EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (22-28 Mayıs)

Haftaya Güneş'in İkizler burcuna geçmesiyle başlıyoruz. 25 Mayıs'taki yeniay ise hayatımıza yenilikler açmaya hazırlanıyor. Dolunay Karaca haftalık burç yorumlarıyla karşınızda...

profil
Dolunay Karaca
22.05.2017
Haftalık burç yorumları (22-28 Mayıs)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, Ay Koç burcunda başlıyoruz yeni haftaya ve Uranüs’le kavuşum açısı var. Sıra dışı beklenmedik haberler alarak, kendinizle ilgili gelişmelere tanıklık ederek başlayabilirsiniz haftaya. Eğitim konusunda radikal bir karar alabilir veya uzaklardan beklediğiniz bir haber gelmeyebilir, gecikmeler engeller yaşayabilirsiniz. Güneş bu hafta başında pazartesi İkizler burcuna geçiş yapıyor. Günlük koşuşturmalarınız hareketleniyor. Bilgi trafiğiniz, yakın çevre ilişkileriniz güçleniyor bu 1 aylık süreçte. 25 Mayıs’ta İkizler burcunda bir yeniay meydana geliyor ve sizleri küçük bir seyahat için tetikliyor. Yeni bir ticarete başlamak için de uygun bir hafta. Hafta sonunda Ay Yengeç burcunda seyredecek, evinizde olmak hoşunuza gitse de ruhunuz dışarda bambaşka bir yerlerde olmak isteyecek. Kendinize iyi bakın, güzel bir hafta temennisiyle.

Haftalık burç yorumları (22-28 Mayıs)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, haftaya biraz yorgun başlıyorsunuz fakat hemen akabinde ayın Boğa burcuna geçmesiyle kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Bu hafta bazı konularda biraz üzülebileceğinizi vurguluyor. Özellikle ortaklık gerektiren konular, işler ve para ödemelerinizde sorunlar olabilir, eşinizin parasal durumunda zorlanma kısıtlanma yaşanabilir. Güneş bu hafta başında İkizler burcuna geçiş yapıyor. 25 Mayıs’ta ise İkizler burcunda bir yeniay meydana gelecek. Mars İkizler burcunda ve Merkür sizin burcunuzda yer alıyor. Aşk ve yeni flörtler hemen kapıdalar aslında,  çocuklarınız, hamilelik düşünen Boğalar için gebelik durumları olabilir. Maddi alanda daha gerçekçi ve somut adımlar atmak isteyeceksiniz. Kişisel zevkleriniz ve siz rahatına düşkün Boğalar, hayattan zevk almasını bilen Boğalar için güzel etkilerde mevcut olacak hafta boyunca. Cumartesi ve Pazar günleri Ay Plüton’la karşıt açıda olacak ve Yengeç burcunda seyredecek. İletişim konularında yanlış anlaşılmalar, kırılmalara açık bir zaman dilimi sizler için. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (22-28 Mayıs)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar arkadaşlarınızdan destek göreceğiniz bir hafta sizler için özellikle iş yaptığınız birileri varsa, uzak yerlerde olan akrabalarınız dostlarınız varsa, destek ve ilgileri sizin üstünüzde olacaktır. Buna da ihtiyacınız var zaten sevgili İkizler, biraz nazlanmaya ve isteklerinizi yaptırmaya çalışmak fena fikir değil bence. Bu hafta yüzünüz gülüyor, Güneş’in artık sizin burcunuzda oluşu, önemli noktalarda hayatınıza ışık saçarken, elinizi attığınız konularda başarı sizleri bekliyor olacak. Sizin ev ve aile içi konularınız iyiye gidecek. Yakın tanıdığınız hastalar, aile büyükleriniz varsa olumlu iyi haberler almanız olası diye düşünüyorum. Ev taşımak, ev değiştirmek isteyenler içinde uygun etkiler söz konusu. 25 Mayıs’taki yeniay sizin burcunuzda sizi her konuda yeni başlangıçlara itiyor olacak. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (22-28 Mayıs)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, iş yerinizden alacağınız sıra dışı bir haber belki de sizin onlara vereceğiniz sürpriz bir gelişmeyle başlıyorsunuz haftaya, bu hafta sizler için iletişim ön planda olacak. Güneş’in İkizler burcuna geçmesi ile geri planda kalan konular, kafanıza takılan soru işaretleri yeniden önünüze serilebilir biraz geri planda kalmak ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz bu süreçte. Yeni işlere başlamadan önce enerji toplamanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Arkanızdan biraz dedikodunuz da yapılıyor olacak bu ara! Bunun haricinde sağlık hanenizde, sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir aydan geçiyorsunuz. Bu alanda değişimler ve vurgular olabilir belki çevrenizden birilerinin sağlık konularıyla ilgilenmek durumunda kaldınız bilemiyorum ama sağlık size vurgu yaptı! 25 Mayıs yeniayı ise artık bunlardan kurtulacağınızı müjdeliyor olacak. Aşk konularında partneriniz mücadele etmek istiyor fakat bir şekilde kısıtlanıyor. Onu bu süreçte alttan alırsanız kazanan taraf siz olacaksınız. İlişkinizi kurtarabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sevgiyle kalın, kendinize iyi bakın.

Haftalık burç yorumları (22-28 Mayıs)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, pazartesinden itibaren Güneş’in İkizler burcuna geçmesiyle iş ve para alanınızda pratik ve çözümsel yönünüzü kullanabilecek, titizlikle maddi imkanlarınızı arttırmanın yollarını keşfedebileceksiniz. Yeni arkadaşlıklar kurarak, yeni iş birliklerine yol açacaksınız. Sosyal alanda faal bir durumdasınız. Bu durumda para alanında en şanslı burç sizler oluyorsunuz. İş teklifleri, farklı fikirler kafanızda uçuşuyor, eliniz güçleniyor diyebilirim. Zorluk yaşayacağınız alan ise çocuklar ve onların sorumlulukları… Bir takım sağlık problemleri, zorlanmalar bu alanda devam ediyor. 25 Mayıs İkizler yeniayı ile toplum içinde kendinizi gösterebileceğiniz sosyal yardımlaşmalar, projeler devreye girecek. Hafta sonunda kendinizi bitkin ve yorgun hissedebilirsiniz. Bunun nedeni fiziksel yorgunluktan öte kafa yorgunluğu olabilir. Yanlış anlaşılmalar, kardeşleriniz ve yakın çevrenizden beklentileriniz, arkadaşlarınızla aranızda soğukluk olabilir ve bıkkınlık hissi verebilir. Aşk konularında ise fikir ayrılıkları yine gündemde. Haftaya görüşmek üzere, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (22-28 Mayıs)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, sıra dışı bir haberle sarsılarak başlıyorsunuz haftaya fakat bu hafta başında Güneş İkizler burcunuza geçiş yapıyor. Güneş girdiği burca güç verir, girdiği ortamı aydınlatır, parlatır. Dolayısıyla artık iş konusunda zor dönemler bitiyor sizler için, kendinizi iyi hissetmeye başlayabilirsiniz. Yenilenmek ve değişime ayak uydurmak için oldukça uygun bir sürece giriyorsunuz. 25 Mayıs İkizler yeniayı sizleri her konuda destekliyor olacak. Kişisel gelişiminizden, hatta stilinizden fikirlerinize kadar yeni kararlar almak ve sıfırdan başlamak için güç bulabileceksiniz. Size zarar veren şeyleri hayatınızdan çıkarmak, ayıklamak için de uygun bir zaman dilimi. Aşk durumunuzda ise her şey yoluna girecek, seviliyorsunuz ve bunu hissediyorsunuz. Hafta sonunda arkadaş çevrenizle sosyalleşebileceğiniz kalabalık ortamlar sizleri bekliyor olacak. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

 

Haftalık burç yorumları (22-28 Mayıs)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, kariyer hayatınızda bir bitiş, bir ayrılık yaşamanız olası bu hafta, iş konularında zorlanma ve fikir ayrılıkları hemen göze çarpan etkilerden. Biraz içe dönük bir hafta olacak sizler için, belki geri planda olup, kendinizi şarj etmek, fikir ve projeleriniz için düşünme fırsatı oluşturmanız gerekebilir. Sağlık problemleri olan Teraziler içinde bir geçiş dönemi, dinlenme ve kontrol dönemi olabilir bu. Hafta ortasında Ay İkizler ve sonrasında Yengeç burcunda seyrediyor olacak. Seyahate çıkmak, uzaktan gelen akrabalar yüzünüzü güldürebilir. 25 Mayıs’ta ise İkizler burcunda Mars etkili bir yeniay karşılıyor sizleri, sevdiğiniz kişiden destek alacağınız ve birlikte yeni bir hayal kurabileceğiniz dönemler pek yakında. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (22-28 Mayıs)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, annenizle ilgili veya bir aile büyüğünüzle ilgili bir gelişme canınızı sıkabilir haftaya başlarken. Parasal anlamda da en zorlu hafta diyebilirim. İşten ayrılmalar yaşayan Akrepler olabilir, ödemelerde zorluk çeken veya işini büyütmek isteyen fakat bunun için yeterli imkanı bulamayanların haftası… Kalabalık ortamlar, bu ortamlardaki organizasyonlar, çevrenizde sürekli birileri olacak bu dönemde, yoğun ve yorgun bir hafta. Aşk hayatınız için güzel gelişmeler yaşanabilir aslında siz isteyin yeter! Ilıman ve alttan alan size çeki düzen veren bir partnerle her an karşılaşabilirsiniz bu hafta boyunca. Güneş hafta başında İkizler burcuna geçiş yaptı ve 25 Mayıs’ta orada bir yeniay doğacak. Sizlerin ortaklık hanesine denk düşüyor. Biraz ödemeler ve harcamalar için para ayırmanız gerekebilir, ertelenen ameliyatlar devreye girebilir. Fakat alamadığınız bir paranın elinize geçmesi sizi rahatlatacaktır… Haftaya görüşmek üzere, hoşça kalın.

 

Haftalık burç yorumları (22-28 Mayıs)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, bu haftaya Ay Koç burcunda başlıyoruz. Kendinizle ilgili kararlar alırken biraz beklemekte fayda var. Sakinliği korumakta ve akışa bırakmakta iyi olabilir. Çocuklar, hobiler, zevk aldığınız ortamlar içerisindesiniz.  Bu hafta Güneş İkizler burcuna geçiş yapıyor, bu da sizleri iş konularında hayli aktif yapıyor. Yeni iş bağlantıları kurmak ve insanlarla bir araya gelmek adına olumlu adımlar atılabilir diye düşünüyorum. Eş veya sevgili durumlarında şanslı olacağınız bir haftadasınız. İkizler sizlerin eş hanenize düştüğü için kendinizi bir partnere adamak, onunla ilgili konularda sorumluluk almak hoşunuza gidecek. 25 Mayıs’ta aynı hanede bir yeniay meydana gelecek. Sevdikleri olanlar yeni bir başlangıç yapacaklar. Kim bilir belki evlilik teklifi bile kapıda olabilir. Hafta sonunda Ay Yengeç’te olacak. Sevdiklerinizle ortaklık kurmak, kafa kafaya vermek için uygun bir zaman dilimi. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (22-28 Mayıs)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, güçlü bir değişim duygusu var içinizde, evinizi değiştirmek, işinizi değiştirmek her şeyi atıp yenisini almak gibi bir şey bu… Yurtdışı bağlantılarınız güçleniyor, dış ticaret, hukuk, eğitim ve inançlarınızla ilgili sorgulamanız gerekenler devreye giriyor.  Bitti diyemediğiniz şeylere bitti diyebilecek içsel gücü bulabileceksiniz. Geri planda kalmak işinizi kolaylaştıracaktır bu hafta. Aynı zamanda yeni bir teklife de açıksınız. Aşk durumunuz bu hafta daha verimli geçecek özellikle hafta sonunda aşk sizden yana olacak. Birlikte vakit geçirmek, aynı yolda yürümek, küskünlük ve dargınlıkların azalması adına bu etkiyi kullanmalısınız. Güneş’in İkizler burcuna geçmesi ve 25 Mayıs’taki yeniay sizleri sağlık konularında uyarıyor olacak. Yeni iş teklifleri, yeni ortamlar için verimli bir süreç olsa da, yorgunluktan ötürü sağlığınızı bir kenara atmamalısınız. Önümüzdeki haftalarda çok daha aktif ve atılgan olabileceksiniz. Bu devrede ise biraz da tutuksunuz, aksiyona geçememek sizi durduran etkenler mevcut. Haftaya görüşmek üzere, sevgilerimle.

 

Haftalık burç yorumları (22-28 Mayıs)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, ödemeleriniz konusunda çok şanslı olacağınız bir haftadasınız Hiç ummadığınız yerden paralar gelebilir, ödeme yapmayan kişiler, ödeme yaparak borçlarını kapatabilir. İş teklifi aldıysanız değerlendirmeniz gerekebilir çünkü düşündüğünüzden daha fazlasını kazanabilirsiniz. Aşk durumunuza baktığımda ya tamam ya da devam diyeceğiniz durumlarınız mevcut. Güneş’in İkizler burcuna geçmesi ile birlikte aşk hayatınızda canlanma yaşanacak. Fakat aynı hanede birden fazla seçeneğiniz var ona göre! 25 Mayıs’taki yeniayda ise birisine karar vereceksiniz ve gönlünüzü açabileceksiniz. Evli olanlar için çocuk haberleri gelebilir. Hafta sonunda Ay Yengeç burcunda olacak, sağlık konularınıza dikkat etmeniz gereken bir süreç sizler için. Günlük yoğunluğunuz ise fazla olacaktır. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (22-28 Mayıs)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, aşk konusunda şans tekrar size dönüyor. Bu hafta ve önümüzdeki birkaç haftalık süreçte aşk konusunda olumlu etkiler altına giriyor olacaksınız. İş teklifleri, ortaklıklar ise hem olumlu hem de olumsuz sevgili Balıklar, Güneş’in İkizler burcuna geçmesiyle ikili ilişkileriniz iyiye gidiyor. Anlaşmazlıklar ortadan kalmaya başlıyor. Ev ve aile hayatınız daha iyi ve oturmuş bir standarda bürünecek. Eşinizle bir ortaklık fikri doğabilir veya varsa böyle bir şey, kazanç kapılarınız aralanıyor demektir. Bir süredir iyi gitmeyen işlerinizi yoluna koymak için adımlar atabilirsiniz. Aile büyüklerinizden birinin sağlık sorunu canınızı sıkabilir ve bunun için elinizden bir şey gelmeyebilir, yine de tüm gücünüzle destek vermek ve yanında olmak yardım etmek size iyi gelecektir. 25 Mayıs’ta İkizler yeniayı size yeni bir eve taşınma fırsatı verebilir. Hafta sonunda Ay Yengeç burcunda dolaşacak. Çocuk konusu gündeme gelebilir, yeni bir adım atmaya karar verebilirsiniz bu bir iki günlük dönem zarfında. Sevgiyle kalın, hoşça kalın. 

Haftalık burç yorumları (22-28 Mayıs)
Önceki ve Sonraki
Haberler