EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (2-8 Mart)

Venüs’ün Boğa burcuna gireceği çok güzel bir haftadan herkese selam! Estetik, güzellik, ahenk ve uyumun yöneticisi Venüs, Perşembe günü kendi burcu olan Boğa’ya giriyor ve güçlenip destekler veriyor. Ekonomi göstergelerinde yöneticisi olan Venüs’ün güçlü olduğu bu pozisyon, bu hafta ile başlayan dönemde hangi etkileri tetikleyecek burçlarınızdan okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
02.03.2020
Haftalık burç yorumları (2-8 Mart)

Ekonomik anlamda size fayda sağlayacak bir geçiş. Beklediğiniz ödemeler, alacaklar ve gelirler bu dönemde elinize ulaşabilir. Öz-değer problemi yaşadığınız ya da bazı durumlarda ederinizin hakkının verilmediğini düşündüğünüz zamanlar oluyorsa, bu dönemde bu konuda çok daha rahat edecek ve değeriniz ne ise onu talep edebilecek hale geleceksiniz. 


Estetik ve güzellik gezegeni en güçlü olduğu pozisyonda üstünüzde seyir edecek. İlişkiler, flörtler, ortaklıklar ve birliktelikler siz istemeseniz de yanı başınızda bitecek. Para konularında şanslı bir dönem başlarken, pahada değerli şeyler için yatırım yapabilir, daha önceki yatırımlarınızdan fayda elde edebilirsiniz. 


Bu dönemde yalnız kalmak ya da inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınızı çözmek ya da kapanıp çalışmak, bitmemiş işleri bitirmek için yalnızlığınızdan destek almak isteyebilirsiniz. Kariyer konusunda beklemesi gereken, sindirilmesi gereken konular varsa oturup ya da kendi başınıza kalıp bunları sisteminizden çıkarmak isteyebilirsiniz. Sağlık sorunları olan İkizler burçları ve yükselen İkizler, yaşadıkları sıkıntılarla ilgili bir tedavi ya da şifa sürecine girebilirler. 


Bu dönemin en sosyal kelebeği Yengeç burçları olacak. İş yerinde toplu yaptığınız işler ya da içinde bulunduğunuz projeler varsa bu konularda güzel gelişmeler kat edebilirsiniz. Yurtdışı ve yabancılarla olan ilişkileriniz daha kolay ilerleyebildikleri bir sürece girecekler. 


Bu dönem size en çok kariyer anlamında fayda sağlayacak, yaptığınız işlerin adının konduğu bu anlamda görünür olduğunuz ve imzanızı attığınız bir zaman dilimi olabilir. İş için seyahat ediyor, akraba ziyareti vesilesiyle de şehir dışına çıkıyor olabilirsiniz. Bir borç ya da faizi bitirmek için kaynak bulacak, birine olan borcunuzu dönüştürmek için daha fazla mesai harcayacak olabilirsiniz.


Bu dönemde eğitim hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yüksek eğitim ve hocalarınızla ilgili sıkıntılı meseleler daha kolay çözülebilir. Herhangi bir konuda eğitim almak, bir konuda bir şey öğrenmek istiyorsanız bu dönemde bu konuda size yardımcı olacak kişilerle karşılaşacaksınız. Yabancılardan ve yabancı kültürlerden destek alabilirsiniz. Ekonomik anlamda eşinizin akrabalarından destek gelebilir.


Bu dönem sizin için tam bir dönüşüm ayı olacak, uzun zamandır birikmiş çözülmesi gereken meseleler çözülecek fakat öncesinde küçük krizlerden geçerek o noktaya varacağınızı, o krizlerin aslında konu çözülsün diye ortaya çıktığını unutmayın sevgili Teraziler. Gelmesini beklediğiniz, eşinize ya da iş ortaklarınıza ait kaynaklar bu dönemde size daha rahat ulaşacaktır. 


Bu dönem sizin için evliliğiniz ya da ilişkiniz için çok önemli olacak. Yalnız Akrep burçları için yeni insanlarla tanışmak, buluşmak adına çok ideal günler olacak. İlişkisi bir yere gelmiş Akrep burçları, bu dönemde bazı belirsizlikleri bertaraf edip ilişkiyi bir sonraki adıma taşımak isteyebilir. Evlilikteki sorunlar çözülebilir, sorunlu konular bu dönemde daha rahat maruz görülebilir ve çözüm odaklı yaklaşılabilir. 


İş hayatınızda, çalışma rutininizde oturtmak istediğiniz rutini bu dönemde çok rahat oturtacaksınız. Bir şeyleri düzene sokmak ve günlük hayatınızın bir parçası haline getirmek için bu dönem size çok yardımcı olacak. Yeni işler alabilir, meşgul bir dönemden geçebilirsiniz. Yanınızda çalışan elemanlarınızdan destek göreceğiniz ya da arıyorsanız tam da aradığınız çalışanı bulduğunuz dönem olabilir.


Bu dönem, çalışmayı çok seven Oğlaklar için bir rehavet dönemi olabilir. Tatile çıkmak, küçük bir ara vermek aklınızdan geçmeyecek değil fakat aynı zamanda risk almaya da çok uygun bir dönem olduğu için kendinizi iş konusunda yeni bir atılım yapmaya hazırlanırken bulmanız yüksek bir olasılık. Organizasyonlarda, partilerde, etkinliklerde ya da çıktığınız tatilde tam aradığınız gibi biriyle tanışma ihtimaliniz çok yüksek.


Bu dönem ev ve hane ile ilgili çözmek istediğiniz tüm konuları çözmeniz konusunda size destek verecek. Ev almak, satmak, taşımak, tamir etmek, güzelleştirmek, dekore etmek gibi talep ve isteklerinize daha kolay çözümler ve yardımlar bulacaksınız. Aile köklerinizle olan bağınız ve aile büyüklerinizle olan ilişkiniz düzelebilir varsa anlaşmazlıklar son bulabilir. 


İletişim problemi çektiğiniz insanlarla konuşabilir, kendinizi ifade etmekte sıkıntı çektiğiniz alanlarda gelişmeler kaydedebilirsiniz. Bu dönem kardeşleriniz, kuzenleriniz, komşularınız gibi yakın çevrelerinizle sizi sık görüştürecek ve konuşmak istemediğiniz, ifade etmediğiniz şeylerle ilgili sizi daha cesur ve girişken yapacak. Anlaşmazlıklar ve küslükler bitebilir. 


Önceki ve Sonraki
Haberler