İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (22-29 Nisan)

Ay Yay burcunda Pazartesi günü; ateş elementinin sıcak ve hareketli enerjisiyle haftayı karşılayacağız. Güneş artık Boğa burçları için parlıyor. İyi ki doğdunuz Boğalar… Bu hafta Venüs Koç burcuna geçerek aşkta hareketi hızlandıracak, şıpsevdi durumlar artacak.

profil
Dolunay Karaca
22.04.2019
Haftalık burç yorumları (22-29 Nisan)

Sevgili Koçlar, bu hafta kendinize verdiğiniz değer artacak Venüs’ün de sizin burcunuza geçmesiyle birlikte sevdiğiniz kişi için planlar yapmaya başlayacaksınız. Kazandığınız paralar geldiği gibi gidebilir. Abartıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz. Kardeşinizden güzel bir haber alacaksınız. Geçen hafta Merkür de burcunuza girdi. Fikir ve düşünceleriniz ‘ben bilirim’ havası taşıyor. Düşünür, entelektüel havasında dolaşıyorsunuz etrafta. Konuşma tarzınız baskın, enerjiniz yüksek. Duygularınız ise uyumlu olmaya yatkın. Bu hafta ara sıra karşı taraf ilişkilerinizde fikir çatışmalarından ötürü engellenme hissetseniz de kazanan taraf siz olacaksınız. 


Sevgili Boğalar, etrafınızda oluşan yenilik ve tazelik enerjisini kendi lehinize çevirerek, oluşacak olayları metanetle karşılayacak ve sevdiğiniz insanın ilgisine kayıtsız kalmayacaksınız. Güneş artık sizin burcunuzda doğum günleriniz başlıyor sevgili Boğalar; girdiğiniz ortamlara dikkat etmelisiniz zira nazar üstünüzde. Pozitif ve sevgi dolu ortamlarda olmaya çalışmanız yararınıza olacaktır. Çocuklarla ilgili bir konuda veya aile içinden birinin parasal durumlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ummadığınız biri arkanızdan iş çeviriyor olabilir dikkat etmenizde fayda var. 


Sevgili İkizler; kötü bir alışkanlığınızdan kurtulmak ve hayatınızda istemediğiniz şeyleri atmak için güçlü bir enerjiye sahipsiniz. Kontrolünüz dışında gelişen olaylara da tepkisiz kalmak ve sakinliği korumak sizin için ön plana çıkıyor. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle sevgili İkizler, zihniniz o kadar meşgul ki neyi düşüneceğinizi siz de unutuyorsunuz bazen. Bu hafta konuşmalarınızda sert ve kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz. Sosyal ortamlar ve arkadaşlıklar açısından güzel bir dönem, onlarla paylaşımlarda bulunacağınız, yeni şeyler öğrenmek ve bilgilenmek için birbirinizi teşvik edeceğiniz durumlar söz konusu. Evde olup tüm bunlar için vakit ayırmanız gerekiyor.Evde olup tüm bunlar için vakit ayırmanız gerekiyor.


Sevgili Yengeçler, bulunduğunuz ortamlarda beklenmedik konular ve insanlar ilginizi çekiyor. Sürpriz gelişmelerin yaşandığına tanıklık edebilirsiniz. Yeni bir ilişki düşünen Yengeçler için bu çok uzun soluklu bir ilişki olmayacaktır. Venüs’ün Koç burcuna geçmesiyle birlikte aşkta şıpsevdi tipler çok fazla bu aralar, bunun yanı sıra sevgili Yengeçler, yakın çevre ilişkileriniz çok iyi gidiyor, haberleşme trafiğiniz hayli yüksek, Güneş tam kariyer evinizde, tepe noktanızda parlamaya başladığına göre, pazarlama, iletişim ,ticaret konularınız ön plana çıkıyor. Yalnız sağlığa dikkat edilmesi gereken bir dönem. Çok çalışmaktan kaynaklı günlük koşuşturma arasında yorulup sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.


Sevgili Aslanlar, karşınıza çıkan ilginç bir proje ile heyecan duyacak ve bunu hayata geçirmek için sabırsızlanacaksınız. Hemen olup bitmesini isteyebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili şeyler bu aralar gündeminizde, işinizi seviyorsunuz. Hem Venüs hem de Merkür Koç burcundalar; her konuda hızlısınız sevgili Aslanlar, iletişim konusunda birtakım aksaklıklar var bugün, bunun nedeni de sizsiniz, fikirleriniz çok değişken ve kararsızlık hakim. Aşk hayatınızda birtakım sorunlara maruz kalabilirsiniz. Ateş elementi olan burcunuz, bir anda sinirlenme ve bir anda sakinleşme etkisi yaratıyor. Siz sakin kalırken, karşı taraf bunu sineye çekemiyor. İkili ilişki derken, bu sadece gönül ilişkisi demek değil, bir arkadaşınız veya iş ortağınız da olabilir bu kişi.


Sevgili Başaklar, bugün yabancılarla iş yapanlar veya yapmayı düşünen Başaklar için güzel bir hafta. Ay Yay burcunda başlıyoruz. Olumlu sonuçlar olabilir. Bekledikleri cevap gelebilir. Hukuksal meseleler için de uygun bir süreç, çözüm odaklı olabilirsiniz. Bu hafta için siz oldukça iyimser başlayabilirsiniz. Keyifli ve hoş ortamlara girmeniz sizi daha da rahatlatacaktır. Yalnız bu iyimser tutumunuz, çevrenize yardımcı olma isteğiniz abartıya kaçarsa, kurban rolüne düşebilirsiniz. Buna dikkat ederseniz gerçekten verimli bir hafta sizi bekliyor olacaktır. Sezgileriniz yükseliyor. Aşk için acele edilmemesi gereken bir dönemdesiniz. 


Sevgili Teraziler, ortaklaşa para hanenizde parasal anlamda sürpriz gelişmeler olabilir. Bu hafta kendinizi daha keyifli ve mutlu hissedebilirsiniz. Eşinizle beraber çıkacağınız bir yemek sizi birbirinize daha çok bağlayacak. Yöneticiniz Venüs, Koç burcuna geçti; fikirleriniz ve duygularınız çelişiyor, aslında fırtına öncesi sessizlik gibi bu sizin için. Ufak hareketleriniz büyük ses getirebilir. Bir anda gündeme oturabilirsiniz. İş ve kariyer konularında başarılısınız, ailenizin desteğini hissedeceksiniz, onların yanınızda olması sizi sevindiriyor. Fakat içinizde tuhaf bir his var, karışık bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz. 


Sevgili Akrepler, kendinizden çok daha farklı biriyle bir ortaklık çalışması içerisine girebilirsiniz. Bu projede farklı iki insanın veya birden fazla insanın rol alması sıra dışı ve orijinal fikirlerin birleşmesi, iyi sonuçlar doğuracaktır. Hafta ortasında sevgili Akrepler, sosyal ilişkileriniz güçleniyor, kendinizi umutlu ve güçlü hissediyorsunuz. Yanınızda çalışanlar, çalışmaları ile sizi mutlu ve motive ediyorlar. Bu hafta özellikle aşk hayatınızda bir canlanma söz konusu, yeni tekliflere açıksınız. Güzel bir akşam yemeği, sizi romantik ve aşk dolu hissettirecek. Bu fırsatı kaçırmayın. İçinize kapanmayın, her şeyi didiklemeyin, dedektif yönünüzü kenara atın.


Sevgili Yaylar, iş, hizmet ve sağlık konularında tecrübe kazandığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Birkaç zamandır, sinirli olduğunuz veya sizi üzen birileriyle aranızı düzeltmek için fırsatlar söz konusu. Ay sizin burcunuzda başlıyoruz haftaya. Güneş ise sizin sağlık hanenizde parlıyor. Rakiplerinizi alt edeceğiniz güçlü bir enerjiye sahipsiniz. Arkadaşlarınızın birinden gelen küçük bir sürpriz sizi keyiflendirebilir. Belki beraber çıkacağınız bir öğle yemeği, bol kahkaha ve sohbet hoşunuza gidecektir. Kendinizi gösterme arzunuz ön planda, spontane, sıra dışı ve hoş bir hava yayıyorsunuz.


Sevgili Oğlaklar, kısa vadeli bir şans elinize geçebilir, hemen değerlendirmeli ve bu fırsatı kaçırmamalısınız. İkili ilişkilerden yana şansınız açık, karşılaşacağınız kişiler pozitif enerjileriyle sizi etkiliyor. Bu kişi hem sizin hem de ailenizin hoşuna gidecek biri olabilir. İş konularında verimli bir hafta. Düşündüklerinizi somuta çevirebileceksiniz. Güneş Boğa burcunda artık, Venüs ve Merkür Koç burcundalar sevgili Oğlaklar, aşk hayatınız canlanıyor ve siz eski enerjinize kavuşuyorsunuz. Bu hafta alacağınız bir habere çok sevineceksiniz. Eğlence hayatı ve sanata yönelik atacağınız adımlar için uygun bir dönem.


Sevgili Kovalar, bu hafta özellikle tamamlanma ve tamamlama konuları sizin üzerinizde etki yaratacak. Ailenizde bulunan sizin üzerinizde etkin rol oynayan birisiyle güç çekişmesine girmekten kaçınmalısınız. Evinizde misafir ağırlayabilir ve bundan keyif alabilirsiniz. Özellikle bazı Kovalar için, düşüncelerinizle duygularınız hâlâ çelişiyor. Tam karar veremiyorsunuz sanki. Bu hafta aslında sizin için kariyer odaklı güzel etkiler söz konusu, fikirleriniz beğeni toplayabilir. Aşk hayatınız oldukça iyi, sevdiğiniz kişiyle kısa bir seyahat planı yapabilirsiniz. Veya ondan sürpriz bir teklif gelebilir.


Sevgili Balıklar bilgisayar ve teknolojik eşyalara ilginiz artıyor. Yeni şeyler keşfetmek peşindesiniz. Eşinizle aranızdaki soğukluk azalıyor. Kısa bir yolculuk planınız varsa, hayata geçirebilirsiniz. Sürpriz bir teklif gelebilir. Venüs’ün Koç burcuna geçmesiyle sevgili Balıklar, asil fikirler ortaya atıyorsunuz ve ilgi odağı olabilirsiniz girdiğiniz ortamlarda. Sevgilinizin ilgisi ve desteği artıyor. Yalnız kariyer konularında sorumluluk almanız gerekmekte, elinizi taşın altına koymanın zamanı geldi, biraz iş yükü alabilirsiniz bu hafta. Veya ebeveynlerinizin beklentileri size ağır gelebilir. Çalışmak şart.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog