İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (23-29 Nisan)

Güneş Boğa burçları için parlıyor. Ay ise bugün Aslan burcunda hayattan keyif almayı, ufak şeylerden mutlu olmayı bildiğimiz bir hafta olsun çünkü Oğlak burcunda Plüton Ve Mars kavuşum açısındalar. Değiştirmek dönüştürmek istediğimiz konulara başlamanın tam zamanı!

profil
Dolunay Karaca
23.04.2018
Haftalık burç yorumları (23-29 Nisan)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, ani kararlar alıyorsunuz. Hem kendinizi hem de çevrenizdekileri şaşırtıyorsunuz. Bu hafta iş konularındaki sert çıkışlarınız dikkat çekici olacak, risk alacak girişim yapacaksınız. Ay Aslan burcunda başlıyoruz yeni haftaya, kendinizi göstermek ve liderlik etmek istiyorsunuz, flörtler, aşklar, hobiler gündemde. Bu hafta kazanmak için her şeyi yapan bir Koç var. Hem maddi hem de manevi alanda durum bu. Çocuk bekleyenler için sevindirici haberler gelebilir.

 

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Nisan)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, haftaya olumlu ve güzel giriş yapıyor olacaksınız. Özellikle aşk hayatınızda sevdiğiniz kişiyle aranızda müthiş bir çekim söz konusu, ilişkiniz güçleniyor ve beraberliğiniz daha da keyifli hale geliyor. Hafta ortasında aile temaları ve ev konularınız öne çıkacak ve hafta sonunda yeniden flörtler, hobiler, kişisel zevkleriniz, bunlarla ilgilenmek gerekecek. Sevdiğiniz kişiyle bir plan yapabilir, yeni bir eve taşınmak, sürpriz bir parti hazırlamak isteyebilirsiniz. Seyahat programları ise ertelenebilir.

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Nisan)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, iletişim yönünüz artıyor fakat yanlış anlaşılmalar çok fazla olacak gibi çünkü her konuşulanı kendi kendinize yorumlamanız ve etrafa yetiştirmeniz insanlar tarafından farklı düşüncelere yol açıyor. Aslında sizler konuşmayı çok seven yapıdasınız, konuşmak eşittir İkizler! Fakat çevrenizdekiler eğer sizi yeterince tanımıyorlarsa dedikoducu olarak yorumlanmanız insan kaybetmenize neden olabilir. Bu hafta kardeşlerinizle ilgili olaylara tanıklık edeceksiniz ve güzel haber sevdiğiniz kişiyle aranızda daha önceden oluşan bir gerilim varsa ılımanlaştığını göreceksiniz. Yalnız olan İkizler ise bir aşk ilişkisine başlayacakları fırsatlar yakalayabilirler.

Haftalık burç yorumları (23-29 Nisan)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, güzel bir haftaya başlıyoruz hep beraber, kendinize olan güveniniz artarken birçok problemi çözmek için fırsatlarınız olacak. Elinizi taşın altına koyabilecek ve o gücü kendinizde hissedeceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda temel taşlar yerine oturdu. İş durumunuzda ise bazı yaralarınız hala sarılmamış olabilir. Maddi kazanç kapıları ve parasal konularda ilerlemeye çalışacak, sizi daraltan sıkan şeylerden kurtulmak isteyeceksiniz. Fakat istemek yetmiyor, harekete geçmek gerekiyor, bilmem anlatabildim mi?

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Nisan)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, Ay sizin burcunuzda başlıyoruz, keyiflisiniz ve keyfinizi kaçıranlara sırtınızı dönmeyi çok iyi biliyorsunuz, Aslan burcunun başarılı olma sırrı bu bence. Sadece kendi önüne bakabilmesi, sadece kendini düşünmesi, evet bencillik belki ama bir yandan da çok doğru bir hareket… Bu hafta Mars Plüton kavuşumu günlük işlerinizde yoğunluk yaşamanıza sebep olacak, sağlık konularında yeni bir spor programına başlamak, farklı bir şeyler denemek isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranız iyi, beklemediğiniz güzel jestleri olabilir.

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Nisan)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, sosyal çevrenizde yaratıcılığınız artarken çeşitli işler ve koşuşturmalar da devreye giriyor. Dernek, kuruluş, organizasyonlar sizi cezbediyor. Bu süreçte önünüze çıkan fırsatları kaçırmamalısınız. Gücü içinizde hissetmeli ve kalbinizi ferah tutmalısınız sevgili Başaklar. Hafta ortası ve sonlarına doğru maneviyat, yoga, meditasyon gibi içe yönelim tekniklerini denemek isteyebilir ve bilinçaltınızda bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Kendi kendinize kalmak ve düşünmek için kendinize zaman ayırmayı unutmayın.

 

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Nisan)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, haftaya iş konularınızla başlangıç yapıyorsunuz. Toplantılar ve koşturmalar ön planda, bir takım ailevi sorunlardan ötürü yarım kalan işleriniz varsa onları tamamlamak sizler için iyi olacaktır. Hafta ortasında sosyal ortamlara girebileceğiniz ve hedeflerinizi büyütebileceğiniz durumlar söz konusu. Yeni insanlarla tanışırken, onlardan etkilenecek ve fikirlerine değer vereceksiniz. İçinizde biriktirdiğiniz sıkıntılardan artık kurtulmak için kolları sıvayacak ve kötü bir alışkanlığınız var ise buna veda etmek için fırsat yakalayacaksınız. Aşk hayatınıza baktığımda kiron Koç burcunda, kalbi kırılmış Teraziler için güzel bir birliktelik olacak. Kiron orayı yaralar sonra merhem sürer.

Haftalık burç yorumları (23-29 Nisan)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, bir şeyleri değiştirmek veya dönüştürmek için çok güçlü etkiler altındasınız. Uzak yerler, eğitim hayatınız, yüksek lisans, uluslararası ilişkiler konularında ve hukuk konularında adımlar atarken, haftanın ortasında işlerinizde ilerleme kaydediyor olacaksınız. Mars ve Plüton kavuşumdalar, Güneş ve Satürn arasında uyumlu açı var. Sizi düştüğünüz yerden kaldıracak, ikili ilişki konusunda da şanslı bir süreçten geçiyorsunuz. Hafta boyunca sevdiğiniz kişiyle beraber sosyal arkadaş çevrelerinizde bulunabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Nisan)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, vergi kredi veya borç gibi ödemeler canınızı sıkabilir fakat bunu şaşırtıcı bir şekilde atlatabilir ve bir anda her şeyin yoluna girdiğine tanıklık edebilirsiniz. Yarım kalmış işlerinizi tamamlamak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda önünüze çıkan engelleri yıkmak için içinizde bir güç olacak ve yeniden ayağa kalkabileceksiniz. Fakat bu hafta maddi konular canınızı sıkıyor, sevdiğiniz kişinin sizi anlamaması da cabası; aile içi konularda ufak sıkıntılar çıkabilir. Ailenizden birinin sağlık sorunu olabilir.

Haftalık burç yorumları (23-29 Nisan)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, ortaklaşa işlerde başarı sağlayacağınız bir hafta  bunun yanı sıra burcunuzdaki zorlayıcı etkiler sizlerde büyük bir dönüşüme neden oluyor. Eski eşyalar, eski hatıralar, eski arkadaşlıklarınızı anacağınız bir dönem. Geçmişte yapılan hataları arkanızda bırakmanız ve ders almanız, ilerlemeniz için kolaylaştırıcı etki yaratacak. Affetmeyi öğrenmeli, gerektiğinde özür dileyen kişi siz olmalısınız. Siz kendinizi anlatamazsanız, kimse sizi anlayamaz.

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Nisan)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, karar vermeniz kolaylaşacak, çünkü negatif etkilerden sıkıldınız ve zorluklardan kaçmanın en kolay yolu karar verebilmek. Sevdiklerinize sarılacağınız bir hafta, onlardan destek alacaksınız. Onların fikirlerine önem vereceksiniz, kendi aldığınız kararlarda onların etkisi büyük olacak. Ödemeler için sistemli olmanız ve birikimlerinizi iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Kardeşler ve yakın çevre ilişkilerinde aranan kişi sizler oluyorsunuz. Tanıtımlar, reklam işleri, ticari konularda fikirleriniz ilgi görecek. Güzel bir ilişkinin başlangıcı da sinyal veriyor sevgili Kovalar.

 

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Nisan)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, yurtdışına gitme isteğinizin, seyahat etme arzunuzun arttığı bir dönem. Günlük işlerinizin yoğunluğundan bunalmış olabilirsiniz. Arkadaşlar yönünden bu ara canınız sıkılabilir, anlaşılmamak, karşılıklı fedakarlık yapamamak aranızda gerilim oluşturabilir. Eski neşenize dönmek için sosyal yönünüzü yeniden keşfetmelisiniz. Sizler normalde içine dönen yapıdasınız, bu ara bunun tam tersini yapmalı her şeyi paylaşmalısınız. Tüm duygularınızı, sevinçlerinizi, üzüntülerinizi, özlemlerinizi…

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Nisan)
Önceki ve Sonraki
Haberler