İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (23-29 Temmuz)

Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor. Aslanların doğum günleri başlıyor! Ay Yay burcunda, Cuma günü ise Kova burcunda Mars ve Güney Ay Düğüm etkili bir Ay tutulması yaşanacak. Geçmişle hesaplaşma zamanı geldi.

profil
Dolunay Karaca
23.07.2018
Haftalık burç yorumları (23-29 Temmuz)

Sevgili Koçlar, eskiyi bir türlü kafanızdan atamıyorsunuz. Bu sebeple kendi kendinizi yorduğunuzun farkında değilsiniz. Baş ağrıları, nazar, kötü enerjiyi kendinize çekmeyin. Olumlu düşünmeye, enerjinizi farklı alanlara yöneltmeye çalışın. Ay Yay burcunda başlıyoruz haftaya, Güneş ise Aslan burcuna geçiş yaptı. Sizler için destekleyici enerjiler iş başında olacak. Aşkta ve iş yerinizde ipler sizin elinize geçecek. Kova burcundaki Ay Tutulması ile eski arkadaşlarınızdan bazılarıyla yollar ayrılıyor. Yeni bir çevre size şart oldu.

 

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Temmuz)

Sevgili Boğalar, küçük adımların bir anda büyüyeceği, hızla ilerleme kaydedebileceğiniz bir süreç sizler için. Sadece iş yerinizde bir takım hatalar var. Bunların farkındasınız fakat oluruna bırakıyorsunuz. Bunu yapmayın, sizler el atın, anlatın, konuşun, ikna kabiliyetinizi kullanın. Ay Yay burcunda başlıyoruz haftaya, Güneş ise Aslan burcuna geçiş yaptı. Ev ve aile düzeninizde olumlu gelişmeler yaşanacak, barışmak, küslükleri bitirmek için ideal bir süreç. Dekor ve tadilat işlerinize de el atabilirsiniz. Cuma günü Ay tutulması yaşanacak sizin iş hanenize denk gelen tutulma ile bazı bitişler, daha önceden yapmanız gereken hamleler bu sefer yapılacaktır.

 

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Temmuz)

Sevgili İkizler, intikam duygusu sizlerde yoktur aslında fakat bazı şeyler canınızı fazla yakmış olabilir. Yine de mantıklı olmaya çalışmalı ve her hamlenin sonunu iyi hesap etmelisiniz. Öfkeyle kalkan zararla oturur derler! Bu sözü kendinize hatırlatmalısınız. Bu hafta Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor. Ay ise Yay burcunda başlıyoruz. Ateş üçgeni mevcut gökyüzünde enerjimizi doğru yönde kullanmalı, iş ilişkilerinizi geliştirmeli veya günlük görüştüğünüz konuştuğunuz kişilerle diyaloglarınızı düzgün ifade etmelisiniz. Kova burcundaki Ay tutulması hafta sonuna damga vuruyor. Sizler hava elementi olarak bu tutulmadan etkileneceksiniz. Geçmiş hesaplarınızı bir bir temizliyorsunuz.

Haftalık burç yorumları (23-29 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, sağlık ve sinirsel konularda bir takım pürüzler olabilir. Ay’ın Neptün ve Venüs’le kare açısı sizleri empati ve şefkatten bu sefer uzak tutuyor. Gerçi pek çok Yengeç buna özlem duyuyor da olabilir. Sürekli fedakarlık yapan, sürekli veren, sürekli besleyen olmaktan sıkılmış olabilirsiniz. Kendinizle sakin ve baş başa kalmalısınız biraz. Güneş Aslan burcuna geçiş yaptı. Ay ise Yay burcunda başlıyoruz haftaya maddi anlamda iyileşme, para giriş çıkışları olacağı bir süreçtesiniz. He kazanacak hem harcayacaksınız. İşlerinizi büyütmek için ideal bir süreç. Kendi kurduğunuz bir projenin yöneticiliğini de yapabilirsiniz. Kova burcundaki Ay tutulması Cuma akşamı yaşanıyor. Bu tutulma ile gizli kalmış sırlar açığa çıkarken ortaklık yapanlar için ayrılıklar söz konusu.

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Temmuz)

Sevgili Aslanlar, Güneş sizlerin burcuna geçti. Artık sizler için parlıyor olacak. Kendinizi iyi hissetmemeniz için hiçbir neden yok. Daha güçlenmiş, bilinçli, sözü pek, bakımlı, donanımlı bir Aslan var her konuda. Küslükleri bitirebilir, organizasyon becerinizi kullanabilir, yeni iş konularında atak olabilirsiniz. Ay’ın Yay burcunda oluşu da sizi destekleyen başka bir etki bu hafta ateş üçgeni sizi olumlu şekilde etkiliyor ve uzun süredir üzerinizde olan rehaveti kaldırıyor sevgili Aslanlar! Fakat Cuma günü bir Ay tutulması yaşanacak. Karşıt burcunuzdaki bu tutulma ile ikili ilişkileriniz radar altında. Fazla kibir ve baskı kurmayın. Eş veya sevgiliniz bundan etkileniyor olumsuz manada. 

Haftalık burç yorumları (23-29 Temmuz)

Sevgili Başaklar, biraz içe çekilme ve olan biteni seyretme zamanı sizler için. Yeter! Çok yoruldunuz ve didik didik çalıştınız, uğraş verdiniz. Biraz geri durmalı ve izlemeye almalısınız her şeyi. Bu hafta bunun böyle olması gerektiğini bir anda fark edeceksiniz. Bu etkiler altındasınız. Güneş’in de Aslan burcuna geçmesi ile biraz durma ve düşünme zamanı başladı sizlere. Ay Yay burcunda başladık haftaya; ev işleri, aile konularıyla haşır neşir olabilir, yerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Veya evde ufak tefek değişiklikler yapabilirsiniz. Cuma günü etkili olacak bir Ay tutulması yaşanacak Kova burcunda. Bu tutulma sizleri kiracılar, kiralar, iş yerinizdeki çalışanlar, ofis arkadaşlıkları, düzen, sağlık, hijyen konularında etkiliyor olacak. Yapılması ve bitirilmesi gerekenler bitiyor.

 

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Temmuz)

Sevgili Teraziler, soğuk ve katı mesafeli insanlarla olan diyaloglarınız var bu hafta. Araya uyum katmak, denge sağlamak, iletişimi kuvvetlendirmek istiyorsunuz ama konuşup konuşup karşı tarafın anlamaması, duvara toslamak veya etkiye tepki alamamak gibi bir durumdasınız. Biraz sabır, biraz da zaman gerekli belki de! Bu hafta Ay Yay burcunda başlıyoruz. Güneş ise sizin arkadaşlık sosyal evinize giriş yaptı. Canlanacak ve hayatı doyasıya yaşamak isteyeceksiniz, biraz arkanıza almayı bilmelisiniz geçmişi bu sayede önünüze rahat bakacaksınız. Kova burcundaki ay tutulması ise çocuk düşünenler için yeni alternatif yollar denemenizi sağlayabilir. Kendi hobileriniz ve zevk aldığınız konularda ayağa kalkmanızı sağlayabilir.

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Temmuz)

Sevgili Akrepler, kendiyle barışık, mutlu huzurlu bir Akrep var bu hafta karşımızda. İş konularında gerekli adımları atmış, çevresiyle uyumlu ve akışına bırakmış bir Akrep bu. Daha sakin ve şanslı hissettiğiniz bir hafta sevgili Akrepler… Güneş Aslan burcunda artık. Ay ise Yay burcunda başladık haftaya. Cuma günü ise Kova burcunda Ay tutulması var. Gayet hareketli bir hafta yine. Bu hareketler ışığında sizler girdiğiniz ortamda parlayacaksınız, baskın ve göze çarpan taraf olacaksınız. Yalnız Ay tutulmasıyla birlikte ev içerisinde stresli ve gergin konuşmalardan kaçının. Aile büyüklerinin sağlık sorunları gündeme gelebilir. Tadınız kaçabilir biraz.

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Temmuz)

Sevgili Yaylar, Ay sizin burcunuzda başladık. Yay burçları da haftanın iyi ve mutlu burçlarından. Kendiyle barışık ve oluruna bırakan hal ve tavırlarınız var. Ufak şeylerden keyif almayı beceriyorsunuz. Özellikle Güneş’in de ateş grubundan Aslana girişiyle birlikte desteklendiğinizi, her şeyin oluruna bırakıldığında daha rahat olduğunuzu hissedeceksiniz. Şans bu hafta sizden yana olacak. Bunu keşfetmek size iyi gelecek. Hafta sonunda Cuma günü Kova burcunda Ay tutulması meydana geliyor. Bu tutulma sizlerin yakın çevre ilişkilerinde yaşadığınız geçmiş konuları tekrardan su üstüne getiriyor. Bazı kapanmamış meseleler, kalp kırıklıkları, iletişim hataları oluşabilir. Bitmesi gerekenler bitmeli ve hayatınızdan çıkarılmalı.

Haftalık burç yorumları (23-29 Temmuz)

Sevgili Oğlaklar, sevdik sevdalandık bölümünü kapatıp hayatın gerçekleriyle yüzleşeceğiniz bir haftadasınız. Güneşin Aslan burcuna girmesi ödemeler, krediler, faizler, borçlar ve tüm parasal konuları yeniden yüzeye çıkarıyor. Yaşadıklarınız için pişmanlık duymuyorsunuz belki ama artık elinizi taşın altına koymak, biriktirmek, yeni yollar keşfetmek için hayat sinyal veriyor. Bu hafta Ay Yay burcunda başlıyoruz. Cuma günü ise Kova burcunda bir tutulma meydana gelecek. Bu tutulma sizlerin maddi değerler hanenizde oluyor. Elinizde satmak için çaba sarf ettiğiniz şeyler, değerinin altında gidebilir. Veya maddi konularda bir takım eksiklikler hissedebilirsiniz. Alternatif yollar için kafa yoracaksınız.

 

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Temmuz)

Sevgili Kovalar, sizler için önemli bir hafta. Bir Ay tutulması yaşanacak sizin burcunuzda! Dolayısıyla bu haftayı en makul şekilde yaşamalı ve hayatınızı gözden geçirmelisiniz. Ay Yay burcunda başlıyoruz pazartesi ve Güneş karşıt burcunuz Aslanda! Bu durumda evlilik için ciddi kararlar alabilir veya tam tersi hayatınızda olan, olmaya çalışan tüm insanları bir kalemde silip yeniden başlayabilirsiniz. Yepyeni bir ilişki, capcanlı birileri sizi ışığıyla etkileyebilir. Nerelerde hata yaptım sorusunu tüm hafta boyunca ve her türlü konu için düşünmelisiniz. İş, kariyer, aile, ev, çocuk, arkadaşlık, kişisel gelişim, hobiler, eğitim, özel hayat ile ilgili her şeyden sizler sorumlusunuz bu süreçte.

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Temmuz)

Sevgili Balıklar, masum ve değişken ruhlu, tatlı Balıklar için bu hafta dinginlik haftası. Arkadan dönen dolaplar bir bir açığa çıkarken, gizli kalmış konular, üstü örtülmüş mevzular bir türlü yakanızı bırakmıyor. “Nedeni nedir?” diye kendinize soruyorsunuz. Cevabı çok basit aslında; üstünü kapattığınız hiçbir şey gerçekten gitmiyor, temizlenmiyor. Biraz detaylara inmeli, ince elemeli, sık dokumalı, konuşmalı, anlatmalısınız duygularınızı. Ay Yay burcunda sizleri desteklerken Güneş Aslan burcunda günlük hayatınızı yoğunlaştırıyor. Sağlığınıza ve kendinize dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Kova burcundaki tutulma ise yorulduğunuz artık dayanamadığınız konularda bırakma, vazgeçme, bitirme enerjisini doruğa çıkaracak. Bu sayede ertelemekten vazgeçecek ve artık sonuca odaklanacaksınız.

Haftalık burç yorumları (23-29 Temmuz)
Önceki ve Sonraki
Haberler