EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (20 Haziran - 26 Haziran)

Haftaya iletişim, eğitim, seyahat konularında uyum ile başlayacağız. Salı günü ise ilişkilerde çözülmelerle karşılaşacağız. Dürüst olmak koşulu ile çözemeyeceğiniz bir problemin olmadığını bilerek adımlarınızı atın. Maddi konularda kesin dönüşler yapmamaya özen göstermelisiniz. Salı günü ile birlikte Güneş, Yengeç burcuna geçecek. Odak noktamız bir ay boyunca yön değiştirecek. Perşembe günü ilişkiler gezegeni Venüs; bize fikirlerin, iletişimin ne kadar değerli olduğunu yeniden hatırlatacak. Hafta sonunda ise yemek düzeni sağlamalı, aşırı tüketimden uzak durmayı başarmalısınız. Dışarıda aktiviteler yerine evde sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz zamanları değerlendirmeye özen gösterin

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
20.06.2022
Haftalık burç yorumları (20 Haziran - 26 Haziran)

Yaşam önceliklerinizi planlamak için olumlu bir zaman. Arkadaşlarınız, sevdiklerinizle birlikte planlar yapmak adına da bu haftayı olumlu değerlendirebilirsiniz. Güneş’in Yengeç seyri, aile ilişkilerinize önem vermeniz gerektiğini gösterecek. Kendinizi güçlü hissedeceğiniz ortamlar içinde olmayı deneyebilirsiniz. Hafta ortasından sonra ikili ilişkilerinizde destekler sizi bekliyor. Özellikle arkadaşlık ve sosyal ilişiklerinizde iletişimin önemi artacak. Konuşarak birçok problemin üstesinden gelebileceğinizi kendinize hatırlatın.


Haftaya içe kapalı bir şekilde başlayabilirsiniz. Canınızı sıkacak meseleler nedeniyle istediklerinizi yapmaya başlayamamak can sıkıcı olabilir. Önce sorumluluklar ve sonra kendi öncelikleriniz diyerek adımlarınızı atmayı deneyin. Hafta ortasından sonra maddi konularda iletişim trafiğiniz artabilir. Sevdiğiniz konularda ya da ilgi alanlarınızda çeşitli yatırımlar, harcamalar yapabilirsiniz. İmzalar, anlaşmalar gündeminizde olacak. Yakın çevrenizden destekler alacağınız güzel bir zaman da sizi bekliyor olacak.


Umutlarınızın yeniden yeşereceği bir hafta sizi selamlıyor. Sosyal ilişkilerinizde parlayabilir, aranılan arkadaş modeli olabilirsiniz. Bu hafta birçok yere davetler alabilir ve bunun keyfini çıkarabilirsiniz. Kariyer konusunda temkinli olmaya devam. Dolunay ışığının devam ettiği bu hafta da hedefler konusunda zaman harcamalısınız. Hafta ortasından sonra planlarınız için harekete geçme, hız kazanma sizi bekliyor olacak. Önceliği kendinize vermeye başlayacaksınız. Öncelik sıralamalarını doğru şekilde yaptığınız müddetçe bu haftayı keyifli geçireceksiniz.


Hedefleriniz için harekete geçin. Artık isteklerinizi görünür kılma ve ödülleri toplama zamanı. Bu hafta itibariyle yıldızımız Güneş, sizin burcunuzda parlayacak. Bir ay boyunca motivasyon, enerji ve cesaret sizlerle olacak. Dolunay etkisi üzerimizde devam ederken, ilişkilere dikkat etmeyi sürdürmelisiniz. Arkadan dönen işler, gizli düşünceler peşinizi bırakmayabilir. Yasak ilişkilere ya da ilişkilerde derin yaralar almamaya dikkat etmek adına düşüncelerinizi saklamamalı, paylaşmayı denemelisiniz.


Bu hafta içe dönme zamanı. Uzun zamandır ertelediklerinizi yeniden planlamak için fırsatlar yakalayacaksınız. Arkadaşlık ilişkileriniz ve sosyal aktiviteler hareketlenecek. Hafta ortasından sonra etkisini daha çok hissedeceksiniz. Uzak seyahatler, eğitim, akademi konularında fırsatlarınız açık olacak. Destekler görebilirsiniz. Uzak akrabalar ve evliyseniz partnerinizin çevresindeki aktivitelerle ilgilenebilirsiniz. İlişkilere emek verme zamanı. Belirli sorumlulukları üstlenmeye gönüllü olmak, bu hafta sizi huzurlu kılacak.


Kariyer, hedef ve planlar konusunda önünüz açılıyor. Özellikle maddi konularda para alışverişi hareketlenecek. Beklediğiniz yatırımlar, ödemeler bu hafta gündeminizde. Sorumluluklar almaya devam. Bu sayede önümüzde yeni kapılar açılacak. Sosyal ilişkiler de bu hafta hareketlenecek. Sevdiklerinizle birlikte keyifli zamanlar geçirmek için güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Özellikle ödüller beklediğiniz bir dönemdeyseniz bu konularla ilgili iletişime geçmek için perşembe gününü değerlendirebilirsiniz. 


İnsan en çok kendine yetebildiğinde mutlu olur. Kendi kendini çekip çevirebilmek belki de en büyük mutluluktur. Fakat bundan başka bir durum daha var. Seçilmek. Tercih edilmek... Bu hafta fikir ve düşüncelerinizin, değer verdiğiniz kişiler tarafından onay alması ve tercih edilmesi sizi çok daha mutlu edebilir. Önemli olan o anı kaçırmadan, konu sıcakken iletişime geçebilmek. Karşı tarafın düşüncelerini sormadan söylemesini beklemek hayal kırıklığı getirebilir. İletişim gezegeni Merkür, perşembe günü sonrası sizi bu konularda destekleyecek.


Önünüzde umut kapıları açılıyor. Bu hafta hayalleri güzel bir masalda saklı tutmak yerine tüm bunları hayata geçirme zamanı. Tek başınıza yapmaya kalkışmak hayal kırıklığı getirebilir. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişilerle birlikte başlangıçlar yapmak sizi besleyecektir. Örneğin spor ya da diyet yapmaya karar verdiyseniz, size eşlik edecek kişilerle bu yolculuğa bu hafta başlayabilirsiniz. Sorumluluklarınız büyümeye devam ederken onları eğlenceli hale getirebilmek için yeni pencereler açmayı denemelisiniz. Çarşamba gününden sonra eğitimler, ufak tatil kaçamakları sizi mutlu kılacaktır.


Ne çok eleştiri yağmuru… Herkesin bir fikri, bir düşüncesi var hayatınıza dair. Kulakları tıkamak ve kendi yolumuza bakmak için bu hafta gayet verimli. Fakat ilişkilerde kök problemler varsa, öncelik onları halletmek üzerine olmalı. Hafta ortasından sonra değişecek gökyüzü konumu, sevdiğiniz ve değer verdiklerinizle ilişkilerinize dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor. Sizi tanıyan, güven temasını kurduğunuz kişilerle zaman geçirmek, bu hafta kurtarıcı çözüm olacak. Güneş’in 8. evinize girişiyle maddi konularda yeni kararlar alabilir, ödeme planlarında seçenekleri değerlendirebilirsiniz.


İlgi duyduğunuz alanlara ilgi duyan bir çevreniz yoksa, bu hafta yeni tanışma ve karşılaşmalara hazırlanın. İlgilendiğiniz konular sizi yeni insanlarla tanıştırmaya vesile olacak. Eviniz, aileniz ve değerleriniz konusunda hayal kırıklığı yaşıyor olabilirsiniz. Fakat bu, yeni limanlara yelken açmak için de bir fırsat oluşturacak. Perşembe gününden sonra sorumluluklarınızı bir başkasına devretmek, kendinize daha fazla vakit kazanmanıza vesile olacak. Öncelikleri iyi değerlendirirseniz bu haftayı verimli bir şekilde geçirmeyi başarabilirsiniz.


Kendinizi bir çocuk gibi yaratıcı, özgür ve her şeyi yapabilecek düşünceler içinde hissetmeye hazır olun. Bu hafta, yaratım teması üzerinde şekillenecek. Aynı sahneyi paylaştığınız kişilerle keyifli vakitler geçirmek için olumlu bir zaman. Bekar Kovalar’a aşk gelebilir. Evli kovalara tutku ve ebeveyn kovalara çocuklarla güzel aktiviteler geliyor… Perşembe gününden sonra kendinizi daha hareketli bir iletişim trafiği içinde bulabilirsiniz. Üst solunum yollarına dikkat. Klima çarpmaları riski var. Bulunduğunuz ortamı nemlendirmeyi ihmal etmeyin.


Bu ay Güneş, sizin aşk evinize geçiyor. Odak noktanız cesaret ve tutkularınız üzerine şekillenecek. Bu hafta itibariyle etkisini hissedeceksiniz. Samimi ortamların ve güvendiğiniz insanlarla vakit geçirmenin keyfi bir başkadır. Özellikle aile üyelerinizle ya da sevdiğiniz kişilerle ev oturmaları yapmak için perşembe günü ve sonrası ideal gözüküyor. Maddi konularda açılmalara dikkat etmek kaydıyla hobilerinize yönelebilirsiniz. Dans kursları, eğitimler, sosyal aktivitelerinizi besleyecek hareketlilik içinde olmak bu hafta sizi huzurlu kılacak.


Önceki ve Sonraki
Haberler