İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları ( 22-28 Şubat )

Gökyüzü 27 Şubat'ta gerçekleşecek olan Dolunay'a hazırlanıyor... Astrolog Yasin Bölükbaşı sağlık, güzellik, ilişkiler ve ekonomi yönünden önümüzdeki haftayı anlattı ve burç yorumlarını paylaştı.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
22.02.2021
Haftalık burç yorumları ( 22-28 Şubat )

Hafta genelinde gündem başlıkları şöyle: 

Haftanın ilk üç günü evde vakit geçirmek, misafir ağırlamak, aile ziyaretleri yapmak ve evin ihtiyaçlarıyla ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günü organizasyon faaliyetlerinize, kuaför işlemlerinize (saç işlemleri ve fön, kesim gibi, perma hariç), önemli toplantılarınıza, iş görüşmelerinize veyaratıcı faaliyetlerinize zaman ayırabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü bakım, onarım, tamir, kategorizasyon ve detay gerektiren işlemlerinizi bugünlerde değerlendirmek faydalı olabilir. Pazar gününden sonra estetik, tasarım, dizayn, önemli randevularınız (ilk tanışma, buluşma gibi), etkinliklerinizi planlayabilirsiniz. Ayrıca avukat tutmak, vekalet vermek, noter gibi işlerinizi de diğer hafta başlangıcına denk getirebilirsiniz.


Endişe ve duygusal stres en hassas bölgeniz olan midenize tesir edebilir. Duygusal anlamda üzüldüğünüz ve sıkıldığınız konuları gözyaşlarınızla dışarı atmayı deneyimlemeli ve içinizde biriktirmemelisiniz. Ayrıca hazır fast-food yiyecekler de hassasiyet yaratabilir. 

Bugünlerde öğünlerinize sebzeyi dahil etmeyi ihmal etmemelisiniz, kalbi besleyecek gıdalar verimi arttıracaktır. Kış gününde soğuk, sıcak etkisine dikkat! Fiziksel olarak zorlanmamaya özen göstermelisiniz. Tansiyonunuzu dengede tutmak da yine önemli olacaktır.

Bedeninizin bakımı ve onarımı içinse, sindirim sisteminize yoğunlaşmalısınız. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için takviye gıdalara (vitamin, mineral vb.) başlamak ideal olacaktır. Karın egzersizleri ve mekikler de bağırsak hareketlerinizi hızlandırır ve sağlığınızı korur. Bağırsak florasını besleyecek gıdalar tüketmek ve detoks yapmak için Cumartesi ve Pazar ideal günlerdir. 

Çatlak tedavileri ve sıkılaşma gibi egzersizlerinizi Pazar gününden sonrasına denk getirebilirsiniz.


25 Şubat 2021 saat 16.11’de Venüs Balık Burcu’na geçiyor. Venüs Balık Burcu'nda yücelir. Belirtileri; hassasiyet, şefkat ve bağışlama olarak hissedilir. Para piyasasında belirsizlik hakim olabilir.

27 Şubat 2021 saat 11.17’de Başak Burcu’nun 08 derecesinde Ay dolacak. Dolunaylar tamamlanma, ortaya çıkma ve görünür hale getirmeyi sembolize eder. Son iki haftadır uğraş verdiklerinizi ortaya çıkarma ve meyvelerini yeme zamanına eriştiğinizin habercisidir. Üzerimizdeki etkisi minimum 14 gün boyunca sürecek.

Not: Yorumları Yükselen burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz. 


Maddi konularda çevrenizdeki insanlar tarafından desteklenmeniz söz konusu olabilir. İkili ilişkilerinizde problemlerin çözüme kavuşması, daha sağlıklı iletişime sahip olmanıza vesile olabilir. Cesaret edemediğiniz işlere odaklanmak sizi mutlu edebilir. Duygusal hayatınızda düşünmeden söylenen sözlerinizin etkisi kendinizi yalnız hissettirebilir. 


Bu hafta kendinizi yorgun ve tükenmiş hissedebilirsiniz. Geçmişe dair anılara odaklanabilirsiniz. Geçmişe takılı kalmak melankoli yaratabilir. Geçmişin etkisinden kurtulmanız yaşamınızda yeni başlangıçların ortaya çıkmasına neden olabilir. Sabır, çaba ve emek gerektiren işlerde başarı elde etmeniz, kendinizi iyi hissetmenize de vesile olabilir. İş görüşmeleri, umut verici konuşmalar, gelecek vaat eden başlangıçlar söz konusu olabilir.


Bu hafta hayatınızda çözümlenemeyen problemlerin tekrardan gün yüzüne çıkması söz konusu olabilir. Mantıklı yaklaşımlar, verimli sonuçlar elde etmenize vesile olabilir. Başarı ile sonuçlanacak bir işe başlamak, yeni bir girişimde bulunmak için güzel bir hafta. Aynı zamanda duygusal hayatınızda yeni bir başlangıç yaşanabilir ya da bir ilişkiniz var ise duyguların canlanmasıyla daha romantik bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir.


Gelecek ile ilgili yapılan planlarınızın başarıya ulaşamaması söz konusu olabilir. Ev hayatınızda da birtakım sıkıntılar ortaya çıkabilir. Bu doğrultuda var olan sorunları zamana bırakmak, doğal gelişmeler ile çözümlenmesine olanak tanıyabilir. Maddi kazançlar için riskli girişimlerde bulunabilirsiniz, daha dikkatli hareket etmeniz kayıplar yaşamanıza engel olabilir. Hafta sonu evinizde yarım kalan işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz.


Bu hafta ikili ilişkilerinizde anlaşmazlıklardan kaynaklı bitişler yaşanabilir. Düşünülmeden alınabilecek kararlar, pişman olmanıza neden olabilir. İkili ilişkilerinizin daha fazla zedelenmemesi için aldığınız kararları yeniden değerlendirmek sizin açınızdan daha iyi sonuçlar doğurabilir. Duygusal dünyanızda eğer bir beraberliğiniz varsa daha romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Derinden etkileneceğiniz cömert davranışlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Eğer bir beraberliğiniz yoksa birisine tutkuyla bağlılığınızın ortaya çıkması söz konusu olabilir.


Bu hafta maddi konular, alacak verecek, resmi evraklar ile ilgili işlerinizde dikkatli olmanızda fayda var. Beklenmedik ödemelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. İşlerinizde engeller söz konusu olabilir. İkili ilişkilerinizde fikir ayrılıkları ve çatışmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sıkıntılar karşısında çaba sarf etmeye devam etmeniz, olumlu sonuçlar elde etmenize vesile olabilir. 


Bu hafta yapmış olduğunuz yatırımlarınızın olumsuz seyretmesi gibi durumlar karamsarlığa kapılmanıza neden olabilir. Bu durum motivasyonunuzun düşmesine ve başarısızlık korkusu yaşamanıza neden olabilir. Deneyimlerinize ve bilgilerinize tam anlamıyla yoğunlaştığınızda ve sabırlı olduğunuz noktada başarı elde edebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde anlayışlı olmanızda yarar var. Fedakâr bir karakter olabilirsiniz, fakat hatayı kabul etmeyen yönünüz, ikili ilişkilerinizde bitişlerin yaşanmasına neden olabilir.


Bu hafta size karşı yapılabilecek haksızlıklar canınızın sıkılmasına neden olabilir. Fakat kısa süre içerisinde adaletin yerini bulması ile beraber kendinizi rahat hissedebileceğiniz gelişmeler yaşanabilir. Duygusal dünyanızda yeniliklere açık olmanız, yeni başlangıçların ortaya çıkmasına neden olabilir. Borç almak ve vermek konusuna çok dikkat etmelisiniz. Sanatsal faaliyetler ile ilgilenmek ve yaratıcılığınızı ön plana çıkaracak işlere yoğunlaşmak size iyi gelebilir.


Yoğun çaba ve mücadelelerinizin sonucunda takdir edilebilir, ön plana çıkabilirsiniz. İş hayatında olumlu gelişmelerin sonrasında artan sorumluluklarınız, yorulmanıza neden olabilir. İkili ilişkilerinizde çevrenizdeki insanların ön yargıları ve sabit düşüncelerinden kaynaklı kendinizi ifade etmekte güçlük çekebilirsiniz. Bu durumun getirebileceği küskünlükler söz konusu olabilir. İlişkinizde sizden gizlenen birtakım durumların açığa çıkması söz konusu olabilir. O yüzden sezgilerinize güvenmeniz ve çevrenizdeki insanlara karşı beklentinizi düşük tutmanız faydalı olabilir.


Duygusal dünyanıza yönelik aldanmaya karşı daha dikkatli olmanız gereken bir hafta. Umduğunuz gibi gitmeyen ikili ilişkiler, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. O yüzden büyük beklentiler içerisinde olmamanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Parasal konularda olumlu gelişmeler olabilir. Al-ver dengesinin sağlanması söz konusu olabilir. Yeni girişimlerde bulunmak var olan düzeninizi geliştirmek gibi konular gündeminize gelebilir.


İş hayatınızdaki kişiler ile anlaşmazlıklar yaşanabilir. İş içerisinde emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz ve çevrenizdeki insanların sizi takdir etmesi söz konusu olabilir. Hırslarınıza yenik düşecek kararlar almamalı, dikkatli olmalısınız. Yoğun çaba ve sıkıntıların ardından isteklerinizin gerçekleşmesi, özellikle maddi konularda başarı elde etmeniz olası.


Bu hafta ikili ilişkilerinizde verdiğiniz emeklerin karşılığını alamayabilirsiniz. Gerilimli anlar ve huzursuzlukların yaşanması söz konusu olabilir. Kendinizi zor bir duruma sokmamak adına gerek maddi gerek manevi açıdan, çevrenizdeki insanları düşünmek yerine, kendinize dönük olmanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz. Maddi konularda ki bilinmezliklerin artık sonlanabilir. Sabır ve emek gerektiren işlerde başarı elde etmeniz söz konusu olabilir. Strese bağlı olarak mide rahatsızlıkları yaşanabilir. Dikkat!


Önceki ve Sonraki
Haberler