EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (21 Şubat-27 Şubat)

Yeni haftaya Ay’ın Terazi burcundaki seyrini tamamlayıp boşluğa girmesi ile merhaba diyoruz. Empati duygumuzun güçlü olabileceği hafta ortasından itibaren, zaman zaman fikir değişikliği yaşayabileceğimiz ani gelişmelere açık olabiliriz. Belki de geçmişten bugüne sorguladığımız değerlerimizde hızlı farkındalıklar yaşayabiliriz. Geleceğe yönelik planlarımızda da zorlanmadan ilerleyebileceğimiz bir enerji ile haftaya başlangıç yapabiliriz.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
20.02.2022
Haftalık burç yorumları (21 Şubat-27 Şubat)
  • 21 Şubat Pazartesi günü, Ay’ın seyrine boşlukta devam edeceği 08.01-12.18 saatleri arasında kendimize bir kahve ikram edip kitapların büyülü dünyasında dolaşmak, yeni başlangıçlara adım atmak yerine beklemek ve evreni seyre dalmak, Ay’ın yönetiminde olan gününün ilk yarısını, kendi kişisel ihtiyaçlarımıza yönelerek değerlendirmek faydalı olabilir. 12.18’den sonraki günün ikinci yarısını önemli iş ve görüşmelerimiz açısından rahatlıkla değerlendirebiliriz. Kadın-erkek ilişkilerimizde uyumlu, huzurlu, dengeli bir enerjiyi deneyimleyebiliriz. Ticari faaliyetlerimiz açısından da oldukça bereketli bir enerji içinde olabiliriz.
  • 22 Şubat Salı günü, Ay ve Uranüs arasındaki zorlayıcı enerjiyi deneyimleyeceğiz. Günün ilk yarısı bizi sarsabilecek, beklemediğimiz yönde gelişmelere açık olabilir. Özellikle ikili ve sosyal ilişkilerimizde duygusal anlamda gerginlik hissedebilir ve sabırsız davranışlar sergileyebileceğimiz gelişmelerle karşılaşabiliriz. Para piyasalarında bizi şaşırtabilecek gelişmelere tanıklık edebiliriz. Risk içeren yatırımlarımızda sıkıntılı durumlar olabilir. Gece saatlerinde bizim için daha ılımlı, huzurlu ve rahatlatıcı olabilecek enerjiyi; zihinsel ve ruhsal şifa içeren çalışmalarla değerlendirebiliriz. Gün genelini sakin ve huzurlu ortamlarda akışta kalarak geçirmeye özen gösterebiliriz.
  • 23 Şubat Çarşamba günü, sezgilerimizin güçlü olabileceği bir enerji ile güne başlayabiliriz. Geçmiş yaşanmışlıklarımızdan ders çıkarmamız ama bilinçaltımızdaki takıntılarımızdan da uzak durmamız gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. İkili ilişkilerimizde empati duygumuz yükselebilir. Yardımımıza ihtiyacı olanların yanında yer alabiliriz. Finansal konularımız ve bankacılık işlerimiz için oldukça destekleyici bir günde olabiliriz. Hayallerimiz için mücadele edebileceğimiz ve yaratıcılığımızı ön plana çıkarabileceğimiz bu zaman diliminde, geçmiş yaşanmışlıklarımızı ve kırgınlıklarımızı affetmeyi ve kendimizi ruhen özgürleştirmeyi deneyebiliriz.
  • 24 Şubat Perşembe günü, ağzımızdan çıkan sözcüklerle ve sevginin gücüyle karşımızdaki kişileri iyileştirici, frekansı yüksek olabilecek bir enerji içinde güne başlayabiliriz. Bugün kendimize; bireysel olarak ihtiyacımız olduğunu hissedersek, bir uzmandan danışmanlık alarak şifa enerjisi hediye edebiliriz. Ay ve Jüpiter arasındaki uyumsuz enerjiyi deneyimleyeceğiz. Öğle saatlerinde ölçüsüz konuşmalardan ve abartılı davranışlardan uzak durmaya özen gösterebiliriz. Kişisel bakım ve alışverişlerimiz için günün ikinci yarısını, özellikle akşam üstü saatlerini tercih edebiliriz. Dünya ve ülkemiz genelinde +5 gün süre ile ekstrem yönde gelişebilecek doğa olaylarına, halkların isyanlarına ve doğal afetlere açık bir enerji altında olabiliriz. Bu enerjinin farkında olarak tedbirli davranmaya ve şartlarımızı gereğinden fazla zorlamamaya özen gösterelim.
  • 25 Şubat Cuma gününe, yanılgılara açık olabileceğimiz dengesiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Ay’ın sabah 06.24’den 19.27’ye kadar boşlukta seyrine devam edeceği gün genelinde stabil kalmak, riskli olabilecek kararlarımızı bekletmek ve yeni başlangıçlara yaşamımızda yer vermemek bizler için daha uygun olabilir. Merkür ve Uranüs arasında oluşan zorlayıcı enerjinin devrede olacağı günün ikinci yarısında da kişisel verilerimizi korumaya özen gösterebiliriz. Bu enerji içinde kripto para piyasasında sert dalgalanmalar yaşanabilir. Bankacılık ve finansal işlerimiz için uygun bir günde olmayabiliriz. +5 gün daha bu zorlayıcı enerji üzerimizde hakim olabilir.
  • Haftanın son günleri ikili ve sosyal ilişkilerimiz açısından dengeli ve ılımlı olabilir. Ayrıca yeni kararlarımızda ortak noktada buluşabileceğimiz huzurlu bir enerjiyi deneyimleyebiliriz. Özellikle cumartesi gününün ikinci yarısını kişisel bakım, alışveriş, önemli iş ve görüşmelerimiz için rahatlıkla tercih edebiliriz.
  • Geçmişe çok takılı kalmadan dengede ve akışta kalarak huzurla sağlıkla bereketle geçirebileceğimiz güzel bir hafta olması dileğiyle….

Yeni haftaya ruhsal olarak enerjimizin düştüğünü hissettiğimiz ve kendimizi biraz inzivaya çekmek isteyebileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz.  Haftanın ilk günlerinde ilgi odağımızı ikili ilişkilerimize ya da iş ortaklıklarımıza çevirirken, yaşamımız adına yeni farkındalıklarla dolu bir haftayı deneyimleyebiliriz. İkili ilişkilerimizde dengede kalmakta zorlanabileceğimiz gündemler içinde olabiliriz. Bu enerjinin farkında olarak enerji alanımızı negatif yönde etkileyen ortamlardan ve kişilerden uzak durmak iyi bir fikir olabilir. Çarşamba gününü bankacılık ve finansal işlerimiz için rahatlıkla tercih edebiliriz. Merkür ve Uranüs arasındaki sert etkileşim ile sosyal çevremizdeki düşmanlarımızı fark edebilir ve kendimizi koruyucu yönde sınırlar çizmek isteyebiliriz. Haftanın son günü hayatımızla ilgili riskli kararlar almamaya, sakin ve akışta kalmaya özen gösterelim. Haftanın enerjilerini bol sıvı tüketerek, suyla bolca temas ederek, kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya gündelik rutin işlerimize odaklanabileceğimiz ve gelecek planlarımız adına şanslı fırsatlarla karşılaşabileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Sorumluluklarımızın artabileceği bir haftayı deneyimleyebiliriz. Çalışma arkadaşlarımızın sağlığında değişimler olabilir ve bu sebeple iş yükümüz artabilir. Hafta ortasında ikili ilişkilerimizde var olan sorunlarımızı masaya yatırmak isterken; içimize attığımız, biriktirdiğimiz yaşanmışlıklarımızın kontrolsüzce ortaya çıktığına şahit olabiliriz. Haftanın son günlerinde yalnız kalmayı tercih edebilir ve yoğun enerjilerle geçen haftanın ya da kalabalığın bizi yorduğunu hissedebiliriz. İş baş vurusu yapmayı düşünüyorsak, haftanın ilk günlerini tercih edebiliriz. Stres kaynaklı olabilecek baş ağrıları hissedebiliriz. Hafta sonu plansız gelişebilecek kısa bir seyahate çıkma kararı alabiliriz. Haftanın enerjilerini mavi ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, kişisel eğitim programlarına dahil olarak, üzerimizde ya da çalışma masamızda bir şimşek figürü bulundurarak, bol sıvı tüketerek, düşünerek konuşmaya özen göstererek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya sağlığımıza ekstra olarak dikkat etmemiz gereken bir enerji içinde başlayabiliriz. Kariyer alanlarımızda kendimizi rahatça gösterebileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Finansal olarak rahat bir nefes alabileceğimiz hafta genelinde sosyal çevremiz vesilesiyle şanslı olabilecek fırsatlarla da karşılaşabiliriz. Haftanın ilk günlerinde çocuklarımızla ya da partnerimizle aramızdaki ilişkide dengeyi kurmakta zorluk yaşayabiliriz. Pazartesi gününü finansal işlerimiz, kişisel bakım ve estetik dokunuşlarımız için tercih edebiliriz. Haftanın son günlerinde ailemizle ilgili gündemlere yönelebilir ve onlar adına bazı sorumlulukları üzerimize almak isteyebiliriz. Hafta içinde kişisel verilerimizi korumaya ekstra olarak özen gösterelim. Cuma gününü yeni bir iş başvurusu ya da iş yerimizdeki bir üstümüzle önemli olan bir konuşmamız için rahatlıkla tercih edebiliriz. Haftanın enerjilerini sarı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, açık havada yürüyüşler yaparak, bolca su ile temas ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya geleceğe yönelik plan ve projelerimize odaklanmak isteyebileceğimiz, aynı zaman da manevi değerlerimizle ilgili farkındalıklarımızın artabileceği bir enerji içinde başlayabiliriz. Haftanın ilk günleri aile büyüklerimizle aramızda gergin bir enerji hakim olurken fikir ayrılıkları yaşayabiliriz ve üstü kapanmış eski konular beklemediğimiz bir şekilde gün yüzüne çıkabilir. Beklettiğimiz bir gayrimenkul alım satımımız ve bankacılık işlemlerimiz için haftanın ilk günlerini tercih edebiliriz. Sezgilerimizin güçlenebileceği hafta genelinde rüyalarımız bize yön gösterici olabilir.  Çarşamba gününden itibaren ebeveyn olmaya karar veren Yengeç burçları için oldukça şanslı ve destekleyici yönde bir enerji gökyüzünde hakim olabilir. Cuma günü sosyal çevremizde ve ikili ilişkilerimizde tahammülümüzün azalabileceği gündemler içinde olabiliriz. Yaşayabileceğimiz yeni farkındalıklar ile acele yargıya varmak ve kararlarımızda istikrarsızlıklar göstermek; kontrolümüz dışında olaylar yaşamamıza sebebiyet verebilir. Stres kaynaklı olabilecek nörolojik problemlerimiz gündeme gelebilir; bu enerjinin farkında olarak enerjimizi aşağıya çeken ortamlardan uzak durmak faydalı olabilir. Haftanın enerjilerini bol sıvı tüketerek, her türlü manevi şifa içeren faaliyetlere yönelerek, suyla bolca temas ederek ve soft renkte kıyafetler tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya ruhsal olarak enerjimizin düşebileceği, kendimizi dinlendirmek isteyebileceğimiz ortamları tercih edebileceğimiz, fakat yakın çevre ilişkilerimizde de yoğun bir iletişim trafiği içinde olabileceğimiz bir enerji ile başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerinde planlarımızda aniden değişiklikler yapmak zorunda kalabiliriz. Ailevi konularımız ve yakın çevremiz, yeni haftanın gündemi haline gelebilir. Hafta ortasında yakın çevre ilişkilerimizde dengeyi kurmakta zorlanırken, birbirimizi yanlış anlayabileceğimiz alınganlıklara açık bir enerji içinde olabiliriz. Ortak paralar, miraslar, krediler; hafta genelinde bolca gündemimizde yer alabilir. Uyku problemleri yaşayabileceğimiz hafta genelinde sağlığımıza ekstra olarak dikkat etmeye özen gösterelim. Cuma ve cumartesi günlerini kişisel bakım ve alışverişlerimiz için tercih edebiliriz. Haftanın enerjilerini kafein alımını azaltarak, bitki çaylarını tercih ederek, sezgilerimize güvenerek, sevdiklerimizden beklentimizi düşük tutarak, soft renkte kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya kadersel yol arkadaşlarımıza karşı artan empati ve merhamet duygumuz sebebiyle zaman zaman stres içeren durumlarla karşılaşabileceğimiz bir enerji ile başlayabiliriz. Geleceğe dair planlarımızda ve yakın çevre ilişkilerimizde yoğun bir tempo içinde olabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Haftanın ilk iki gününü finansal yatırımlarımız ve bankacılık işlemlerimiz için, kredi başvurusu yapmak için tercih edebiliriz. Şanslı ve bereketli parasal fırsatlarla karşılaşabiliriz. Partnerimizle birlikte ebeveyn olma konusunda fikir ayrılıkları yaşayabilir, aramızda olan eski gündemler içinde kaybolabilir ve ilişkimizdeki dengeyi korumakta hafta ortasına kadar zorlanabiliriz. Yakınımızdaki kişilerle olan iletişimimize ekstra olarak dikkat etmek bizler için daha faydalı olabilir. Sosyal medya üzerinden bir iş yapıyorsak; hafta ortasında bereketli, şanslı olabilecek bir fırsatla karşılaşabiliriz. Duyuru ve reklamlarımız, satış ve pazarlama işlerimiz için çarşamba ve perşembe günlerini tercih edebiliriz. Hafta sonunu ailemizle, yuvamızla ilgili konulara yönelerek ve akışta kalarak geçirmek iyi bir fikir olabilir. Gayrimenkul alım satım işlerimiz ve ev içi tadilat programlarımız için cuma gününü tercih edebiliriz. Haftanın enerjilerini huzurlu olabileceğimiz ortamlarda bulunarak, açık havada yürüyüşler yaparak, bulunduğumuz ortamlarda tütsü kullanarak, kafein alımını azaltarak, zihnimizi ve bedenimizi dinlendirecek faaliyetlere yönelerek, çocuklarımızla oyunlar oynayarak, kırmızı tonlarında kıyafetler tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya günlük, rutin işlerimiz ve çalışma ortamlarımızda istediğimiz başarıyı yakalamaya açık bir enerji içinde başlayabiliriz. Farkında olmadan sırtımıza daha fazla sorumluluk yüklenebileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Haftanın ilk günlerini beklettiğimiz bir sağlık kontrolümüz ve finansal işlerimiz için tercih edebiliriz. Duygusal iniş çıkışlara açık, dengesiz olabilecek bir enerjiye hafta ortasında geçiş yapabilir ve ikili ilişkilerimiz açısından kadersel olabilecek başlangıçlara adım atabiliriz. İş başvurusu ve kredi başvurusu yapmayı planlıyorsak; çarşamba ve perşembe günlerini tercih edebiliriz. Haftanın son günlerini yakın çevremizle olan plan ve sosyal programlara ayırarak değerlendirebiliriz. Haftanın enerjilerini soft ve mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bolca su ile temas ederek, bulunduğumuz ortamları havalandırarak, günlük rutin programlarımızı bir kağıda aktararak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya partnerimizle ve çocuklarımızla olan ilişkimizde beklediğimiz özveriyi yakalayabileceğimiz ve hayatımız adına olumlu yönde olabilecek değişimlere açık bir enerji içinde başlayabiliriz. Yakın çevremiz vesilesiyle şanslı olabilecek fırsatlara açık bir zamanı deneyimleyebiliriz. Ticari faaliyetlerimiz ve finansal işlerimiz için, haftanın ilk günleri oldukça destekleyici ve kolay akışta ilerleyebileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Hafta ortasına kadar özellikle sağlığımıza ekstra olarak dikkat etmeye özen gösterelim. Kişisel bakım ve alışverişlerimizle yeni başvurularımız için çarşamba gününü tercih edebiliriz. Haberci rüyalara açık bir zaman içinde olabiliriz. Yarım bıraktığımız bir eğitime tekrar dönebileceğimiz şanslı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Cuma günü yaşamımız adına ileriki günlerde risk oluşturabilecek kararlar almamaya özen gösterelim. Haftanın enerjilerini sarı ve lacivert tonlarında kıyafetler tercih ederek, içimizdeki yaratıcı gücü ortaya kolayca çıkarabilecek sanatsal faaliyetler içinde olarak, D vitamini takviyesi alarak ve açık havada yürüyüşler yaparak olumlu yönde dengelemeyi deneyimleyebiliriz.


Yeni haftaya ailemizin, yuvamızın değerini, güvenliğini ve sağlığını daha çok önemseyeceğimiz gündemlere odaklanabileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Geleceğe yönelik aldığımız kararlarımızda olumlu bir tamamlanma içinde olabilir ve bize hizmet etmeyen her duygumuzdan arınma yaşayabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Haftanın ilk günlerini önemli iş ve görüşmelerimiz için rahatlıkla tercih edebiliriz. Önümüze, yaşamımız adına bereket getirebilecek şanslı fırsatlar çıkabilir. Hafta ortasını kişisel bakım ve alışverişlerimiz için rahatlıkla değerlendirebiliriz. Perşembe ve cuma günlerini akışta kalarak, enerjimizi aşağıya çeken ortamlardan uzak kalarak geçirmek bizler için faydalı olabilir. Duygusal iniş ve çıkışlar yaşamamıza sebebiyet verebilecek bu enerji içinde yanlış yargılara varmamaya ve başkalarının sözlerinden etkilenmemeye dikkat edelim. Haftanın enerjilerini ruhsal şifa içeren faaliyetlere yönelerek, bol sıvı tüketerek, açık havada yürüyüşler yaparak, soft renkte kıyafetler tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya, yakın çevremizle iletişim tempomuzun artabileceği ve onların karşılaşabilecekleri krizli durumların bizleri zaman zaman yorabileceği bir enerji içinde başlayabiliriz. İş ve kariyer alanlarımızda yeni kararlar almak isteyebilir ve iş yükümüzün arttığını düşündüğümüz alanlarda radikal seçimler yapmak durumunda kalabiliriz. Kişisel bakım ve estetik dokunuşlarımız için pazartesi gününü tercih edebiliriz. Hafta ortasında finansal olarak güzel gelişmeler yaşayabilir ve kariyer alanlarımızda beklediğimiz bir hak edişimizle karşılaşabiliriz. Haftanın son günlerinde net kararlar almadan önce beklemek bizler için daha doğru olabilir. Ayrıca sağlığımıza ekstra olarak dikkat edelim ve bağışık sistemimizi güçlendirelim. Haftanın enerjilerini mavi ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bol sıvı tüketerek, bağışıklık güçlendirici takviyeler alarak, fikrine ve tecrübesine güvendiğimiz kişilerle radikal olabilecek kararlarımızı istişare ederek, bulunduğumuz ortamlarda tütsü kullanarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya maddi ve manevi anlamda aradığımız istikrarı yakalayabileceğimiz ve aniden önümüze çıkabilecek yatırım fırsatları ile karşılaşabileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerinde var olan borçlarımız için yeni bir yapılandırma programına başvuru yapabilir, finansal ve bankacılık işlemlerimiz için pazartesi ve salı günlerini tercih edebiliriz. Sosyal medya aracılığı ile yaptığımız bir işimiz varsa ve bu platformdan satış ve tanıtım işleri yapıyorsak, oldukça şanslı fırsatlarla karşılaşabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Hafta ortasında aniden gelişen kontrolümüz dışındaki olaylarla gizli düşmanlarımızı fark edebileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Alma ve verme döngümüzü korumaya özen gösterelim. Hafta sonunu kendimize ve sevdiklerimize ayıracağımız ve sosyal ortamlarda birlikte vakit geçirebileceğimiz dengeli bir enerji içinde olabiliriz. Haftanın enerjilerini kafein tüketimini azaltarak, bol sıvı tüketerek, bulunduğumuz ortamları havalandırarak, altın renginde aksesuarlar kullanarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya, girdiğimiz ortamlarda ilgi odağı olabileceğimiz ve ruhen kendimizi iyi hissedebileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Pazartesi günün ikinci yarısını önemli iş ve görüşmelerimiz açısından rahatlıkla tercih edebiliriz. Hafta ortasını yeni başvurularımız ve kişisel bakımımız için değerlendirebiliriz. Salı günü dikkatimizin dağınıklığından kaynaklı olabilecek kazalara açık bir enerji içinde olabiliriz. Sezgilerimizin güçlenebileceği hafta genelinde rüyalarımız geleceğimize ışık tutabilir. Gördüğümüz rüyalarımızı not etmek iyi bir fikir olabilir. Haftanın son günlerinde arkamızdan dönen gizili işlerle karşılaşabiliriz ve stres kaynaklı gece uykuya dalmakta zorlanabiliriz. Haftanın enerjilerini mavi ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, hayvan barınaklarına bağış yaparak, bol sıvı tüketerek, kafein alımını azaltarak, doğada kendi iç sesimizle kalarak, alma verme döngümüzü koruyarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Önceki ve Sonraki
Haberler