İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (2-8 Nisan)

Haftaya Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Detoks yapmak, kendimize zaman yaratmak, bilgi sahibi olmak istediğimiz konularda derin araştırmalar yapmak için uygun bir haftadayız.

profil
Dolunay Karaca
02.04.2018
Haftalık burç yorumları (2-8 Nisan)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, haftaya Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Derin düşüncelere dalmak, araştırma yapmak için uygun etkiler var. Çarşamba günü ise Ay artık Yay burcunda yer alıyor olacak. Eğitiminize sarılacağınız, yeni şeyler öğrenmek için can atacağınız bir hafta olacak bu hafta. İlişkileriniz önem kazanacak ve sevdiğiniz kişiye sürpriz yapmak isteyeceksiniz. Dargınlıklar varsa düzeltmek için fırsatlarınız olacak. Yurtdışına çıkmak isteyen, orada yaşamak veya çalışmak isteyen arkadaşlarınıza destek vermek isteyeceksiniz, belli mi olur belki siz ondan daha hevesli olabilirsiniz bu duruma.  Otorite figürlerinden destek alacağınız ve hedeflerinize doğru yürürken sağlam adımlar atacağınız bir haftadasınız.  İş yerinizde ise manipüle edici durumlar devrede, güç savaşları, birbirini ezmek isteyenler, rekabet söz konusu. 

Haftalık burç yorumları (2-8 Nisan)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, Venüs sizin burcunuzda artık yönetici gezegeninizin kendi burcunda olmasıyla, her konuda rahatlık ve refaha ereceksiniz. Estetik, bakım, ilişkiler, dekorasyon, yenilenme adına uygun koşulları bulacaksınız bu hafta. Çarşamba gününden sonra Yay burcuna geçecek olan Ay ortaklaşa işler konusunda karlı çıkacağınız bir döneme işaret ediyor. Aynı zamanda ertelediğiniz ödemelerde önünüze çıkacaktır. Bunları ödemeniz için gerekli fırsatları da yakalamış olacaksınız. Borçlarınızı ödediğiniz için bir ferahlama duyabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi bu hafta öne çıkıyor, onun bu çıkışını alkışlamak size düşüyor. Bekar olan Boğalar için iş konularında, günlük koşuşturmaları esnasında tanışacakları biri olabilir. Sevgi konusunda zorluk yaşayan, haksızlığa uğradığını düşünen Boğalar için biraz daha beklemekte fayda var, merak etmeyin her şeyin ilacı zaman, sizler sabırlı insanlarsınız, sabırla beklemek her şeyi çözecek.

 

Haftalık burç yorumları (2-8 Nisan)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, yönetici gezegeniniz Merkür hala Retro pozisyonda. Öğrenme ve iletişim sorunlarınız evet var fakat arkadaşlarınız tarafından çok ilginç olaylar yaşayarak veya onların yaşadıklarına tanıklık ederek, sıra dışı bilgilere de ulaşacaksınız. Bu hafta artık ikili ilişkiler adına yeni kararlar alma vakti sizler için bazı şeylere farklı bir açıdan bakın, farklı yollar deneyin yeni başlangıçlar yapın. Ay hafta boyunca uyumlu açılarda olacak. Yakın çevrenizden ve parasal değerlerinizden kaynaklanan sorunlar bir bir çözüme kavuşacak. Aile içerisinden biri partnerinizle olan sorunlarınızı çözmeniz için sizi destekleyecek. Hafta sonunda Ay Oğlak burcunda devam ediyor hareketine, disiplinli sorumluluk sahibi ayakları yere sağlam basan bir ruha bürünüyorsunuz. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

 

Haftalık burç yorumları (2-8 Nisan)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, bu hafta elinizi attığınız değerlenecek ve kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Üzüldüğünüz konularda olaylar bir şekilde sizin lehinize dönecek. Bu da tabii sizi mutlu edecek.  Yeni kararlar almak, özellikle rutin işlerinizi bir plana ve programa oturtmak isteyebilirsiniz. Sağlık konularında günlük rutin kontrollerden geçmek ve düzenli bir diyete başlamakta sizler için uygun görünüyor. Hafta ortasından sonra Ay Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Kafanızı taktığınız içinize attığınız şeyleri partnerinizle konuşup bir sonuca bağlamak ve netleştirmek isteyebilirsiniz. Yalnız olan Yengeçler için güzel başlangıçlar olabilir bu hafta, birliktelikleri olanlar sorunlarını birbirlerini manipüle etmeden çözmeye çalışırlarsa daha iyi yol alabilirler. Mars ve Satürn kavuşumu da hala etkili gökyüzünde, baskınlık yaratmak isteyenler, sözleriyle sizi kırmak isteyenler de çevrenizde olacaktır. Yaralayıcı sözler kullanmaktan kaçınmalısınız. Bunu yapan karşı tarafsa şayet biraz uzak durmakta mesafe koymakta fayda var diyorum. 

Haftalık burç yorumları (2-8 Nisan)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, bu hafta yöneticiniz Güneş’in Mars, Satürn ve Plüton’la olan zorlu açısı sizleri biraz yorabilir. Aldanmalara, hayal kırıklıklarına müsait bir dönem olacak. Çarşamba gününden sonra ise Ay Yay burcunda olacak, bu durumda flörtlerden yana şansınız açık olacak. Yeni birileri hayatınıza girebilir. Çocukları olan Aslanlar, yeni bir döneme başlangıç yapabilirler, artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığı izlenimini sürebilirsiniz bu zaman zarfında. Ay ve Mars karşıt yol alması sizleri ikili ilişkiler konusunda biraz hırçın ve agresif yapabilir, partnerinizle diyaloglarınızda ani gelişen konuşmalar zıtlaşmalar öfkeye neden olabilir. Hafta sonu boyunca Ay Oğlak burcunda hareket edecek, günlük rutin koşturmalarınız artacak. Hobilerinizi işe dönüştürmek, yeni aktivitelere katılmak ve sağlık konularınızı ihmal etmemek gereken bir haftadasınız.

 

Haftalık burç yorumları (2-8 Nisan)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, Ay Akrep burcunda başlıyoruz yeni haftaya ve sizin 3. hanenizde yer alıyor. İletişimde derinleşmek, araştırmak, bazı belgeleri bulmak istercesine yol aldığınız bir hafta bu. Akrep teması biliyorsunuz, derinlere inmek ve yüzeysel kalamamakla ilintili. Dolayısıyla bu yakın çevre ilişkilerinizde, çevrenizde bulunan insanlarla diyaloglarınızda daha derin mevzular açılmasına yol açabilir. Çarşamba gününden itibaren Ay, Yay burcunda aile içerisinde sizler için yeni konular gündeme gelebilir. Ev değiştirmek veya taşınmak isteyenler için ideal bir süreç gibi görünse de Merkür hala geriliyor ve sizi yakından etkiliyor. Ciddi konuları 16 Nisan’dan sonrasında almak iyi olacaktır.  Aşk konularında ise hayal kırıklıkları yaşayan Başaklar olayları zaman bırakmayı öğrenebilmeli. 

Haftalık burç yorumları (2-8 Nisan)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, parasal olarak şanslı bir haftadasınız. Zihinsel olarak aktif, meraklı ve araştırmacı bir tavır sergileyebilirsiniz. Gündelik hayatınızda size monoton gelen ve bu düzenden kurtulmak için gerekli heyecanı duyacağınız bir haftadasınız.  Kısa seyahatler açısından olumlu bir süreç sizler için. Ay’ın hareketleri ve aldığı açılarla hafta sonunda aşk ve sevgi konularında problemlerinizi konuşarak halledebilir ve iletişimi doruklarda yaşayabilirsiniz. Kontrollü ve disiplinli işlerde başarı sağlamanız mümkün görünüyor. Fakat bu hafta ödemeleriniz konusunda beklenmedik gecikmeler sizi zora sokabilir. Harcamalarınızda ayağınızı yorganına göre uzatmalısınız.

 

Haftalık burç yorumları (2-8 Nisan)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, Ay Akrep burcundayken başlıyoruz. Sizin burcunuzda size özgüven veriyor ve kendinizle ilgili bir takım kararlar almak açısından da destekliyor. Bu hafta parasal konularda girişken olacak, yeni yatırımlar için kolları sıvayacaksınız. Maddi anlamda gel gitli süreçlerden geçiyorsunuz, bazen ödemelerinizi yaparken zorlanıyorsunuz. Fakat bazı yakınlarınız size bu konuda bir ışık tutacak ve yeni başlangıçlar yapmak için sizi teşvik ediyor olacak. Dikkat etmeniz gereken nokta ise iletişimlerinizde manipüle edici durumlar var. Kardeşlerle ilgili sorun görünüyor size bu hafta, onun işiyle ilgili veya ilişkisi ile ilgili bir sorunla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Hafta sonuna doğru araya giren kişiler, yardımcı olmaya çalışan üstler sayesinde sorunlar azalabilir. Hafta sonunda disiplin ve sorumluluk duygunuz artıyor olacak. Aşk konusunda bu hafta bir ayrılık haberi gelebilir sizlere. 

Haftalık burç yorumları (2-8 Nisan)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, haftanın ilk günü kendinizi yorgun ve halsiz hatta isteksiz hissedebilirsiniz ama bu kısa sürecek ve ayağa kalkıp toparlanıyorsunuz. Çarşamba gününden itibaren Ay sizin burcunuzda hareket edecek. Alamadığınız kararlar için sizi teşvik edecek. Harekete geçirecek. Artık örnek veriyorum bir diyetse bu, başla diyor sana veya bir proje ise yap diyor, aşkla ilgiliyse anlat karşı tarafa açıl diyor. Ve siz de bu enerjiyi içinizde hissedebiliyorsunuz. Bu hafta genel anlamda maddi açıdan kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz, alacak verecek borçlar veya zamanında ödeme yapamadığınız durumlar içinizi sıkabilir. Hafta sonunda Ay Oğlak burcuna geçiş yapacak ve bu sıkıntılar için düşünme fırsatı yakalayıp, bir daha bu duruma düşmemek için çaba sarf ediyor olacaksınız. Aşkla ilgili olarak, bekar Yaylar girdikleri sosyal ortamlarda birisi ile tanışabilirler ve bu kişiyi daha önceden tanıyormuş hissine kapılabilirler.

Haftalık burç yorumları (2-8 Nisan)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, toplantılar ve sosyal projelerle gireceğiniz hafta, sonrasında ise daha çok arka planda kalmış işler, kendi kendinize çalışmanız gereken, yalnız kalıp düşünmeniz gereken sorumluluklarınıza dönüşüyor olacak. Arka planda kalmak ve yalnızlık size iyi gelecek. Biraz içe çekilmek isteyeceksiniz, sessiz sakin kalmak ve gözlemlemek isteyeceksiniz her şeyi, böylesi sizler için daha olumlu bu dönemde. Her şeye atlamak, her söz karışmak yerine bu hafta kendi kendinize söz verin ve sessizliği tercih edin. Mars ve Satürn kavuşumu sizin hanenizde gerçekleşiyor, dolayısıyla içsel olarak da bir hesap kitap döneminden geçiyorsunuz. Hafta sonunda Ay sizin burcunuzda yer alacak, bu sebeple enerjiniz yerine gelecek ve haftanın sonunu iyi geçirebileceksiniz. Aşk hayatınızda küslük yaşayanlar var ise hafta sonu barışma sinyalleri gelebilir diyorum.

 

Haftalık burç yorumları (2-8 Nisan)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, haftaya kariyeriniz üzerinde çalışmalar yaparak, toplantılar, konuşmalar, yazışmalar yaparak başlıyorsunuz. Enerjik bir hafta sizler için. Önemli konuşmalarınız varsa Pazartesi günü bunun için ideal olacaktır. Salı günü yeni bir projeye adım atmak açısından değerlendirilebilir veya arkadaşlarınızla beraber olmak onlarla bir program hazırlamak, sosyalleşmek, hem bireysel olarak hem de toplum içerisinde kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Hayalleriniz var ve bu hayalleri gerçekleştirmek istiyorsunuz. Hafta sonunda Ay Oğlak burcuna geçiş yapacak, pek çok zorlu gezegen Oğlak burcunda ve sizlerin 12. evine denk düşüyorlar. Dolayısıyla yorgun ve bitkin düşebilirsiniz. Dışarda olsanız bile aklınız yalnız kalmak ve dinlenmek olacaktır. Bazı kişilere karşı bu hafta dikkatli olmanızda fayda var, dedikodu veya benzeri laf taşıyan kişilerden uzak durun. Sizden aldıklarını başkalarına, başkalarından aldıklarını size getiriyor olabilirler.

 

 

Haftalık burç yorumları (2-8 Nisan)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, eğitim ve yeni bilgiler edinmek için uygun bir süreçten geçiyorsunuz. Medya bağlantıları olan Balıklar için de bu hafta değerlendirilmesi gereken bir hafta olacak.  Ayrıca kariyerinden memnun olmayan Balıklar içinde yeni iş aramak, terfi etmek için girişimler de bulunacakları bir süreç bu hafta. Aşk ve sevgi konularında partnerinizle gezip tozmak isteyeceğiniz, sosyalleşmek isteyeceğiniz bir dönemdesiniz, değerlendirmelisiniz. Hafta sonunda Ay Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Hayata daha ciddi bakabilir, sorumluluklarınız ve yapmak istediklerinizle ilgili disiplinli kontrollü programlı olabilirsiniz. Zorluklar ise arkadaş hanenizde yaşanıyor, bazı Balıklar onlara ayak uydurmakta zorlanırken, istenmediğini düşünen Balıklar da olabilir ama bu geçici bir süreç.

 

 

Haftalık burç yorumları (2-8 Nisan)
Önceki ve Sonraki
Haberler