
Haftalık burç yorumları (23-30 Eylül)

Sevgili Koçlar, haftaya spontan, değişken ve iletişim yönü sağlam bir şekilde giriyorsunuz. Bu hafta Ay ve Sirius yıldız kavuşumu haftaya başlarken sizi sıradışı, farklı ve radikal olana doğru çekiyor. Düşüncelerinizde, tavırlarınızda tamamen bu enerji açığa çıkıyor. Hafta başlarında günlük rutin işlerinizle ilgilenirken, bir anda bu rutinden sıkılıp farklı olana ilgi göstermeye başlayabilir, yeni şeyler öğrenmek ve kendinizi keşfetmeye doğru adımlar atabilirsiniz. Ailevi konularda fikir sahibi olmaya, araştırma yapmaya çalışmalısınız. Venüs ise Terazi burcundaki hareketi ile ilişkilerinize uyum ve düzen getirmekte. Aşk hayatınıza baktığımda hafta sonu, yeni bir ilişkiye başlayabileceğiniz ortamlara girme şansınız artarken, özellikle bekar olan Koçlar hoşlandıkları kişiye açılma kararı alabilirler. Terazi Yeniayı bunu destekliyor olacak.


Sevgili Boğalar, bu haftaya başlarken biraz karamsar ve mutsuz bir havaya bürünebilirsiniz fakat en kısa zamanda eski neşenize döneceksiniz. İş ve özel hayatınızla ilgili dengeleme yapamamak ve sürekli arada kalmak sizi biraz yıprattı. Yoğun bir ev hayatı ve aynı şekilde yoğun ve sorumluluğu fazla olan bir iş hayatı, ikisini bir arada yürütmek gerçekten zor belki ama her ikisine de yetecek enerjiye sahipsiniz. Biraz zamanlama konusunda problemler yaşıyor olabilirsiniz. Kardeşinizle ilgili güzel bir haber alarak sevinebilir, onun yeni bir işe başlaması veya evlilik söz, nişan gibi gönül işlerine dalması sizleri mutlu edebilir. Hafta ortasına doğru siz de üzerinizdeki rehaveti kaldıracak ve sevdiğinizle beraber romantik bir yemek yemeğe karar vereceksiniz. Hafta sonunda ise  Terazi Yeniayı ile sağlık konularınız gündeminize oturacak, diyete başlamak ve yeme alışkanlıklarınızı tekrar kontrol etmek sizin için iyi olabilir.


Sevgili İkizler; bu haftaya Yengeç burcunun enerjisiyle başlıyoruz Ay Yengeç burcunda hareket ediyor ve sizi iletişim konusunda destekliyor, yakın çevrenizle olan diyalogunuz artarken kardeşleriniz ve onların işleri ilgi alanınız olabilir… Evinizle ilgilenmek, çeşitli düzenlemeler yapmak, dekorasyon ve ev işlerinizi halletmek önemli hale geliyor sizler için bu hafta. Evde arkadaşlarınızla beraber keyifli organizasyonlar yapabilir, büyük veya küçük aile yemekleri düzenleyebilir, eşinizin ve çocuklarınızın isteklerine zaman ayırabilirsiniz. Hafta başında biraz endişelenmeye meyilli ve gergin bir hava yayıyor olabilirsiniz. İlerleyen günlerde daha sakin ve huzurlu olacağınız bir ruh hali sizleri bekliyor olacak. İkili ilişkiler ve aşk konularında seviliyorsunuz ve bunun sonuna kadar farkındasınız. Terazi burcundaki Yeniay’da partneriniz size her konuda destek olmaya çalışıyor lütfen onun bu ilgisine kayıtsız kalmayın.


Sevgili Yengeçler; haftaya aşk dolu başlıyorsunuz. Ay sizin burcunuzda ve sizi uyumlu şekilde desteklediğinden, aşk, evlilik, sevgi konularında yüzünüz gülmeye başlayacak.  İkna kabiliyetiniz güçlenecek ve ticaret, iletişim kapasiteniz daha da artacak. Maddi alanda ise değişim ve yeni fikirlere açıksınız, haftanın ilk günleri bu alanda çalışmalar yapacak ilerleyen günlerde ise tanıtım, pazarlama ,halkla ilişkiler konularında adımlar atacaksınız. Komşularınız ve kardeşlerinizle aranızda şifalandırıcı etkiler mevcut. Bazı problemleri aşmak, yaralarınızı beraber sarmak adına güzel etkiler alıyor olacaksınız. Hafta sonuna doğru nazar ve göze gelme konularında dikkat etmeniz gerekiyor. Ailenizin ve sevdiklerinizin desteği sizlerle, onlarla keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Terazi burcundaki Yeniay ile ailevi konular öne çıkacak.


Sevgili Aslanlar; haftaya kendinizle ilgilenmek ve yeni kararlar almakla başlıyorsunuz. Meraklı, araştıran ,yerinde duramayan enerjik bir yapınız var. Fakat Ay’ın Sirius uyumlu açısı; içinizde bazı şeyleri abarttığınızı, sorunları kendi kendinize fazla büyüttüğünüzü gösteriyor. Kendinizle ve aile ilişkilerinizle ilgili olan bu konuları fazla abartmadan sakince çözmeye çalışmalısınız. Hafta genelinde maddi imkanlarınız ve parasal alanda yapacağınız çalışmalar dikkat çekici. Bu alanda yeni fikir ve projeler planlayıp bunları hayatınıza geçirmek için efor harcayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru duygularınızda daha olgun ve metanetli olup, ikili ilişkilerinizi ve yakın çevre ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Terazi burcundaki Yeniay kardeşler alanınızda gerçekleşiyor!  Aşk konuları her zamanki gibi gündeminizde fakat bu sefer daha çözüm odaklı ve dinlemeyi öğrenmiş bir şekilde yol alacaksınız, bu da işinizi daha kolay halletmenize sebep olacak. Sağlıkla kalın ve güzel bir hafta sizlerle olsun.


Sevgili Başaklar;  haftaya biraz içe kapanık ve dağılmış bir enerjiyle başlamanız muhtemel, eşinizle veya partnerinizle aranızda geçen bir konu canınızı sıkmış olabilir. Kendinizle ilgili daha önce fark etmediğiniz bir yönünüzle yüzleşmiş olabilirsiniz. Haftanın ortalarına doğru bu enerjiden sıyrılacak ve kendine güvenli,ılıman, sevgi dolu, anaç tavırlı, koruyan ve kollayan birine dönüşeceksiniz. Kişisel bakımlarınızı yaptırabilir, yenilenme ve kabuktan sıyrılma moduna geçebilirsiniz, arkadaşlık konularında daha sosyalsiniz. Onlarla fikir birliği yapabilir, çeşitli düşüncelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Hafta sonunda  Terazi Yeniayı ile iddialı ve kendine güvenen bir şekilde para durumunuzu gözden geçirecek, maddi kazanım yollarınızı hedef alacaksınız. Aşk konularınız ise Pazar günü çok daha iyi olacak.


Sevgili Teraziler; bu hafta arkadaşlarınız ve onlardan gelen destek sayesinde parasal kazanımlarınızdaki artış, haftaya damgasını vuruyor sizler için. Yoğun koşturmalı bir hafta sizleri bekliyor, bu yoğunluktan sonra ise hafta ortasında biraz yorgun düşebilir ve dinlenmek için kendinize vakit ayırabilirsiniz. İş hayatınız olumlu ilerliyor. Kariyer evinizde, iş ilişkilerinizde ve sosyal statünüzde olumlu etkiler devam edecek hafta boyunca. Hafta sonuna doğru Ay sizin burcunuza geçiyor ve Terazi burcu enerjisi sizi ve etrafınızdaki herkesi sarıyor. Spontane, çocuksu içi kıpır kıpır hava elementi özellikleri sizi sarmalıyor, aşk hayatınızda hafta başında aldığınız olumsuz etkiler dağılarak yerini daha mutlu ve sağlıklı bir ilişkiye bırakıyor. Partnerinizle hafta sonu için güzel planlar yapabilir keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Ne de olsa Cumartesi sizin burcunuzda bir Yeniay gerçekleşecek! 


Sevgili Akrepler, haftaya işinize olan aşkınızla başlıyoruz diyebilirim sizler için. Kariyer planlarınız ve iş hayatınız sizler için önem taşıyor bu hafta.  Yurtdışı bağlantıları, eğitim, öğretim, hukuksal konularla ilgilenmek için ideal bir hafta. Bu dönemde fikirleriniz sabitleşirken alacağınız kararlarda etkin rol oynamak isteyebilir ve olayları detaylarına inerek planlayabilirsiniz. Hafta ortasında daha fazla sosyal ortam ve koşullar gündeminize giriyor. Eşinizin veya partnerinizin maddi durumuyla ilgili çelişkili durumlar yaşanırken kendi aranızdaki uyum ve anlayış sayesinde bunların üstesinden geliyorsunuz. Hafta sonuna doğru tüm bu maddi ve kariyer gündemlerinden kaçmak istercesine sevdiğiniz insanlarla beraber evde baş başa vakit geçirebilirsiniz. Yalnız kalmayı tercih edebilir ve sakinliğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Terazi Yeniayı’nda yeni bir sayfa açarak eski konuları kapatıyorsunuz.


Sevgili Yaylar; haftaya gayet olumlu başlamaya çalışsanız da işyerinizde oluşacak bir pürüz sizi üzebilir hafta başlarında. Kariyer hayatınız, toplantılarınız ,iş yaşamınız yoğun ve stresli geçerken, aşk yaşamınızdaki olumlu enerjiler sizi mutlu tutuyor. Eşinizin maddi durumu, para hanenizdeki gelir gider tablonuz iyiye gidiyor. Birtakım ortaklık projeleri gündeminize oturabilir. Venüs’ün Terazi burcunda yer alıyor olması sizin için hem güzel hem de biraz sorunlu olabilir. Kendinizden fazla karşı tarafın isteklerini yerine getiriyor ve kendi isteklerinizi bastırıyor olabilirsiniz sevgili Yaylar. Bunun yanı sıra bazı Yaylar için durum gayet iyi gidiyor ve aşk hayatları bir adım daha önem kazanıyor. Hafta sonuna doğru ise Terazi Yeniayı’nda sosyalleşmek adına yapacağınız organizasyonlar sizi motive edecek. Arkadaş çevrenizde parlayacak ve uzlaşmacı tavırlarınızla büyük beğeni toplayacaksınız.   


Sevgili Oğlaklar, sezgileriniz güçlü ve oldukça yaratıcısınız bu hafta. Haftaya bu enerjilerle başlıyorsunuz ve yeni şeyler öğrenmek için adeta can atıyorsunuz. Hafta başlarında daha çok seyahat etmek, yurtdışı planlarınız, yurtdışı bağlantılı işleriniz öncelik kazanırken hafta ortasında tamamen iş yerinizde parlamak ve kariyer hedeflerinizle ilgilisiniz. İkili ilişkiler konusunda bilgiye dayalı, ticari yönden aktif, konuşkan insanlarla bir araya gelmek isteyeceksiniz. Sağlık konularında birtakım stres kaynaklı problemler oluşurken, sürekli dışarıda olmak zorunda olan Oğlaklar için; kendi kişisel hobi ve aktivitelerine önem verememek biraz zorlayıcı olabilir. Hafta sonuna doğru Terazi Yeniayı’nda işyerinizde alacağınız bir terfi veya ödül sizi mutlu edecek. Arkadaşlarınız tarafından beğeni ve takdir toplayacaksınız. Fakat ikili ilişkilerde maddi sorunlardan kaynaklanan gerginliklere dikkat etmelisiniz. 


Sevgili Kovalar, ikili ilişkiler konusunda güçlü bir haftaya giriyorsunuz. Partnerinizle aranız iyimser ve karşılıklı anlayış çerçevesinde ilerliyor. Beraber bilgi edinmek, araştırma yapmak ve zihinsel aktivitelerle ilgilenmek açısından değerlendirebileceğiniz zamanlar var. Bundan iki taraf da mutlu oluyor. Günlük koşuşturmalarınız esnasında birtakım bilgi transferleriniz tetiklenecek. Evcil bir hayvan beslemek isteyeceğiniz veya varsa şayet evcil hayvanınız, onun bakımıyla uğraşacağınız bir süreçtesiniz. Hafta ortası ve sonlarına doğru partnerinizle  ortak kazanç konularınız gündeminize oturuyor. Yeni bir iş ortaklığı için anlaşma yapabilir,vergi, kredi, borç alım veya para çıkışlarınız olabilir. Bu süreçten sonra Terazi burcundaki Yeniay’da iş konularıyla ilgili küçük bir seyahat söz konusu olabilir sizler için. Yeni insanlar tanımak hoşunuza gidecektir. 


Sevgili Balıklar, sağlık konularına olan titizliğinizle  başlayacağınız bu hafta, kollar omuzlar ve sinirsel birtakım gerilimler yaşamanız muhtemel, hafta ortasına doğru daha bir rahatlayacak ve partnerinizle beraber keyifleneceksiniz. Sevdiğinizi ve sevildiğinizi hissedeceğiniz bir hafta olacak sizler için. Çocuklarınızla ilgili birtakım sorumlulukları ele almanız gerekebilir. Belki sınav sonuçlarını aldınız ve onu kutlayacaksınız ya da okulla ilgili bir gösterisinde onu desteklemeniz gerekecek. Bu günlerde yeni bir zihinsel aktiviteyle uğraşmanız ve yeni bir hobi edinmeniz de olası tabii ki . Hafta sonuna doğru bilinmeyen birtakım sırlar ortaya çıkıyor sizler için. Yakın çevrenizde gelişen ve sizin habersiz olduğunuz şeyler açıklığa kavuşacak. Yine bu süreçte bir yakınınızın ameliyat olma durumu da gündeme gelebilir. Terazi burcundaki Yeniay’da onlara gereken desteği vererek ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak önemli olduklarını hissettirebileceksiniz. 


Önceki ve Sonraki
Haberler